Nāc un palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, un ko tās sola nākamajā nedēļā tieši tev!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ būs dažādi notikumi, kas ļaus tev atbrīvoties no kāda sloga, bažām vai rūpēm. Iespējams, izjutīsi stresu, taču tajā pašā laikā sajutīsi un apzināsies, ka tas šajā brīdī ir tik pat nepieciešams kā pati dzīve. Iespējams, izdarīsi ko tādu, kas garantēs tev kaut kāda veida sasniegumus. Var gadīties, ka radīsies patīkams mirklis, kas saistīts ar vīriešiem tavā ģimenē vai citiem tuvākiem radiniekiem. Iespējams, šonedēļ veiksi kādu lielisku pirkumu vai radīsi uzlabojumus savā mājoklī. Var gadīties arī nelielas finansiāla rakstura problēmas – var rasties steidzami maksājumi, kāds neatdos laikā parādu vai līdzīgas lietas. Ja tevi “vajā” kāda specifiska problēma, šonedēļ tā sola atrisināties.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šonedēļ būs liela iespējamība, ka notiks senāku ideju un plānu atdzimšana. Tādu, kuros iesaistīts esi ne tikai tu, bet arī tava ģimene vai bizness. Būs iespējams izskatīt dažādas variācijas un saskatīt realizācijas potenciālu. Šķiet, šobrīd tam ir vispiemērotākie apstākļi. Iespējama ģimenes atkalapvienošanās – tikšanās pēc ilgas neredzēšanās vai kādam lielam, svinīgam notikumam par godu. Var gadīties, ka saņemsi ziņu no radiem vai draugiem par negaidītu veiksmi vai progresu kādā svarīgā jomā. Iespējama ļoti svarīgas, noderīgas informācijas saņemšana. var gadīties lielākas izmaksas – vispārējie maksājumi, jaunas cenas, kopsummas. Uzmani savus finanšu dokumentus – nenozaudē tos, nedod cilvēkiem, kam neuzticies.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Iespējams, šonedēļ tevi priecēs finansiāla rakstura labums vai panākumi šajā jomā. Solās būt labvēlīga kādas draudzības attīstība un saistības naudas vai īpašuma jomā. Šajā nedēļā iespējama lieliska tikšanās vai pasākums tavās mājās. Tiesa, tomēr ir jāuzmanās, jo tavā mājoklī var ienākt cilvēks, kurš būs apvīts ar lielu devu neticības un aizdomām. Esi gatavs uz dažādām lietām, lai sasniegtu savus mērķus. Esi gatavs jaunām iespējām un labvēlīgiem apstākļiem, taču pārlieku nepaļaujies uz lietām, kam īsti nespēj noticēt. Var gadīties, ka nāksies parūpēties par kādu sev tuvu cilvēku, kurš būs sasirdzis.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ labvēlīgā izteiksmē attīstīsies notikumi, kas saistīti ar sievieti, kura dzimusi Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Vēžu sievietes spēs atstāt labu iespaidu lietās, kas tiks veiktas publiski, komunicējot ar svešiniekiem, pat tādiem, kam iepriekš pret tevi bijuši aizspriedumi. Lieliski piemērota nedēļa dažādiem mājsaimniecības darbiem vai citām lietām, kas saistītas ar īpašumu – pārsvarā tas sola tev pozitīvas emocijas. Iespējams, saņemsi uzmanības apliecinājumus no personas, kura dzimusi Dvīņu, Ūdensvīra vai Svaru zīmē. Var rasties konflikts, kas saistīts ar bērnu vai mazbērnu, iespējams, ne tikai tavu, bet kāda tev tuva cilvēka. Ļoti ticams, ka šim cilvēkam būs problēmas, kas saistītas ar mīlas dēku vai citām problēmām attiecībās/laulībā. Vēl ir iespēja, ka tieši šonedēļ beidzot tiks atrisināts konflikts, kas norisinājies starp tevi un bērnu vai citu ļoti tuvu radinieku.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šonedēļ Lauvu sievietēm var rasties iemesls, kā dēļ nāksies doties prom no mājām. Var nākties ceļot uz citu pilsētu vai pat valsti. Pacenties pasargāt sevi un savus mājiniekus no negatīvas ietekmes iejaukšanās ikdienā vai intrigām, ko centusies radīt kāda sieviete, kura pati šobrīd nonākusi nelaimē vai cietusi zaudējumu. Iespējams, šī sieviete centīsies panākt tevi vainas apziņu par savu personīgo traģēdiju. Var izveidoties diezgan vētrains konflikts ar draugu, kas varētu tevi ļoti apbēdināt un pat likt raudāt. Tas varētu attiekties arī uz mīlas dēku. Iespējams, šonedēļ nāksies pieņemt neplānotus lēmumus un rīkoties bez iepriekšēja plāna, steigā. Tiesa – nevajadzētu pārcensties ar šo steigu.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šonedēļ var nākties pievērsties netradicionālākam ārstēšanas procesam, tostarp izmantot veselības uzlabošanai homeopātiskos līdzekļus un/vai dažādus garšaugus, zālītes. Iespējama labvēlīga attīstība kāda tava radinieka vai drauga ārstēšanas procesā. Var gadīties, ka kāds notikums norisināsies labi, taču līdz pozitīvajam iznākumam tas būs saistīts ar dažādiem pārpratumiem, pārspīlētām reakcijām un līdzīgām lietām. Iespējams, saņemsi patīkamas ziņas, kas saistītas ar ceļošanu. Šonedēļ vajadzētu nopietnāk pievērsties finanšu lietām un/vai problēmām, censties laikā veikt visus maksājumus. Izdevīga nedēļa norēķiniem ar citiem cilvēkiem, ja jūs saista neapmaksāti rēķini vai aizdevumi. Var gadīties, ka tevi uzmeklēs cilvēks, kuram būs nepieciešama finansiāla palīdzība vai tavs padoms.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Liela daļa Svaru šonedēļ varētu satikt sievieti, kura nāk no kādas citas vietas, iespējams – tālienes. Šī nedēļa Svaru sievietēm solās būt emociju pārbagāta, jo īpaši jomās, kas saistītas ar ceļošanu vai cilvēkiem no tālienes. Iespējams, šonedēļ tevi skumdinās vai pat sarūgtinās kāda drauga rīcība, jo sapratīsi, ka viņa dotais solījums bijis veltīgs, nepatiess vai aplams. Iespējams, nāksies uz brīdi attālināties no romantiskajām attiecībām, jo nāksies doties ceļojumā, kādu laiku atrodoties piespiedu atšķirtībā. Var gadīties vilšanās, kas saistīta ar cilvēku, kurš dzimis Skorpiona, Vēža vai Zivju zīmē. Svarīga ziņa vai notikums varētu norisināties saistībā ar tēvu, brāli vai citu vīrieti no tavas ģimenes.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šonedēļ tev nāksies iesaistīties sarunās vai diskusijās par lietām, kas būs saistītas ar tavu nākotni, plāniem, idejām. Iespējams, gūsi prieku līdzi ar savu mīļoto cilvēku, kurš būs guvis jaunus panākumus profesionālajā vai sociālajā izteiksmē. Tev būs iespēja rast risinājumu vai saņemt palīdzību, lai atrisinātu problēmas, kas saistītas ar bērna vai mazbērna veselības problēmām. Iespējams, tevi ļoti ietekmēs draugu vai kaimiņu īpašuma jautājumi. Var rasties nepieciešamība, vēlme uzaicināt cilvēkus pie sevis uz mājām, iespējams, par godu kādam jaukam notikumam. Iespējams, arī tu pats tiksi uzaicināts ciemos pie radiem vai draugiem.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ tev būs iespēj panākt vienošanos vai izlīgumu ar draugu, ar kuru iepriekš radušies dažādi pārpratumi, strīdi un nesaprašanās. Negaidīta situācija vai notikumi var izveidoties ar nezināmu personu, kura līdz šim vēl nav bijusi daļa no tavas dzīves. Šonedēļ būs attīstība dažādiem konkrētiem notikumiem tava radinieka vai drauga dzīvē, kas ietekmēs arī tevi. Iespējams, no viņiem būs atkarīgs tavs lēmums vai rīcība nākotnes vārdā. Strēlnieku sievietēm šonedēļ varētu rasties interesantas iespējas attiecībā uz finanšu plāniem, renovācijām vai kādu lietu atsākšanu, kas saistītas ar māju vai interjeru. Iespējams, saņemsi naudu no kādas sievietes.  

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šonedēļ iespējami dažādi finansiāla rakstura jautājumi, kas saistīti ar kādu vīrieti no tava radu vai draugu loka. Grūtības vai šķēršļi varētu rasties ar naudas iegūšanu, kam saistība ar dokumentiem bankā vai kādu konkrētu cilvēku. Veselība atgādinās tev par to, ka ir nepieciešamas rūpes par to arī ikdienā. Centies izvairīties no stresa un mēģini domāt pozitīvi par visām lietām, arī par tām, kas tavā dzīvē pašlaik ir sarežģītas un varbūt pat emocionāli ne visai stabilas. Iespējams, nāksies palīdzēt, brālim, dēlam vai kādam citam vīrietim no tavas ģimenes. Šī nedēļa solās būt diezgan grūta, jo galvenais akcents tiks likts uz mājas aprūpi un pienākumiem, kas saistīti ar to. Nāksies risināt dažādas ar mājokli saistītas lietas. Pievērs vairāk uzmanības saviem mīļajiem!

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šonedēļ iespējams tikties ar daudziem cilvēkiem, ar kuriem izrunāties par svarīgām un aktuālām problēmām, uzdevumiem, kas prasa vienotu un tūlītēju rīcību. Iespējamās tuva cilvēka veselības problēmas izrādīsies pavisam nenopietnas un absolūti nav vērts satraukties. Toties kāds cits tuvs cilvēks var tevi sāpināt vai piekrāpt, ko būs ļoti grūti pieņemt. Gaidāmas finansiāla rakstura attiecības ar Aunu, Lauvu vai Strēlnieku. Ar šo cilvēku būs nopietna tikšanās un svarīga saruna, kas var mainīt tavu dzīvi. Gaidāmi dažādi pārsteigumi Ūdensvīriem – vīriešiem, turklāt vairumā gadījumu tie būs saistīti ar citiem vīriešiem.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Iespējama slikta ziņa, ka saistīta ar kādu tuvu radinieku vai draugu – sievieti. Iespējams, kāds negaidīts pavērsiens, nelaimes gadījums vai stresa situācija viņas dzīvē. Tavam laulātajam draugam vai partnerim šonedēļ varētu būt kāds svarīgs notikums, tikšanās un/vai saruna. Iespējams, radīsies lieliskas izmaiņas labklājības jomā tev un visai tavai ģimenei. Iespējams, tiks izveidots jauns ģimenes uzņēmums vai arī atjaunots kas tāds, kad kādu laiku jau kā vairs nedarbojās. Iespējams ceļojums, kas būs saistīts ar sievieti un, kas būs plānots un materiāli nodrošināts. Labvēlīga nedēļa dažādiem izbraucieniem, jo īpaši tas attiecas uz Zivju vīriešiem.

 

 

Lai tev skaistu mirkļu un mīlestības piepildīta šī nedēļa!

 

Sabiedrība

Šajās piecās pašvaldībās novērots Covid-19 saslimstības samazinājums

  Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs...

Jau rīt varētu lemt par vēl stingrākiem Covid-19 drošības pasākumiem

  Premjers Krišjānis Kariņš pirmdien paziņoja, ka otrdien sasaukta Ministru kabineta un Krīzes vadības padomes kopsēde,...
Foto:Flickr.com/Dennis Hill/CC

Mūžībā devusies ilggadējā LTV darbiniece, kultūras žurnāliste Karīna Geikina

  "Mūžībā devusies ilggadējā Latvijas Televīzijas darbiniece, kultūras žurnāliste Karīna Geikina. Izsakām līdzjūtību tuviniekiem!" liecina LTV...

Horoskopi un Testi

Foto:Pixabay.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. oktobris

  Iespējams, beidzot skaidrība raisīsies situācijās, kas pēdējā laikā bijušas ne visai saprotamas. Zvaigžņu stāvoklis nozīmē,...
Foto:Wallpapermania.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. oktobris

  Esi uzmanīgs ar visiem saviem finanšu lēmumiem šodien, jo šis ir brīdis, kad visvienkāršāk pieļaut...

Tavs horoskops veiksmīgam NOVEMBRIM

Novembris jau klāt. Rudens straujiem soļiem steidzina lapkriti, aicinot ziemu to nomainīt. Aplūko, kāds šis...

Mājai un Dārzam

Zināms, kāds laiks mūs sagaida oktobra noslēgumā – Prognoze 7 dienām!

  Oktobra pēdējās nedēļas pirmajā pusē gaidāms silts laiks un dienās gaiss iesils līdz +13…+15°, līdz...

Sinoptiķis Bricis pastāsta, kāda būs gaidāmā ziema

  Prognozēs siltumam beigas neredz. Turklāt par siltumu Eiropā gādās pat izbijusi tropiskā viesuļvētra. Vairums ilgtermiņa...
catmoji.com

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku piektdien, 23. oktobrī. 23.10.2020. no...