Šo dienu laikā piedzīvosim, kā maijs piekāpjas vasaras pirmā mēneša – jūnija priekšā! Nāc aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, uzzini, ko tas viss sola tieši tev! Jauna nedēļa, jauns sākums, ķer ciet ikvienu iespēju!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns      

Kopumā nedēļa Auna zīmē dzimušajiem solās būt interesanta. Tevi pavadīs veiksme un ieguldītie pūliņi pavisam noteikti atmaksāsies. Gūsi panākumus un līdz ar tiem arī atpazīstamību un gandarījumu. Dažādi jaunumi, ieteikumi un informācija, ko saņemsi, liks tev uz nākotni raudzīties diezgan optimistiski. Īpašas rūpes prasīs tava vai tava mīļotā cilvēka veselība. Problēmas var saasināties dēļ vieglprātīgas attieksmes un ārstēšanās norādījumu neievērošanas. Būsi kādas tikšanās vai sanākšanas gaidās. Vīrieši virs 35 gadu vecuma var piedzīvot gan skumjas, gan sentimentālu noskaņojumu, kurš atsevišķos gadījumos var būt saistīts ar tuva cilvēka zaudējumu nesenā pagātnē. Nedēļa izvērtīsies spraiga meitenēm un gados jaunām sievietēm, kuras būs tendētas uz konfliktiem un aizsvilsies par katru sīkumu, izraisot dažādas nesaskaņas.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šī nedēļa Vērša zīmē dzimušos pārsteigs ar dažādiem ar naudu saistītiem notikumiem, līgumiem un dokumentiem. Interesanta solās būt arī mīlas dzīve un tajā gūtā pieredze būs atmiņā paliekoša. Ja tavs partneris ir Vērša, Mežāža vai Jaunavas zīmes pārstāvis – esi gatavs neparedzamiem notikumu pavērsieniem. Tiem, kuri jau iestūrējuši laulības ostā, jārēķinās ar dažādiem ar māju un ģimeni saistītiem pienākumiem un notikumiem. Ja šajā nedēļā nepieciešams risināt juridiskos jautājumus – esi piesardzīgs, labi sagatavojies un rūpīgi izvērtē, kam vari uzticēties. Sievietes virs 35 gadu vecuma veiksmīgi paplašinās savu draugu loku, kā arī atradīs vairāk piekritēju un atbalstītāju savām idejām.

 

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Dvīņiem šajā nedēļā nāksies saskarties ar kaut kāda veida krāpniecību, nedrošību, manipulācijām vai intrigām. Nedēļas gaitā gaidāmi iepriecinoši jaunumi no tālienes, ceļojums vai tikšanās ar cilvēkiem, kuri dzīvo tālienē. Problēmas, ar kurām saskarsies, lielā mērā būs saistītas ar tavu pagātni, tajā piedzīvotajiem notikumiem un pieļautajām kļūdām. Iespējami nozīmīgi pirkumi vai veiksmīgi pārdošanas darījumi. Labvēlīgs laiks tiem, kuri strādā tirdzniecībā – apsver iespēju savām precēm uzlikt atlaidi vai kādu patīkamu bonusu. Daudzus iepriecinās darbā nopelnītie ienākumi vai papildus peļņa no sava biznesa. Zēniem un jauniem vīriešiem jāuzmanās no iespējamajiem negadījumiem un jāizvairās no uzturēšanās sabiedriskās vietās un/vai nepazīstamu cilvēku kompānijās.

 

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ Vēža zīmē dzimušajiem gaidāmas saspringtas attiecības ar ģimenes locekļiem, kolēģiem un/vai ar valsts un finanšu iestādēm. Šajā sakarā, diemžēl, neizvairīties no dažādām nesaskaņām un konfliktiem. Izvairies no noslēpumiem un meliem attiecībās ar saviem tuviniekiem, lai nenāktos nokļūt nepatīkamās situācijās. Ja ņemsi to vērā, nedēļa mājās un ģimenē būs veiksmīga un interesanta. Dažiem izdosies atrisināt kādu sarežģītu problēmu un rast nepieciešamo risinājumu lietām, kas kādu laiku darīja nemierīgu prātu. Gaidāmas interesantas sarunas, sarakstes, ielūgumi vai ierosinājumi, kurus saņemsi no savā draugu lokā esošiem cilvēkiem. Zvaigznes sola arī jaunas tikšanās, kuras gan lielākoties būs virtuālas. Labvēlīgs laiks ceļošanai un komunikācijai ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Drīzumā piedzīvosi interesantus notikumus vai gūsi jaunas iespējas saistībā ar kādu ceļojumu, izbraucienu vai cilvēkiem, kuri dzīvo citā pilsētā. Vēža zīmē dzimušie vīrieši satiks daudz jaunus cilvēkus, taču ieteicams saglabāt piesardzību attiecībā pret Vērša, Jaunavas un Mežāža zīmes pārstāvjiem.

 

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šī nedēļa, tāpat kā citas, atnesīs tev lielākus un mazākus pārsteigumus, kuri lielākoties būs saistīti ar naudu. Iespējami nelieli papildus ienākumi. Labvēlīgs laiks profesionālo, izglītības un biznesa mērķu sasniegšanai. Būsi spējīgs nodibināt nozīmīgas profesionālās attiecības ar Dvīņu, Svaru un Ūdensvīra zīmes pārstāvjiem. Nedēļas gaitā jārēķinās ar bērnu saistītu finanšu jautājumu risināšanu. Var gadīties, ka nāksies veikt steidzamus un neatliekamus maksājumus, taču atsevišķos gadījumos tiks saņemta nauda vai finanšu dokuments. Lauvas zīmē dzimušām sievietēm virs 35 gadu vecuma izdosies gūt progresu attīstībai sev nozīmīgās biznesa attiecībās. Vīriešiem virs 35 gadu vecuma labs laiks svarīgu lēmumu pieņemšanai.

 

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šajā nedēļā vairumam Jaunavas zīmes pārstāvju nāksies saskarties ar nepatīkamiem un grūti atrisināmiem mājsaimniecības un īpašumu jautājumiem. Būsi tendēts izmest naudu vējā, tādēļ ieteicams rūpīgi plānot un pārdomāt pirkumus. Labvēlīgs laiks juridisko jautājumu sakārtošanai. Var nākties saskarties ar dažādiem negaidītiem sarežģījumiem. Mīlas dzīve neiztiks bez sarežģījumiem, kuriem pamatā būs ikdienā piedzīvotais stress un nespēja veltīt gana daudz uzmanības savam mīļotajam cilvēkam. Trauslākas attiecības var pat tikt pārtrauktas uz noteiktu laika periodu vai pavisam. Atsevišķās jomās veiksme būs tava sabiedrotā. Plāni, kuri saistīti ar Auna, Lauvas un Strēlnieka zīmē dzimušajiem tiks realizēti kā iecerēts, taču lēnāk, kā cerēji un to, diemžēl, ietekmēt nespēsi. Jaunavas zīmē dzimušajām meitenēm un jaunām sievietēm ieteicams īpaši pārdomāt savu rīcību un pieņemtos lēmumus šajā nedēļā, kuras laikā tiks risināti vairāki tavai nākotnei nozīmīgi jautājumi.

 

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šajā nedēļā Svariem nāksies pieņemt vairākus svarīgus lēmumus savā mīlas dzīvē. Pēdējā laika notikumu rezultātā būs nepieciešams veikt dažādas pārmaiņas, taču tās pavisam noteikti būs uz labu. Piedzīvosi nozīmīgu notikumu saistībā ar vīrieti, kurš dzimis Svaru, Ūdensvīra vai Dvīņu zīmē. Labvēlīgs laiks dažādu ar valsts, privātajām iestādēm un biznesu saistītu jautājumu risināšanai. Veiksmīga nedēļa, lai salaulātos vai sakārtotu ģimenei nozīmīgus dokumentus. Pateicīgs laiks dažādu lielu un dārgu pirkumu veikšanai. Būsi pārsteigts, saņemot dāvanu vai uzmanības apliecinājumu no cilvēka, kurš dzimis Zivju, Skorpiona vai Vēža zīmē. Daudz uzmanības nāksies veltīt finanšu jautājumiem, kuri kaut kādā veidā saistīti ar Lauvas, Auna vai Strēlnieka zīmes pārstāvi. Vīrieši virs 35 gadu vecuma spēs veiksmīgi gūt labus panākumus, nostabilizēt attiecības ar sev svarīgiem cilvēkiem. Meitenes un gados jaunas sievietes zvaigznes lutinās ar jaunām, interesantām iespējām realizēt savus mērķus, satikt jaunus cilvēkus un veikt sev izdevīgas izmaiņas savos plānos. Izmēģini savu veiksmi loterijā.

 

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Skorpioniem ieteicams laikus saplānot šajā nedēļā darāmo gan darbā, gan mājās un ģimenē. Tev priekšā ir veiksmīga nedēļa – izmanto to. Labvēlīgs laiks, lai mainītu dzīvesvietu un sakārtotu ar mājām un nekustamo īpašumu saistītus jautājumus. Izvairies likt pārāk augstas cerības uz sev nozīmīgām lietām, lai pasargātu sevi no iespējamās vilšanās, ko var sagādāt citi cilvēki. Konflikti, kuri izcelsies šajā nedēļā, būs emocionāli ļoti smagi. Tiem var sekot migrēnas lēkmes, bezmiegs, asinsspiediena problēmas utt. Gaidāmi neparedzēti notikumi saistībā ar bērnu vai bērniem. Tie var būt jaunumi par iestājušos grūtniecību vai bērna nākšanu pasaulē. Zvaigznes sola interesantas tikšanās un sanākšanas, kuru laikā iepazīsies ar jaukiem un interesantiem cilvēkiem. Labs laiks, lai tiktos ar cilvēkiem, ar kuriem tev ir kopīgas intereses, uzskati un mērķi. Skorpiona zīmē dzimušām sievietēm virs 35 gadu vecuma grūtības var sagādāt pēdējo nedēļu laikā iekrājušies neizpildītie darbi.

 

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Ja šajā nedēļā plāno doties ceļojumā, rūpīgi pārbaudi visas detaļas un dokumentus – pastāv liels risks dažādiem sarežģījumiem. Esi piesardzīgs sarunās un darījumos ar cilvēkiem, kuri dzīvo citviet un it īpaši gadījumos, kad jūs vieno nozīmīgas biznesa attiecības. Tu vari tikt maldināts un negodīgi izmantots. Nesaskaņas, kurām ļausi plesties plašumā, negatīvi ietemēs tavus plānus un rīcību, tādēļ izvairies no uz emocijām balstītām atbildēm un izteikumiem. Tavu tuvinieku, kolēģu vai sekotāju pulku papildinās jauni cilvēki. Īpašu uzmanību pievērs Vērša, Jaunavas un Mežāža zīmes pārstāvjiem. Turi drošībā savu personīgo elektronisko pastu un telefonu, lai izvairītos no ārvalstnieku centieniem nozagt tavus datus un informāciju. Iespējams, saņemsi dokumentu vai kādu nozīmīgu apstiprinājumu, kurš bija aizkavējies. Labvēlīgs laiks juridisko un finanšu jautājumu sakārtošanai. Strēlnieka zīmē dzimušie zēni un jaunie vīrieši nedēļu pavadīs uz pozitīvas nots, pateicoties notikumiem mīlas dzīvē un attiecībās ar draugiem.

 

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šī nedēļa tev var atnest nepatīkamus pārsteigumus, piemēram, viltus solījumus, krāpšanu, kļūdainu informāciju utml. Tavi vai kāda cita centieni manipulēt padarīs notikumu gaitu nekontrolējamu. Kopumā nedēļa būs interesanta un pozitīva, taču lielā mērā tā būs atkarīga no tavām prasmēm, pieņemtajiem lēmumiem, kā arī godīgumu un taisnīgumu tavās domās, vārdos un rīcībā. Daži varēs baudīt negaidītu veiksmi vai ieteikumu. Gados jauni Mežāža zīmē dzimušos vīriešus iepriecinās iespēja gūt labāku darbu vai papildus peļņu. Ģimenē var izcelties dažādi konflikti, kuru pamatā būs nenozīmīgi sīkumi. Ja ļausi vaļu emocijām, tie attīstīsies tev netīkamā virzienā. Nedēļas gaitā tiks pamatīgi pārbaudīta tava personība, vērtības un prasmes komunicēt ar cilvēkiem, kuri ir tev apkārt. Gaidāms kāds nepatīkams notikums kaimiņa vai drauga mājās, kurš raisīs skumjas. Vīrieši virs 35 gadu vecuma piedzīvos kādu ar meitu, mazmeitu, brāļa vai māsas meitu saistītu notikumu. Iespējams, saņemsi ziņas par kādas meitenītes nākšanu pasaulē. Gados jauno Mežāža zīmē dzimušo sieviešu pieņemtie lēmumi un plāni būs atkarīgi no kāda vīrieša.

 

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šajā nedēļā tev nāksies atrisināt vairākus ar naudu saistītus jautājumus. Atsevišķos gadījumos tie var būt saistīti ar Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmes pārstāvjiem. Beidzot atradīsi laiku, lai realizētu iepriekš atliktas tikšanās un sanākšanas. Esi piesardzīgs un neizklāsti citiem konfidenciālu informāciju vai noslēpumu, ko tev kāds uzticējis. Centīsies atrast labāko risinājumu pagājušajā nedēļā neatrisinātajām problēmām. Diemžēl, visticamāk, pagaidām vēl neveiksmīgi. Labvēlīgs laiks ceļošanai kopā ar bērniem un mazbērniem. Daži tieši šajā nedēļā metīsies baudīt vasaras brīvdienas kopā ar ģimeni. Iespējams, saņemsi jaunumus no tālienes saistībā ar kādu zīdaini vai bērnu. Komunikācija ar Mežāža, Vērša un Jaunavas zīmes pārstāvi var izrādīties tev īpaši izdevīga. Nedēļa būs sarežģīta, nepateicīga un neparedzeme tiem, kuri šobrīd risina kādus juridiskos jautājumus. Lēmumi, kurus pieņemsi šajā nedēļā, būs iesākums lielām pārmaiņām tavā dzīvē.

 

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem šajā nedēļā gaidāmi vairāki notikumi saistībā ar iepriekšējo laulību vai attiecībām. Kādi konkrēti tie būs – tas atkarīgs no katra individuāli. Iespējams, tavā un bijušā mīļotā cilvēka starpā ir kādi neatrisināti finanšu vai biznesa jautājumi, neskaidrība par šķiršanās iemeslu, iepriekš nezināmi fakti utml. Saņemsi interesantu piedāvājumu vai informāciju par savu biznesu vai darbu. Labvēlīgs laiks dažādu, ar mājokli un īpašumu saistītu jautājumu sakārtošanai, remontdarbiem, uzlabojumiem utml. Daži saņems negaidītu peļņu vai citu guvumu. Pārdomāsi un izanalizēsi savus plānus un gaidas. Paļaujies uz sevi, cilvēkiem, kuri dzimuši tavā, Vēža vai Skorpiona zodiaka zīmē. Iespējamas veselības problēmas, kuras kalpos kā zīme, ka nepieciešams parūpēties par sevi. Dažāda veida rūpes un raizes būs saistītas ar Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmes pārstāvi. Sievietes virs 35 gadu vecuma ņems dalību kādā nozīmīgā notikumā savu draugu dzīvē. Jauna draudzība var pavērt jaunus plašumus attiecībā pret dažādām vēlmēm, sapņiem un plāniem.

 

 

Veiksmīgas turpmākās dienas!

Sabiedrība

“Acīs saskrēja asaras…” Izskan jaunas ziņas par Eirovīzijas norises vietā ieradušos Samantu Tīnu

  Vēlā pirmdienas vakarā dziedātāja Samanta Tīna un Latvijas delegācija ieradās Roterdamā, kur šodienas pēcpusdienā aizvadīja...

Smaga avārija šodien notikusi Rīgā – VIDEO

  Rīgā, Dzelzavas un Kaivas ielas krustojumā, otrdien notikusi smaga sadursme starp vieglo auto un kravas...

Kumulatīvais rādītājs turpina augt, pirmdien vēl 659 gadījumi un 4 mirušie, slimnīcās 666 cilvēki

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) otrdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 659 jauni...

“Sēdiet un aizveriet mutes!” Harijs un Megana saņem pavēli no karaliskās ģimenes

Karalienes Elizabetes II attālā māsīca princese Olga ir izteikusi savu viedokli par to, ka jaunākie...

Melnā josla pazīstamās režisores Cinovskas dzīvē

  Izdevums "Kas jauns" savā 11.-17. maija numurā vēsta par nelaimēm, kas pēdējā gada laikā piemeklējušas...

Satraucoši notikumi risinājušies Baltijas jūrā pie Jūrkalnes

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 10.maija plkst. 06.30 līdz 11.maija plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. maijs

  Auns Auna zīmē dzimušie ir tendēti ļoti strauji uzsākt dažādus projektus un aizrautīgi arī turpināt pie...

Horoskops: Katras horoskopa zīmes SIEVIETES PATIESĀ seja

Astrologi apgalvo, ka zina patiesību. To, ka katrai horoskopa zīmei ir gan labās, gan sliktās...
Foto:Wallpapermania.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. maijs

  Nebaidies pastāvēt par sevi un par lietām, kuras tev rūp, taču dari to adekvātā manierē....

Šīs ir trīs neuzticamākās horoskopa zīmes

Horoskopi mēdz būt dažādi, tie spēj noteikt un ietekmēt daudz. Lūk, izdalītas trīs horoskopa zīmes,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. maijs

Aizstāvi savas idejas un ar aizrautību tiecies pakaļ saviem mērķiem, taču uzmanies, lai nekļūtu agresīvs...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 10. – 16. maijs

  Šī nedēļa sāksies ar vēsāku laiku, tādēļ glabāsim siltumu savās sirdīs, lai svētdien sveiktu mīļās...

Mājai un Dārzam

Izskan jaunas ziņas par laiku šonedēļ un turpmāk. Stāsta sinoptiķis Bricis – VIDEO

  Kāds laiks gaidāms šonedēļ? Stāsta LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis! "Izskatās, ka trešdiena būs šīs...
Foto:7-themes.com

Tuvākās dienas – sausas un ļoti siltas, pēc tam laiks mainīsies – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks anticiklons ar centru virs Krievijas, tāpēc gaidāms sauss laiks,...

Parādās jaunas ziņas par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas otrajā pusē ciklonu ietekme turpinās dominēt - saglabāsies vēss laiks un bieži līs....