Vai arī tu jau paspēji izbaudīt siltos saulītes starus šajā pavasarī? Nāc, palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, un ko tās aprīļa pēdējai pilnajai nedēļai sola tieši tev!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ vajadzētu pievērst uzmanību tam, lai kliedētu maldus un ilūzijas, kas saistīti ar kādu meiteni vai jaunu sievieti. Tas tev sniegs iespēju kam jaukam, iespējams, patīkamam pārsteigumam. Var gadīties – gūsi panākumus, neraugoties uz negatīvo ietekmi vai sievietes iejaukšanos. Iespējami labvēlīgi finansiāla rakstura notikumi, kas saistīti ar cilvēkiem tavā ģimenē vai arī ar kādu nejaušību. Tas var kļūt par iemeslu improvizētām svinībām tavās mājās – iemesls varētu būt saistīts ar peļņu, veiksmīgu darījumu vai ko līdzīgu.  Var gadīties, ka sāksi gatavoties kādam svinīgam pasākumam, kas norisināsies pēc vairākām nedēļām. Tam patiesi vajadzētu rūpīgi sagatavoties. Var gadīties, ka saņemsi no draugiem vai radiem ielūgumu uz vēl kādu svarīgu pasākumu.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šonedēļ var gadīties apzinātas krāpšanas, kļūdas, nozaudēšanas vai pat zādzības. Iespējams, tiksi maldināts kādā situācijā, taču vari arī kļūt par krāpšanas upuri vai arī izjust, ka kāds ar tevi mēģina manipulēt. Sargi savus personiskos dokumentus, virtuālos datus, personīgās fotogrāfijas un līdzīgas lietas. Lai nu kā – centies drosmīgi raudzīties uz priekšu, lai spētu rast veidu, kā vislabāk pārvarēt radušās nepilnības. Koncentrējies uz saviem panākumiem un progresu izlīgumā. Iespējama dinamiska saruna vai tikšanās ar dēlu, mazdēlu vai kādu citu tuvu radniecisku vīrieti kurš nedzīvo kopā ar tevi.  Ar kavēšanos vari saņemt ziņas par kāda bērna nākšanu pasaulē.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Gaidāms šķebinošs konflikts, kas saistīts ar naudu. Problēma nebūs saistīta ar lielu naudas summu, bet a to, ka kāds mēģinās tevi izmantot, ignorējot tevi un dažādas svarīgas lietas. Nepatikšanas radīsies saistībā ar kādu zēnu vai jaunekli no tavas ģimenes, kurš mēģinās manipulēt ar tevi un/vai citiem savtīgu mērķu labā. Viņam, iespējams, būs labs iemesls, taču tev tas nebūs attaisnojums. Iespējams, būs tikšanās vai sanāksme par godu kādam īpašam notikumam, kas saistīts ar meiteni vai jaunu sievieti. Šī būs nedēļa, kas viesīs tev jaunu skaidrību par taviem šīs vasaras plāniem. Pārsteigums vai negaidīta vēstule, telefona zvans vai tikšanās ir ļoti iespējami.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ tu varētu būt pārsteigts pats par savu lēmumu kaut ko pirkt vai pārdot. Jo īpaši veiksmīga šī nedēļa šī solās būt Vēžiem, kuri strādā ražošanā vai mazumtirdzniecībā. Negaidīti pavīdēs iespējas iesaistīties profesionālā vai ar biznesu saistītā komunikācijā, kas varētu pavērt jaunas iespējas. Laba ziņa vai priekšlikums būs no personas, kura dzīvo citā pilsētā. Iespējams, tu atgriezīsies pie kādas vecas idejas, realizējot savu personīgo vai profesionālo plānu vai vēršot par labu kādu situāciju. Tu varēsi aizņemties naudu no draugiem vai izveidot ar viņiem cita veida finansiāla rakstura attiecības, kas solās neradīt problēmas.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šonedēļ būs tikšanās, uz ko būs jādodas ar dāvanu, vai pirms tās jāveic īpaša sagatavošanās. Visticamāk, iemesls šīm svinībām būs meitene vai sieviete. Lauvu sievietes jo īpaši var novērtēt dāvanu, balvu vai materiāla labuma saņemšanu šajā laika posmā. Finansiāla rakstura ziņas, dokumenti vai priekšlikumi, ko saņemsi šonedēļ, būs iemesls nopietnām sarunām tavās mājās vai ar tuvākiem, tālākiem radiniekiem. Tuvākajā nākotnē gaidāms nozīmīgs vai īpašs ceļojums, uz ko šonedēļ nāksies krietni sagatavoties. Iespējami jauni veiksmīgi vai īpaši apstākļi, kas saistīti ar ceļojumiem tuvāko mēnešu laikā.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Neparedzēti sarežģīti un mulsinoši notikumi kādas meitenes vai jaunas sievietes dzīvē šo nedēļu var padarīt neprognozējamu un dinamisku tev vai visiem cilvēkiem tavā ģimenē. Panākumi un iespējas var būt saistītas ar šo personu, taču tās var būt arī neveiksmes vai nopietnas problēmas. Nebūs īpaša iemesla pašapmierinātībai, mēģinot atrisināt kādu nopietnu situāciju, problēmu, kas saistīta ar sievieti no tavas ģimenes vai profesionālās vides. Svarīgs notikums radīsies tava vai drauga, kaimiņa bērna dzīvē. Iespējams, tam par godu vari tikt uzaicināts uz svinībām vai iesaistīties emocionālā sarunā par šo tēmu. Nopietnas veselības problēmas var rasties sievietei, ar kuru tev ir tuva radniecība vai draudzīgas attiecības. Visdrīzāk viņa dzīvo citā pilsētā.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šī nedēļa sagādās tev kādu pārsteigumu vai piedāvājumu. Pirmkārt, laba lieta radīsies caur sievieti, kura ir no tavas ģimenes, draugu vai kolēģu loka. Iespējams negaidīts materiāls ieguvums no izlozes vai totalizatora Svaru vīriešiem. Sarežģītāka nedēļa attiecībās būs ar taviem ģimenes locekļiem, kuri arī pēc horoskopa zīmes ir Svari. Taču šonedēļ būs arī pietiekami daudz laika un spēka, lai atrisinātu problēmas laulībā vai ģimenē kopumā. Veselības problēmas varētu rasties radiniekam, kurš, iespējams, dzīvo citā mājā, pilsētā vai pat valstī. Šonedēļ varētu rasties arī nelielas mājsaimniecības vai mājokļa problēmas, kas nebūt nebūs tev kaut kas jauns un, visticamāk, arī šī nebūs reize, kad pilnībā spēsi tās atrisināt. Pārsteigt tevi varētu kāds uzaicinājums uz vakariņām.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šonedēļ radīsies dažādas izmaiņas tavā darbā, kas sevī ietver attiecības ar vīrieti vai vīriešiem. Iesējams, ka šīs izmaiņas būs saistītas ar jaunu personu tavā profesionālajā vai biznesa vidē. Jauniem Skorpionu vīriešiem šonedēļ būs piemērots laiks, lai uzsāktu jaunu karjeru, apmācību, saistības vai prezentētu kaut ko lielākai auditorijai. Daudziem Skorpioniem šonedēļ tiks veikta padziļināta pārbaude, tāpēc var nākties pieņemt dažādus lēmumus, iespējams, pat sāpīgus un liktenīgus saistībā ar nākotni. Vairumā gadījumu tu atradīsies, tā teikt, zem spiediena neparastas situācijas rašanās dēļ. Būs konfliktu iespējamība, strīds vai nepatīkams pārpratums saistībā ar sievieti, ar kuru komunicēsi neklātienē vai tiksies klātienē.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ, iespējams, redzēsi kādu sapni par personu no tava ģimenes vai draugu loka, kura aizgājusi aizsaulē. Saņemsi svarīgu informāciju vai prognozes, kas saistītas ar tavām mājām vai tuvākajiem notikumiem. Iespējams, varēsi apsvērt garu ceļojumu vai ceļu, kas jūs kaut kur vedīs vasarā. Rūpīgi painteresējies par izmaksām, kas saistītas ar ceļošanu vai cilvēkiem tālienē. Iespējams, saņemsi naudu no kādas citas vietas vai valsts. Vari tikt iesaistīts finanšu darījumos ar cilvēkiem un uzņēmumiem no citām pilsētām vai valstīm. Daži Strēlnieku vīrieši atstās mājas, jo dosies pildīt konkrētu mērķi, piedalīties kādā notikumā vai brauks ceļojumā. Kaut kāda iemesla dēļ vari kļūt skumjš vai būt noraizējies par kādu bērnu vai jaunieti. Iesējams, gūsi jauni ideju vai saņemsi piedāvājumu saistībā ar darbu vai biznesu.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Laiks dažām izmaiņām. Šonedēļ tev būs nepieciešams nopietni runāt par finanšu jautājumiem, kas saistīti ar bērnu vai jaunieti. Var būt nepieciešama kādu norēķinu dokumentu sagatavošana saistībā ar šo atgadījumu. Labvēlīga nedēļa tiesām, tehniskiem finanšu jautājumiem, saistībām un pienākumiem, kas saistīti ar bērnu. Sliktas ziņas vari saņemt saistībā ar personu, ko pazīsti – kaimiņu, kolēģi, bērnības draugu, klasesbiedru vai līdzīgu. Iespējams, tavu uzticību zaudēs kāds, kurš līdz šim bija labs draugs un atbalsts. Mājās var rasties nepatikšanas, kas saistītas ar pienākumu nodošanu un saistībām ar kādu cilvēku. Var rasties konflikts, kurā dzirdēsi dažādas nepatīkamas lietas. Būs laiks pārdomām par kļūdām, kas līdz šim bijušas tavā laulībā vai attiecībās. Pievērsies tam, pirms nav par vēlu.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šonedēļ gaidāmas sarunas, kas tevi iepriecinās vai dos cerības labākiem laikiem profesionālajos un finanšu plānos. Iespējams saņemsi naudu vai nosūtīsi to ar kādu konkrētu mērķi. Tavas emocijas, kas saistītas ar finansēm, būs vairāk pozitīvas nekā negatīvas. Sargies no slepenas mīlestības tagadnē vai pagātnē, kas negaidīti varētu uzrasties un novest pie neprognozējamas rīcības vai lēmuma pieņemšanas saistībā ar tevi vai tavu partneri. Iespējams arī tas, ka šāda situācija neietekmēs tieši tevi, bet kādu tev ļoti tuvu radinieku vai draugu. Var nākties runāt par īpašumu, kas ir tālu no tevis. Iespējams tas nav tavs, bet tavu vecāku vai vecvecāku, taču pašlaik netiek izmantots dažādu iemeslu dēļ. Sarunas notiks konkrētu notikumu dēļ.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

ŠĪ nedēļa ir laiks, lai aizsargātu un pasaudzētu sevi un savus tuviniekus. Šonedēļ tev jābūt ļoti uzmanīgam, pat piesardzīgam, kad saņem svarīgu informāciju, kas sākotnēji šķiet pat ļoti vilinoša tev. Sargies no krāpšanas un dažādām manipulācijām, ko kāds varētu izmantot savu personīgo interešu apmierināšanai un citiem mērķiem. Esi uzmanīgs, ja esi iesaistīts kādā tiesā vai cita veida juridiskā procesā. Šonedēļ tu varētu atklāt savu vājumu, kļūdu vai vēlēties paļauties uz kādu, pieņemt kaut ko tikai tāpēc, ka tas tev ir izdevīgi. Vari saņemt nepatīkamas ziņas no citas vietas. Starpgadījumi var rasties ar cilvēku, kuru labi pazīsti. Būs svarīga saruna vai diskusija par saistībām attiecībā uz kādu vīrieti, kurš, pat ja ir jūsu radinieks, nedzīvo ar tevi kopā.

 

Lai tev šī nedēļa palīdz sasniegt visu to, kas iecerēts!

Sabiedrība

Domāja, ka viņu izjoko: Rīdziniece paklausa vīramātei un tiek pie pilnīgi jauna auto!

  Vietējā “top!” organizētajā rudens loterijā izlozēta galvenā balva – jauna automašīna Volkswagen Taigo. Uzvarētāja ir...

Pirmajā Adventē sevi mūzikā piesaka dziedātāja Karlīne Anna Ērgle un kopā ar Agnesi Rakovsku izdod singlu “Bērnība”

Svētdien, 27. novembrī, kas šogad ir Pirmā Advente, ar sirsnības un sajūtām piepildītu dziesmu “Bērnība”...

Vairāki latvieši sestdien tikuši pie lielām naudas summām

  Tradicionāli, atzīmējot valsts svētkus, norisinājās iemīļotā Simtgades loterijas 100 000 eiro papildspēle. Arī šogad TV šova SuperBingo laikā četri veiksminieki sadalīja 100...
Foto:Flickr.com/Christian Korsager /CC

Izskan brīdinājums daļai “Swedbank” klientu

  Swedbank brīdina klientus-uzņēmējus – novērojams pieaugums krāpšanā ar viltotiem rēķiniem. Krāpnieki sākuši viltot rēķinus, nomainot sadarbības...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Nedēļa sākusies ar pagalam traģiskām ziņām

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no šī gada 25.novembra plkst. 6.30 līdz 28.novembra plkst. 6.30,...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...
Foto:Australiaentertains.com.au

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. novembris

  Šajā dienā tev nevajadzētu padoties nepamatotam pesimismam. Ja tu ļausies īgnumam, vienkārši nevarēsi gūt panākumus....
Foto: Let Ideas Compete/Flickr.com/cc

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 28. novembris – 4. decembris

  Straujiem soļiem tuvojamies 2022. gada beigām - novembra pēdējā nedēļa ir klāt, un arī decembra...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. novembris

  Šis būs labs brīdis radošām lietām. Padomā, kā vari padarīt pasauli ap sevi gaišāku un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. novembris

  Šī diena var atgādināt braucienu pa "amerikāņu kalniņiem". Kādā brīdī, kad šķitīs, ka panākumi jau...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...
wallpapersten.com

Decembra sākumā laiks jūtami mainīsies

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par turpmāk gaidāmo. "Pagājušā gada decembra sākumā...