Pulksteņu rādītāji ir pagriezti, kas padara arī laika maiņu aiz loga daudz vairāk pamanāmu. Bet raudzīsim, ko šai nedēļai sola zvaigznes! Kā tās izkārtojušās – ko tev iesaka, bet par ko brīdina?

 

Auns

Mēģini šonedēļ izvairīties no dažādu svarīgu lēmumu pieņemšanas, jo viss notiks diezgan haotiski ap tevi, kas var radīt daudz negaidītu izmaiņu. Tu varētu sākt izjust vientulību, taču, ja neko nedarīsi lietas labā, nekas arī nemainīsies. Šis laiks būs piemērots, lai koncentrētos uz savā stiprajām pusēm un saviem panākumiem pagātnē, lai gūtu pārliecību par tagadni. Atceries, ka tu vari sasniegt savus mērķus pat tad, ja šobrīd jūties citādi un neizjūti pārliecību par to. Nepadodies! Ir jāmēģina kaut kas darīt, nevis gaidīt, kad tas sāksies pats. Lai virzītos uz priekšu, jebkura kustība ir labāka par sēdēšanu uz vietas.

 

Vērsis

Lai gan parasti tu lietām un notikumiem pieej diezgan detalizēti, šonedēļ tev būs samērā grūti koncentrēties, tāpēc daudz kas varētu notikt citādāk nekā tu gaidīji vai plānoji. Nebūs piemērots laiks, lai lūgtu algas pielikumu, paaugstinājumu amatā vai meklētu jaunu darbu. Izvairies no cilvēkiem, kuri tev nepatīk, ar kuriem ir grūti komunicēt. Neuzķeries un viltīgiem piedāvājumiem, labāk izvēlies drošību gan darba, gan finansiālajā ziņā – tas tev nāks par labu. Saglabā modrību!

 

Dvīņi

Šonedēļ Merkurs virzās uz priekšu un mudina tevi būt nedaudz sociāli aktīvākai. Paveries apkārt, noteikti pamanīsi kaut ko, kas ir kā radīts tev, ko nevari palaist garām. Iespējams, tevi pārņems slinkums, taču, ja ļausies savām iekšējām sajūtām, vēlāk būsi priecīga un ļoti apmierināta par paveikto, gūstot pat labumu no tā. Piemērots laiks, lai to pavadītu kopā ar sev mīļiem cilvēkiem. Ja šonedēļ ierausies sevī, tas radīs apjukumu tavā turpmākajā ikdienā. Ja jau šobrīd sajūti vientulības dvesmu – komunicē ar ģimeni un draugiem – viņi palīdzēs tev justies labāk! 

 

Vēzis

Tā kā strauji tuvojas pilnmēness, iespējams, sagaidīsi negaidītas rīcības no draugiem vai kolēģiem. Šis būs piemērots laiks, lai tu pārliecinātos par to, vai tiešām dari lietas, kas apmierina ne vien tavu prātu un ķermeni, bet arī dvēseli. Ja sajutīsi, ka tā tas nenotiek, ir īstais laiks kaut ko mainīt. Šonedēļ tev visvairāk jāpaļaujas tieši uz sevi, jo apkārtējie varētu tevi novirzīt no mērķiem un līdz ar to arī panākumiem. Saglabā modrību un virzies uz savu mērķu sasniegšanu, ģenerējot savas idejas, bet pārlieku nepaļaujoties uz citiem. Izmanto savas priekšrocības! Ja šobrīd tev konkrētu mērķu nav – ir laiks tādus izvirzīt!

 

Lauva

Labs laiks, lai veiktu pirkumus un saprātīgus ieguldījumus, jo zvaigznes sniegs tev lēmumu pieņemšanas skaidrību un pareizās izvēles izdarīšanu savā dzīvē. Turklāt sapratīsi, ka ar savu izvēli vari palīdzēt ne vien sev, bet vēl kādam. Rūpīgi plānots ieguldījums, ko veiksi šonedēļ, atmaksāsies nākotnē. Piemērots laiks atlīdzināt cilvēkiem, kuri tev iepriekš ir palīdzējuši. Kaut ar mīļu vārdu vai savu nesavtīgu sabiedrību tu vari šim cilvēkam “pateikties”. Šonedēļ ir piemērots laiks, lai tu kādam sniegtu palīdzīgu roku vai plecu, uz kā izraudāties. Taču arī palīdzot citiem atceries par sevi – esi nesavtīga, bet neļauj sevi izmantot.

 

Jaunava

Līdz ar planētu veiktajām izmaiņām, sajutīsi, ka arī tev būs nepieciešams mainīt savus plānus, īpaši tos, kas attiecināmi uz darba darīšanām, kurās īpaši svarīgas ir tavas komunikācijas prasmes. Pierādi sevi skaidri un saprotami, lai nerastos nekādas kļūdas un pārpratumi, tas būs ļoti svarīgi ne vien tagad, bet arī nākotnei. Neuztraucies par to, lai tu kādam izpatiktu, dari tā, kā ir pareizi un, kas nav pret tavu pārliecību un uzskatiem. Piemērots laiks, lai lūgtu kāda padomu vai palīdzību, ja tas nepieciešams. 

 

Svari

Šonedēļ, visticamāk, piedzīvosi negaidītas, pat dramatiskas izmaiņas ar kolēģiem un personiskajās attiecībās. Diemžēl, tas nozīmē, ka tevi var gaidīt arī vilšanās… Tas viss var tevi sarūgtināt, taču paturi prātā, ka ikviena situācija tomēr ir atrisināma. Ne visai patīkama nedēļa, tādēļ tev gribēsies to pēc iespējas ātrāk pārdzīvot un aizmirst, taču tas nebūtu pareizi. Situācijas ir jāizdzīvo, problēmas jāatrisina nevis jāatstāj pašplūsmā. Izvirzi mērķi – atrisināt šīs situācijas, un nākotnē būs vieglāk rīkoties, jo viena situācija agri vai vēlu, bet vienmēr saistās ar citu. 

 

Skorpions

Šīs nedēļas panākumu atslēga būs neatlaidība, jo īpaši jomās, kas saistās ar pienākumiem, karjeru un naudu. Līdz ar pilnmēness tuvošanos, tu varētu sajusties kā ne savā ādā. Tas nebūs ilgstoši, tāpēc pārdzīvosi to visai viegli, tomēr šis nebūs piemērots laiks, lai uzsāktu jaunu posmu attiecībās (vai uzsāktu pavisam jaunas attiecības) vai parakstītu svarīgus līgumus. Taču, ja jau iepriekš esi domājusi par kādu attiecību pārtraukšanu – šis ir piemērots laiks to darīt. Meklē to, kā tev trūkst, jo tava dzīve šobrīd nav piepildīta ar svarīgāko!

 

Strēlnieks

Šonedēļ visai raiti neveiksies ar komunikāciju, jo būs jaušama pilnmēness tuvošanās. Kaut arī ne visai viegli, tomēr būs iespēja virzīties uz priekšu, neskatoties uz to, ka citiem varētu nebūt pareizā izpratne par to, kas tev ir svarīgs. Pārliecinies, ka izpratne par to, ko dari ir taviem vistuvākajiem, pārējiem nav nekādas teikšanas. Tas, ka tevi atbalstīs tuvākie – sniegs tev iedrošinājumu, kas būs nepieciešams, lai tu sasniegtu savus mērķus. Turklāt šie cilvēki būs gatavi tev palīdzēt vajadzības brīdi, nekautrējies šo palīdzību pieņemt. Ir īpaši piemērots laiks, lai saņemtu un izbaudītu atbalstu, ko tev sniedz tava ģimene un draugi. 

 

Mežāzis

Tā kā zvaigznes šonedēļ būs aktīvā kustībā, jutīsi, ka komunikācija ir tava stiprā puse. Tomēr tas nenozīmē, ka vari teikt pilnīgi visu, piemēram, aprunāt vai aizvainot kādu. Pat, ja tikai labu gribot, kādam vēlēsies pateikt tieši to, ko domā, padomā vai tas šo cilvēku neaizvainos. Ar savu neapstrīdamo viedokli šonedēļ uzmanies, citādi rezultāti var nebūt tik labi kā tu vēlētos. 

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ jutīsi, ka tev rodas jauna iedvesma, lai kaut ko uzsāktu vai turpinātu. Izmanto iespējas, izmanto savu spēku un radušās idejas. Atvelc elpu no ikdienas steigas – tas tev ir nepieciešams. Šonedēļ sapratīsi, ka tev ir viegli izteikt sevi – tas ir lieliski, dari to! Vislabāk, ja to vari izdarīt ar labiem darbiem. Padomā, iespējams, ir kas tāds, ko sen jau kādam solīji izdarīt. Kaut vai tā būtu drauga solītā palīdzība tējkannas iegādē. Ja runājam par komunikāciju, šonedēļ sapratīsi, ka tev ir svarīgi nevis uzvarēt, bet gūt sapratni. 

 

Zivis

Šonedēļ var gadīties, ka tavas dzīves emocionālā daļa būs diezgan sagrauta, jo, diemžēl, tev apkārt atradīsies cilvēki, kuri izraisīs haosu un problēmas tavā dzīvē. Visi vēlēsies būt līderi, līdz ar to radot problēmas. Jo īpaši tas izpaudīsies darba jomā. Šis nebūs piemērots laiks, lai jautātu algas paaugstinājumu vai cerētu uz uzslavām, jo vienkārši apkārt valdīs haoss. Mēģini koncentrēties un saglabāt savas dzīves jomas līdzsvarā. Ja nebūsi pietiekami uzmanīga un modra, vari daudz ko zaudēt. 

 

Lai tev veicas!

Sabiedrība

Foto:Medscape.com

Infektoloģe uzsver: koronavīrusa uzliesmojumu dēļ skolēnu brīvlaikā nav ieteicams atstāt Latviju

  “Ņemot vērā to, ka koronavīrusa jeb COVID-19 infekcijas skarto teritoriju ģeogrāfija paplašinās, plānojot skolēnu brīvdienu...

Kā tagad izskatās Skulmes mājā, ko tirgo par milzu summu? VIDEO

  Privātmāja vai varbūt tomēr muzejs? Šāds jautājums radies par mūžībā aizgājušās mākslinieces Džemmas Skulmes namu...

Itālim Maksim no Cēsīm dzimtenē notiekošais sagādājis reālas problēmas – VIDEO

  Koronavīrusa straujā izplatība Ziemeļitālijā ietekmē ne tikai turienes iedzīvotāju ikdienu. Arī kādam itāļu ēstuves īpašniekam...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. februāris

  Pirmajā dienas pusē var rasties nereālas cerības, kā arī vilšanās, kas saistīta ar tām/ personiskajās...

Kā naudu tērē katra horoskopa zīme? Palūko, vai tev atbilst!

Par naudu var iegādāties gandrīz visu un pavisam bez tās dzīvot ir praktiski neiespējami. Nepārvērtēsim...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. februāris

  Planētu mijiedarbība šodien var nest daudz jauku pārsteigumu. Iespējama dāvanu un labu ziņu saņemšana. Lieliska...

Mājai un Dārzam

Izsludināts oranžais brīdinājums par laiku tuvakajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis oranžo brīdinājumu par laiku ceturtdien. 27. februārī dienas pirmajā...
Foto:Unsplash.com/Jordan Whitt/CC

Zināms, kāds laiks mūs sagaida MARTĀ

  Latvijā pazīstamākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā blogā internetā stāsta par marta mēnesī...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Ceturtdien gaidāma pamatīga snigšana

  Ceturtdien daļā Latvijas varētu diezgan pamatīgi uzsnigt, savā "Twitter" kontā vēsta sinoptiķis Jānis Trallis. Ceturtdien Latvijas...