Pienākusi decembra otrā pilnā nedēļa. Ielūkosimies zvaigznēs, lai noskaidrotu – kas mūs sagaida turpmākajās septiņas dienās!

AUNS

Tev šajā nedēļā zvaigznes ir sarūpējušas vairākas lieliskas iespējas, kas liks aizdomāties – vai esi uz pareizā ceļa, jo tev nāksies tērēt savu laiku un enerģiju vairākām lietām vienlaicīgi, tā vietā, lai fokusētos uz ko vienu. Iespējams, tevi sagaida jauns darbs vai paaugstinājums amatā. Tik ilgi, cik tu spēj koncentrēties šajā virzienā – ir laiks to piepildīt! Nedēļas nogalē planētas apvienosies, lai sniegtu tev vairāk iespēju pabūt kopā ar draugiem, tuviniekiem un pat kolēģiem. Zvaigznes mudina darīt to, ko vēlies tu, kā uzskati par pareizu un viss būs kārtībā. Nedēļas tēma – laiks pārdomām un lēmumu pieņemšanai!

 

VĒRSIS

Šajā nedēļā tev būs daudz laika, lai atpūstos kopā ar draugiem un ģimeni, lai uzsūktu svētku sajūtu un tās enerģiju. Tu esi gatava beidzot apzināties un apjaust, ka ir pienācis tavs laiks, brīdis, kad mirdzēt, baudīt, un būt sev pašai. Apkārtējie pret tevi būs saprotoši un tevi sagaida veiksme teju ikvienā dzīves jomā. Nedēļas nogalē planētas radīs īpaši mīlošu enerģiju, kas uzmundrinās tevi plānot brīvdienas kopā ar draugiem vai mīļoto cilvēku. Zvaigznes norāda, ka jebkurš plāns var īstenoties, atliek to tikai uzsākt! Grupu aktivitātes var atklāt jaunus ceļus tavā karjerā. Zvaigznes norāda, ka tev piemīt lieliskas komunikācijas iemaņas, ko šajā nedēļā īpaši paspilgtinās planētu kopējā enerģija. Nedēļas tēma – laba nedēļa, lai atpūstos!

 

DVĪŅI

Šķiet, ka šajā nedēļā būsi pilnīgi pārņemta ar savu finansiālo un profesionālo dzīves sfēru. Zvaigznes norāda, ka ir labi darīt to, kas šobrīd liek tev justies apmierinātai. Tu vari izmantot šo periodu, lai daudz ko iemācītos par savām spējām, un, iespējams, kaut ko mainītu savā darba vidē, tas tiks novērtēts! No ceturtdienas planētas nodrošinās iespēju satikt jaunu mīlestību vai atkal tikties ar kādu no tavas pagātnes. Tev šķitīs, ka viss notiek sinhronizēti. Nedēļas nogalē planētas palīdzēs vairāk uzticēties citiem, paļauties uz saviem instinktiem un mīļoto cilvēku, kas padarīs šo nedēļas izskaņu īpaši labu tev. Nedēļas tēma – seko savai sirdij un tev veiksies!

 

VĒZIS

Tu galu galā sasniegsi laiku, kad vēlies par prioritāti izvirzīt pati sevi un tā bija jārīkojas jau sen! Gribēsi pavadīt laiku kopā ar kādu sev ļoti īpašu un mīļu cilvēku, kurš palīdzēs tev izaugt šajā domā, tādēļ nebaidies iztēloties LIELUS sapņus, viss var piepildīties! Veiksme šobrīd jo īpaši pavadīs tevi it visā, ko darīsi. Iespējams, tev var rasties dažas izcilas biznesa idejas, ko sekmēs planētu ietekme uz tavu zvaigznāju, tāpēc noteikti neignorē savu intuīciju! Nedēļas nogalē planētas palīdzēs tev justies nedaudz bezrūpīgākai, vēlēsies flirtēt un īpaši nedomāsi par to, kas būtu, ja būtu! Nedēļas tēma – lielisks laiks, lai pabūtu kopā pati ar sevi!

 

 

LAUVA

Tu būsi apmierināta ar savu materiālo stāvokli, kā arī ar to, kā cilvēki reaģē uz tavām idejām darbā. Citi uzlūkos tevi ar apbrīnu un uzskatīs par rīcības piemēru, kas padarīs tevi daudz produktīvāku, jo novērtēsi viņu atsauksmes, jo īpaši, ja tās būs pozitīvas. Ja tu vēlies mainīt darbu, zvaigznes norāda, ka šis ir lielisks laiks tam. Pat tad, ja tu būsi ļoti aizņemta, atradīsi pietiekami daudz laika, lai pavadītu jautru un piepildītu laiku ar saviem mīļajiem, tas notiks pateicoties planētu ietekmei tavā zīmi. Nedēļas nogalē planētas dos tev papildus enerģiju, lai plānotu Jaunā gada notikumus un izlemtu par stratēģiskajām niansēm tajā. Nedēļas tēma – apsver un pārrunā savu ceļu uz panākumiem.

 

 

JAUNAVA

Tev jāgatavojas lieliskai nedēļai! Tev būs jauki mirkļi kopā ar partneri un bērniem, būsi ļoti laimīga, jo īpaši savā personīgajā dzīvē. Nekas no tā visa neliks tev zaudēt uzmanību un produktivitāti darbā, jo tu zini, kā sadalīt savu uzmanību un laiku, lai vilks būtu paēdis un kaza dzīva! No ceturtdienas planētas apvienosies, lai radītu pozitīvu saikni ar cilvēkiem, ar kuriem tev šogad ir radušies konflikti vai domstarpības. Zvaigznes šo iezīmē kā –piedod un aizmirsti laiku, ņem to vērā! Nedēļas nogalē planētas apvienos enerģiju, lai sniegtu tev jautrus mirkļus ar draugiem un arī piedāvās veiksmīgus momentus kopā ar biznesa partneriem. Izbaudi! Nedēļas tēma – lieliska nedēļa mīlestībai, ģimenei un darbam!

 

SVARI

Šī solās būt viena no labākajām nedēļām, lai komunicētu ar draugiem, kaimiņiem un cilvēkiem, ar kuriem tu neesi sazinājusies jau pavisam ilgi. No ceturtdienas planētas padarīs jautrāku un nedaudz bezrūpīgāku arī tavu darba vidi. Tev būs pietiekami daudz laika, lai apmeklētu dažādus pasākumus un paveiktu visus pienākumus. Nedēļas nogalē planētas būs tev īpaši labvēlīgi, ja strādā no mājām vai tava nodarbošanās ir saistīta ar nekustamo īpašumu. Svētku laiks sāksies ar ļoti pozitīvu noskaņu. Nedēļas tēma – satiecies ar cilvēkiem un izbaudi to!

 

SKORPIONS

 

Visticamāk, tu vēlies darīt daudzas lietas vienlaicīgi, tomēr tas nenāk par labu, ne taviem pienākumiem, ne tev pašai un ķermenis var sākt signalizēt, ka nepieciešams palēlināt darbības tempu un atpūsties. Ieklausies tajā un neignorē! Finansiāli tu būsi labi atalgota par savu smago darbu. No ceturtdienas plnētas palīdzēs sasniegt tavus mērķus un, ja savu darbu dari no sirds un tev tas ļoti patīk, tevi sagaida labas ziņas šajā nedēļā. Nedēļas nogalē planētas padarīs šīs dienas par piemērotām, lai iepirktos, tas būs kādu izdevīgu piedāvājumu īstenošanas laiks, tāpēc ir ieteicams sākt svētku iepirkšanos jau laikus. Nedēļas tēma – apkopo darāmo lietu sarakstu un tikai tad sāc rīkoties!

 

STRĒLNIEKS

Šobrīd finanses ir tavs galvenais fokusēšanās mērķis un būsi ļoti radoša, meklējot veidus, kā palielināt savus ienākumus. Tu, visticamāk, apvienosi darbu un izklaidi, lai radītu jaunas idejas, kas ir lieliska izaugsmes iespēja. Tev palīdzēs kā draugi, tā kolēģi, kuri atzinīgi novērtēs un atbalstīs tavas idejas. Nedēļas nogalē planētas palīdzēs tev aizdomāties, kur tu redzi sevi pēc gada, tu, iespējams, nopietni prātosi par to un būsi gatava, lai kaut ko mainītu, lai panāktu vēlamo. Šī rīcība iekustinās visu pārmaiņu sākumu. Nedēļas nogalē planētas palīdzēs radīt labvēlīgu vidi hipotekārā kredīta nokārtošanai vai sen kārotās mājvietas nolūkošanai. Nedēļas tēma – nauda un mājas būs tavi galvenie fokusi!

 

 

MEŽĀZIS


Tu, visticamāk, šajā nedēļā steigsi pabeigt daudzus darbus, lielāko daļu savu pienākumu, kas līdz šim vēl nebija atrisināti, tāpēc šajā nedēļā nāksies īstenot daudzus pēdējā brīža projektus, lai vismaz nedaudz atpūstos un varētu brīvāk uzelpot gaidāmajos svētkos. Zvaigznes mudina darīt visu, kas ir tavos spēkos, taču neaizmirsti arī atvilkt elpu. No ceturtdienas planētas palīdzēs visu saskatīt daudz skaidrāk un paveikt vairāk, līdz ar to spēsi atpūsties, labāk izgulēties un atrisināt teju ikvienu problēmu. Nedēļas nogalē planētas iedrošinās pavadīt laiku ar cilvēkiem, kuri tev ir daudz palīdzējuši, palīdzi arī kādam – tā kļūsi daudz pārliecinātāka arī pati par sevi! Nedēļas tēma – parūpējies par sevi, kad vien ir iespējams!

 

ŪDENSVĪRS


Šonedēļ tu, visticamāk, būsi domīgā noskaņojumā un prātā atskatīsies uz iepriekšējiem mēnešiem. Domāsi par to, ko esi panākusi un, kas nav īsti izdevies, kā darbā, tā personīgajā dzīvē. Tas palīdzēs sakārtot un pielāgot savu enerģiju kādam konkrētam cilvēkam vai situācijai, kas dos tev labumu ilgtermiņā. Ja esi no attiecībām brīva, šī nedēļa būs lieliski piemērota, lai satiktu kādu jaunu personu, kura būs pārsteidzoši saderīgi ar tevi! Pateicoties planētu palīdzībai, šī komunikācija izvērtīsies ļoti patīkama un daudzsološa. Kāds no taviem draugi var palīdzēt – norādot uz šīs personas atbilstību tev, ieklausies tajā! Nedēļas pēdējās dienās planētas palīdzēs uzlūkot finanses un apzināties, ko tu vari darīt savai materiālajai izaugsmei. Nedēļas tēma – idejas, kas tev radīsies šobrīd – nākotnē nesīs saldus augļus!

 

ZIVIS


Tu, iespējams, neesi sagaidījusi palīdzību no kāda šajā gadā un šajā nedēļā esi gatava ņemt vērsi aiz ragiem –nogriežot savā dzīvē tos cilvēkus, kuri ir negatīvi un, īpaši izceltu tos, kontaktēšanās ar kuriem sagādā pozitīvas emocijas un ir vērts to uzturēt arī nākotnē. Šis ir piemērots laiks, lai aizslaucītu no savas dzīves tos, kuri pret tevi ir nepatiesi un tikai izmanto savās interesēs! Jā, tādi noteikti ir! Zvaigznes norāda, ka ir sagaidāmi uzlabojumi tavā uzņēmējdarbībā, taču, ja apsvērsi iespēju darboties interneta jomā vai jebkādā veidā kaut ko realizēt arī šajā sfērā. No ceturtdienas rīkojies, lai tu spētu palielināt savus ienākumus, kam jānorit veiksmīgi, jo tavas komunikācijas prasmes šobrīd ir izcilas! Nedēļas nogalē planētu stāvoklis padarīs tevi žirgtu un sparīgu, palīdzot atrisināt jebkuru uzdevumu, ko esi sev noteikusi. Nedēļas tēma – darbs padarīs tevi ļoti aizņemtu.

 

Lai jums lieliska šī nedēļa!

Sabiedrība

Diemžēl ir nepatīkamas ziņas par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas vidū atmosfēras spiediens pakāpeniski pazeminājās un valsti sasniedza mākoņu un lietus zona, gaiss...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par ceturtdienas pēcpusdienā gaidāmo laiku. 26.05.2022.pēcpusdienā vietām centrālajos...

Ar sen gaidītu ziņu klajā nācis veikalu tīkls “Lidl”

  Veiksmīgi pabeidzot Latvijā vēl nebijušu gruntsūdeņu sanācijas projektu, šonedēļ tiek uzsākta “Lidl” veikala būvniecība Rīgā,...

Meža masīvā uziets bezvēsts pazudušais Alvis

  Policisti 25. maijā veiksmīgi atrada bezvēsts prombūtnē bijušo Alvi Zīdermani meža masīvā. Vīrietis nogādāts ārstniecības...

Kivičs: visa Latvija zina, ka esmu metējs

  Viesošanās pie Magones Andrim Kivičam izvēršas pārbaudījumu un humora pilna – kartupeļu stādīšanas talkas laikā...

Pilsētnieka Kiviča jautājums laucinieci Magoni sasmīdina līdz asarām

  Ierodoties Magones sētā, Andris Kivičs neslēpj, ka ir tipisks pilsētnieks un lauku dzīvi nav baudījis....

Horoskopi un Testi

Foto:Hdwallpapersin.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs

  Auns Šo dienu pavadīsi savu vecāku mājās. No tuviniekiem saņemtais morālais atbalsts un vērtīgie ieteikumi būs...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. maijs

  Auns Šodien savā īpašumā iegūsi ko ļoti vērtīgu. Tiesa gan, par konkrēto lietu nāksies samaksāt nedaudz...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. maijs

  Auns Šodien nodosies savas personības izaugsmei un attīstībai – gan iekšēji, gan ārēji. Atbrīvosies no kādas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. maijs

  Auns Šī diena lielas izmaiņas tavā dzīvē neatnesīs. Vienīgais svarīgais notikums norisināsies vēlā vakarā. Kādā no...
Foto:Unsplash.com/Stefan Steinbauer/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23.-29. maijs

  Palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās maija pēdējai pilnajai nedēļai sola...
Foto:Pexels.com/Tarek Ansary/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. maijs

  Auns Šodien ieteicams atturēties no ģenerāltīrīšanas veikšanas. Pat, ja to iesāksi, dažādu iemeslu dēļ pabeigt to...

Mājai un Dārzam

Diemžēl ir nepatīkamas ziņas par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas vidū atmosfēras spiediens pakāpeniski pazeminājās un valsti sasniedza mākoņu un lietus zona, gaiss...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par ceturtdienas pēcpusdienā gaidāmo laiku. 26.05.2022.pēcpusdienā vietām centrālajos...

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk

  Jaunās darba nedēļas sākumā laiks būs sauss un saulains. Sākot no trešdienas, pietuvojoties ciklonam no...