Ziemas pēdējais mēnesis uzņem apgriezienus, klāt februāra otrā pilnā nedēļa! Uzzini, kādas turpmākās dienas tev ir ierakstītas zvaigznēs.

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Planētu stāvoklis norāda, ka turpmākajās dienās kāda jauna persona vai pat vairākas iepriekš nezināmas sejas var atstāt uz tevi patiešām lielu iespaidu. Visticamāk, tu beidzot atkal sāksi rīkoties kā jauneklīgas enerģijas apdvestas zīmes pārstāvis! Tomēr ne viss būs tik spīdoši, tevi kavēs kāda pagātnes, iepriekšējās dzīves drāma, kas ļoti iespējams tik ļoti iespaidos tavu dzīvi, ka tu drīzāk vēlēsies paslēpties, palīst zem segas un izlikties, ka nekas no tā visa šobrīd nenotiek. Ja esi ieinteresēts kādā jautājumā, zvaigznes uzsver, ka tu par to pats zini vairāk, nekā patiesībā domāji.

 

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šī nedēļa paies Valentīndienas zīmē, kas tev sarūpējusi kādu patiešām lielu pavērsienu. Planētu stāvoklis akcentē, ka tu, visticamāk, turpmākajā nedēļā vairs necentīsies būt tāds, kāds nemaz neesi un vari patiesi, no sirds iemīlēt savu patieso būtību.  Biznesa saikne, kas saistīta ar ārzemēm var lieliski palīdzēt sasniegt panākumus drīzā nākotnē, taču esi uzmanīgs, pārliecinies, ka saņem atalgojumu par tām savām profesionālajām darbībām, par kurām citi to iegūst. Raugi arī, ka norēķinies ar citiem par ikvienu darbību, lai starp tevi un sabiedrotajiem nerastos nepatīkami, ar finansēm saistīti pārpratumi.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Mīlestība un romantika, visticamāk, būs visai dabiska prioritāte šajā Valentīndienas nedēļā, taču zvaigznes uzsver, lai piesargies, lai atkal neatsāktu attiecības ar kādu,  kurš nekad nav bijis un nekad nebūs tieši tev radīts, tevis cienīgs. Tu esi pelnījis, ko labāku,  nevis doties atpakaļ pagātnē izdzīvotajās, iespējams, ne visai patīkamajās sajūtās.  Planētu stāvoklis arīdzan uzsver, ka šī nedēļa ir lielisks brīdis, lai mēģinātu savu karjeru pārnest nākamajā līmenī. Vai vēlies kāpt pa karjeras kāpnēm? Padomā par to! Un ne tikai domā, bet arī rīkojies.

 

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Sociālajā sfērā daudz kas notiks tieši turpmākās nedēļas laikā, kas patiesībā var kļūt par apgrūtinājumu. Būs grūti no daudzajām norisēm, pūļa sev visapkārt, izkristalizēt tās nianses, kas atnesīs tev vairāk pozitīva, nevis nodarīs pāri.  Planētu stāvoklis iezīmē, ka tu, visticamāk, parasti centies teju pielīmēties, neatkāpties no draugiem, kuri tev ir labi zināmi, tomēr pašreizējā situācija paredz, ka esi sācis izjust vēlmi pēc zināmas atdalīšanās. Šādā notikumu pavērsienā, iespējams, vainojamas kādas nesaskaņas vai vienkārši apziņa, ka šobrīd jūs katrs ejat savu izvēlēto ceļu. Pār tevi valdošais Mēness sola kādu atzīšanos  nedēļas vidū.

 

 

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Zvaigznes norāda, ka kāda cita nelaime vai problēma tev var izrādīties lieliska iespēja. Tikai pārliecinies, ka pieņem to, ka tev būs jārīkojas ļoti iejūtīgi un delikāti, pretējā gadījumā galu galā šī situācija var kļūt par tavu reputāciju degradējošu momentu, tu riskē iemantot tādas personas slavu, kas citiem skatās uz pirkstiem. Tevi var sagaidīt jauns flirts, kas, iespējams, saistīts ar darba vietu, tomēr planētu stāvoklis aicina pārliecināties, ka šī savienība ir jebkuru nepieciešamo upuru vērta.

 

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Planētu stāvoklis norāda, ka tu šajās dienās, visticamāk, garlaikosies ar kādām senām paziņām un agrāk vai vēlāk vēlēsies sajaukt savu komunikācijas biedru loku ar kādām jaunām sejām, kas var pozitīvi stimulēt tevi un likt pasmieties. Arīdzan ģimenei šajās dienās ir jābūt tavai prioritātei! Kāds no vecākās paaudzes var būt īpaši noilgosies pēc tavas klātbūtnes, alkstot, lai sniedz šim cilvēkam savu laiku un uzmanību, vēloties dalīties ar tevi kādā niansē, kas pašlaik ir nozīmīgs notikums viņa dzīvē. Romantikā un mīlestībā šajās dienās iespējami kādi pamatīgi meli.

 

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Visticamāk, šajās dienās visai steidzināsi savas profesionālās sfēras norises, tomēr planētu stāvoklis norāda, ka šajā periodā ir nepieciešams palēnināt tempu un, iespējams, tā saskatīsi tos aspektus, kas norāda, ka faktiski darbojies daudz intensīvāk, nekā tam vajadzētu būt. Neizslēdz iespēju, ka ir pienācis laiks saskatīt citu profesionālo nianšu iespējamību  tavā karjerā,  jo ļoti ticams, ka arī tev pašam jau kādu laiku šķiet, ka tas ko dari, ne vienmēr atbilst tavām vēlmēm un uzskatiem.  Kāds sens sociāls un/vai profesionāls kontakts var palīdzēt sasniegt teju brīnumus, īpaši tas iespējams nedēļu noslēdzošajās darba dienās.

 

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Planētu stāvoklis norāda, ka kārdinājums rīkoties nepareizi būs visai spēcīgs. Šajā zvaigznājā dzimušajiem teju vienmēr ir vēlme pabakstīt arī pašiem sev pie pleca, liekot aizdomāties par darbības pareizību, taču šajā reizē neticība sev, saviem spēkiem var sagraut visu, kas pēdējo divu gadu laikā ir izveidots. Tieši šī iemesla dēļ zvaigznes uzsver, ka pirms tu rīkojies, viss ir ļoti rūpīgi jāapsver. Zvaigznes var nest veiksmi eksāmenos un pārbaudēs, jo īpaši tajos, ko neesi  nokārtojis kādā no iepriekšējiem periodiem.

 

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Visticamāk, tu neesi spējis atpūsties jau ilgu laiku, un tas ir skaidri redzams, jo ap tevi ir koncentrējies liels daudzums stresa, ko atspoguļo arī zvaigznes. Padomā par to, kas tev būtu jādara, lai atkal justos atbrīvotāks un atvieglotāks un centies īstenot šos pasākumus. Planētu stāvoklis uzsver, ka līdzsvarots prāts un ķermenis ir nepieciešamība, lai tu spētu saredzēt skaidrāk un pārliecinātāk savu attieksme pret visiem aspektiem tavā dzīvē.

 

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Planētu stāvoklis norāda, ka tavā finansu sfērā iezīmējas nepieciešamas izmaiņas. Grūtības šajā būtiskajā dzīves jomā īpaši iespējamas nedēļas vidū. Zvaigznes mudina netērēt naudu, domājot, ka tā ir teju kā ūdens. Šis solās būt labs laiks, lai tu varētu apsēsties un apdomāt, cik daudz naudas patiesībā saņem un cik – iztērē.  Tas nepieciešams, lai tu beidzot kontrolētu savu naudas plūsmu, nesaņemot negaidītus, neparedzētus triecienus, kas var ietekmēt tevi daudzās dzīves jomās. Planētu stāvoklis iezīmē, ka šajās dienās vari atklāt, nojaust vai vismaz aizdomāties līdz tam, ka kāds baro tavus melus.

 

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Planētu stāvoklis iezīmē, ka lietas, ko pavisam nesen vēlējies dzīvē, šķiet pašreizējā situācijā nebūt vairs nav tik lielā vērtībā kā tu to reiz biji iztēlojies. Zvaigznes norāda, ka tas, visticamāk, ir tā iemesla dēļ,  ka  neesi vairs tā pati persona, kas biji, uzsākot kādu piedzīvojumu. Lietas, ko esi pēdējā dzīves periodā iemācījies, ir palīdzējušas apzināties, ka tavi sapņi un ambīcijas ir mainījušies. Pieņem to, ka neesi vairs tas, kas biji vakar, skaidrāk nekā citkārt apzinoties, ko patiesi vēlies. Planētas ir nostājušās tā, lai tu gūtu panākumus.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Zvaigznes norāda, lai pārtrauc spēlēt spēles mīlestības jomā un sāc atklāti stāstīt par savām vēlmēm, jo šī solās būt viena no emocionālākajām visu mīlētāju dienām, kādu jelkad esi piedzīvojis. Visticamāk, šajās dienās nevēlēsies saviem ģimenes locekļiem stāstīt patiesību, bet tev to noteikti vajadzētu darīt, jo šie cilvēki vairāk nekā jebkad agrāk būs gatavi nostāties tavā pusē,  iespējams, dedzīgāk nekā tu to spēji iztēloties. Izmanto nedēļas pēdējo dienu svarīgām sarunām, ar tiem, kuri uzklausīs tevi un rīkosies saskaņā ar tavām vēlmēm.

 

Sabiedrība

flicr/PROJames Jordan

Izskan pirmās ziņas par laiku oktobra pēdējā nedēļā

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis Latvijas sabiedrisko mediju portālā lsm.lv pastāstījis par šīs nedēļas...

20. oktobris varēja būt dzīves pēdējā diena… Latvijā nofilmē neprātīgu BMW braucēju – VIDEO

  Aculiecinieks vietnei "Sadursme" iesūtījis video, kurā redzama, iespējams, pēdējā laika ekstrēmākā apdzīšana uz Latvijas ceļiem. Noprotams,...
AP

Vīrietis Liepājas veikalā nopērk jaunietim brendiju; tālākie notikumi risinās strauji

  Aizvadītās nedēļas nogalē, 17.oktobrī ap pulksten 21:20 Valsts policijā tika saņemta informācija no kādas tirdzniecības...

Horoskopi un Testi

Foto:Calgaryisawesome.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. oktobris

  Šodien planētas ir tādā stāvoklī, lai iedvesmotu tavus radošos centienus. Velti laiku, lai izveidotu kaut...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai: 20. oktobris

  Planētas šodien dod papildus enerģiju visiem. Izdomā, kur noteikti tev jāliek šis spēks lietā, neiztērē...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. oktobris

Šodien būs jauna motivācija meklēt stabilitāti savā dzīvē. Atrodi to smaguma centru, kas ļaus tev...

Mājai un Dārzam

flicr/PROJames Jordan

Izskan pirmās ziņas par laiku oktobra pēdējā nedēļā

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis Latvijas sabiedrisko mediju portālā lsm.lv pastāstījis par šīs nedēļas...

Nedēļas vidū laiks jūtami mainīsies – stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis sarunā ar raidījumu "Rīta Panorāma" stāsta par pirmo sniegu...
hdwallpapers.cat

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku pirmdien. 18.-19.10.2020. nakts vidū vietām Latvijā...