Saules gaisa, uzmundrinošas putnu dziesmas, tikko uzplaukuši ziedi ir tas, ko tev šai nedēļai paredzējis pavasara trešais mēnesis – maijs. Mēs atklāsim, kādi notikumu līkloči ir ierakstīti zvaigznēs!

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Planētas norāda, ka tev šajās dienās radīsies dziļa izpratne par to, kā virzīt savu biznesu vai profesionālās sfēras darījumus, lai gūtu peļņu. Tomēr rēķinies ar to, ka turpmākās nedēļas laikā, cenšoties kontrolēt citu rīcību, tev jāsaglabā stingta, nelokāma pārliecība un  savā veidā jāierobežo sava vara un tieksme pārraudzīt it visu notiekošo. Zvaigznes iezīmē, ka vari atklāt, ka kāds tev tuvs cilvēks izjūt greizsirdību par tavu veiksmi un panākumiem. Tas var būt visai nepatīkami, ja šī persona izrādīsies tavs mīļotais cilvēks. Ir īstais brīdis, lai vienreiz un par visām reizēm izrunātu visus jautājumus, kas traucē jūsu harmoniskajai līdzās pastāvēšanai.

 

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Visticamāk, nedēļas sākumā tev trūks entuziasma, taču brīdī, kad uz tevi sāks iedarboties zvaigznes, tās kļūs teju par svētību, lai veiksmīgi noslēptu vēlmi no jauna izvērtēt to, ko patiešām alksti panākt un sasniegt ilgtermiņā. Planētu stāvoklis norāda, ka tavas profesionālās darbības mērķtiecīgi virzīsies uz priekšu, ja nezaudēsi uzsākto ceļu. Tava neatlaidība noteikti atmaksāsies. Tāpat tev šajās dienās ir jāatbrīvojas no fantāzijām par naudu, jo visam ir savs laiks!

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Turpmāko dienu laikā tev ir jāļauj savai intuīcijai apsteigt loģiku, piemēram, veicot reformas senākos darījumos, nevis sākot kaut ko no nulles vai pieņemot jaunu sadarbības piedāvājumu. Šādi tu ne tikai ietaupīsi savu laiku, bet galu galā arī sasniegsi tādu līmeni, par kādu visu laiku biji sapņojis. Planētas norāda, ka ir pienācis laiks tikt skaidrībā ar kādām neatrisinātām emocijām. Tikai tev pašam ir jārod atbilde uz to, vai pašlaik, tieši šajās dienās – esi pietiekami stiprs, lai nodedzinātu aiz sevis visus tiltus?

 

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Ja kāds šīs nedēļas kulminācijā centīsies ielikt sprunguli tavā profesionālajā sfērā, tev var būt nepieciešams dāsns pacietības kumoss, lai pārvarētu visas radušās pretestības. Tas var attiekties gan uz darbu, gan mājas dzīvi vai abu tev tik nozīmīgo dzīves jomu kombināciju, tāpēc šajā nedēļā rāmi gaidi un novēro notiekošo, lai sagaidītu piemērotāko brīdi savam iznācienam. Planētu stāvoklis norāda, ka īpaši piesardzīgam tev ir jābūt nedēļas nogalē, kad pārlieka mērķtiecība var īpaši kavēt tavu šī brīža plānu realizēšanu.

 

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Zvaigznes skaidri iezīmē, ja šīs nedēļas dienās būsi pārlieku uzstājīgs, dažkārt pat neētisks, kas parasti, visticamāk, ir lieliski darbojies tavā labā, panākot vēlamo, tad šonedēļ tas vairs īsti nedarbosies. Sapratīsi, ka esi kļuvis nevis par spēles noteicēju un izteiktu līderi, bet gan – dalībnieku, kuram ir jāņem vērā daudzas apkārtējo cilvēku intereses. Ja tu apzinies, ka pašlaik nevari uzvarēt kādā cīņā, tad ir īstais brīdis, lai atkāptos un atjaunotu savus spēku, kas tev tik ļoti drīzumā būs nepieciešami.  Varbūt ir īstais laiks, kad pārdomāt savu pieeju dažādām lietām?

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šajā nedēļā tava garlaikotība un pesimisms var mudināt ierobežot daudzas lieliskas iespējas. Centies un mēģini, cik vien ir tavos spēkos, lai mainītu savu noskaņojumu un dzīves nostāju. Ja neieklausīsies zvaigžņu ieteikumā, daudz kas var norisināties bez tavas piekrišanas, padarot tevi vēl nomāktāku un pat nelaimīgāku. Materiālie jautājumi šajā nedēļā var piedzīvot zināmus sarežģījumus, kas mudinās izvērtēt katru konkrēto situāciju. Planētu stāvoklis iesaka nesasteigt lēmumu pieņemšanu.

 

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Ja šonedēļ tev nav pietiekami daudz naudas vai tik nepieciešamā atbalsta kāda projekta realizēšanai, kas, visticamāk, saistīts ar tavu mājokli, ir piemērots brīdis, lai uz laiku noliktu malā visu iesākto. Sagaidi daudz piemērotāku periodu savu centienu turpināšanai.  Planētu stāvoklis norāda, ka, lai gan tev var šķist, ka nav piemērots laiks, lai padotos, tas ir tikai un vienīgi tavās interesēs, jo zvaigznes šīm norisēm paredz daudz produktīvāku iznākumu jau pavisam drīz. Visticamāk, ievērojami pieaugs sarūgtinājums un šaubas par sevi, tāpēc pēc iespējas ātrāk apzinies, ka ne vienmēr tavos spēkos ir visu plānu realizēšana. Visam savs laiks, drīz atkal Fortūna pagriezīs tev savu vaigu!

 

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Zvaigznes iezīmē, ka negaidītu faktu atklāšana šonedēļ var radīt zināmu saspīlējumu kādās attiecībās, tomēr mudina nezaudēt savas perspektīvas un nekrist galējībās! Planētu ietekme uz tavu zvaigznāju šonedēļ aizsāks un nodrošinās sešu nedēļu periodu, lai tu varētu pārskatīt savu materiālo dzīves pusi, darba ētiku, mīlestības jautājumus, ģimenes un sociālo dzīvi. Planētu stāvoklis norāda, lai izmanto šo laiku gudri.

 

 


strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šajās dienās ir nepieciešams veltīt laiku tam, lai vēlreiz izvērtētu pašreizējas emocionālās saites. Tas mudinās rast daudz skaidrāku pārliecību par to, kur tu pašlaik vēlies būt un ar ko tieši kopā. Negaidīta štatu samazināšana darbā vai izmaiņas tavā ierastajā dienas kārtībā var mudināt neticēt savām cerībām un spēkiem, ievērojami ietekmējot tavu pašapziņu. Zvaigznes norāda, ka tas nebūs uz ilgu laiku, tāpēc pašlaik tev ir jāiemācās  pielāgoties konkrētajai situācijai. Tu esi izdzīvotājs, Strēlniek, neaizmirsti par to!

 

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Ja tu šajās dienās piespiedīsi sevi saredzēt, ka glāze ir pa pusei pilna nevis pustukša, pozitīvais skatījums uz dzīvi ievērojami uzlabos daudzas nianses, mudinot ticēt, cerēt un paļauties uz saviem spēkiem daudz intensīvāk. Planētu stāvoklis iezīmē, ka vairums cīņu šonedēļ tev būs jāaizvada pašam savā prātā, kas teju alks, lai tu lietas saskati ne tādas, kādas tās ir patiesībā. Daudz kas būs atkarīgs no godīguma, īpaši kādu pagātnes jautājumu analizēšanā. Lai ko tu pasāktu šajās dienās, dari to lēnām, pārdomāti un esi godīgs kā pret sevi, tā citiem.

 

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Planētu ietekme uz tavu zvaigznāju, nodrošinās šajās dienās tik ļoti nepieciešamo stabilitāti attiecībās un draudzības saitēs. Neesi pārsteigts, ja kāds tavs  bijušais  mīļotais cilvēks no jauna parādīsies tavā ceļā, visticamāk, uzjundot daudzas patīkamas atmiņas. Iespējams, ka šī persona mēģinās sazināties ar tevi. Planētu stāvoklis nedēļas pēdējā dienā mudinās koncentrēties uz tavām pašreizējām savienībām.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Visticamāk, šīs nedēļas laikā tavi  resursi var būt ierobežoti. Tāpat tevi var pamatīgi apspiest un ietekmēt kāda situācijā, kurā ir iesaistīts arī tavs draugs. Visticamāk, tā ir radusies neveiksmīgas komunikācijas dēļ, pieņēmumus un nepārbaudītus faktus – uztverot par patiesību, liekot justies neaizsargātam un izmisušam. Planētu stāvoklis uzsver, lai uzņemies atbildību par savu rīcību, stingri stāvot ar abām kājām uz zemes un pierādot, kas likumīgi pienākas vai pieder tev. Šī nedēļa ir īstais brīdis, lai sagatavotu nepieciešamo augsni drīziem  panākumiem. Tie tuvojas!

 

BrīvBrīdis.lv novēl tev lieliskas turpmākās dienas!

Sabiedrība

Markus Riva nāk klajā ar negaidītiem jaunumiem

  Lai arī šogad tas iesācies citādi, nekā ierasts, pavasaris ir klāt, un mūziķis Markus Riva...

Uzmanību! “airBaltic” paziņo par jauniem repatriācijas reisiem

  Pēc Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas pieprasījuma un ar Latvijas Republikas Satiksmes ministrijas atļauju Latvijas lidsabiedrība airBaltic izpildīs papildu speciālos reisus no Amsterdamas un...

Liels bezdarba vilnis būs pēc 14. aprīļa; pieaudzis pārdevēja profesijas prestižs

  Nodarbinātības valsts aģentūrā pirmajam lielajam bezdarbnieku vilnim gatavojas tūlīt pēc Lieldienām. Tad kolektīvo atlaišanu piedzīvos...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. aprīlis

Pirmā dienas puse būs veiksmīga emocionālai un uzticības pilnai komunikācijai. Visticamāk, apzināsies, ka ir kļuvis...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. aprīlis

Izvēlies šodien darīt to, ko efektīvi spēsi paveikt bez citu palīdzības.   Auns Auna zīmē dzimušajiem šodien ieteicams...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. aprīlis

  Pirmā dienas puse nesolās būt pārāk veiksmīga, iespējamas straujas garastāvokļa svārstības. Ja sapratīsi, ka spēcīgu...

Mājai un Dārzam

Lieldienās snigs! Sinoptiķis aicina nesasteigt dārza darbus un riepu maiņu

  Brīvdienās laiks, kā jau tika prognozēts, beidzot kļuva siltāks un tāds vēl kādu laiku saglabāsies....
Vilis Bukšs

Nedēļas otrajā pusē laiks pilnībā mainīsies

  Nākamās nedēļas pirmajā pusē gaidāmi stabili laika apstākļi - dienas būs siltas, sausas un lielākoties...

Strauji kļūs siltāks, bet ir arī sliktā ziņa pavasara gaidītājiem

  Jau iepriekš vēstīts, ka nākamās nedēļas sākums būs ļoti silts, īpaši otrdiena, kad gaiss varētu...