Saules gaisa, uzmundrinošas putnu dziesmas, tikko uzplaukuši ziedi ir tas, ko tev šai nedēļai paredzējis pavasara trešais mēnesis – maijs. Mēs atklāsim, kādi notikumu līkloči ir ierakstīti zvaigznēs!

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Planētas norāda, ka tev šajās dienās radīsies dziļa izpratne par to, kā virzīt savu biznesu vai profesionālās sfēras darījumus, lai gūtu peļņu. Tomēr rēķinies ar to, ka turpmākās nedēļas laikā, cenšoties kontrolēt citu rīcību, tev jāsaglabā stingta, nelokāma pārliecība un  savā veidā jāierobežo sava vara un tieksme pārraudzīt it visu notiekošo. Zvaigznes iezīmē, ka vari atklāt, ka kāds tev tuvs cilvēks izjūt greizsirdību par tavu veiksmi un panākumiem. Tas var būt visai nepatīkami, ja šī persona izrādīsies tavs mīļotais cilvēks. Ir īstais brīdis, lai vienreiz un par visām reizēm izrunātu visus jautājumus, kas traucē jūsu harmoniskajai līdzās pastāvēšanai.

 

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Visticamāk, nedēļas sākumā tev trūks entuziasma, taču brīdī, kad uz tevi sāks iedarboties zvaigznes, tās kļūs teju par svētību, lai veiksmīgi noslēptu vēlmi no jauna izvērtēt to, ko patiešām alksti panākt un sasniegt ilgtermiņā. Planētu stāvoklis norāda, ka tavas profesionālās darbības mērķtiecīgi virzīsies uz priekšu, ja nezaudēsi uzsākto ceļu. Tava neatlaidība noteikti atmaksāsies. Tāpat tev šajās dienās ir jāatbrīvojas no fantāzijām par naudu, jo visam ir savs laiks!

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Turpmāko dienu laikā tev ir jāļauj savai intuīcijai apsteigt loģiku, piemēram, veicot reformas senākos darījumos, nevis sākot kaut ko no nulles vai pieņemot jaunu sadarbības piedāvājumu. Šādi tu ne tikai ietaupīsi savu laiku, bet galu galā arī sasniegsi tādu līmeni, par kādu visu laiku biji sapņojis. Planētas norāda, ka ir pienācis laiks tikt skaidrībā ar kādām neatrisinātām emocijām. Tikai tev pašam ir jārod atbilde uz to, vai pašlaik, tieši šajās dienās – esi pietiekami stiprs, lai nodedzinātu aiz sevis visus tiltus?

 

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Ja kāds šīs nedēļas kulminācijā centīsies ielikt sprunguli tavā profesionālajā sfērā, tev var būt nepieciešams dāsns pacietības kumoss, lai pārvarētu visas radušās pretestības. Tas var attiekties gan uz darbu, gan mājas dzīvi vai abu tev tik nozīmīgo dzīves jomu kombināciju, tāpēc šajā nedēļā rāmi gaidi un novēro notiekošo, lai sagaidītu piemērotāko brīdi savam iznācienam. Planētu stāvoklis norāda, ka īpaši piesardzīgam tev ir jābūt nedēļas nogalē, kad pārlieka mērķtiecība var īpaši kavēt tavu šī brīža plānu realizēšanu.

 

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Zvaigznes skaidri iezīmē, ja šīs nedēļas dienās būsi pārlieku uzstājīgs, dažkārt pat neētisks, kas parasti, visticamāk, ir lieliski darbojies tavā labā, panākot vēlamo, tad šonedēļ tas vairs īsti nedarbosies. Sapratīsi, ka esi kļuvis nevis par spēles noteicēju un izteiktu līderi, bet gan – dalībnieku, kuram ir jāņem vērā daudzas apkārtējo cilvēku intereses. Ja tu apzinies, ka pašlaik nevari uzvarēt kādā cīņā, tad ir īstais brīdis, lai atkāptos un atjaunotu savus spēku, kas tev tik ļoti drīzumā būs nepieciešami.  Varbūt ir īstais laiks, kad pārdomāt savu pieeju dažādām lietām?

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šajā nedēļā tava garlaikotība un pesimisms var mudināt ierobežot daudzas lieliskas iespējas. Centies un mēģini, cik vien ir tavos spēkos, lai mainītu savu noskaņojumu un dzīves nostāju. Ja neieklausīsies zvaigžņu ieteikumā, daudz kas var norisināties bez tavas piekrišanas, padarot tevi vēl nomāktāku un pat nelaimīgāku. Materiālie jautājumi šajā nedēļā var piedzīvot zināmus sarežģījumus, kas mudinās izvērtēt katru konkrēto situāciju. Planētu stāvoklis iesaka nesasteigt lēmumu pieņemšanu.

 

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Ja šonedēļ tev nav pietiekami daudz naudas vai tik nepieciešamā atbalsta kāda projekta realizēšanai, kas, visticamāk, saistīts ar tavu mājokli, ir piemērots brīdis, lai uz laiku noliktu malā visu iesākto. Sagaidi daudz piemērotāku periodu savu centienu turpināšanai.  Planētu stāvoklis norāda, ka, lai gan tev var šķist, ka nav piemērots laiks, lai padotos, tas ir tikai un vienīgi tavās interesēs, jo zvaigznes šīm norisēm paredz daudz produktīvāku iznākumu jau pavisam drīz. Visticamāk, ievērojami pieaugs sarūgtinājums un šaubas par sevi, tāpēc pēc iespējas ātrāk apzinies, ka ne vienmēr tavos spēkos ir visu plānu realizēšana. Visam savs laiks, drīz atkal Fortūna pagriezīs tev savu vaigu!

 

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Zvaigznes iezīmē, ka negaidītu faktu atklāšana šonedēļ var radīt zināmu saspīlējumu kādās attiecībās, tomēr mudina nezaudēt savas perspektīvas un nekrist galējībās! Planētu ietekme uz tavu zvaigznāju šonedēļ aizsāks un nodrošinās sešu nedēļu periodu, lai tu varētu pārskatīt savu materiālo dzīves pusi, darba ētiku, mīlestības jautājumus, ģimenes un sociālo dzīvi. Planētu stāvoklis norāda, lai izmanto šo laiku gudri.

 

 


strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šajās dienās ir nepieciešams veltīt laiku tam, lai vēlreiz izvērtētu pašreizējas emocionālās saites. Tas mudinās rast daudz skaidrāku pārliecību par to, kur tu pašlaik vēlies būt un ar ko tieši kopā. Negaidīta štatu samazināšana darbā vai izmaiņas tavā ierastajā dienas kārtībā var mudināt neticēt savām cerībām un spēkiem, ievērojami ietekmējot tavu pašapziņu. Zvaigznes norāda, ka tas nebūs uz ilgu laiku, tāpēc pašlaik tev ir jāiemācās  pielāgoties konkrētajai situācijai. Tu esi izdzīvotājs, Strēlniek, neaizmirsti par to!

 

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Ja tu šajās dienās piespiedīsi sevi saredzēt, ka glāze ir pa pusei pilna nevis pustukša, pozitīvais skatījums uz dzīvi ievērojami uzlabos daudzas nianses, mudinot ticēt, cerēt un paļauties uz saviem spēkiem daudz intensīvāk. Planētu stāvoklis iezīmē, ka vairums cīņu šonedēļ tev būs jāaizvada pašam savā prātā, kas teju alks, lai tu lietas saskati ne tādas, kādas tās ir patiesībā. Daudz kas būs atkarīgs no godīguma, īpaši kādu pagātnes jautājumu analizēšanā. Lai ko tu pasāktu šajās dienās, dari to lēnām, pārdomāti un esi godīgs kā pret sevi, tā citiem.

 

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Planētu ietekme uz tavu zvaigznāju, nodrošinās šajās dienās tik ļoti nepieciešamo stabilitāti attiecībās un draudzības saitēs. Neesi pārsteigts, ja kāds tavs  bijušais  mīļotais cilvēks no jauna parādīsies tavā ceļā, visticamāk, uzjundot daudzas patīkamas atmiņas. Iespējams, ka šī persona mēģinās sazināties ar tevi. Planētu stāvoklis nedēļas pēdējā dienā mudinās koncentrēties uz tavām pašreizējām savienībām.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Visticamāk, šīs nedēļas laikā tavi  resursi var būt ierobežoti. Tāpat tevi var pamatīgi apspiest un ietekmēt kāda situācijā, kurā ir iesaistīts arī tavs draugs. Visticamāk, tā ir radusies neveiksmīgas komunikācijas dēļ, pieņēmumus un nepārbaudītus faktus – uztverot par patiesību, liekot justies neaizsargātam un izmisušam. Planētu stāvoklis uzsver, lai uzņemies atbildību par savu rīcību, stingri stāvot ar abām kājām uz zemes un pierādot, kas likumīgi pienākas vai pieder tev. Šī nedēļa ir īstais brīdis, lai sagatavotu nepieciešamo augsni drīziem  panākumiem. Tie tuvojas!

 

BrīvBrīdis.lv novēl tev lieliskas turpmākās dienas!

Sabiedrība

Izplatīts brīdinājums par laiku naktī

  Līdztekus jau spēkā esošajiem brīdinājumiem par augstu ūdens līmeni, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra...

Ceļu uzturētājam pamatīgs misēklis uz Dienvidu tilta – VIDEO

  Aculiecinieks vietnē "Sadursme" publicējis uz Dienvidu tilta Rīgā uzņemtu video, kurā redzama ceļu uzturētāju kļūda. Redzams,...

Liels notikums TV zvaigznes Magones dzīvē – VIDEO

  Liels notikums piedzīvots TV šova "Slavenības. Bez filtra" lielākās zvaigznes Magones Šutovienes dzīvē. Aizvadītās nedēļas...

Piektdien teju 600 jaunu Covid-19 gadījumu un 7 mirušie; slimnīcās 728 cilvēki

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sestdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 595 jauni...

Šausmīgi notikumi risinājušies daudzdzīvokļu namā Siguldā – VIDEO

  Kāda sirmgalve no Siguldas savā kāpņu telpā pie pašas dzīvokļa durvīm atradusi dēlu guļam uz...

Pēdējā laika smagākajā negadījumā Kurzemē letāls iznākums

  Piektdienas pēcpusdienā uz ceļa Tukums - Kuldīga noticis smags negadījums, kas prasījis cilvēka dzīvību. Starp Zemīti...

Horoskopi un Testi

Foto:E.standard.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. marts

  7. martā sadali savas prioritātes tā, lai varētu pagūt izpildīt gan savus darba pienākumus, gan...
Foto:Flickr.com/FHKE/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. marts

  Šī būs labvēlīga diena visa veida jūtu izpausmēm. Vajadzētu pievērsties arī iesāktu projektu pabeigšanai, jo...
Foto:Unsplash.com/Gabor Juhasz/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. marts

  Šajā laikā visām horoskopa zīmēm vairāk jāmēģina iekļauties savos plānos, lai produktīvi apmierinātu savas vajadzības....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. marts

Zīmēm, kurām pēdējā laikā bijušas grūtības ar stūrgalvību un ieslīgšanu rutīnā, šodien varētu izdoties no...
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. marts

  Šodien vairāk laika vajadzētu pavadīt savās mājās un veltīt laiku tam, lai vairotu prieku un...

Horoskopa zīmes, kurām MARTS būs īpaši veiksmīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku naktī

  Līdztekus jau spēkā esošajiem brīdinājumiem par augstu ūdens līmeni, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra...
Vilis Bukšs

Parādās pavisam jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Piektdien, kā arī nedēļas nogalē daudzviet gaidāms sniegs, slapjš sniegs, brīžiem snigs stipri. Gaidāms arī...

Trešdien un ceturtdien rūpīgi jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds būs rudens un nākamā ziema

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā "Twitter" kontā stāsta, kādēļ...