Šīs nedēļas nogalē sveicināsim Lieldienas! Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko zvaigznes šai nedēļai paredzējušas katram no mums.

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ daudzās situācijās tevi saistīs un uztrauks varas jautājumi. Citi var mēģināt piespiest tevi pakļauties viņu viedoklim vai arī tev var rasties kārdinājums ietekmēt citus, lai viņi ievēro tavas pavēles un rīkojumus par katru cenu. Zvaigznes brīdina, ka neviens no šiem variantiem, visticamāk, nedos labvēlīgu iznākumu, jo tevī atstās vien dziļākas dusmas, jo nāksies atteikties no savām patiesajām vēlmēm. Labāk novirzi šo enerģiju tam, lai rastu radošus risinājumus, kurā ikviens iesaistītais saskatīs savu daļu uzvaras.
Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 72, 56, 43, 14, 11 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Esi gatavs uzzināt patiesību par savām patiesajām vēlmēm veidojot attiecības. Zvaigznes tev šonedēļ ir sarūpējušas brīnišķīgas iespējas, lai sāktu jaunas attiecības vai uzlabotu esošās. Var gadīties, ka Marsa enerģija var padarīt tevi dažbrīd nedaudz dzēlīgu, tāpēc raugi, lai tavs savdabīgais humors nenodara pāri cilvēkiem, kuri tev ir ļoti īpaši, kuri vēlas vien tev palīdzēt. Iespējams, tev būs jādodas palīgā kādam draugam, kuram radušās ar romantiku saistītas problēmas.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 78, 30, 98, 39, 40 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šonedēļ zvaigžņu uzsvars tiks likts tādās jomās kā jurisprudence, izglītība, reliģija vai valstiskās norises, tāpat kā darbības, kas saistītas ar ceļojumiem vai kontaktiem ar cilvēkiem no tālienes, sazinoties ar viņiem no attāluma. Koncentrējies uz pozitīvo un ļauj dziedinošajai enerģijai uzmosties sevī, baudi to kopā ar citiem. Tā spēs nomierināt tevi, apslāpēt aizkūrušos dusmu ugunskuru.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 36, 8, 62, 77, 78 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis
Mēness tavam zvaigznājam šonedēļ radīs brīnišķīgus aspektus. Tu vari atklāt, ka meklē jaunus un aizraujošus veidus, kā pavadīt laiku kopā ar mīļoto. Neptūna ietekmē tava sirds un gars atradīs veidus, kā atrast aizraujošas idejas attiecību uzlabošanai, iekrāsošanai. Būsi atvērts un ieinteresēts mainīt un mainīties pats. Savukārt, Marss tavu ikdienu padarīs vēl aizraujošāku! Gatavojies!
Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 36, 63, 38, 3, 10 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Zvaigznes iezīmē, ka šajā nedēļā tava enerģija un entuziasms nedaudz saruks. Neaizmirsti pienācīgi parūpēties par savu veselību un neļauj saslimšanas simptomi palikt bez ievērības. Savlaicīgi ārstējies un rūpējies par sevi. Tev ir nepieciešams vairāk atpūsties, nekā ierasts esi to radis. Ja tu apzināti to nedarīsi un neņemsi pauzes darbā, tavs organisms to izdarīs tavā vietā, liekot parūpēties par to – caur slimību. Kad vien ir iespējams, relaksējies un baudi pienācīgas brīvdienas.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 17, 1, 82, 94, 73 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava
Tev šajā nedēļā vairākkārtīgi var šķist, ka tevi daudzos veidos rausta uz visām pusēm, īpaši, kad runa ir par mīlestību. Pastāv iespēja, ka sazināsies ar bijušo mīļāko, kas var piedāvāt atsākt tikšanās, jautājot vai esi gatavs dažām izmaiņām savā dzīvē. Ieklausies sirdsbalsī, atbildot godīgi pats sev – vai visas saistības ar pagātni ir nokārtotas? Iespējams, ka tas ir signāls, ka jūs saista, kas īpašs. Marsa brīvības gars pasviedīs lielisku ideju atvaļinājumam vai ceļojumam kopā ar mīļoto cilvēku, lai uzzeļ romantika!

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 50, 28, 16, 19, 40 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Visticamāk, atklāsi, ka šobrīd ir pienācis īstais laiks novirzīt visus savus spēkus konkrētam mērķim vai vairāk komunicēt ar kolēģiem, panākot labāku, produktīvāku saskaņu. Tavos spēkos ir visu paveikt graciozi un iegūt maksimāli pozitīvu rezultātu tieši tagad. Šonedēļ Mēness var radīt izmaiņas tavos plānos vai idejās, kas veicinās svaigas vēsmas ikdienā, ko, iespējams, jau sen esi vēlējies.
Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 18, 69, 6, 19, 29 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Zvaigznes ironiski norāda, ka šajā nedēļā būsi “mīlestības mašīna”, jo Marss pamatīgi uzkarsēs tavu zvaigznāju, apvienojoties ar Merkūra un Saturna līgano deju. Tevi sagaida karstasinīgas naktis ar mīļoto cilvēku! Sāciet runāt par noslēpumiem, ar kuriem, iespējams, jau sen vēlējāties padalīties. Ir īstais laiks dažiem īpašiem mirkļiem, kas prasa ieklausīšanos sev mīļa cilvēka aizvainojamos un bažās. Ir pienācis laiks, lai izrādītu savu empātiju un līdzjūtību, parūpējoties par savu mīļoto, to īpaši pamudinās Pilnmēness. Tu vari saskarties ar greizsirdību, zvaigznes īpaši uzsver, ka tas var būt no tava mīļotā cilvēka radu puses.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 83, 13, 94, 43, 89 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Tavs pašpilnveidošanās process sākās pagājušā gada jūlijā un tagad strauji pietuvojas tā epicentram. Zvaigznes norāda, ka tā rezultāts ir proporcionāls ieguldītajām pūlēm. Progress ir acīmredzams un tev noteikti ir sajūta, ka esi pelnījis uzslavas, ir iemesls būt kaut mazliet apmierinātam ar sevi. Centies nekoncentrēties vien uz sevi, aplūko cilvēkus sev visapkārt. Vai maz zini, kā viņi jūtas tieši šobrīd, kas notiek viņu dzīvēs?

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 81, 87, 1, 41, 58

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis
Tu vari atklāt, ka tev ir jābūt ciešāk saistītam ar lietām, kam pēc tavām domām ir īstena vērtība. Iespējams, vēlēsies uzticēt savus sapņus mīļotajam cilvēkam, taču, visticamāk, īsti nezināsi, ar ko sākt šādu sarunu. Uz priekšu virzošā Merkūra enerģija var palīdzēt uzsākt visu iecerēto šajā nedēļā. Izmanto savas intuitīvās prasmes, kas visnotaļ pieaugs. Izvairies no konfliktiem un vairāk ieklausies citos, nevis runā pats. Neslēp savu vājumu aiz cinisma maskas, izrunājieties!
Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 24, 8, 17, 91, 80

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Zvaigznes uzsver, ka tu esi pelnījis pārtraukumu savā, visticamāk, pēdējā laika ātrajā, steidzīgajā darbības tempā. Visticamāk, apkārtējie ir pieraduši, ka tu tiksi galā ar visu, ticot, ka tā būs vienmēr, bet – STOP! Ir laiks padomāt arī par sevi, savām vēlmēm un vajadzībām. Tomēr centies sakārto visu tā, lai spētu apvienot patīkamo ar lietderīgo, nojauc visas traucējošās robežas. Taču noteikti raugi, lai visas nedēļas garumā samēro savus patiesos spēkus ar laiku. Tas tev ir tik, cik ir. Nenozodz vistuvākajiem tik dārgos kopā būšanas mirkļus. Esi pietiekami paškritisks un viss būs kārtībā!

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 63, 8, 51, 18, 94 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Ja harmonija mīlestības jomā šobrīd būs nedaudz saspringta, tas tāpēc, ka Venēra Auna zvaigznājā pretojas tava. Jūs varat sākt sazināties skaidrāk, tomēr, ir jāņem vērā visi jaunie apstākļi, ko abi šobrīd sagaidāt no šīm attiecībām. Ir īstais laiks dialogam ar mīļoto cilvēku, daloties savās iekšējās vajadzībās un vēlmēs. Ne tikai tavām, bet arī tavas otras pusītes alkām! Nebaidies teikt to, kas tev patiešām ir nepieciešams un uzklausi partneri!
Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 55, 41, 7, 38, 62 

 

 

Lai jums veiksmīga nedēļa!

Sabiedrība

Kivičam Lielajā piektdienā ir paziņojums Latvijai

  Mūziķis Andris Kivičs Lielajā piektdienā savā "Facebook" kontā nācis klajā ar paziņojumu tautiešiem. "Mīļie draugi, KONKURSS! Ievieto...

Diemžēl Lielā piektdiena sākusies ar traģiskām ziņām

  Pagājušajā diennaktī valstī reģistrēti 105 ceļu satiksmes negadījumi. Tajos cietuši 20 cilvēki un viens gājis...
Foto:Pexels.com/CC

Jo tālāk, jo siltāk – sinoptiķi jau atklāj, kad gaiss iesils virs +20

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par Lieldienās un nākamnedēļ gaidāmo laiku! Lielajā Piektdienā...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Billy Wilson/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. aprīlis

  Kopumā šī solās būt pozitīva diena ar daudz labiem iespaidiem. Cik vien iespējams, pavadi laiku...
Foto:Wallpapermania.eu/

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. aprīlis

  Šodien padarīts darbs atmaksāsies ar uzviju! Saglabājiet modrību un tonusu.     Auns Lieliska diena redzesloka paplašināšanai. Produktīvs laiks...
Foto:Unsplash.com/Gabor Juhasz/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. aprīlis

  Pirmā dienas puse kopumā solās būt visai mierīga, taču vēlāk nāksies padarīt diezgan daudz. Galvenais...

Mājai un Dārzam

Foto:Pexels.com/CC

Jo tālāk, jo siltāk – sinoptiķi jau atklāj, kad gaiss iesils virs +20

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par Lieldienās un nākamnedēļ gaidāmo laiku! Lielajā Piektdienā...
Foto:Pexels.com/CC

Jaunākā prognoze: Lieldienās laiks mainīsies

  Šajā nedēļā laika apstākļus turpinās noteikt anticiklons - darba nedēļa aizritēs ar nelielu mākoņu daudzumu...
Foto:Pexels.com/CC

Izskan pirmās prognozes par laiku Lieldienās

  Nedēļas nogalē un nākamajā nedēļā laika apstākļus noteiks anticiklons - būs saulains un sauss laiks....