Šīs nedēļas nogalē sveicināsim Lieldienas! Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko zvaigznes šai nedēļai paredzējušas katram no mums.

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ daudzās situācijās tevi saistīs un uztrauks varas jautājumi. Citi var mēģināt piespiest tevi pakļauties viņu viedoklim vai arī tev var rasties kārdinājums ietekmēt citus, lai viņi ievēro tavas pavēles un rīkojumus par katru cenu. Zvaigznes brīdina, ka neviens no šiem variantiem, visticamāk, nedos labvēlīgu iznākumu, jo tevī atstās vien dziļākas dusmas, jo nāksies atteikties no savām patiesajām vēlmēm. Labāk novirzi šo enerģiju tam, lai rastu radošus risinājumus, kurā ikviens iesaistītais saskatīs savu daļu uzvaras.
Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 72, 56, 43, 14, 11 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Esi gatavs uzzināt patiesību par savām patiesajām vēlmēm veidojot attiecības. Zvaigznes tev šonedēļ ir sarūpējušas brīnišķīgas iespējas, lai sāktu jaunas attiecības vai uzlabotu esošās. Var gadīties, ka Marsa enerģija var padarīt tevi dažbrīd nedaudz dzēlīgu, tāpēc raugi, lai tavs savdabīgais humors nenodara pāri cilvēkiem, kuri tev ir ļoti īpaši, kuri vēlas vien tev palīdzēt. Iespējams, tev būs jādodas palīgā kādam draugam, kuram radušās ar romantiku saistītas problēmas.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 78, 30, 98, 39, 40 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šonedēļ zvaigžņu uzsvars tiks likts tādās jomās kā jurisprudence, izglītība, reliģija vai valstiskās norises, tāpat kā darbības, kas saistītas ar ceļojumiem vai kontaktiem ar cilvēkiem no tālienes, sazinoties ar viņiem no attāluma. Koncentrējies uz pozitīvo un ļauj dziedinošajai enerģijai uzmosties sevī, baudi to kopā ar citiem. Tā spēs nomierināt tevi, apslāpēt aizkūrušos dusmu ugunskuru.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 36, 8, 62, 77, 78 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis
Mēness tavam zvaigznājam šonedēļ radīs brīnišķīgus aspektus. Tu vari atklāt, ka meklē jaunus un aizraujošus veidus, kā pavadīt laiku kopā ar mīļoto. Neptūna ietekmē tava sirds un gars atradīs veidus, kā atrast aizraujošas idejas attiecību uzlabošanai, iekrāsošanai. Būsi atvērts un ieinteresēts mainīt un mainīties pats. Savukārt, Marss tavu ikdienu padarīs vēl aizraujošāku! Gatavojies!
Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 36, 63, 38, 3, 10 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Zvaigznes iezīmē, ka šajā nedēļā tava enerģija un entuziasms nedaudz saruks. Neaizmirsti pienācīgi parūpēties par savu veselību un neļauj saslimšanas simptomi palikt bez ievērības. Savlaicīgi ārstējies un rūpējies par sevi. Tev ir nepieciešams vairāk atpūsties, nekā ierasts esi to radis. Ja tu apzināti to nedarīsi un neņemsi pauzes darbā, tavs organisms to izdarīs tavā vietā, liekot parūpēties par to – caur slimību. Kad vien ir iespējams, relaksējies un baudi pienācīgas brīvdienas.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 17, 1, 82, 94, 73 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava
Tev šajā nedēļā vairākkārtīgi var šķist, ka tevi daudzos veidos rausta uz visām pusēm, īpaši, kad runa ir par mīlestību. Pastāv iespēja, ka sazināsies ar bijušo mīļāko, kas var piedāvāt atsākt tikšanās, jautājot vai esi gatavs dažām izmaiņām savā dzīvē. Ieklausies sirdsbalsī, atbildot godīgi pats sev – vai visas saistības ar pagātni ir nokārtotas? Iespējams, ka tas ir signāls, ka jūs saista, kas īpašs. Marsa brīvības gars pasviedīs lielisku ideju atvaļinājumam vai ceļojumam kopā ar mīļoto cilvēku, lai uzzeļ romantika!

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 50, 28, 16, 19, 40 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Visticamāk, atklāsi, ka šobrīd ir pienācis īstais laiks novirzīt visus savus spēkus konkrētam mērķim vai vairāk komunicēt ar kolēģiem, panākot labāku, produktīvāku saskaņu. Tavos spēkos ir visu paveikt graciozi un iegūt maksimāli pozitīvu rezultātu tieši tagad. Šonedēļ Mēness var radīt izmaiņas tavos plānos vai idejās, kas veicinās svaigas vēsmas ikdienā, ko, iespējams, jau sen esi vēlējies.
Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 18, 69, 6, 19, 29 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Zvaigznes ironiski norāda, ka šajā nedēļā būsi “mīlestības mašīna”, jo Marss pamatīgi uzkarsēs tavu zvaigznāju, apvienojoties ar Merkūra un Saturna līgano deju. Tevi sagaida karstasinīgas naktis ar mīļoto cilvēku! Sāciet runāt par noslēpumiem, ar kuriem, iespējams, jau sen vēlējāties padalīties. Ir īstais laiks dažiem īpašiem mirkļiem, kas prasa ieklausīšanos sev mīļa cilvēka aizvainojamos un bažās. Ir pienācis laiks, lai izrādītu savu empātiju un līdzjūtību, parūpējoties par savu mīļoto, to īpaši pamudinās Pilnmēness. Tu vari saskarties ar greizsirdību, zvaigznes īpaši uzsver, ka tas var būt no tava mīļotā cilvēka radu puses.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 83, 13, 94, 43, 89 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Tavs pašpilnveidošanās process sākās pagājušā gada jūlijā un tagad strauji pietuvojas tā epicentram. Zvaigznes norāda, ka tā rezultāts ir proporcionāls ieguldītajām pūlēm. Progress ir acīmredzams un tev noteikti ir sajūta, ka esi pelnījis uzslavas, ir iemesls būt kaut mazliet apmierinātam ar sevi. Centies nekoncentrēties vien uz sevi, aplūko cilvēkus sev visapkārt. Vai maz zini, kā viņi jūtas tieši šobrīd, kas notiek viņu dzīvēs?

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 81, 87, 1, 41, 58

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis
Tu vari atklāt, ka tev ir jābūt ciešāk saistītam ar lietām, kam pēc tavām domām ir īstena vērtība. Iespējams, vēlēsies uzticēt savus sapņus mīļotajam cilvēkam, taču, visticamāk, īsti nezināsi, ar ko sākt šādu sarunu. Uz priekšu virzošā Merkūra enerģija var palīdzēt uzsākt visu iecerēto šajā nedēļā. Izmanto savas intuitīvās prasmes, kas visnotaļ pieaugs. Izvairies no konfliktiem un vairāk ieklausies citos, nevis runā pats. Neslēp savu vājumu aiz cinisma maskas, izrunājieties!
Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 24, 8, 17, 91, 80

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Zvaigznes uzsver, ka tu esi pelnījis pārtraukumu savā, visticamāk, pēdējā laika ātrajā, steidzīgajā darbības tempā. Visticamāk, apkārtējie ir pieraduši, ka tu tiksi galā ar visu, ticot, ka tā būs vienmēr, bet – STOP! Ir laiks padomāt arī par sevi, savām vēlmēm un vajadzībām. Tomēr centies sakārto visu tā, lai spētu apvienot patīkamo ar lietderīgo, nojauc visas traucējošās robežas. Taču noteikti raugi, lai visas nedēļas garumā samēro savus patiesos spēkus ar laiku. Tas tev ir tik, cik ir. Nenozodz vistuvākajiem tik dārgos kopā būšanas mirkļus. Esi pietiekami paškritisks un viss būs kārtībā!

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 63, 8, 51, 18, 94 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Ja harmonija mīlestības jomā šobrīd būs nedaudz saspringta, tas tāpēc, ka Venēra Auna zvaigznājā pretojas tava. Jūs varat sākt sazināties skaidrāk, tomēr, ir jāņem vērā visi jaunie apstākļi, ko abi šobrīd sagaidāt no šīm attiecībām. Ir īstais laiks dialogam ar mīļoto cilvēku, daloties savās iekšējās vajadzībās un vēlmēs. Ne tikai tavām, bet arī tavas otras pusītes alkām! Nebaidies teikt to, kas tev patiešām ir nepieciešams un uzklausi partneri!
Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 55, 41, 7, 38, 62 

 

 

Lai jums veiksmīga nedēļa!

Sabiedrība

Kurš brauks uz Eirovīziju Liverpūlē? Noslēgusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas konkursam “Supernova”

  1. decembrī noslēdzās pieteikšanās Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova” – kopā šogad iesniegta 121...

Magones cīņa ar nelūgtiem viesiem beidzas pavisam nelāgi

  “Avotiņu” mājas pakšos iemitinājušās žurkas, kuras STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone cer iznīdēt...

Kiviči piedzīvo nepatīkamu atklājumu bērnu preču veikalā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Kiviču pāris plāno kristīt savu meitiņu, taču izaicinājumu sagādā...

Karaliskā ģimene atklājusi patieso karalienes Elizabetes II nāves izraisītāju

Lai izvairītos no pazemojuma un informācijas, kas atkal, iespējams, tiktu “izmesta” no Harija un Meganas...

Šefpavārs Tannis izrāda glauno savrupnamu, kuru iekārtojis kopā ar mīļoto

  Šefpavārs un uzņēmējs Elmārs Tannis Covid-19 laikā iegādājies jaunu mājvietu un abi kopā ar draudzeni...

Dažas nedēļas pirms svētkiem parādījušās jaunas ziņas par Maestro Paulu

  Ar maestro Raimonda Paula jauno dziesmu un mākslinieces Ilzes Dambes zīmēto dzejoļkartīti no trimdas mājās...

Horoskopi un Testi

Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...

Mājai un Dārzam

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...