Ielūkojies jaunās nedēļas notikumos! Ko tev paredzējušas zvaigznes?

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šajā nedēļā tev tiek paredzēti dažādi nozīmīgi notikumi, kas ietvers pamatīgas izmaiņas tavā ierastajā dzīvē. Zvaigznes mudinās izbrīvēt vairāk vietas un laika atelpai, lai tu varētu būt tu pats. Zvaigznes mudina, lai dodies tik uz priekšu un vispirms īsteno savas intereses, lai tā ir tava šīs nedēļas prioritāte. Atceries, ka tie, kuri var iebilst pret tavu rīcību, nav tiesīgi to darīt. Kad viņi apzināsies, ka tev prātā ir dažādas biznesa intereses, visticamāk, mainīs savu meldiņu! Līdz šīs nedēļas beigām tev tiks sarūpēta pauze, lai tu varētu pārvērtēt projektus vai izmantot savus mākslinieciskos talantus, kas kliedēs jebkādas bažas. Zvaigznes nodrošinās pozitīvus notikumus un soļus tavam peļņas potenciālam, iespējams, saredzēsi konkrētus notikumus un pārmaiņas savā vērtību sistēmā.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 96, 71, 27, 64, 35 

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Vissvarīgākais šonedēļ būs panākt vienošanos par kādu kopīgu finansu jautājumu. Tātad – ignorē karjeras spriedzi un koncentrējies uz to, kas notiek tavā privātajā dzīvē. Ja tu izrādīsi rūpes, maigumu un interesi, vari realizēt kādu apņemšanos un saņemt atbalstu, kas varētu padarīt mājas dzīvi daudz vieglāku. Zvaigznes aicina būt diplomātiskākam, bet nevilcināties izskaidrojot savu nostāju. Šīs nedēļas beigās iespējamas dažādas ārkārtas situācijas un tieši tu būsi svarīgs faktors nogludinot visu. Tu spēsi saglabāt mieru un kļūt teju varonis citu acīs. Tavi sapņi šonedēļ būs ar dziļu garīgo nozīmi un, kā tas bieži notiek, visticamāk, tos būs grūti atcerēties.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 20, 74, 9, 15, 56 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šonedēļ kāds var satricināt tavu emocionālo pasauli. Taču tevi neapdraudēs negaidītas iespējas sasniegt pozitīvu vienošanās ar citiem. Ja tu koncentrēsies uz to, kas atrodas tavā tuvumā, ir tev pie rokas, un saņemsies, lai izskaidrotu savas jūtas, spēsi saredzēt, cik daudz iespēju patiesībā tev ir! Tev tāpat vajadzētu mēģināt saglabāt koncentrēšanos uz savām domām, iekšējām sajūtām. Neļaujies tieksmei nevajadzīgi baidīties par to, ko tu īsti nespēj kontrolēt, ļauj visam ritēt savu gaitu un, visticamāk, atklāsi, ka notikušais tev ir tīri pa prātam, tam galu galā ir pozitīvas sekas. Nedēļas sākumā kopā ar personu, kura ir tev īpaša un tuva, vari pavadīt lieliskus, emocionāli piesātinātus, romantiskus brīžus. Netaupi naudu izdevumiem par veselību un uztura programmu, meklē aizvien jaunas pieejas notikumiem savā dzīvē!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 19, 85, 29, 75, 89 
 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šajā nedēļā tevi turpinās nodarbināt jautājumi par naudu, brīvību un patiesu neatkarību. Zvaigznes apgaismos to, cik patiesībā tu spēj sasniegt, cik daudz tu māki, bet – zvaigznes norāda, ka tev vajadzētu paļauties arī uz citiem. Zvaigznes šobrīd atbildēs par tavām finansēm. Kāda ziņa nāks visai skaļi un skaidri, ir īstais laiks – ieklausīties visā ap sevi notiekošajā. Tavā priekšā atvērsies kādas jaunas durvis, viss, kas tev ir jādara – jāpieklauvē pie tām. Tavi ieguldījumi būs centrālais šīs nedēļas jautājums, iespējas, kāds tavs ģimenes loceklis vai mīļotais cilvēks kļūs par partneri kādā biznesa darījumā. Zvaigznes mudina, ja vien ir iespējas, plāno izbraucienus pirmdien, jo tā būs vispiemērotākā diena tam, lai dotos izvēdināt prātu un atgūtu emocionālo stabilitāti. Spriedze turpmākajā nedēļa padarīs šādas vēlmes realizēšanu teju neiespējamu.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 30, 53, 31, 19, 51 

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šajā nedēļā tevi sagaidīs notikumu maiņa, iespējams, atrisinot kādu pagātnes mistēriju. Zvaigznes tev sniegs lieliskas perspektīvas nākotnes notikumu attīstībai, sniedzot labvēlīgas ievirzes tavai mīlestības dzīvei. Zvaigznes mudina atstāt visus pārpratumus pagātnē, kur tiem ir īstā vieta, jo, lai dzīvotu pilnasinīgi tagadnē un lūkotos nākotnē, visam ir jābūt aiz tevis atrisinātam. Iespējama perspektīva mīlas dēka vai jauna, pamatīga draudzība. Šonedēļ vari teju jebkuras šaubas pārvarēt un atrisināt ar vieglumu. Ļoti ticams, ka tu varētu uzsākt kādu jaunu piedzīvojumu, īpaši tas vēlams ir nedēļas vidū.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 81, 49, 18, 42, 55

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Tavi instinkti šonedēļ ņems virsroku. Tu iedziļināsies visā, kas notiek, cenšoties noteiktā situācijā rīkoties pareizi. Gan profesionālajā, gan personiskajā līmenī tev šonedēļ veiksies un jutīsies kā uzvarētājs, īpaši nedēļas vidū, kad zvaigznes savienosies vienotā melodijā. Kāda nesena problēma, kas, visticamāk, saistīta ar tavu mājas dzīvi var tikt atrisināta. Tāpat tu vari atskārst, ka būsi uzvarējis kādu negaidītu sāncensi. Zvaigznes dod zaļo gaismu tam, lai šo nedēļu izmantotu mājas un ģimenes dzīves uzlabošanai, rosoties, piemēram, virtuvē un atgūstot to saskaņu, kas nepieciešama harmoniskai sadzīvei ikdienas līmenī. Sargi savu veselību un lūko, lai tavs uzturs ir tavs sabiedrotais, ne ienaidnieks. Nedēļas sākums ir īpaši labvēlīgs laiks, lai ieklausītos palīgos vai uzņemtos saistības dažāda veida partnerībās. Finansu plānošana nākotnei vislabvēlīgāk veiksies nedēļas otrajā daļā.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 81, 55, 22, 49, 97 
 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari
Tevi sagaida iedrošinājums tam, ka ir pienācis laiks attīstīt karjeras mērķus. Arī citi atzīs un novērtēs tavu potenciālu. Apkārtējie paļausies uz tevi, ka spēj piepildīt citiem dotos solījumus, sniedzot tev pretī – tādu pašu rīcību. Tu varēsi ļauties sociāliem kontaktiem, tie būs labvēlīgi. Tu sniegsi citiem palīdzību. Pat tad, ja tu nolemsi nākt talkā kādam, neļauj līdzjūtībai ņemt virsroku, domā objektīvi, noliekot emocijas nedaudz malā. Iespējams, ka nolemsi, ka ir pienāci laiks nedaudz pabūt vienatnē, sakopot savas domas un emocijas. Koncentrējies uz saviem uzdevumiem, uz to, ko ir nepieciešams paveikt vispirms. Ļaujies fiziskajām aktivitātēm, kas palīdzēs enerģijas uzlabošanai. Sestdien pavadi vairāk laika kopā ar citiem, tas būs īpaši patīkami, spēsi vieglāk kontrolēt emocijas.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 17, 70, 10, 29, 36 
 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions
Zvaigznes norāda, ka mājas dzīvē šonedēļ notiks būtiskas revīzijas, tāpēc esi gatavs pamatīgām izmaiņām. Ja tu esi atvērts dažādām iespējām, tad skaidrs ir viens, ka varēsi pārvarēt teju ikvienu neseno problēmu. Ļoti ticams, ka saskatīsi daudzus, konkrētus jautājumus daudz pozitīvākā gaismā. Šķiet, ka daudzi ir gatavi tev palīdzēt. Viss, kas tev ir jādara – jautā pēc padoma un palīdzīgas rokas, kad vien to ievajagas, tāpēc neļauj savam lepnumam novērst sevi no mērķa sasniegšanas. Nevilcinies izteikt savu viedokli un ieteikt dažādus ierosinājumus. Intensīvas emocijas veicinās projektu virzību pirmdien, tāpēc meklē atbalstītājus. Šonedēļ tev paveras lieliskas iespējas piepildīt teju visu, ko biji iztēlojies, ko biji – izsapņojis. Veic jebkuru izvēli ar pārliecību. Zvaigznes min, ka tev būs nepieciešama pozitīvāka domāšana.  

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 75, 38, 11, 51, 54 

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Zvaigznes norāda, ka šobrīd esi īpaši radošā savas personības posmā, jo zvaigznes palīdzēs saredzēt konkrētu jautājumu no pilnīgi jauna, iepriekš neapzināta leņķa. Tomēr pretojies mudinājumam atklāt daudzus vēl citiem nezināmus notikumus un to detaļas, īpaši nedēļas vidū, kad var pasliktināties tavas spriestspējas. Saglabā konkrētu mērķi, konkrētu rīcības virzienu, jo, ja kaut tikai uz brīdi ļausi izsist sevi no līdzsvara, tavu plānu īstenošana var tikt apdraudēta. Tu iegūsi daudz vairāk, ja atbildīgi realizēsi savus pienākumus, kontrolējot darbības un to izraisošās sekas. Izbaudi laiku mājās un ģimenes iecienītākajās vietās. Atceries, ka atvērtas diskusijas palīdz ne tikai uzzināt apkārtējo viedokli par notiekošo, bet arī iegūt plašāku skatījumu uz visu procesu.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 5, 77, 20, 69, 85

 

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Zvaigznes šajā nedēļā iezīmēs pagrieziena punktu tavās finansu lietās. Tāpēc esi gatavs pēkšņi mainīt savu darbības virzienu, jo spēja būt elastīgam noteiks visu šīs nedēļas noskaņu. Tomēr zvaigznes norāda, ka tev nav nepieciešams rīkoties vienatnē, ja jūti, ka nepieciešama palīdzība – vaicā pēc tās. Zvaigznes liecinās, ka kāds tev var kļūt par spēcīgu sabiedroto. Ir īstais laiks iegādāties dāvanu savam mīļotajam cilvēkam. Zvaigznes norāda, ka ir piemērots brīdis sarunām, savu emociju un vēlmju apspriešanai. Ja tev ir atvases, māci bērniem mīlošu uzvedību, demonstrējot, ka ar maigumu un pozitīvu noskaņojumu var panākt daudz vairāk nekā ar spēku. Spriedze var izraisīt nesaskaņas ģimenē, ja tu nebūsi pietiekami uzmanīgs, īpaši, ja runāsi pirms apdomāsi savus vārdus.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 30, 3, 53, 92, 49 
 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Planētas paaugstinās emocijas un saasinās instinktus. Zvaigznes norāda, lai šajā nedēļā nedaudz savaldi savas emocijas, dažkārt pasper solīti atpakaļ un izvairies no morāles lasīšanas. Nepiesienies vārdiem un neizrauj tos no konteksta, kas pilnībā maina, sagroza patiesību. Draugi palīdzēs tev saskatīt konkrētās situācijas perspektīvas. Pozīcija, kurā tu atrodies ir spēcīgākas nekā, iespējams, biji domājis. Nedēļas vidū saskatīsi daudzas nianses šķēršļa malā un norādīs uz jaunu emocionālo pamatu. Nedēļas sākumā tev bažas var izraisīt kādas ar mājas dzīvi saistītas detaļas, neļauj tam izsist sevi no līdzsvara. Tavs garastāvoklis ievērojami pacelsies svētdien, kad tu sasniegsi zināmu emocionālā lidojuma augstumu. Velti šo nedēļu dažādu plānu īstenošanai, dod priekšroku nedaudz citādākam rīcības stilam. Iespējams, apjautīsi, ko tādu, ko esi aizmirsis vai jau pat nokavējis.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 70, 49, 89, 59, 3 
 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šajā nedēļā tu spēsi aktīvi sakopot savus spēkus, lai atrisinātu daudzus iepriekš aizmirstus un novārtā atstātus notikumus. Iespējamas, ka tu piedzīvosi zināmas problēmas, kas saistītas ar kādiem karjeras jautājumiem. Tevi sagaida svarīgas iespējas un, jā, arī pārmaiņas. Negaidīti notikumu pavērsieni var izrādīties jauns ceļa sākums, ko ļoti ticams, esi gaidījis jau daudzus gadus. Ja esi gatavs ļauties tam visam, atver durvis panākumiem un zināmiem materiālajiem labumiem. Šajā nedēļā spēsi realizēt daudz vairāk nekā iepriekš. Kāda tikšanās šīs nedēļas sākumā var nest visai pārsteidzošas sekas. Zvaigznes mudina censties paturēt domas pie sevis, jo pastāv iespēja, ka ar saviem izteikumiem vari aizvainot kādu, kā arī pastāvēs tieksme būt pārlieku bailīgam, kas var paralizēt arī citu centienus atrisināt kādus jautājumus. Domā pozitīvi! Nedēļas sākumā baudi laiku ar kādu sev tīkamu personu. Rūpējies par savu veselību un īsteno kādu sen interesējošu aktīvas atpūtas programmu, meklēt jaunas pieejas un izklaides iespējas!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 20, 76, 50, 13, 75 

 

Lai tev un taviem mīļajiem lieliska šī nedēļa!

Sabiedrība

Princis Harijs ir neticami nelaimīgs, jo uzķēries uz Meganas āķa

Viens no karaliskās biogrāfijas veidotājiem spēris drosmīgu soli un nodēvējis princi Hariju par “neticami nelaimīgu”...

Slikta ziņa latviešiem, kuri skolēnu brīvlaikā aizlidoja uz Kipru

  No sestdienas 10 dienu pašizolācija jāievēro, iebraucot Latvijā arī no Kipras, kas iepriekš šajā sarakstā...

Tukumā kautiņa laikā nosit invalīdu – VIDEO

  Kā vēsta TV3 raidījums "Degpunktā", kāds Tukuma dzīvoklis, kurā teju vai katru vakaru pulcējas alkohola...

Horoskopi un Testi

Foto:Cn.forwallpaper.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. oktobris

  Ja tu meklē ceļu uz panākumiem, šodien vairāk un aktīvāk pievērsies darāmajiem darbiem. Karjeras iespējas var...
Foto:Pixabay.com/Elli60/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. oktobris

  Šodien svarīga būs komunikācija. Padomā par to, kā un kur vislabāk vari pielietot savas prasmes....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. oktobris

  Meklē spēku, palielinot uzticību kādai nesen veiktai lietai. Ja jūties tā, it kā būtu izsists...

Mājai un Dārzam

catmoji.com

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku piektdien, 23. oktobrī. 23.10.2020. no...
Foto:Flickr.com/Robert Couse-Baker/CC

Kāds laiks mūs sagaida brīvdienās un nākamnedēļ? – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas izskaņā virs Latvijas teritorijas mazināsies ciklona ietekme, līdz ar to vējš pakāpeniski pierims un...
flicr/PROJames Jordan

Izskan pirmās ziņas par oktobra pēdējā nedēļā gaidāmo laiku

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis Latvijas sabiedrisko mediju portālā lsm.lv pastāstījis par šīs nedēļas...