Vasaras vidus teju klāt. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, uzzini, ko tās šai nedēļai sola tieši tev!

 

Auns

Ja esi dzimis Auna zīmē, šīs nedēļas galvenie notikumi vairāk būs saistīti ar patīkamu pieredzi kopā ar tev mīļiem un svarīgiem cilvēkiem. Ja jau laikus esi veicis svarīgus priekšdarbus, šonedēļ varēsi paļauties uz panākumiem savā darbā vai mājās. Tavā mīlas dzīvē nebūs garlaicības – tur raisīsies dažādas emocijas. Negaidi uz to, ka tikai tavs partneris izveidos jaukus mirkļus, dari to arī pats. Šī nedēļa būs laba jaunu paziņu iegūšanai. Šajās dienās var rasties apzināti izraisīti konflikti, kas var radīt tev neērtības, zaudējumus vai pat depresiju. Tas būs atkarīgs no tā vai tu ignorēsi šādas provokācijas, vai atradīsi diplomātiskus veidus, kā izkļūt no strīdīgām situācijām. Vairāk uzmanības vajadzētu pievērst ģimenes locekļiem. Kopumā šī nedēļa solās būt interesantu un neaizmirstamu notikumu piepildīta. Esi gatavs jaunām iespējām!

 

 

Vērsis

Šonedēļ, iespējams, tev nāksies pieredzēt drāmu sava drauga, kaimiņa vai kolēģa dzīvē. Tas būs notikums, kas prasīs no tevis lielāku emocionālo atbalstu. Ticams, ka pamatīgu pārbaudījumu piedzīvos tava draudzība, par ko līdz šim biji pilnībā pārliecināts. Būs svarīga tikšanās ģimenes lokā, kas būs saistīta ar zēnu vai jaunu vīrieti. Šis būs mēnesis, kurā daudzi Vērši apmeklēs kāzas vai citus publiskus, taču ģimeniskus pasākumus un līdz ar to šajā nedēļā jo īpaši svarīgas būs attiecības ar ģimenes cilvēkiem dažādās paaudzēs. Katram būs iespēja ko mācīties citam no cita. Nenoniecini iegūto pieredzi, lai kāda tā arī būtu. Šonedēļ nepatīkamas ziņas var radīt negaidītu stresu. Šonedēļ nevajadzētu pārsniegt savas finansiālās un emocionālās iespējas, nepieciešams stingri stāvēt ar abām kājām uz zemes. Esi taktiskāks attiecībās ar cilvēkiem, kuri dzimuši Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmēs. Šī nedēļa būs svarīga, jo liksi pamatus nākamajai, tāpēc kal plānus ar īpašu apdomu.

 

 

Dvīņi

Šī būs nedēļa, kā laikā tev vajadzēs censties pabeigt lietas, ko esi iesācis pagājušajā nedēļā. Šis laiks būs veiksmīgāks, ļaujot tev vieglāk izpildīt svarīgos uzdevumus. Šonedēļ, iespējams, piedzīvosi negaidītu veiksmi un gūsi labas izredzes grūtā vai svarīgā lietā. Visiem notikumiem būs svarīgi priekšnoteikumi tavai nākotnei. Tava imūnsistēma var kļūt vārgāka, tāpēc ieteicams šonedēļ izvairīties no pārlieku lielas slodzes gan emocionālā, gan fiziskā ziņā. Iespējams, tev būs rūpes par kāda cita cilvēka veselību. Šī būs izdevīga nedēļa ceļošanai neatkarīgi no mērķa. Labvēlīgi apstākļi komunikācijai ar cilvēkiem no dažādām vietām. Notikumi bērna dzīvē būs par iemeslu garai sarunai, diskusijai vai grūta lēmuma pieņemšanai. Daudzi Dvīņi saņems ziņas par bērna piedzimšanu. Būs iespēja iegūt jaunus paziņas, kuri iesaistīsies tavu mērķu sasniegšanā.

 

 

Vēzis

Šī nedēļa atbrīvos tevi no dažām sarežģītām saistībām vai problēmām. Iespējams, tu vienkārši beidzot spēsi noteikt sev citas prioritātes. Tavas attiecības ar citiem cilvēkiem kļūs daudz brīvākas, taču, iespējams, arī emocionāli nestabilākas. Šonedēļ arī iespējamo nelieli ieņēmumi no darba vai citiem avotiem. Daži šīs nedēļas notikumi varētu būt saistīti ar viltu, maldiem, intrigām un citām aiz muguras veiktām darbībām. Neatkarīgi no tā vai tu būsi tas, kurš tā rīkosies, vai to darīs kāds cits, bet abos gadījumos būs nepatīkama pieredze. Šīs nedēļas laikā tava uzmanība tiks pievērsta kādam nozīmīgam notikumam, kas saistīts ar sievieti. Jauna iepazīšanās ar meiteni vai jaunu sievieti padarīs tavu dzīvi interesantāku, ieviesīs tajā jaunas krāsas. Iespējama nepatīkamu ziņu saņemšana, kas saistītas ar sievieti no tavas pagātnes vai tagadnes. Saruna ar vīrieti var likt tev mainīt savus plānus, idejas vai attieksmi pret konkrētu personu.

 

 

Lauva

Ja esi dzimis Lauvas zīme, šī var būt nedēļa, kas liks tev pieņemt svarīgu lēmumu. Tas ietekmēs tavu personīgo dzīvi, ģimeni, mīlestību vai karjeru. Protams, tas viss nenotiks, ja tu pats vēl nebūsi tam gatavs vai nebūsi pietiekami aktīvs. Šīs nedēļas laikā būs nepieciešams vairāk rūpju par māju, dārzu vai saimniecību, ja tev tāda ir. Tas būs labs laiks, lai pārceltos uz dzīvi citviet, iespējams, iegādātos jaunu dzīves vietu. Finanšu ziņā šī nedēļa būs tev ļoti izdevīga, taču tev joprojām jāspēj saglabāt reālais skatījums uz dzīvi. Izvairies no azartspēlēm un vieglu laimestu meklēšanas, jo šobrīd par tiem var nākties maksāt nesamērīgi augstu cenu. Esi uzmanīgāks pret savām personīgajām mantām, jo pastāv risks, ka kaut ko pazaudēsi vai tev kaut kas tiks nozagts. Uzmanības novēršana var radīt nepatīkamas situācijas un apjukumu. Šīs nedēļas laikā tev būs tendence sapņot, atgriezties pie patīkamām atmiņām par savu pagātni un sociālajos tīklos meklēt vecos draugus un paziņas.

 

 

Jaunava

Šonedēļ pievērs uzmanību nozīmīgam notikumam, kurā iesaistīts zēns vai jauns vīrietis. Ja tas attiecas uz personu no tavas ģimenes – dēls, mazdēls, brālis, brālēns utt., iespējams, tas būs saistīts ar viņa izglītību, karjeru vai talanta attīstību. Šī nedēļa būs piemērota tavai profesionālajai attīstībai. Tev tagad būs vairāk pienākumu, kā arī iespēju parādīt savas spējas un prasmes, aizstāvēt sev svarīgu projektu vai ideju utt. Šis būs labs laiks, lai meklētu jaunu darbu vai apgūtu jaunas prasmes. Varēsi veltīt laiku, lai atrisinātu problēmas mājās, veiktu interjera uzlabošanas darbus, iegādātos jaunas mēbeles, iekārtas vai vēl daudz ko citu. Ja tev ir savs bizness, ir īstais laiks, lai ieguldītu jaunā aparatūrā, instrumentos un citās svarīgās lietās, kas ar to saistītas. Emocionāli šī nebūs stabila nedēļa, jo būs lielāka darba slodze un emocionālā spriedze. Nepietiekama atpūta un brīvā laika trūkums negatīvi ietekmēs tavas fiziskās sajūtas. Grūtības šonedēļ var izraisīt arī citu cilvēku veiktas darbības vai pateiktie vārdi. Būs svarīgi notikumi vai ziņas, kas saistītas ar meiteni vai jaunu sievieti no tavas ģimenes vai draugu loka.

 

 

Svari

Šonedēļ vairāk uzmanības vajadzētu pievērst tam, lai pavērotu kāda ģimenes locekļa vai kolēģa vēlmes, plānus. Taviem personīgajiem lēmumiem saistībā ar ģimeni vai darbu būs svarīga loma tavā dzīvē. Esi piesardzīgāks, veidojot jaunus paziņas, kā arī uzmanies no negatīvo emociju izrādīšanas. Iespējams, šo septiņu dienu laikā tu vairāk koncentrēsies uz ģimenes vai profesionālajām problēmām, kas nebūs viegli atrisināmas, tieši pretēji. Turklāt, arī problēmu uztvere var būt saasināta, tās var šķist krietni lielākas nekā ir patiesībā. Tev vajadzētu centies domāt loģiski un saprātīgi, citādi pats sev vari kaitēt. Dažas tavas problēmas būs iespējams izlabot, taču tam būs nepieciešams vairāk laika, jo daudz kas būs atkarīgs no citu cilvēku rīcībām un lēmumiem. Labā lieta šīs nedēļas laikā būs tāda, ka tu varēsi noskaidrot, kas īsti rada haosu tavās domās un plānos, un tu varēsi beidzot koncentrēties uz konkrētu mērķu realizēšanu. Šonedēļ nesolās būt lielu naudas ieņēmumu. Kopumā šīs septiņas dienas būs tev ļoti svarīgs laiks pat tad, ha tajās nebūs īpašu notikumu.

 

 

Skorpions

Šonedēļ tev nāksies pagaidīt vairāk nekā parasti un rūpīgi sekot citu cilvēku darbībām, ieteikumiem un vēlmēm. Pielūko, lai tu pieņemtu saprātīgus lēmumus. Uzmanies, jo dažādos gadījumos citi var uztvert tavas darbības kā neizlēmības izpausmes vai arī atklāt to, ka tev nav pašam savas nostājas pret lietām, jo īpaši, ja runa ir par kādu konfliktu un tā attīstību. Šī nedēļa būs viltīga tādā ziņā, ka tev var rasties vēlme iesaistīties netīrās spēlītēs, intrigās, viltus ziņu izplatīšanā un līdzīgās lietās. Tavā mīlas dzīvē nesolās būt nekādu pārmaiņu, taču ir ieteicams vairāk rūpēties par savu mīļoto cilvēku, jo īpaši, ja viņam ir kādas veselības problēmas. Šonedēļ vairāk uzmanības tev vajadzētu pievērst arī savai veselībai – neaizmirsti neparedzētas sekas un nepārtrauc ārstēšanu, ja tā jau uzsākta. Šonedēļ tev var atjaunoties saistības vai notikumi saistībā ar kādu sievieti. Iespējami pat apvainojumi un apsūdzību apmaiņa.

 

 

Strēlnieks

Šī būs labvēlīga nedēļa ceļošanai, jaunu paziņu iegūšanai un vecas komunikācijas atjaunošanai ar cilvēkiem no dažādām pilsētām, valstīm. Tev būs vēlme un iespējas sazināties teju ar visu pasauli. Šī būs lieliski piemērota nedēļa tam, lai organizētu nākamo braucienu un sagatavotos tam, it īpaši, ja tas paredzēts uz ārzemēm un/vai uz ilgāku laika posmu. Šonedēļ būs cerības, ka varēsi paveikt daudz vairāk, turklāt gūt arī pozitīvu enerģiju. Šis solās būt veiksmīgs laiks, tāpēc izmanto to lietderīgi. Tagad tu spēsi atrast izeju no sarežģītām situācijām, radīsi risinājumu sarežģītām problēmām un daudz ko citu. Cilvēki, ar kuriem sazināsies, kopumā būs draudzīgi. Mīlas dzīvē būs viegli panākt harmoniju un izpratni. Iespējamas biežākas tikšanās ar draugiem, radiem, kaimiņiem. Protams, gadīsies arī pa kādai stresa situācijai, taču, ja spēsi uz lietām paraudzīties pēc iespējas mierīgi, ar visu tiksi galā bez liekiem sarežģījumiem.

 

 

Mežāzis

Šī tev solās būt svarīgu lēmumu vai izmaiņu nedēļa. Nebaidies no jaunām lietām savā dzīvē. Nebaidies būt pacietīgs vai kaut ko jautāt atkal un atkal, līdz esi pārliecināts par to, ka visu esi sapratis. Ja esi iesaistīts tiesas prāvās, šī nedēļa sola labvēlīgu lietu attīstību. Šo septiņu dienu laikā būs saistības, kas saistītas ar bērnu vai jaunieti ģimenē. Ja tavs darbs ir saistīts ar bērniem, tad, iespējams, tieši šonedēļ gūsi svarīgus rezultātus. Šī būs svarīga nedēļa, lai sagatavotu un īstenotu uzdevumus un plānus, kas saistīti ar tavu mājokli vai īpašumu, ko pašlaik renovē. Šajos plānos iespējamas dažas izmaiņas un sekmīgas darbības. Lielā mērā šī nedēļa būs izdevīga ģimenes lietām vai saistībām. Iespējami notikumi, kas saistīti ar ģimeniskiem pasākumiem – dzimšanas dienu, citu jubileju vai kāzām. Šonedēļ svarīgi rūpīgi izplānot savus finanšu resursus, it īpaši, ja tev ir nepabeigti maksājumi vai pienākumi. Par sevi var atgādināt arī pagātnes notikumi.

 

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ tev solās būt vairāk finansiālu darījumu, kas saistīti ar tavu personīgo budžetu, ģimenes ienākumiem, izdevumiem, kā arī ar bankām vai nodokļu iestādēm. Tu varēsi pieteikties aizdevumam, noslēgt labāku samaksas līgumu vai tamlīdzīgi. šonedēļ varēsi izdarīt kaut ko, kas kaut kādu iemeslu dēļ agrāk nav izdevies vai vienmēr atlikts uz vēlāku laiku. Esi uzmanīgs, piesargi savas personīgās lietas, jo īpaši, kad atrodies sabiedriskās vietās. Iespējams, saņemsi nepatīkamas ziņas, kas būs saistītas ar kādu tev zināmu personu. Daudziem Ūdensvīriem būs kaut kāda veida saistības ar mirušiem radiniekiem, piemēram, pensiju, testamentu vai līdzīgām lietām. Šīs nedēļas laikā notikumi liks domāt par dažādām pārmaiņām tavā vai tuvāko radinieku, draugu dzīvēs.  Esi uzmanīgs ar saviem komentāriem un atceries, ka visi nereaģē uz lietām vienādi. Iespējami arī dažādi jauki pārsteigumi, kas vairumā gadījumu būs saistīti ar ieteikumiem, ielūgumiem, tālruņa zvaniem un tamlīdzīgi.

 

 

Zivis

Ticams, ka šī nedēļa liks tev mainīt savus plānus un koncentrēties uz konkrētiem notikumiem vai saistībām, kas notiks ar zēnu vai jaunu vīrieti. Vairumā gadījumu tas viss būs saistīts ar viņa izglītību, karjeru vai attīstību. Šonedēļ varēsi vairāk izcelties savā darba vietā, nostiprināt savas pozīcijas vai gūt jaunus uzdevumus un saistības. Šī būs laba nedēļa, lai meklētu jaunu darbu vai kāptu pa karjeras kāpnēm. Šīs nedēļas laikā tava uzmanība tiks pievērsta mājsaimniecības problēmām, mājas remontam vai uzlabojumiem ar jaunām mēbelēm, aprīkojumu un daudz ko citu. Emocionāli ne vienmēr spēsi būt labā formā. Ar vai bez tā tu vari nonākt melanholijā, skumjās, kas saistītas ar pagātni un/vai konkrētu personu. Neparedzēti notikumi ar meiteni vai jaunu sievieti var likt tev doties ceļojumā. Šonedēļ gūsi daudz jaunu paziņu, apmeklējot dažādas iestādes vai radinieku, draugu mājas.

 

 

Lai tev šī nedēļa izdodas lieliska!

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/Bart Rousseau/CC

Naktī pie ezera mīklaini pazudis jauns vīrietis, ļoti lūdz palīdzēt

2021.gada 13. jūnijā ap plkst. 1.00 naktī Kalvenes pagastā pie Tīdu ezera pazudis 28 gadus...

Policija atklāj skumju stāstu, kas risinājies Daugavpils ielās: šausmīgā nāvē miris cilvēks

  Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde vēsta par šausmīgiem notikumiem uz ielas Daugavpilī. 2021. gada 14. jūnijā...

Izskan lieli jaunumi par mūsu vienīgo Eirovīzijas uzvarētāju Mariju Naumovu

  15. jūnijā Latvijas Nacionālais vēstures muzejs saņēma dāvinājumu no Marijas Naumovas – dziedātāja nodeva muzejam...

Izskan ziņas par vēl astoņiem Covid-19 upuriem pirmdien

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) otrdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 143 jauni...
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde

Pierīgā pazudusi jauna sieviete ar mazu meitiņu

  Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde meklē bezvēsts pazudušo 2000. gadā dzimušo Aivu Treibergu, kura šā...
AP

Jelgavas pusē gados jauns pāris iedzer un sakašķējas – viss beidzas ar lielu nelaimi

  Šī gada 11. jūnijā Jelgavas novadā tika konstatēts sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Policijā...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. jūnijs

  Darbīgāko zīmju pārstāvjiem ieteicams izmantot intuīciju un empātiju, lai spētu pieņemt efektīvus un ētiskus lēmumus,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. jūnijs

  Dienas pirmā puse nesīs daudz prieka un optimisma. Būsi emocionāls un labprāt citiem atklāsi savas...
Foto:Flickr.com/Tommy Clark/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. jūnijs

  Pretēji vakardienai, kad vēlējies uzbrukt jebkuram atšķirīga viedokļa paudējam, šodien vairāk vēlēsies vienkārši dalīties ar...
Foto:De-mmim.blogspot.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. jūnijs

  Pirms uzsāc oponēt kāda izteiktajam viedoklim, padomā divreiz, vai tiešām tas ir nepieciešams un būs...
pixshark.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 14.-20. jūnijs

  Jūnijs rit pilnā sparā! Daba jau teju sasniegusi savu pilnbriedu - viss zied un zaļo!...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. jūnijs

  Visai lielu iespaidu šī brīža zvaigžņu stāvoklis atstās uz tiem, kuri paši par sevi jau...

Mājai un Dārzam

Bricis neiepriecina – Latvijai tuvojas lielākais karstuma vilnis pēdējos gados

  Nedēļas nogalē sāksies lielākais karstuma vilnis pēdējos divos gados, sarunā ar raidījumu "Rīta Panorāma" pastāstīja...

Parādās jaunas ziņas par laiku tuvākajās dienās

  Tuvākajā nedēļā laika apstākļus galvenokārt noteiks anticiklonu darbība - laiks būs lielākoties sauss un saulains,...
Publicitātes foto

Latvijai tuvojas karstuma vilnis – vai tveice saglabāsies arī Jāņos?

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā aplūkojis prognozes nākamajai nedēļai. "Nākamās nedēļas otrajā pusē Latvijā sāksies...