Šajā nedēļā sagaidīsim pavasara pirmo vēstnesi – martu! Uzzini, kādi notikumu pavērsieni turpmākajās dienās sagaida tieši tevi! 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns 

Planētu stāvoklis norāda, ka jau no nedēļas sākuma ir ieteicams plānot kādu fizisko aktivitāti – lielākas intensitātes treniņu vai ilgu pastaigu vai skrējienu. Tevi šajās dienās var teju appludināt ar informāciju, kas veicinās garīgo pārpūli, centies sabalansēt savas darbības, lai varētu veikt ikdienas pienākumus daudz vieglāk. Nedēļas vidū zvaigznes iesaka pievērst savu uzmanību citu problēmām, lai citi kļūst par tavu prioritāti. Tev var nākties pārvērtēt un pārskatīt savu ierasto konkurētspēju, ja vēlēsies virzīties uz priekšu. Nedēļas otrajā pusē  esi gatavs daudz klusākam laikam un dziļdomīgākam periodam. Ļoti iespējams, ka pašlaik tavā prātā mājo ļoti daudz domu, ideju un raižu, daudzu notikumu izmaiņas ir atstājušas savas pēdas, tāpēc ir īstais brīdis, kad apdomāt visu un sakārtot lietas ap sevi. Brīvdienās noteikti meklē piedzīvojumus!

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Zvaigznes norāda, ka nedēļas sākums var nest tev jautrību un kādu patīkamu flirtu. Visticamāk, būsi draugu ieskauts un tavs šarms patīkami pārsteigs daudzus. Uztraukumi var piemeklēt nedēļas vidū, lai gan, iespējams, tiem būs vairāk ikdienišķs raksturs. Tava ierastā darba vai mājas rutīna var piedzīvot zināmas izmaiņas, ieviešot ikdienā kaut jaunu un sen gaidītu. Planētas mudina palutināt sevi, bet ne pārspīlēt! Nedēļas otrajā pusē esi gatavs tam, ka tava pacietība tiks pamatīgi pārbaudīta – kaut kas būs uzjundījis pamatīgas kaislības, kas, visticamāk, nozīmēs, ka tev būs jāpārstāj gaidīt un novērot notiekošu un jāsāk rīkoties! Brīvdienās esi  piesardzīgs uzņemoties risku. Lietas var nebūt tādas, kādas tās sākumā šķita!

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Planētas norāda, ka turpmākajās dienās tu vari piedzīvot patiesas izmaiņas, galu galā apzinoties, ka neesi īsti savā ādā. Parasti tu esi veikls komunikators, taču nedēļas sākumā tev var nākties strādāt un pūlēties īpaši grūti, lai panāktu, ka tavus nodomus saprot skaidri, īpaši attiecībās ar ģimenes locekļiem un citām tev ļoti tuvām personām. Nepārdzīvo, zvaigznes norāda, ka jau nedēļas vidū tavas prasmes būs atpakaļ, un citi teju stāsies rindā, lai būtu kopā ar tevi, baudot patīkamu un jautru saziņu. Tāpat nebaidies sākt kaut ko jaunu, pat, ja tev īsti nav skaidrs, kā viss notiks un atrisināsies. Sākot ar nedēļas beigām, tev ir jāizmanto savs intelekts un spēja saskatīt būtiskas nianses, lai atklātu apslēptu informāciju. Nedēļas nogalē  zvaigznes teju garantē labi pavadītu laiku ar kādu senu draugu vai komandu.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Nedēļas pirmajās dienās tu, visticamāk, būsi nozadzis daudzu uzmanību un mirdzēsi tās centrā. Nedomā, ka citi nepamana un neapbrīno tavas labākās īpašības, un, visticamāk, apjautīsi, ka daudzi nostāsies tavā pusē, lai atgādinātu par to. Nedēļas vidus var nest kādas nesaskaņas un strīdus mājas dzīvē. Planētu stāvoklis atgādina, ka tu joprojām vari turpināt attīstīt senākus projektus vai uzsākt jaunus, bet mēģini uzklausīt citus un, iespējams, pat iekļaut kādu no viņiem savos plānos, lai nomierinātu kādu nesaskaņu rašanās iespējamību. Šajā nedēļas nogalē esi drosmīgs un rīkojies, ja uzskati, ka ir nepieciešams kādam atvainoties.

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Planētu stāvoklis norāda, lai jau pašā nedēļas sākumā esi gatavs  neparastiem notikumiem savā iekšējā pasaulē. Izmanto nedēļas pirmās dienas, lai nedaudz atvilktu elpu un censtos saskatīt kādas situācijas kopainu. Zvaigznes norāda, ka šis ir lielisks laiks, lai sāktu ilgtermiņa stratēģijas un kaltu jaunus plānus. Nedēļas vidū tava uzticamība un harisma būs lieliska,  mudinot teju ikvienu piekrist tavām iecerēm vai vienkārši vēlēties būt kopā ar tevi. Strauji tuvojoties nedēļas beigām, tev būs nepieciešams pielietot papildus piesardzību un daudz aktīvāk meklēt sevī motivāciju. Zvaigznes norāda, lai neļaujies paranojai, bet tev noteikti vajag daudz pārliecinošāk rast izpratni par kādu situāciju. Šajā nedēļas nogalē esi gatavs dzīves baudīšanai! Tevi var sagaidīt ugunīgas jūtas un lieliski izklaides pasākumi, kā arī aizraujoši piedzīvojumi!

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Planētu stāvoklis norāda, ka tu vienkārši nevarēsi vēlēties labāku nedēļas sākumu! Un tas negadās visai bieži!  Būsi super-organizēts, mērķtiecīgs un motivēts sasniegt vislabāko. Ja vēl ņemsi vērā iepriekš izveidoto grafiku, budžetu un dažus pat nepatīkamus, bet nepieciešamus sīkumus, varēsi paveikt vai vismaz iesākt vislabākajā mērā gandrīz jebko! Enerģijas līmenis  nedēļas vidū sekmēs impulsivitāti un neparastu, spontānu lēmumu pieņemšanu. Darba nedēļas pēdējās dienās izmanto savu intelektu un zinātkāri,  lai iegūtu vislabākos rezultātus. Planētas norāda, ka šis ir labs laiks intensīvām domām un dziļām sarunām. Šajā nedēļas nogalē mēģini ļauties notikumu dabiskajai norisei, pat, ja tas nozīmē, ka jāļauj dažkārt vadības grožiem izslīdēt no savām rokām.

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Planētas iezīmē, ka nedēļas sākumā tev tik sniegtas lieliskas iespējas dažāda veida komunikācijai. Spēsi daudz ko iemācīties un uzzināt, piemēram, tiekoties un runājot ar dažādiem cilvēkiem – gan esošajiem, gan potenciālajiem draugiem. Tomēr zvaigznes mudina pārliecinieties, ka tu vienlīdz daudz ieklausies citos, dari to tikpat daudz, cik runā. Tomēr nedēļas vidū vari pilnībā būt kā uz uguns. Teju visu acis būs pievērstas tev un cilvēki centīsies maksimāli daudz iegūt no tevis, izmantojot tavu šarmu. Zvaigznes mudina izbaudīt citu pievērsto uzmanību un būt atvērtam romantiskiem notikumu pavērsieniem. Nedēļas pēdējās darba dienās tavas domas, visticamāk, sāks vairāk koncentrēties uz materiālajām lietām. Šis ir labs laiks, lai pārlūkotu savu mantu, izvērtētu pieejamo budžetu un finanses kopumā. Šajā nedēļas nogalē esi gatavs izpētei, jo spēsi izzināt jaunas nianses un dalīties ar citiem savās inovatīvajās idejās.

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Nedēļas sākumā pievērs uzmanību dažādām detaļām. Spēsi attīstīt daudzus notikumus un plānus. Ir ļoti ticams, ka atklāsi kādu noslēpumu. Planētas iezīmē, ka nedēļas vidū būsi mazāk ieinteresēts tikties ar draugiem, taču vari šo neparasto vientulību lieliski izmantot savā labā – pavadot daļu laika, lai apdomātu tās lietas,  kas kādu brīdi jau neliek tev mieru, visticamāk, atrodot kādu sen tik ļoti nepieciešamo atrisinājumu. Sākot ar nedēļas pēdējām darba dienām un līdz pat nedēļas nogalei, tu būsi īstens cilvēku magnēts. Citi šķitīs teju tavā maģiskajā varā, apkārtējos savaldzinās tevis izstarotais valdzinājums, harizma un pārliecinātība. Planētas norāda, ka nedēļas nogale ir īstais brīdis, kad  aizmirsties un ļauties visam notiekošajam.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Nedēļas sākums var izvērsties īstenā cīņā, kad var šķist, ka skrien ar galvu sienā, cenšoties tikt skaidrībā ar kādu ietekmīgu personu vai mēģinot tikt galā ar pārāk daudz detaļām. Planētu stāvoklis iesaka ievilkt dziļi elpu un atpūsties, jo turpmākā nedēļa solās būt daudz labāka. Tās vidū, visticamāk, būsi mīlestības pārpilns – ne tikai pret mīļoto cilvēku, bet teju pret visiem, kurus satiksi savā ceļā. Zvaigznes norāda, ka tev ir jāizsaka skaļi savas vēlmes. Sākot ar nedēļas pēdējām dienām tavs garastāvoklis var pamazām pasliktināties, mudinot kļūt  patiesi sapņainam un satrauktam par kādiem savas ikdienas jautājumiem. Ir īstais brīdis, kad  attīstīt savu iztēli un baudīt vientulību. Planētu stāvoklis iezīmē, ka nedēļas nogalē tu, visticamāk, atkal alksi izklaidēties lielās ļaužu masās, tevi pārņems vēlme pēc lielas jautrības.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Nedēļas sākums ir īstais brīdis, kad parādīt visiem savas ambīcijas. Plāno lielas lietas un uzņemies drosmīgas idejas! Planētu stāvoklis norāda, ka tu vari paveikt patiesi daudz, ja vien pareizi sagatavosies visam. Nedēļas vidus ir lielisks brīdis, kad sākt jaunus projektus un risināt nesen radušās problēmas. Lai gan tieši šajā laikā tu nebūsi vismeistarīgākais komunikators, tomēr būsi ieguvis pietiekami  daudz enerģijas, lai spētu realizēt lietas tā kā tu uzskati par pareizu. Sākot ar nedēļas pēdējām darba dienām kļūs daudz vieglāk pieņemt lēmumus un īstenot dažādas detaļas. Planētu stāvoklis norāda, ka draugi, kuri apbrīno tavu objektivitāti, labprāt sniegs tev jebkādu palīdzību, ja vien tev tāda būs nepieciešama. Šajā nedēļas nogalē neļauj kādai nepatīkamai ziņai izsist sevi no līdzsvara. Uzticies savām spējām, esi neatlaidīgs un spēsi sasniegt šķietami neiespējamo.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Planētu stāvoklis norāda, lai esi īpaši piesardzīgs nedēļas iesākumā! Tev ir jābūt pilnībā pārliecinātam par tiem ar, ko sadarbojies, īpaši, ja mijiedarbībā ar šo cilvēku  iesaistīta nauda vai jums ir kopīgs bizness. Lai to izzinātu, skaties dziļāk, pēti un analizē, lai atklātu jebkādus zemūdens akmeņus. Zvaigznes norāda, lai nedēļas vidū izmēģini kaut ko jaunu. Pieredze ir lielisks skolotājs un tu vari uzzināt un iemācīties daudz ko jaunu no šādām aktivitātēm. Komunicē ar kādu, kurš parasti nebūtu tavā paziņu lokā. Sākot ar nedēļas pēdējām darba dienām tu vari sajust, ka tava enerģija pamazām samazinās un vari apjukt savās domās, it īpaši tajās, kas saistītas ar karjeru vai kādu lielu problēmu. Planētu stāvoklis iezīmē, ka šis ir īstais brīdis vientulībai, meklē piemērotu vietu un izbrīvē laiku privātumam. Tomēr jau šajā nedēļas nogalē tu, visticamāk, vēlēsies ļauties jautrībai lielā draugu lokā.  

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Zvaigznes norāda, lai nedēļas sākumā esi īpaši apņēmīgs, nebaidies rīkoties, pat, ja tev nav visas nepieciešamās atbildes. Lai kas notiktu, tu, visticamāk, nevēlēsies palaist garām šo iespēju, un visus jautājumus būs iespējams atrisināt vēlāk. Nedēļas vidū iespējamas  problēmas partnerattiecībās. Tu vari samazināt konfliktu iespējamību, ja pamazām nokārtosi parādus ar visiem pagātnes promlēmjautājumiem. Atceries, ka visa vecā atmešana un nokārtošana ir ceļš pretī laimīgākai  nākotnei! Planētu stāvoklis iezīmē, ka sākot ar nedēļas pēdējām darba dienām tev būs nepieciešamas papildus pūles, lai spētu pastāvēt par sevi, īpaši jebkuros lielos, juridiskos vai ar uzņēmējdarbību saistītos jautājumos. Šajā nedēļas nogalē tev ir jānotic paša veiksmei.

 

 

BrīvBrīdis.lv novēl tev lielisku nedēļu!

Sabiedrība

Vēl teju 8700 jaunu gadījumu un 9 mirušie

  Piektdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 8682 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši 9...

Dziedātāja Madara Eve laiž klajā jaunu singlu “Palikt šeit”

Piektdien, 28. janvārī, savu jaunāko singlu “Palikt šeit”, kas ir viņas pirmā oriģināldziesma,  klajā laidusi...

“Ja tu rij kā cūka, tev nederēs neviena procedūra!” – skarba ir TV zvaigzne Olga Kambala

  “Ja tu rij kā cūka, tev nederēs neviena procedūra,” saka ST šova "Slavenības. Bez filtra"...

Nevakcinētam pusaudzim Bērnu slimnīcā smags kovids – VIDEO

  Kā atklājusi Imunizācijas valsts padomes priekšsēdētāja Dace Zavadska, viņas darbavietā Bērnu slimnīcā atrodas 16 gadus...

Izskan pavisam nelāgas ziņas par laiku brīvdienās

Tuvākajās dienās laikapstākļus noteiks aktīva ciklonu darbība. Vējš pakāpeniski pieņemsies spēkā un svētdien sagaidāma jauna...
pixbay.com

Diemžēl izskan ne pārāk patīkamas vēstis par laiku turpmāk

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā prognozējis laiku turpmākajām dienām. "Ceturtdien un piektdien būs ciklons, bet...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. janvāris

  Šī diena nav piemērota, lai izrādītu savu emocionālo vājumu, taču nevajadzētu atteikt, kad tev kāds...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. janvāris

  Labākais laiks, lai veidoti savu personīgo dzīves telpu. Neierobežo savu radošo lidojumu un nešaubies, ka...
Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. janvāris

  Šajā dienā tavas sajūtas būs tādā kā svētku atmosfērā, taču neaizmirsti, ka līdz vakaram ir...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. janvāris

  Uzmanies, lai nekļūtu pārlieku paranoisks vai izslāpis pēc varas.   Auns Aunam nemaz prātā  nenāk dancot pēc kāda...
Foto: tanjila ahmed/Flickr.com/cc

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. janvāris

  Šodien prioritāte būs pacietība un vienkāršība. Raugi, lai tev šīs īpašības ir kā oficiālos, tā...
coolwallpapers.org

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 24. – 30. janvāris

  Klāt jauna nedēļa, kad tūdaļ jau ar vienu kāju kāpjam februārī. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās...

Mājai un Dārzam

Izskan pavisam nelāgas ziņas par laiku brīvdienās

Tuvākajās dienās laikapstākļus noteiks aktīva ciklonu darbība. Vējš pakāpeniski pieņemsies spēkā un svētdien sagaidāma jauna...
pixbay.com

Diemžēl izskan ne pārāk patīkamas vēstis par laiku turpmāk

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā prognozējis laiku turpmākajām dienām. "Ceturtdien un piektdien būs ciklons, bet...
Foto:Pexels.com/CC

Izplatīts nopietns brīdinājums par laiku šorīt

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par naktī uz ceturtdienu un...