Oktobra nedēļas aizritējušas nemanot, aiz loga jau klauvē novembris! Ielūkosimies zvaigznēs, lai noskaidrotu, ko tās šajā nedēļā paredzējušas tieši tev!

Auns

Merkūrs, Saule un Venera šonedēļ ietekmēs tavas attiecības un bez šaubām – radīs daudz komunikācijas problēmu. Tomēr Venēra nedaudz uzlabos šo situāciju, tāpēc tava mīlas dzīve, lai gan šajā nedēļā ne tā saskanīgākā, drīz vien uzplauks jaunā līmenī. Visticamāk, atklāsi, ka kāds cilvēks no tavas pagātnes vēlēsies atjaunot kontaktus. Nedēļas vidū Mēness uzlabos tavu mīlas jomu. Šī, visticamāk, nebūs nedēļa, kad veikt lielas pārmaiņas, bet ir lieliski piemērota, lai kaldinātu plānus par to.

 

Vērsis

Nedēļas beigās būsi īpaši emocionāla. Saule ieies tavā attiecību jomā tāpat kā Venēra, taču labā ziņa ir tā, ka tevi sagaida lieliskas pārmaiņas. Bieži tās notiek piespiedu kārtā, mums kaut kas tiek uzspiests un pašiem nav liela teikšana par notiekošo, tāpēc, ja, piemēram, apzinies, ka tavām partnerattiecībām pienākušas beigas, necenties šobrīd neko mainīt. Nedaudz nogaidi un ļauj šīs nedēļas zvaigžņu izkārtojuma smagumam nedaudz normalizēties. Izmantojiet šo laiku, lai abi nedaudz nomierinātos, apsvērtu attiecību prioritātes un uz notikušo palūkotos daudz racionālāk!

 

Dvīņi

Marss šajā nedēļā ietekmēs tavu attiecību jomu, kas mazināsies nedēļas nogalē. Ja apzinies, ka šajās dienās esi straujas dabas vai tev vairs īsti nav argumentu, taču tāpat meties cīņā, nezinot kā tas ietekmēs notiekošo, nesatraucies – drīz tas beigsies. Viss par laimi nebūs tik slikti turpmākajās dienās, Saule, Mēness un Venēra ietekmēs tavu radošumu un rotaļīgo noskaņojumu. Ja atskārsti, ka kļūsti drūma un tev šķiet, ka liktenis pret tevi nav žēlīgs, zvaigznes iesaka nedaudz atpūsties, novirzot domas projām no tevi satraucošajiem tematiem. Dari to, kas tev sagādā prieku un radoši iedvesmo! Drīzumā tev darba būs pilnas rokas, tāpēc izbaudi laiku tikai sev, kamēr tas vēl ir iespējams.

 

Vēzis

Mājas dzīve un ģimenes jautājumi šajā nedēļā tev būs svarīgāki nekā, iespējams, šķita.  Šajās sfērās tev solās būt daudz dažādu notikumu un tev var nākties daudz ko pārkārtot, lai visi justos ērti un būtu apmierināti. Tāpat zvaigznes norāda, ka šis ir piemērots laiks dažādu plānu kaldināšanai, jo jau pavisam drīz iegūsi tieši to, ko vēlējies! Marss nodrošinās panākumus arī karjeras jomā, piešķirot asumiņu arī tavai mīlas dzīvei. Būs karsti un dedzīgi!

 

Lauva

Zvaigznes brīdina, ka šajā nedēļā vislabākais lēmums būtu – palikt māju tuvumā. Reizēm tas var sagādāt grūtības, bet tā tev šajā nedēļā būs drošākā vieta, īpaši, ja pēdējā laikā esi bijusi nevērīga pret savu ģimeni. Merkūrs ietekmēs tavu komunikācijas jomu, kas nenāks tev par labu, taču nedēļas beigās tev būs iespēja uzlabot jebkādus pārpratumus. Pavadi laiku ar saviem vistuvākajiem, atjaunojiet tiltus viens uz otra sirdīm.

 

Jaunava

Komunikācija šajā nedēļā būs tev ļoti nozīmīga un ne tikai tāpēc, ka Saule un Venēra būs šajā jomā, arī tā iemesla dēļ, ka paredzams aptumsums, kas ietekmēs saziņas problēmas, kam nepieciešama delikāta pieeja. Zvaigznes brīdina, lai rūpīgi pārbaudi dažādu rakstāmdarbus, jo šajā nedēļā var ieviesties būtiskas kļūdas, vari nepamanīt dažādus trūkumus. Dubults neplīst! Merkūra ietekmē šī nedēļa būs visai sarežģīta, tomēr neuztraucies – būsi ātrāk ārā no meža, nekā to pamanīsi!

 

Svari

Tavu zvaigznāju šajā nedēļā ietekmēs Merkurs, kas ir kā mūzika tavām ausīm! Tāpat Saule un Venēra nostāsies tā, lai palīdzētu savest visas lietas kārtībā, stimulētu rīcību, lai tu panāktu jebko, ko esi plānojusi mainīt vai savest kārtībā. Lai gan nekas nav zaudēts, tev īpaši jāpievēršas mīlestības dzīvei, pirms tiešām nav par vēlu, jo zvaigžņu stāvoklis tavā zīmē, visticamāk, pēdējā laikā ir radījis šajā jomā pamatīgas problēmas. Viss uzlabosies turpmākajās nedēļās, kas tev iezīmējas daudz gaišākās krāsās.

 

Skorpions

Šī tev būs liela nedēļa! Tevi ietekmēs Saule, Mēness un Venēra, kas nozīmē, ka mīlas dzīve sasniegs jaunus augstumus. Vienīgā lieta, kas tev šajās dienās jāievēro, neļauj šai enerģijai plūst ārpus malām, aizēnojot visas pārējās tavas dzīves sfēras. Mēness paredzēs tev jaunus sākumus, ietekmējot tavu emocionālo kāpumu, kas būs neierastāks nekā parasti. Protams, tas nenozīmē, ka tev ar visām varītēm jācenšas savaldīt savas emocijas vai jāapslāpē tās, drīzāk – jābūt piesardzīgai, lai nepārdedz! Dziļi ieelpo un apdomā visu, lai nesastrēbtu karstu!

 

Strēlnieks

Turpmākajās dienās tev būs vairāk enerģijas, ko varēsi novirzīt savu mērķu realizēšanai! Šajā nedēļā, visticamāk, fokusēsies uz saviem draugiem, taču neaizmirsti par daudzām citām interesantām lietām ap sevi! Kamēr viss izskatīsies un šķitīsgludi, tomēr nezaudē modrību, jo Merkūra ietekmē komunikācijā var parādīties kāds zemūdens akmens. Tev jāapzinās, ka var rasties dažādi pārpratumi un nesaprašanās. Viss uzlabosies turpmākajās nedēļās, kad tavu dzīves laivu nešūpos tik ļoti.

 

Mežāzis

Pēdējā laikā, visticamāk, tev visapkārt ir valdījis apjukums un arī šajā nedēļā šķiet, ka nekas īsti nemainīsies. Pacieties! Jau turpmākajās nedēļās ar Marsa palīdzību iegūsi papildus tik nepieciešamo enerģiju, lai galu galā atrisinātu radušās problēmas. Zinot to, vari šajā nedēļā gatavoties lielajām pārmaiņām, kas sekos nedaudz vēlāk! Rūpīgi apsver visu to, ko vēlies mainīt, to, kas jau sen nomāc tavu sirdi un prātu!

 

Ūdensvīrs

Dažkārt tu vienkārši vēlies justies brīva un darīt to, ko gribi vien pati. Taču vai tā nav visu laiku? Šonedēļ tavas rokas šī mērķa sasniegšanai var būt mazliet sasaistītas. Tas nav tāpēc, ka tev padomā ir kādas nozīmīgas lietas, kas mazinātu tava zvaigznāja alkstošo piedzīvojumu kāri un vēlmi pēc brīvības, bet gan tā iemesla dēļ, ka tevi ietekmēs ne visai veiksmīgs planētu izkārtojums, ko veicinās Merkūra ietekme. Visticamāk, būsi nomākta, taču Marss palīdzēs piešķirt tev vairāk enerģijas.  Ne viss ir zaudēts, jo turpmākajās nedēļās viss rādīsies pavisam citās krāsās, īpaši uzjundot pozitīvas pārmaiņas tavā mīlas dzīvē. To taču tu vēlies, vai ne?

 

Zivis

Mēness ietekmēs tavu emocionalitāti, padarot šo nedēļu nepiemērotu lēmumu pieņemšanai vai kādu nopietnu rīcību plānošanai, taču noteikti lielisku, lai plānotu darbības nākotnē. Apsēdies un lēnprātīgi apsver to, ko patiesībā vēlies, ko vajadzētu mainīt! Marss šonedēļ piešķirs tev papildus enerģiju, ko noteikti netērē vienīgi darba jautājumiem, bet arī – piedzīvojumiem, jautrībai un dažādiem saviļņojumiem! Tev nepieciešams nedaudz atpūsties, novirzi emocijas uz kaut ko, kas tev sagādā prieku. Izbaudi laiku – pašai ar sevi, kā arī dodies laukā, ārpus savas komforta zonas!

 

Lai jums lieliska nedēļa!

Sabiedrība

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par populāro TV3 seriālu “Nemīlētie”

  Pašmāju seriāla “Nemīlētie” ceturtā sezona “Nolemtie 2” ir sasniegusi savu kulmināciju. Skaties, kā atrisināsies notikumi...

Policijai ir zināms pirms 10 dienām pazudušās Lienes liktenis

  Kā otrdien vēsta Valsts policija, bezvēsts pazudusī Liene ir atrasta sveika un vesela. Paldies ikvienam!   Bezvēsts...

Diemžēl otrdienas rīts pienācis ar ziņu par lielu nelaimi

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēts 151 ceļu satiksmes negadījums, tajos cietuši 12 cilvēki un viens gājis...

Tas tik ir pavērsiens! Kivičs ierodas Magones sētā un uzreiz ķeras pie darba

  Episka STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigžņu satikšanās notikusi “Avotiņu” sētā – pie Magones viesos...

Milzīgās nepatikšanās nonākuši vairāki Latvijā populāra pārvadātāja šoferīši

  Šā gada maijā pēc Latvijas Televīzijas raidījuma “Aizliegtais paņēmiens” iesniegtās informācijas saistībā ar dīzeļdegvielas zādzību...

Maģisks rituāls palīdz latvietei tikt pie jauna auto

  Šī gada Mātes dienā pārsteigumu Madaras Brūnavas radiem sagādāja TV šovs SuperBingo, jo Lielajā laimes rata spēlē Madara...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. maijs

  Auns Šodien savā īpašumā iegūsi ko ļoti vērtīgu. Tiesa gan, par konkrēto lietu nāksies samaksāt nedaudz...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. maijs

  Auns Šodien nodosies savas personības izaugsmei un attīstībai – gan iekšēji, gan ārēji. Atbrīvosies no kādas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. maijs

  Auns Šī diena lielas izmaiņas tavā dzīvē neatnesīs. Vienīgais svarīgais notikums norisināsies vēlā vakarā. Kādā no...
Foto:Unsplash.com/Stefan Steinbauer/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23.-29. maijs

  Palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās maija pēdējai pilnajai nedēļai sola...
Foto:Pexels.com/Tarek Ansary/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. maijs

  Auns Šodien ieteicams atturēties no ģenerāltīrīšanas veikšanas. Pat, ja to iesāksi, dažādu iemeslu dēļ pabeigt to...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. maijs

  Auns Šajā dienā pastāv liels risks sasirgt ar angīnu vai citu respiratoro orgānu saslimšanu. Lai no...

Mājai un Dārzam

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk

  Jaunās darba nedēļas sākumā laiks būs sauss un saulains. Sākot no trešdienas, pietuvojoties ciklonam no...
Foto:Pexels.com/CC

Sinoptiķiem ir pilnīgi jaunas ziņas par laiku nogalē un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas izskaņā debesis būs apmākušās, lielā daļā valsts teritorijas ir gaidāmas lietusgāzes, vietām tās būs...

Pastāsta par laiku tuvākajās dienās; nepatīkamas ziņas par tālāko

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par laiku šajā nedēļas nogalē un...