Un atkal klāt jauna nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas – ko tās nākamajai nedēļai sola tieši tev? Iespējams, vadoties pēc nedēļas horoskopa tev uzreiz kļūs skaidrs, ko šonedēļ uzsākt, bet no kā labāk atturēties. Ieelpo jūniju!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Var gadīties, ka šajā nedēļā tavās mājās bieži viesi būs dažāda veida strīdi un konflikti. Spriedze nesolās būt visai liela, un problēmas būs vienkārši atrisināmas, tau tas varētu ietekmēt tavu garastāvokli. Var rasties dažādas kavēšanās, šķēršļi – taču šīs lietas nedrīkst kļūt par iemeslu panikai un nesaskaņām, lielākai spriedzei. Svarīgs notikums attīstīsies saistībā ar zēnu vai jaunekli. Būs paredzēta tikšanās, pasākums, kam vajadzēs sagatavoties ar īpašu dāvanu. Iespējams, gaidāms pārsteigums saistībā ar grūtniecību vai zēna nākšanu pasaulē. Iespējamas negaidītas problēmas tavā mīlas dzīvē, kas būs saistītas ar iepriekš ignorētām pazīmēm par gaidāmo situāciju. Vēlmju, viedokļu ignorēšana un izvairīšanās no nopietnas sarunas tagad varētu būt par iemeslu nepatīkamiem mirkļiem tavās attiecībās. Ļoti svarīga nedēļa, lai rastu laiku un apmeklētu kādu svētvietu un/vai nodotos lūgšanai.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šonedēļ daudziem Vēršiem būs finansiālas saistības, kopīgas darbības vai ceļošana, kas saistīta ar cilvēku, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Dažos gadījumos iespējama naudas saņemšana vai nosūtīšana, kas saistīta ar kāda veida pakalpojumiem, iepirkumiem vai iesaiņošanu. Šonedēļ iespējama arī kāda saspringta situācija tavās mājās vai saistībā ar draugiem, radiem. Konkrētāk to nav iespējams prognozēt, jo katram Vērsim tas var izpausties citādi, savukārt vēl kāds no šādām situācijām varētu pamanīties izsprukt pavisam. Būs arī ziņas, kas radīs prieku tevī un, visticamāk, arī tās būs saistītas ar tavu ģimeni – iespējams, saistītas ar laulību vai kāda sarežģīta jautājuma atrisināšanu. Var gadīties, ka saņemsi piedāvājumu uzsākt kopdzīvi, stāties laulībā vai apmeklēt ģimenes atkalapvienošanās pasākumu, salidojumu. Šonedēļ noteikti nevajadzētu pievērst uzmanību tenkām, arī tādām, kas saistītas ar tevi. Iespējams, tās varētu būt sāpīgas, taču ignorēšana stipri veicinās to izbeigšanu.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šī nedēļa un apstākļi tajā solās tev būt visai labvēlīgi. Vari gūt panākumus attiecībās ar cilvēkiem un dažādās sarunās, kas līdz šim bijušas problemātiskas. Veiksme par palīdzēt komunikācijā un sadarbībā ar cilvēkiem, kuri dzimuši Vērša, Jaunavas un Mežāža zīmēs. Var gadīties, ka sliktas ziņas saņemsi saistībā ar personu, ar kuru tev ir vai bija profesionāla rakstura attiecības. Dvīņu vīrieši varētu izjust stresa situācijas savā darba vietā vai saskarsmē ar cilvēkiem, kuri ir no vadības vai arī banku, juridisko, vai nodokļu iestādēm. Iespējams, radīsies kāds nopietns konflikts ar kādu, jo atklāsies meli, maldināšana, intrigas, divkosība vai citas līdzīgas lietas. Tava mīlas dzīve būs atkarīga no lēmumiem, ko pieņēmi pagājušajā nedēļā. Iespējama jauna draudzība, taču tā nebūs ilga.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ vari saņemt vai nosūtīt dāvanu, kādu sūtījumu vai dokumentus. Svarīga ziņa vai notikums var risināties saistībā ar ģimenes materiālajām vai īpašuma interesēm un plāniem. Iespējama naudas iegūšana vai ziņa par to. Negaidīti jaunumi var rasties saistībā ar kāda cilvēka no tava ģimenes vai draugu loka vēlmi pārcelties citur. Parūpējies par to, lai ģimene būtu tava drošā vide, kur vari atgriezties un izstāstīt, uzticēt jebko. Saglabā ģimenes īpašumu, neļaujot tajā nevienam iejaukties. Šīs nedēļas laikā tev būs dažādas svarīgas un noderīgas tikšanās, sarunas vai pieredzes apmaiņa ar vīrieti, kurš būs pietiekami svarīga persona tavā nākotnē. Vēžu sievietēm šonedēļ būs lielas izredzes uz veiksmi. Var gadīties negaidīti pārsteigumi mīlas dzīvē, taču drīzāk tādēļ, ka tu pats vēlēsies pārsteigt savu partneri. Vientuļajiem Vēžiem gaidāmas jaunas iespējas attiecību jomā.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šonedēļ var nākties daudz laika ieguldīt darbā, jo īpaši, ja tev ir pašam savs uzņēmums. Pievērsies nepieciešamo uzdevumu izpildei. Labvēlīga nedēļa jaunas izglītības, karjeras vai biznesa uzsākšanai, kas saistīti ar ceļošanu vai pārcelšanos uz kādu citu valsti pavisam. Būs laimīga notikums vai ziņas, kas saistītas ar bērnu vai mazbērnu, kurš dzimis Mežāža, Jaunavas vai Vērša zīmē. Būs komunikācija vai arī tevi uzmeklēs, apciemos cilvēks, kurš vēlēsies saņemt no tevis palīdzību saistībā ar savām problēmām vai pat nepatikšanām. Šis cilvēks meklēs tevī ne tik daudz fizisko, kā morālo palīdzību, atbalstu. Iespējams, saņemsi ziņas, kas saistītas ar bērna dzimšanu vai grūtniecību. Labvēlīga nedēļa izmaiņām tavās mājās.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šonedēļ Jaunavu sievietēm var būt nepieciešamība ceļot vai arī doties ceļojumā kādas citas sievietes dēļ. Šobrīd ir liela nozīme tavai komunikācijai ar sievietēm, visvairāk ar tām, kuras dzīvo tālu no tevis. Nepieciešams iesaistīties interesantās, dinamiskās diskusijās. Iespējams, šonedēļ tev būs lielisks draugu apciemojums, var gadīties, pat negaidīts. Vai arī gluži pretēji – varbūt šai sanākšanai ir/būs kāds ļoti īpašs iemesls? Uzmanīgi izpēti informāciju, notikumus, jaunumus, kas saistīti ar taviem jaunajiem kaimiņiem, kolēģiem vai citiem jaunienācējiem tavā ikdienas dzīvē. Sliktas ziņas var nākties saņemt saistībā ar kāda jaunieša darbībām. Šonedēļ ne visai labi vedīsies komunikācija ar vīriešiem, kuri dzimuši Vērša, Jaunavas un Mežāža zīmēs.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šī nedēļa veicinās iespēju atrisināt problēmas, kas saistītas ar kādu sievieti. Iespējami panākumi darbā, ražošanā vai pakalpojumu sfērā, kas orientēti uz sievietēm. Negaidīta, diemžēl, slikta ziņa varētu mainīt kādus no taviem plāniem. Visticamāk, tas neskars tevi tieši, bet būs saistīts ar tavu ģimeni, profesionālo vai sociālo dzīvi. Var gadīties, ka nāksies uzzināt, dzirdēt par kādu nevērību, pārestību, iespējams, zādzību tavu radu, draugu vai kaimiņu mājoklī. Saņemsi ziņas par notikumiem kādas meitenes dzīvē, kas sniegs tev vielu pārdomām. Iespējams, nāksies runāt ar šo meiteni, taču pārliecinies, ka vispirms esi rūpīgi morāli sagatavojies tam, ko viņai teiksi. Iespējams, šonedēļ iegūsi jaunas paziņas, pat draugus.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šonedēļ pacenties izvairīties no finanšu attiecībām ar cilvēkiem, kuri tev ir svarīgi, ar kuriem ir īpaši labas, tuvas attiecības. Radīsies vilšanās, plaisa cerībās vai kas cits, kas būs pretrunā ar tavām vēlmēm un interesēm. Šie notikumi var novest pie lielākas attiecību pārbaudes un dažos gadījumos pat uz ilgstošāku atsvešināšanos. Pievērs lielāku uzmanību izmaksām, kas saistītas ar tavām mājām. Iespējams, tu pats vai kāds no tavas ģimenes rīkosies visai neapdomīgi, un tas varētu ietekmēt tavu budžetu kopumā. Iespējamas problēmas ģimenē, ko radīs bērni. Esi piesardzīgs, ja veic svarīgus, dārgus pirkumus, kas saistīti ar bērniem vai mazbērniem. Saņemsi svarīgas ziņas vai informāciju, ko būs nepieciešams rūpīgāk apskatīt un analizēt.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ tev būs iespēja nedaudz vairāk atpūsties pēc spriedzes un lielā darba apjoma, kas tev bija pagājušajā nedēļā. Visticamāk, šonedēļ beidzot gūsi panākumus, pozitīvus rezultātus tam, kas bijis pēdējā laika stresa iemesls. Protams, joprojām būs daudz lietu, par ko jādomā, kas jāanalizē, lai izvairītos no līdzīgām situācijām nākotnē. Iespējams, tu gatavosies kādam svinīgam notikumam savās mājās, kas sniegs tev pozitīvas emocijas un uzlabos noskaņojumu. Piemērota nedēļa romantikas baudīšanai, dzīves partnera meklēšanai, ja esi viens, kā arī tam, lai sazinātos ar draugiem no tuvienes un tālienes. Iespējams, tevi pārsteigs naudas saņemšana no kāda cilvēka. Iespējams, saņemsi ziņas par naudas iegūšanu, kas saistīta ar vīrieti no tavas ģimenes. Strēlnieku vīrieši var izmēģināt savu veiksmi loterijā, bet tikai par saprātīgu summu un lieki neaizraujoties. Šonedēļ būs iespēja noslēgt līgumu vai vienošanos, kam būs finansiāls raksturs.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šonedēļ var rasties spriedze vai pat konflikts starp tevi un bērnu vai jaunu vīrieti, kurš, visticamāk, dzimis Vērša, Mežāža vai Jaunavas zīmē. Jauniešiem Mežāžiem šonedēļ var rasties pasākumi, situācijas, kas saistīti ar senāku mīlestību vai iepriekšējām attiecībām. Neatkarīgi no tā, kas un kādā saistībā, tomēr pagātne atgādinās par sevi. Iespējams, tev nāksies palīdzēt meitenei vai jaunai sievietei. Sliktas ziņas, ko būsi saņēmis saistībā ar kādu sievieti, solās atrisināties labvēlīgā gultnē tuvākajās dienās vai šīs nedēļas laikā. Uzmanies, ja tev ir attiecības, jo Mežāžiem šomēnes iespējama jauna mīlestība, kas varētu apdraudēt veco.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Neveido nekādus tālejošākus plānus un nelolo lielas cerības saistībā ar šo nedēļu. Iespējams, šonedēļ tu pats jutīsi, ka esi jūtīgāks, uzņēmīgāks pret to, kas norisinās apkārt. Saņemsi naudu no sievietes, iespējams, savas radinieces vai arī dosi naudu viņai. Ūdensvīru sievietēm, iespējams sāksies finansiāla rakstura saistības. Radīsies izmaksas mājās, kas būs saistītas ar meiteni vai jaunu sievieti. Šonedēļ būs īpašas emocijas, kas saistītas ar bērnu. Šī nedēļa Ūdensvīriem kopumā solās būt visai dažāda  – katram saskaņā ar konkrētām dzīves situācijām.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Nedēļa iesāksies ar konkrētām sarunām, pasākumiem, darbībām, kas saistītas ar tev svarīgiem plāniem un prioritātēm. Tu apzināsi savus uzdevumus, lai varētu pa vienam tos izpildīt, atrisināt. Svarīga saruna vai notikumi būs saistīti ar cilvēku, kurš dzimis Zivju, Skorpiona vai Vēža zīmē. Veselības problēmas var rasties kādai sievietei no tava ģimenes vai tuvāko draugu loka. Tev būs nepieciešama palīdzība vai arī tava izpalīdzīgā roka būs nepieciešama sievietei, kura ir vecāka par 35 gadiem. Iespējams, radīsies papildu problēmas saistībā ar mājsaimniecību, īpašumu vai transportu, ko nāksies risināt. Iespējams tavas darbības lielā mērā būs atkarīgas no vai saistītas ar cilvēku, kurš dzimis Lauvas, Auna vai Strēlnieka zīmē. Šonedēļ vajadzēs izdarīt ko tādu, par ko iepriekš biji piemirsis.

 

 

Lai tev šī nedēļa vasarīgi viegla un patīkamu mirkļu piepildīta!

Sabiedrība

Jaunas ziņas par traģēdiju uz Vidzemes šosejas, kas prasīja mediķes dzīvību – VIDEO

  Uz Vidzemes šosejas, Smiltenes novada Launkalnes pagastā, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ekipāžai saskrienoties ar smago...

Sinoptiķi pirms Jāņiem atklāj, kad gaidāms pirmais karstuma vilnis

  Tuvākās dienas anticiklona ietekmē būs saulainas un sausas, bet gaisa temperatūra pakāpeniski paaugstināsies. Jaunnedēļ gaidāms...

Cilvēkus pirms Jāņiem sajūsmina jauns video ar skatuves leģendu Dreģi

  Žurnālists Arnis Krauze savā "Twitter" kontā ievietojis fantastisku video, kurā saticis leģendāro Dailes teātra aktrisi...

Parādās pavisam jaunas ziņas par laiku turpmāk

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis laika prognozi turpmākajām dienām. "Turpmākās dienas Latvijā būs...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Pirms Līgo svētkiem saņemtas skumjas ziņas

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 133 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušas 20 personas, bet viena gājusi...

Rīgā šausmīgos apstākļos atrod mēnesi vecu bērnu; tēvs kļūst agresīvs

  Naktī uz sestdienu, pateicoties vērīgu aculiecinieku sniegtajai informācijai, policisti kādā adresē Rīgā, Grīziņkalnā, konstatēja aptuveni...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūnijs

  Šī diena izrādīsies produktīva dažādām iepriekš pārdomātām un izskaitļotām darbībām. Godīgas un apdomīgas rīcības novedīs...
Foto:Flickr.com/Feggy Art/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūnijs

  Šī diena būs piemērota uzdevumiem, kas saistīti ar mājas dzīvi. Šodien objektīvi varēsi novērtēt savu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūnijs

  Šodien negatīvisms nav pieņemams pat vismazākajās tā izteiksmēs. Dari visu tā, lai smaids un optimisms...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. jūnijs

  Šodien kopumā vajadzētu mēģināt aizmirst par materiālismu. Šodien lielākie panākumi gaidāmi tiem, kuri rūpējas nevis...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam JŪLIJAM

Tūlīt klāt vasaras otrais mēnesis – JŪLIJS! Kādi notikumu un dzīves pavērsieni tajā sagaida tieši...
Foto:Flickr.com/Svetlana Yarbus/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 20. – 26. jūnijs

  Kārtējā nedēļa galā un ar jauniem notikumiem steidz jauna pie mums. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi pirms Jāņiem atklāj, kad gaidāms pirmais karstuma vilnis

  Tuvākās dienas anticiklona ietekmē būs saulainas un sausas, bet gaisa temperatūra pakāpeniski paaugstināsies. Jaunnedēļ gaidāms...

Parādās pavisam jaunas ziņas par laiku turpmāk

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis laika prognozi turpmākajām dienām. "Turpmākās dienas Latvijā būs...

Sinoptiķis Bricis: Līdz ar Jāņiem situācija pie mums mainīsies

  Aizvadītajās brīvdienās Rietumeiropā piedzīvots milzīgs karstuma vilnis, daudzviet uzstādot nebijušus karstuma rekordus, bet Lietuvu svētdien...