Jauna nedēļa klāt! Ceram, ka brīvdienās esi atpūties, lai atkal ar jaunu sparu varētu ķerties klāt ikdienas darbiem, rūpīgi pildīt savus pienākumus. Lai tev viss izdodas!

 

 

Auns

Šonedēļ var rasties cerības saistībā ar naudas vai finanšu dokumentu iegūšanu, kas būs īpaši svarīgi jaunām Aunu sievietēm. Šīs nedēļas laika tev vajadzētu uzmanīties no attiecībām ar sievieti, kura dzimusi Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē. Daudziem Auniem šonedēļ dažādu iemeslu dēļ nāksies uz laiku atsvešināties no bērniem vai citiem tuviem radiniekiem, piemēram, jo tu dodies atvaļinājumā, ceļojumā vai tml. Šajā nedēļā var rasties arī papildus izmaksas, kas saistītas ar bērniem. Aunu vīriešiem šajās dienās solās būt labvēlīgas finansiālās iespējas, ja runa būs par savu personīgo naudu vai finansiāla rakstura dokumentiem. Iespējams svarīga ziņa vai telefona zvans no vīrieša, kurš ir vecāks par 35 gadiem. Varēsi sagaidīt savas mīlas dzīves situācijas attīstību.

 

 

Vērsis

Šonedēļ tev būs iespēja uzlabot savas attiecības ar draugiem. Īpaši interesanta un dinamiska personisko vai profesionālo attiecību attīstība var risināties ar cilvēku, kurš dzimis Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Šīs nedēļas laikā solās būt svarīga tikšanās, kas saistīta ar kādu sievieti. Kopumā šonedēļ raiti risināsies dažādas lietas, kas saistītas ar sievietēm no tuvākas un tālākas apkaimes. Vēršu sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem varētu gūt papildu pozitīvas emocijas, dodoties uz kādiem pasākumiem, apmeklējot draugus vai vienkārši izejot ārpus mājas. Iespējams, saņemsi negaidītus ieteikumus vai gūsi jaunas idejas saistībā ar darbu, biznesu vai citām izmaiņām profesionālajā jomā. Var gadīties, ka būs iespējams uzsākt darba procesu pie kādas svarīgas lietas, piemēram, dārga īpašuma iegādes. Šī nedēļa var radīt vilšanos vai līdzīgas emocijas saistībā ar jaunu vīrieti. Iespējams, nāksies atcelt iepriekš plānotu braucienu. Var gadīties, ka saņemsi sliktas ziņas, kas būs saistītas ar kāda jaunekļa ceļošanu.

 

 

Dvīņi

Šī nedēļa solās būt visai neprognozējama, jo var gadīties, ka pēdējā laikā daudzkārt pats sevi esi mānījis, līdz ar to šobrīd varētu rasties dažādas intrigas un nevajadzīgi pārpratumi. Pagātnes notikumi šonedēļ var radīt tavā dzīvē krietnu spriedzi. Lielas lietas nevarēs norisināties viegli, visticamāk, tev nāksies piedzīvot lielu stresu. Neuzspied apkārtējiem savu viedokli – atceries, ka ne tu vienīgais domā pareizi, ka ne vienmēr taisnība ir tikai tev. Nepatikšanas un problēmas var augt augumā saistībā ar cilvēkiem, kuri dzimuši Vērša, Mežāža vai Jaunavas zīmēs. Jo īpaši problemātiski tas var izvērsties, ja tavs laulātais vai kāds cits tuvs ģimenes loceklis ir dzimis kādā no šīm zodiaka zīmēm. Šonedēļ būs īpaši svarīgi spēt saglabāt mieru dažādās situācijās un neļaut vaļu sakāpinātām emocijām. Šonedēļ iespējami personīgi panākumi mājās. Izdevīga nedēļa darbam vai darījumiem ar mājsaimniecības precēm, pakalpojumiem, mājas būvniecību, remontu, īpašuma pirkšanu un pārdošanu,

 

 

Vēzis

Šonedēļ Vēžu sieviešu dzīvē varētu rasties dažādas problēmas, kas saistītas ar mājsaimniecības lietām un īpašumu. Var rasties papildus izmaksas un daudz citu neērtību. Iespējams būs arī interešu konflikts vai nesaskaņas ar citu sievieti no tava radu loka par mājsaimniecības vai ar īpašumu saistītiem jautājumiem. Šī nebūs piemērota nedēļa ceļošanai. Ja šonedēļ tev bija ieplānots kaut ku doties, labāk to atlikt uz citu laiku. Esi uzmanīgs vadot transporta līdzekļus. Negaidīts arguments vai konfrontācija var rasties no cilvēka, kurš dzimis Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē. Iespējams, tas būs konflikts pašam ar sevi, jo tava sirds vēlēsies vienu, bet prāts pavisam ko citu. Izdevīga šī nedēļa tev solās būt finanšu lietās, iespējams, saņemsi naudu un/vai varēsi nokārtot kaut kādus finansiāla rakstura jautājumus. Tevi gaida interesanti notikumi šajā jomā.

 

 

Lauva

Šīs nedēļas laikā priekšplānā vajadzētu izvirzīt notikumus, kas saistīti ar bērniem vai jauniešiem. Iespējamas ziņas, kas saistītas ar bērna piedzimšanu vai grūtniecības iestāšanos. Ļoti ticams, ka būs jāapmeklē svinības par godu kādam bērnam – tās tevī vairos pozitīvās emocijas. Šonedēļ iespējama arī nepatīkama situācija, kas varētu būt saistīta ar kādu tava ģimenes locekļa veselību. Vientuļajām Lauvu sievietēm šonedēļ būs lielāka iespējamība uzlabot savas romantiskās attiecības, iespējams, labvēlīgi iedarbosies kāds telefona zvans vai virtuālā komunikācija. Iespējams, tieši šajā nedēļā varēsi likt pamatus jaunai un skaistai draudzībai. Izdevīga šī nedēļa solās būt arī profesionālajā sfērā. Ja pēdējā laikā vairākkārt esi domājis, ka tev būtu nepieciešams atjaunot savas iemaņas vai iegūt jaunas zināšanas – ir īstais laiks, lai to darītu.

 

 

Jaunava

Šonedēļ saruna ar vīrieti, kurš dzimis Jaunavas, Vērša vai Mežāža zīmē, liks tev padomāt par daudzām lietām. Tas var būt kā privātajā, tā arī profesionālajā sfērā. Šonedēļ norisināsies svarīga tikšanās vai sapulce saistībā ar zēnu vai jaunu vīrieti. Jaunavu vīriešiem, kuri ir vecumā līdz 35 gadiem radīsies tikšanās un sarunas, kas būs veiksmīgas, pozitīvas un ar paliekošu nozīmi nākotnē. Šonedēļ saņemsi ziņas arī no kāda cilvēka, kurš bijis tev svarīgs pagātnē – tas varētu būt klases biedrs, draugs, kolēģis vai tml. Šī tikšanās radīs prieku un pozitīvas emocijas. Mājās, privātajā dzīvē varētu rasties dažādi klusuma brīži, iespējams, trūks jaunu emociju, svārstīsies garastāvoklis, vai kaut kāda iemesla dēļ radīsies skumjas. Labā ziņa ir tā, ka tas viss nesolās ieilgt, tie būs tikai mirkļi.

 

 

Svari

Šonedēļ Svaru vīriešiem būs ļoti svarīgi saskaņot savas mīlas dzīves attiecības ar ģimenes vajadzībām. Svarīgas būs attiecības starp tēviem un dēliem, jo īpaši, ja abi dzimuši Svaru zīmē. Ja tev šonedēļ vajadzēs atrisināt kādas konkrētas problēmas, iespējams, tas visai labi neizdosies – taču neraizējies par to. Svaru sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, kaut kādu iemeslu dēļ varētu rasties vilšanās. Tu meklēsi atbildes uz dažādiem jautājumiem, taču šajā procesā īpaši svarīgi būs rast veidu, kā izkļūt no nomāktā garastāvokļa, iespējams, pat depresijai līdzīgām izjūtām. Daudziem Svariem noteikti ir pienācis laiks dažādām pārmaiņām. Padomā par to, ko tu vēlētos mainīt savā dzīvē un ikdienā. Nav piemērotākā nedēļa ceļošanai, jo tās laikā iespējami dažādi sarežģījumi. Sliktas ziņas var gadīties no tālienes, kas būs saistītas ar dzīvi kopumā vai kādu ģimenes drāmu.

 

 

Skorpions

Šīs nedēļas laikā tev solās rasties dažādas izdevīgas iespējas. Ja tev nav tikai un vienīgi jākoncentrējas uz naudu un peļņu, bet vari brīvi domāt par to, kā rīkoties, lai būtu labāk tev un taviem tuvākajiem cilvēkiem, tad veiksme viennozīmīgi būs tavā pusē. Interesantas attiecības un komunikācija var izveidoties ar cilvēkiem, kuri dzimuši Svaru, Ūdensvīra vai Dvīņu zīmē. Šī nedēļa solās būt piemērota un labvēlīga lietām, ka saistītas ar darbu, uzņēmējdarbību un visām lietām karjeras un/vai izglītības jomā. Būs iespēja izpausties savā profesionālajā vidē. Būs pasākums, kas saistīts ar meiteni vai jaunu sievieti. Iespējams, tevi apciemos sieviete, kura ir no tava tuvāko draugu vai radu loka. Šī būs labvēlīga nedēļa brīvdienām un atpūtai, izbraukšanai ārpus mājas, jo īpaši Skorpionu sievietēm, kuras ir vecumā līdz 35 gadiem. Šonedēļ nesola rasties finansiāla rakstura problēmas, tieši pretēji – iespējami ienākumi no citādākiem avotiem nekā ierasts. Iespējams, nāksies izdot naudu par zobārsta apmeklējumu, kosmētiku vai terapiju/kādām procedūrām.

 

 

Strēlnieks

Šonedēļ spēsi daudz izdarīt, lai atrisinātu dažādas problēmas, kas saistītas ar īpašumu. Iespējams, nāksies rīkoties saistībā ar kādiem dokumentiem vai atbildēt uz īpašiem piedāvājumiem. Materiālajā, sadzīves vai īpašuma jomā būs svarīga loma cilvēkam, kurš dzimis Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē. Tavā ģimenē radīsies pārsteigums, kas kļūs par pamatu lielākām pārmaiņām nākotnē. Iespējamas dažādās izmaiņas tavā ģimenē vai mājās, kas sola būt tev par labu un/vai atrisināt kādas senākas problēmas. Pacenties šonedēļ izvairīties no konfliktiem, jo īpaši ar cilvēkiem, kuri dzimuši Vērša, Mežāža vai Jaunavas zīmēs. Šonedēļ vari atklāt lietas, ko kādu laiku esi turējis noslēpumā, jo vēlāk, ja kāds tās atklās, tava situācija varētu izvērsties krietni vien sliktāka. Būs negaidītas izmaksas, kas saistītas ar bērnu vai arī tieši pretēji – naudas saņemšana pateicoties bērnam vai mazbērnam, kurš dzimis Lauvas, Auna vai Strēlnieka zīmē.

 

 

Mežāzis

Šī nedēļa daudzējādā ziņā varētu būt īpaši interesanta Mežāžu sievietēm. Tavas attiecības ar citām sievietēm attīstīsies harmoniski, turklāt kāda, kura dzimusi Dvīņu, Ūdensvīru vai Svaru zīmē, varētu sniegt tev jaunas iespējas. Var gadīties, ka tevi uzmeklēs kāds cilvēks, kuram šobrīd ir nopietnas emocionālas vai ģimenes problēmas. Ārēji citu kļūdas it kā ir viegli redzamas un saprotamas, taču tas nenozīmē, ka tik tiešām līdz galam izproti to, ko šis cilvēks pārdzīvo, tu nevari būt pilnīgi pārliecināts, ka zini visu. Var gadīties, ka saņemsi skumjas ziņas saistībā ar kādu senu mīlestību. Jauni Mežāžu vīrieši, rīkojoties lielā steigā, varētu sabojāt dažādas lietas un iespējas, līdz ar to piedzīvojot dusmu izvirdumus. Lai u kā – centies izvairīties no konfliktiem, jo tie šonedēļ nemanāmi var pāraugt ļoti lielās nepatikšanās. Piemērota nedēļa kāzām vai kopdzīves uzsākšanai.

 

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ iespējami nepatīkami notikumi, par kuriem tev jau bija nojausma. Tev radīsies iespēja no tiem izvairīties, lai gan dzīvē viss ne vienmēr notiek kā cerēts. Visas darbības vai lēmumi, kuras tu gatavojies veikts un pieņemt, šonedēļ būs svarīgi. Izvairies no dezinformācijas, manipulācijām, pašapmāna. Veiksmīga nedēļa, lai risinātu tiesiskus vai juridiskus jautājumus, bet pievērs uzmanību iepriekš minētajām lietām. Iespējamas, veselības problēmas, tādēļ esi īpaši vērīgs un mazāko aizdomu gadījumā konsultējies ar savu ārstu. Darbā negaidītu, stresa pilnu situāciju var radīt kāda nolaidība vai neizdarība. Izdevumi, kas saistīti ar bērniem, pieaugs. Iespējams, būsi vīlies, kā tava atvase vai kāds cits jauns cilvēks apietas ar naudu un uztver finanšu jautājumus kopumā.

 

 

Zivis

Šonedēļ iespējama tikšanās ar senu ienaidnieku, kurš dzīvē pieredzējis daudz neveiksmju un drāmu. Tev būs iespēja salīgt mieru, bet lēmums būs pilnībā tavā ziņā. Var rasties grūtības ar mantotu iedzīvo vai īpašumiem, kas jums īsti nav vajadzīgi, pat traucē. Plāni, kas būs saistīti ar savu mājokli vai ģimeni, veiksmīgi realizēsies. Iespējams kāds zīmīgs notikums, kas būs saistīts ar Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē dzimušu vīrieti. Labvēlīga nedēļa izbraucieniem, īpaši par 35 gadiem vecākiem vīriešiem. Gaidāma jauna tikšanās vai kontakti ar cilvēku no citas pilsētas vai pat valsts.

 

 

Lai tev ražīga šī nedēļa!

Sabiedrība

Otrdien vēl 733 jauni Covid-19 gadījumi un 17 cilvēki miruši; slimnīcās 658

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) trešdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 733 jauni...

Sevišķi smags noziegums šorīt noticis Rīgā; policija izplata paziņojumu

  Valsts policijā šodien, 14. aprīlī, saņemta informācija, ka Rīgā, Purvciemā noticis sevišķi smags noziegums, un...

Latvijā to nezināja gandrīz neviens: Samanta Tīna uzveikusi ļaunu slimību

  Izdevums "Privātā dzīve" savā 13.-19. aprīļa numurā aplūko Lietuvas žurnāla "Stilius" publikāciju, kurā Samanta Tīna...

Parādās jauna versija par šausmīgo avāriju ar bojāgājušajiem uz Siguldas šosejas – VIDEO

  Jau vēstīts par traģisko avāriju uz Siguldas (Vidzemes) šosejas, kur dažus kilometrus aiz Augšlīgatnes piektdienas...

Smaga avārija šorīt notikusi pie Varakļāniem – VIDEO

  Smaga divu spēkratu sadursme otrdien notikusi uz šosejas pie Varakļāniem, ziņo aculiecinieks vietnē "Sadursme". Redzams ,...
NMPD

Covid-19 situācija Latvijā: Diemžēl epidemiologiem nav labu ziņu

  Šobrīd Latvijā atkal vērojams saslimstības ar Covid-19 pieaugums, liecina pēdējie apkopotie dati par pagājušo nedēļu....

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. aprīlis

 Ieteicams ievērot piesardzību un nekāpt vienam uz otra „varžacīm”.   Auns Auna zīmē dzimušie šodien kļūs agresīvāki, cenšoties...
Foto:Flickr.com/Jitze Couperus/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. aprīlis

  Lielākā iezīme, kas no pašreizējā zvaigžņu stāvokļa šajā dienā būs jūtama un redzama, būs vēl...
Foto:Pexels.com/Tim Gouw/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. aprīlis

  Ieteicams dienu pavadīt, darot lietas, kas aizrauj un ieviest nelielu devu kaislības arī pavisam ikdienišķās...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. aprīlis

  Auns Šodien ar lepnumu demonstrēsi sava sūrā darba saldos augļus. Draugu un tuvinieku apskatei tiks atklāti...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 12. – 18. aprīlis

Uzzini, ko zvaigznes tev un taviem mīļajiem sola turpmākajām pavasara otrā mēneša dienām. Izbaudi no...
Foto:Flickr.com/Lilian Wong/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. aprīlis

  Atceries, ka dažreiz veiksmīgākais ceļš uz mieru un harmoniju ir gaužām vienkāršs – izvairīšanās no...

Mājai un Dārzam

No šodienas laiks jūtami mainīsies – prognoze 7 dienām

  Ciklona ietekmē tuvākajās dienās vēl vietām gaidāmi nokrišņi un brāzmains vējš, bet, tam virzoties uz...

Izskan pavisam jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Tuvākajās dienās virs Latvijas vēl atradīsies auksta gaisa masa - naktīs gaisa temperatūra būs zem...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi vēl nesagaidīsim īstu pavasari

  Lieldienu brīvdienās laiks lielākoties bija vēss, lai gan ar dažiem pavasarīgākiem mirkļiem, bet pirmdien pat...