Klāt pirmā pilnā nedēļa 2019. gada maijā. Ko tā sola mums visiem?

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns 

Nedēļa var sākties ar finansu sfēras panākumiem, kas iezīmēsies kā  labs periods tam, lai tērēt naudu ar mūziku vai mākslu saistītām lietām. Ir īstais brīdis, kad baudīt dažādas sabiedriskās dzīves izpausmes kopā ar citiem cilvēkiem. Planētu stāvoklis iezīmē, ka šajās dienās tu spēsi palielināt savus ienākumus, tāpat iegūt vairāk, piemēram, no saviem darījumiem un aktīviem. Nedēļas nogale ir labs laiks, lai atbrīvotos no lietām, kas tev vairs nav vajadzīgas. Zvaigznes uzsver, lai izmet visu traucējošo un investē jaunos priekšmetos, kas tev patiešām būs noderīgi. Šonedēļ vari noslēgt izdevīgas materiālās vienošanās, kas nodrošinās vēl papildus naudas plūsmu.  Šis būs laiks, kad tu spēsi gūt labumus no visa, ko esi sasniedzis un ieguldījis iepriekšējā periodā.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Zvaigznes iezīmē, ka šai nedēļai būs raksturīga veiksme un apmierinājums. Šis solās būt īpaši labs periods materiālajiem darījumiem, jo spēsi gūtu labu atlīdzību par teju ikvienu darījumu, kurā esi iesaistīts. Planētas iezīmē, ka personiskajā līmenī šīs būs labvēlīgas dienas arī mīlestībai un komunikācijai ar bērniem. Ir arī īstais laiks, kad doties ārpus mājas un nedaudz patērēt savus materiālos līdzekļus. Kāds, iespējams, paziņos tev labas ziņas.  Ļoti ticams, ka tiksi atalgots par  savstarpēji veiksmīgu saziņu. Zvaigznes uzsver, ka turpmākajās dienās vari sagaidīt lieliskas ziņas daudzās jomās, jo īpaši tas attiecas uz nedēļas nogali, kas solās būt notikumiem bagāta. Ja plāno atjaunot saikni ar kādu personu, tas, visticamāk, notiks pavisam drīz.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Zvaigznes iezīmē, ka tu pašlaik esi visai novērojošā periodā, visticamāk, ar uzsvaru uz pagātnes norisēm un kādām senām attiecībām. Cilvēki tavā profesionālajā dzīvē, partneri vai ģimenes locekļi var piedzīvot grūtas, saspringtas cīņas, kas no tevis šonedēļ prasīs sniegt milzīgu devu mīlestības un atbalsta. Nedēļas nogalē vari atjaunot saikni ar kādu personu, ar kuru tevi reiz ir saistījušas mīlestības pilnas attiecības. Tāpat būs iespējams uzlabot saikni ar bērniem vai kādu ģimenes locekli. Iespējams, tevi sagaida kādas labas ziņas! Planētas uzsver, ka šajās dienās ir ļoti svarīgi būt patiesi atklātam sarunu laikā, kas palīdzēs noskaidrot pārpratumus vai novērst kādas psiholoģiskas dabas problēmas.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ tu vari sekmīgi uzlūkot savus karjeras centienus un radīt lielisku ekonomisko stimulu. Tev var rasties pārliecība, ka tavos spēkos ir dubultot materiālo peļņu. Tavās rokās patiesi būs visi trumpji, kas nodrošinās daudzus veiksmīgus soļus. Šis ir lielisks laiks, ko pavadīt mājām, piemēram, veicot ierastajā vidē pārmaiņas, aizstājot kādas senas lietas ar jaunām. Planētas norāda, ka šis ir arī ļoti pozitīvs periods sociālajā sfērā. Vari iegūt jaunus draugus, kā arī no jauna atjaunot attiecības ar kādu senāku paziņu, kura, visticamāk, atgriezīsies, lai dalītos ar tevi kādā patīkamā ziņā. Šīs nedēļas laikā tava pārliecība par saviem spēkiem strauji pieaugs. Būsi drošs, ka tev ir visi nepieciešamie resursi un cilvēku atbalsts. Planētu stāvoklis norāda, ka šis ir īpaši labs laiks komunikācijai un darbam grupās.

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šī nedēļa nesīs pozitīvas pārmaiņas tavā profesionālajā dzīvē. Tas ir laiks, kad kvalificēti cilvēki būs ap tevi, nodrošinot veiksmīgu sabiedroto komandu – ikviena plāna īstenošanai.  Zvaigznes norāda, ka tevi sagaida pozitīvas ziņas, kas palīdzēs panākt tava finanšu stāvokļa uzlabošanu. Zvaigznes uzsver, ka šis būs laiks, kad gan  tērēt, gan nopelnīt naudu. Tāpat planētu stāvoklis izkristalizē, ka turpmākās dienas ir īpaši piemērotas, lai apkopotu pagātnes periodā veiktās darbības un tajās ieguldītās investīcijas. Šonedēļ labvēlīgas būs tās jomas un nianses, kas saistītas ar labu gaumi, luksusa precēm, īpašumiem un estētisko baudījumu. Turpmākā nedēļa ir piemērota arī, lai strādātu kopā ar tuviem partneriem.

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Tu šobrīd, visticamāk, atrodies periodā, kas vērsts uz zināšanu apvienošanu un nostabilizēšanu, kā arī jaunas informācijas iegūšanu no cilvēkiem, kuri ir ap tevi. Zvaigznes norāda, ka šis  ir labvēlīgs laiks ceļojumiem, jo īpaši, lai dotos atpakaļ uz vietām, kur esi bijis agrāk. Šonedēļ pārliecinies, ka esi pabeidzis visas lietas, ka esi nokārtojis līdz galam visu nepaveikto. Planētu stāvoklis mudina, lai pasper soli atpakaļ un apsver visus jautājums, kas tevi ir kavējuši atrisināt tās nianses, kas virzās uz priekšu ne tā kā tu to vēlies. Tevi sagaida panākumi nedēļas nogalē, kas var nodrošināt saikni ar kādu, kurš palīdzēs ar vērtīgiem resursiem. Šīs solās būt laimīgas un veiksmīgas dienas, tomēr pat, ja tavā ceļā būs kādas likstas, ir svarīgi noskaidrot visus pārpratumus, īpaši tos, kas saistīti ar sirdslietām.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šī ir nedēļa, kad tu vari apkopot savus resursus un izmantot tos konstruktīvi. Zvaigznes norāda, ka jebkurš finansu izmēģinājums, visticamāk, nodrošinās peļņu. Tu vari sagaidīt labas ziņas nedēļas beigās, jo īpaši tās var būt saistītas ar bankām un kredītiestādēm, iespējams, saņemsi kādu mantojumu. Emocionālā līmenī šis ir īpaši pozitīvs un intensīvs laiks. Tu spēsi sazināties ar cilvēkiem ļoti ciešā līmenī, un, ja starp jums radīsies kādas domstarpības vai pārpratumi, pratīsi tos novērst un saredzēt lietas jaunā veidolā un daudz pozitīvākā manierē.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Planētu stāvoklis iezīmē, ka pašlaik tu visai daudz uzmanības velti pagātnes brīžiem. Iespējams, ka daudzi cilvēki, ar kuriem tu sazinies, arī ir teju iestrēguši pagājušajos laikos vai mēģina atrisināt  senās problēmas, kuras neļauj pilnvērtīgi doties uz priekšu. Zvaigznes norāda, ka tavā gadījumā šie pagātnes jautājumi par mudināt apzināties, ka tie kavē daudzu problēmu risināšanu, kas īpaši saistīts ar personīgo finansiālo sfēru, liekot šķēršļus un  bloķējot progresu. Šis ir arī laiks, kad kādi cilvēki  no jauna var parādīties tavā dzīvē, jo īpaši tas attiecas uz nedēļas nogali,  kad vari sagaidīt kādu īpaši svarīgu atkaltikšanos. Planētu stāvoklis norāda, ka  tev ir jāizmanto turpmākās dienas, lai uzlabotu attiecības, jo sevišķi ar draugiem vai kādu tev nozīmīgu cilvēku grupu. Saikne, kādu tev izdosies panākt šonedēļ, nāks tikai par labu tavai veiksmei, kā arī gandarījuma un laimes sajūtai.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Nedēļa iesāksies ar pār tevi valdošā Jupitera ietekmi, kas nozīmē, ka ir pienācis īstais brīdis, kad pēc daudzu mēnešu cīņas spēsi panākt lielisku progresu savā profesionālajā sfērā. Ar degsmi un patiesu kaislību īstenosi iesāktos mērķus. Planētas norāda, ka šobrīd teju ikkatra notiekošā nianses darbosies tavā labā. Tavi kolēģi būs patiesi atbalstoši, sniegs visus iespējamos resursus un palīdzību, ja tev tā būs nepieciešama. Neesi lepns un, ja jūti, ka tev tas ir vajadzīgs, pieņem dāsno palīdzību. Viss, kas tev šajās dienās jādara, ir jāpārvar savas šaubas un jāatmet atrunas. Zvaigznes mudina būt gatavam saņemt labas ziņas daudzās jomās, īpaši finansēs, veselības aprūpē un attiecībās.

 

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Zvaigznes norāda, ka  tu pašlaik esi visai sarežģīta perioda vidū, kad var rasties sajūta, ka esi nedaudz izolēts no ārpasaules,  palicis viens pats. Tomēr ir pāragri nokārt degunu, jo šī nedēļa tev ir sarūpējusi daudzas pozitīvas tendences, jo īpaši jomās, kur svarīga pašizpausme. Ja šobrīd esi no attiecībām brīvs,  šis ir lielisks laiks kādai patīkamai romantiskai pieredzei. Tāpat, ja tev ir bērni, šīs dienas nesīs  labas ziņas par tavu atvašu daudzpusīgo attīstību un izaugsmi. Izmanto šo radošo panākumu periodu savā labā, īpaši, ja esi gatavs atmest tās pieejas, kas līdz šim nav strādājušas tavā labā. Ieklausies jaunās domās un idejās! Planētu stāvoklis uzsver, ka šonedēļ ir pienācis laiks pārveidot visas pagātnes attiecības.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Zvaigznes norāda, ka šonedēļ vari atskārst, ka pašlaik vispatīkamākās jomas tavā dzīvē ir saistītas ar profesionālajiem izaicinājumiem un ģimeni. Mājas dzīvē tevi turpmākajās dienās sagaida dažādi svarīgi notikumi un izmaiņas, radot sajūtu, ka laime ir pagriezusi savu vēlīgo vaigu tavā virzienā. Ļoti ticams, ka turpmākajās dienās alksi pēc greznas dzīves. Visticamāk, būsi nolēmis iegādāties kaut ko mājoklim vai pat alksi ieguldīt lielāku summu kādā īpašumā. Planētu stāvoklis norāda, ka šis ir laiks, kad tavi plāni sāks palēnām, bet mērķtiecīgi piepildīties. Uzplauks ģimenes komunikācija. Iespējams, ar tevi vēlēsies sazināties kāds cilvēks, kurš atgriezties no ceļojuma ar sirdi sildošu ziņu. Tomēr ne viss šonedēļ noritēs gludi,  jo šis joprojām būs ļoti grūtu darbu un izaicinājumu periods, kad tev nāksies nedaudz nogaidīt, lai risinātu daudz, dažādu detaļu un neskaidrību.

 

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Tev, visticamāk, šajās dienās radīsies sajūta, ka esi darījis visu kas ir tavos spēkos un iespējās,  lai normalizētu un harmonizētu partnerību un profesionālās saistības. Planētu stāvoklis norāda, ka pašlaik tev vienkārši jāsakopo savi resursi un spēki, lai veiktu mērķtiecīgu un pamatīgu gājienu, kas palīdzēs pārvarēt ikvienu šķērsli, kas turpmākajās dienās būs tavā ceļā. Par laimi, viss tieši tagad ritēs savu gaitu. Zvaigznes uzsver, ka šis ir īpaši labvēlīgs brīdis tam, lai komunicētu ar cilvēkiem, kuriem piemīt spēcīga motivācija, kas tev var palīdzēt. Visas komunikācijas formas ir labvēlīgas, un nedēļas nogalē tu vari piedzīvot ļoti labvēlīgu saziņu ar saviem vecākiem vai mīļoto cilvēku. Tāpat arī tavi kolēģi un sabiedrotie padarīs šīs dienas daudz baudāmākas.  

 

Sabiedrība

Karaliskā ģimene atklājusi patieso karalienes Elizabetes II nāves izraisītāju

Lai izvairītos no pazemojuma un informācijas, kas atkal, iespējams, tiktu “izmesta” no Harija un Meganas...

Šefpavārs Tannis izrāda glauno savrupnamu, kuru iekārtojis kopā ar mīļoto

  Šefpavārs un uzņēmējs Elmārs Tannis Covid-19 laikā iegādājies jaunu mājvietu un abi kopā ar draudzeni...

Dažas nedēļas pirms svētkiem parādījušās jaunas ziņas par Maestro Paulu

  Ar maestro Raimonda Paula jauno dziesmu un mākslinieces Ilzes Dambes zīmēto dzejoļkartīti no trimdas mājās...

Keitas un Viljama ASV tūres laikā Harijs un Megana nāk klajā ar skaļu vēstījumu

Kāda “sagadīšanās”, ka tieši Velsas prinča un princeses ASV karaliskās turnejas laikā “Netflix” izdota Harija...

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Pēc ilgāka laika parādījušās jaunas ziņas par leģendāro apvienību “Dzelzs vilks”

  Grupa “Dzelzs vilks” pēc ilgāka laika publicē jaunu studijas albumu ar nosaukumu “Jauni” un izdod...

Horoskopi un Testi

Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...

Mājai un Dārzam

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...