Jauna nedēļa un jauni notikumi ir klāt! Uzzini, kas tieši turpmākajās dienās sagaida tevi!

 

Auns

Zvaigznes norāda, ka šī nedēļa  var patīkami pārsteigt ar kādu atlīdzību, dāvanu vai veiksmīgu dokumentu, kas attiecas uz īpašumu vai tiesībām uz kādu preci. Arī materiālajā ziņā šīs dienas būs tev labvēlīgas. Iespējamas tikšanās ar cilvēkiem, kas dzimuši Lauvas, Auna vai Strēlnieka zīmē, kas palīdzēs atrisināt pārpratumus,  novērst apmulsumu vai kādu problēmu. Cilvēki var meklēt tavu atbalstu, kādas nopietnas problēmas atrisināšanai, tieši tu būsi tas, kurš spēs dot viņam kādu konkrētu palīdzību. Pievērs uzmanību attiecībām ar sievieti, kura nav tava radiniece, bet  tev ļoti tuva. Šīs personas viltība un liekulība var būt iemesls kādiem zaudējumi nesenā pagātnē. Patiesībā tev ir tikai jāsagatavojas, lai uzzinātu patiesību!

 

Vērsis

Šajā nedēļā tev var nākties aktīvi iesaistīties kāda sava drauga vai paziņas dzīves notikumos.  Ir iespējams sagaidīt kāda dota solījuma realizēšanu no personas, kura dzimusi Vēža, Skorpiona vai Zivs zīmē.  Ļoti ticams, ka kāda vīrieša rīcība var izraisīt zināmus bojājumus,  zaudējumu un citas likstas, kas saistīts ar nelielu naudas summu. Planētas brīdina, lai sargi savu naudas maku un personīgās mantas sabiedriskās vietās. Šonedēļ tu vari sagaidīt papildus naudas plūsmu, pateicoties savām pūlēm, darbam vai  ģimenes saitēm. Nedēļa iezīmē labvēlīgu attīstību tiesas procesiem vai finansiālajām attiecībām.

 

Dvīņi

Šīs nedēļas laikā tu, iespējams, gatavosies ceļojumam, kas saistīts ar biznesu vai darbu. Zvaigznes norāda, ka tevi  visnotaļ sagaida panākumi. Šī būs labvēlīga nedēļa, lai sāktu jaunu darbu vai kādu projektu citā vietā vai valstī. Spēsi attīstīt darījumus ar partneriem no citām pilsētām un ārzemēm. Lieti noderēs tava iepriekš iegūtā pieredze un zināšanas, liec tās lietā.   Spēsi nest prieku savās mājās palielinot peļņu vai saņemot negaidītus materiālos līdzekļus. Problēmas var sagādāt kāda Dvīņu zīmē dzimusi persona.  Vari sastapties ar autoritatīvu kāda gados vecāka cilvēka rīcību.  

 

Vēzis

Šī būs pārsteigumiem pilna nedēļa, jo iespējama ziņa vai notikums, kas saistīti ar bijušo mīļoto personu. Tomēr zvaigznēm ir grūti individualizēt, kas tieši tevi var pārsteigt, jo daudziem šī zvaigznāja pārstāvjiem tie būs atšķirīgi notikumu pavērsieni. Ļoti ticams, ka nāksies piedzīvot dažas grūtības saistībā bērnu vai mazbērnu. Situācija galvenokārt būs emocionāla rakstura, neatkarīgi no tā, kas patiesībā būs noticis. Planētu stāvoklis paredz, ka var rasties problēmas tavu tuvinieku laulības dzīvē, kāda situāciju, kurā tu pats neko nevarēsi palīdzēt. Esi gatavs  strīdam vai konfliktam ar kādu, kuru tu pazīsti, visticamāk, tiks apspriestas un iztirzātas  diezgan nepatīkamas lietas.  Ļoti ticams, ka piedzīvosi spēcīgas bažas par iespējamo notikumu attīstību pēc šāda konflikta.

 

Lauva

Šonedēļ tevi var ārkārtīgi sarūgtināt kāda drauga rīcība. Iespējams, ka šis  cilvēks tev deva cerību vai solījumu, ko nerealizēja.  Ļoti ticams, ka notiks pagaidu šķiršanās no tava mīļotā cilvēka, tam par iemeslu var būt  kāds ceļojums vai kāds cits iemesls. Iespējama  vilšanās, kas saistīti ar personu, kura dzimusi Skorpiona, Vēža vai Zivs zīmē. Planētas iezīmē, ka daiļā dzimuma šī zvaigznāja pārstāves var doties satikties ar draudzenēm. Un tieši sievietēm Lauvām šī nedēļa solās būt dažādu notikumu un emociju pārpilna. Iespējami ceļojumi vai satikšanās ar cilvēkiem no tālienes.

 

Jaunava

Planētas iezīmē, ka šajā nedēļā vari atskārst, ka tev ir sagatavoti dažādi  testi un pārbaudījumi, kas galu galā palīdzēs atbrīvoties no kāda sloga, rūpēm un bažām. Tomēr tev var rasties zināma veida stress, bet tajā pašā laikā vari sajusties, ka beidzot skaidri zini, kas tev ir nepieciešams šajā dzīvē – šajā konkrētajā periodā. Ir īstais brīdis, lai pārtrauktu kaut ko, kas sen tevi apgrūtina un kavē un mestos jaunos darbos un pienākumos, tuvojoties sasniegumiem.  Labvēlīgs periods, lai  uzsāktu kopdzīvi ar kādu, meklētu jaunu mājvietu. Pastāv iespēja labam pirkumam vai savas pašreizējās mājvietas uzlabošanai.  Šīs nedēļas laikā tevi var pārsteigt dažas nelielas, negaidītas trauksmes vai problēmas ar naudu. Ļoti ticams, ka var nākties steidzami veikt kādu maksājumu, atdot kādu nokavētu parādu. Lai kāda būtu šī problēma, tā tiks atrisināta šīs nedēļas laikā.

 

Svari

Šonedēļ tevi var patiesi pārsteigt kāda darbība vai saruna ar personu, kura dzimusi Strēlnieka, Auna vai Lauvas zīmē. Tu vari būt patiesi nesagatavots šādiem notikumu pavērsieniem!  Negaidīta panika  vai stress var rasties saistībā ar kāda tava tuvinieka dzīves notikumu.  Kāds sens konflikts atkal parādīsies tavā dzīvē, bet šoreiz lomas tiks mainītas vai viss notiks pavisam negaidīti – it visiem iesaistītajiem. Zvaigznes paredz samierināšanās iespējamību. Šajā nedēļā daudzās situācijās tevi pavadīs veiksme. Iespējama kopā sanākšana  ar ģimenes locekļiem vai arī kāds svarīgs notikums kāda tava tuvinieka dzīvē. Ļoti ticama tikšanās ar kādu tev vai tavam mīļotajam cilvēkam radniecīgu personu.  

 

Skorpions

Šonedēļ atklāsi, ka esi radījis sev nevajadzīgas raizes un bailes par kaut ko, kas faktiski būs iemesls priekam. Radīsi atvieglojumu savām bažām un pieredzēsi kā uzlabojas tavs emocionālais stāvoklis. Persona, ar kuru tu tiki kādu iemeslu dēļ iepriekš šķirta, tagad meklēs kontaktu ar tevi. Ir iespējams saņemt paskaidrojumus vai atvainošanos par pagātnes notikumiem. Gaidāma kāda ziņa, vēstule  vai telefona zvans no personas, kura dzimusi Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē, iespējams, kāda, kurš dzīvo tālu prom no tevis. Iespējami papildu izdevumi  saistīti ar bērna izglītošanu, apmācību, talanta attīstību, maksa par kādām privātstundām vai speciālām darbībām konkrētā jomā: sportā, mākslā vai kādā citā virzienā.

 

Strēlnieks

Astroloģiskā prognoze šai nedēļai sākas ar brīdinājumu! Proti, tev jābūt uzmanīgam attiecībās ar kādu personu, kura dzimusi Vērša,  Jaunavas vai Mežāža zīmē. Tu vari tikt maldināts  par kaut ko, iespējams ar tevi manipulē vai cenšas ievainot.  Esiet piesardzīgs saņemot jebkāda veida informāciju no šīs personas. Negaidīti notikumi paredzēti arī saistībā ar tavas atvases karjeru vai izglītības procesu. Ja šobrīd atveseļojies no kaut kā,  sagaidi panākumus vai labvēlīgu attīstību ārstēšanas procesā. Iespējami kādi jaunumi, tikšanās vai citi pasākumi, kas saistīti ar sievieti, kura dzimusi Skorpiona, Vēža vai Zivs zīmē, esi gatavs kādam piedāvājumam.  

 

Mežāzis

Ļoti ticams, ka šajā nedēļā tu dažas dienas veltīsi tam, lai pabūtu projām no mājām uz vienu dienu vai divām, lai ceļotu uz kādu citu pilsētu vai  pat valsti. Planētas brīdina, lai aizsargā savu mājokli no zagļiem vai nelaimes gadījumiem.  Iespējamas intrigas, ko var izraisīt kāda sieviete, kas pati šobrīd cieš lielus zaudējumus, tai skaitā pašas radītus. Iespējama vētraina konflikta attīstīšanās ar draugu, kurš var traucēt tev, liekot pat izplūst asarās. Tas var attiekties uz kādu jūsu kopēju lietu. Kāda gados vecāka vīrieša rīcība var likt tev aizdomāties vai veikt dažus neplānotus lēmumus un rīcības.

 

Ūdensvīrs

Šī nedēļa galvenokārt mudinās tevi iesaistīties nopietnākos finansu problēmu risinājumos  vai maksājumu plānošanā. Iespējamas attiecību saasināšanās,  neskaidrības vai problemātiskas domstarpības  ar citiem cilvēkiem, kas saistītas ar naudu, neapmaksātiem rēķiniem vai aizdevumiem. Iespējams, ka pie tevis vērsīsies kāda persona, kurai būs nepieciešama finansiāla palīdzība vai padoms. Zvaigznes iezīmē  labvēlīgu attīstību kāda tava ģimenes locekļa vai tuva drauga  ārstēšanās procesā.  Nedēļa veicina izmantot  netradicionālu ārstēšanās praksi, tostarp dažādu homeopātisko aizsardzības līdzekļu izmēģināšanu,  kā arī iesaka apsvērt uztura plāna maiņu. Tāpat planētas iezīmē, ka šīs dienas nesīs izlīgumu kādā lietās, kas saistīta ar pārpratumiem, neatbilstošu reakciju uz kādu notikumu. Iespējama nepatīkama ziņa ceļojuma laikā. Esi piesardzīgs, jo pastāv negadījumu risks.

 

Zivis

Šonedēļ tevi iespējams sagaida kāds notikums, kas saistīts ar piemiņas dievkalpojumu, mantas sadali, norēķiniem vai kādiem citiem šādas līdzības darījumiem. Ļoti ticams, ka kāda persona sniegt tev svarīgu informāciju par gaidāmu notikumu tavā ģimenē. Tāpat iespējama laba ziņa vai vēsts saistīta ar panākumiem, uzvaru, kas būtu iemesls svinībām ģimenē, tev būs iemesls būt apmierinātam ar sevi. Iespējams svarīgs telefona zvans no personas, kura dzimusi Ūdensvīra, Dvīņu vai Svaru zīmē. Planētas iezīmē, ka šī nedēļa var dot tev pozitīvus stimulus vai labvēlīgu apstākļu kopumu, lai veiktu nozīmīgus pirkumus sev vai mājoklim.  Šīs būs labvēlīgas dienas, lai noslēgtu kādu pārdošanas darījumu.

 

Lielisku nedēļu!

Sabiedrība

AP

Latvietim par nežēlīgu tautieša slepkavību Īrijā piespriests bargākais soda mērs

  Latvijas valstspiederīgais Andrejs Krauze, kurš tika notiesāts par sava tautieša Jura Bula noslepkavošanu pirms vairāk...

Rīgā pie CSDD nepatīkams negadījums, iesaistīts “Rīgas satiksmes” autobuss – VIDEO

  Piektdien Rīgā pie CSDD ēkas Bauskas ielā noticis negadījums, kurā "Rīgas satiksmes" pasažieru autobuss sadūries...

Šodien jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds tas būs turpmāk!

  Latvijā atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs sociālajā tīklā "Twitter" publicējis kārtējos norādījumus par...

Horoskopi un Testi

Foto: Tambako The Jaguar/Flickr.com/cc

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. marts

  Šīs dienas galvenais mērķis – pievērst uzmanību būtiskākajam un izvairīties no nevajadzīgiem traucēkļiem. Tas var...
desktopaper.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. marts

  Šīs dienas pirmajā pusē tevi sagaida dažādi pārsteigumi, tev ir jābūt gatavam teju uz visu....
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. marts

  Šī diena solās būt daudzu izmaiņu un daudzsološu perspektīvu pilna. Iemācies atpazīt labas iespējas un...

Mājai un Dārzam

Šodien jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds tas būs turpmāk!

  Latvijā atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs sociālajā tīklā "Twitter" publicējis kārtējos norādījumus par...
Foto:Unsplash.com/Annie Spratt/CC

Tuvākajās dienās pavasarīgais laiks mainīsies; sinoptiķi atklāj prognozes marta beigām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par laiku nedēļas nogalē un nākamnedēļ. Piektdien anticiklons...
Foto:E.standard.net

“Laika vecis” Bricis sarūgtina: Jau drīz pavasari nomainīs pavisam citi laika apstākļi

  Lai arī šīs nedēļas otrā puse ir diezgan pavasarīga, turklāt iestājies arī astronomiskais pavasaris, jau...