Jauna nedēļa un jauni notikumi ir klāt! Uzzini, kas tieši turpmākajās dienās sagaida tevi!

 

Auns

Zvaigznes norāda, ka šī nedēļa  var patīkami pārsteigt ar kādu atlīdzību, dāvanu vai veiksmīgu dokumentu, kas attiecas uz īpašumu vai tiesībām uz kādu preci. Arī materiālajā ziņā šīs dienas būs tev labvēlīgas. Iespējamas tikšanās ar cilvēkiem, kas dzimuši Lauvas, Auna vai Strēlnieka zīmē, kas palīdzēs atrisināt pārpratumus,  novērst apmulsumu vai kādu problēmu. Cilvēki var meklēt tavu atbalstu, kādas nopietnas problēmas atrisināšanai, tieši tu būsi tas, kurš spēs dot viņam kādu konkrētu palīdzību. Pievērs uzmanību attiecībām ar sievieti, kura nav tava radiniece, bet  tev ļoti tuva. Šīs personas viltība un liekulība var būt iemesls kādiem zaudējumi nesenā pagātnē. Patiesībā tev ir tikai jāsagatavojas, lai uzzinātu patiesību!

 

Vērsis

Šajā nedēļā tev var nākties aktīvi iesaistīties kāda sava drauga vai paziņas dzīves notikumos.  Ir iespējams sagaidīt kāda dota solījuma realizēšanu no personas, kura dzimusi Vēža, Skorpiona vai Zivs zīmē.  Ļoti ticams, ka kāda vīrieša rīcība var izraisīt zināmus bojājumus,  zaudējumu un citas likstas, kas saistīts ar nelielu naudas summu. Planētas brīdina, lai sargi savu naudas maku un personīgās mantas sabiedriskās vietās. Šonedēļ tu vari sagaidīt papildus naudas plūsmu, pateicoties savām pūlēm, darbam vai  ģimenes saitēm. Nedēļa iezīmē labvēlīgu attīstību tiesas procesiem vai finansiālajām attiecībām.

 

Dvīņi

Šīs nedēļas laikā tu, iespējams, gatavosies ceļojumam, kas saistīts ar biznesu vai darbu. Zvaigznes norāda, ka tevi  visnotaļ sagaida panākumi. Šī būs labvēlīga nedēļa, lai sāktu jaunu darbu vai kādu projektu citā vietā vai valstī. Spēsi attīstīt darījumus ar partneriem no citām pilsētām un ārzemēm. Lieti noderēs tava iepriekš iegūtā pieredze un zināšanas, liec tās lietā.   Spēsi nest prieku savās mājās palielinot peļņu vai saņemot negaidītus materiālos līdzekļus. Problēmas var sagādāt kāda Dvīņu zīmē dzimusi persona.  Vari sastapties ar autoritatīvu kāda gados vecāka cilvēka rīcību.  

 

Vēzis

Šī būs pārsteigumiem pilna nedēļa, jo iespējama ziņa vai notikums, kas saistīti ar bijušo mīļoto personu. Tomēr zvaigznēm ir grūti individualizēt, kas tieši tevi var pārsteigt, jo daudziem šī zvaigznāja pārstāvjiem tie būs atšķirīgi notikumu pavērsieni. Ļoti ticams, ka nāksies piedzīvot dažas grūtības saistībā bērnu vai mazbērnu. Situācija galvenokārt būs emocionāla rakstura, neatkarīgi no tā, kas patiesībā būs noticis. Planētu stāvoklis paredz, ka var rasties problēmas tavu tuvinieku laulības dzīvē, kāda situāciju, kurā tu pats neko nevarēsi palīdzēt. Esi gatavs  strīdam vai konfliktam ar kādu, kuru tu pazīsti, visticamāk, tiks apspriestas un iztirzātas  diezgan nepatīkamas lietas.  Ļoti ticams, ka piedzīvosi spēcīgas bažas par iespējamo notikumu attīstību pēc šāda konflikta.

 

Lauva

Šonedēļ tevi var ārkārtīgi sarūgtināt kāda drauga rīcība. Iespējams, ka šis  cilvēks tev deva cerību vai solījumu, ko nerealizēja.  Ļoti ticams, ka notiks pagaidu šķiršanās no tava mīļotā cilvēka, tam par iemeslu var būt  kāds ceļojums vai kāds cits iemesls. Iespējama  vilšanās, kas saistīti ar personu, kura dzimusi Skorpiona, Vēža vai Zivs zīmē. Planētas iezīmē, ka daiļā dzimuma šī zvaigznāja pārstāves var doties satikties ar draudzenēm. Un tieši sievietēm Lauvām šī nedēļa solās būt dažādu notikumu un emociju pārpilna. Iespējami ceļojumi vai satikšanās ar cilvēkiem no tālienes.

 

Jaunava

Planētas iezīmē, ka šajā nedēļā vari atskārst, ka tev ir sagatavoti dažādi  testi un pārbaudījumi, kas galu galā palīdzēs atbrīvoties no kāda sloga, rūpēm un bažām. Tomēr tev var rasties zināma veida stress, bet tajā pašā laikā vari sajusties, ka beidzot skaidri zini, kas tev ir nepieciešams šajā dzīvē – šajā konkrētajā periodā. Ir īstais brīdis, lai pārtrauktu kaut ko, kas sen tevi apgrūtina un kavē un mestos jaunos darbos un pienākumos, tuvojoties sasniegumiem.  Labvēlīgs periods, lai  uzsāktu kopdzīvi ar kādu, meklētu jaunu mājvietu. Pastāv iespēja labam pirkumam vai savas pašreizējās mājvietas uzlabošanai.  Šīs nedēļas laikā tevi var pārsteigt dažas nelielas, negaidītas trauksmes vai problēmas ar naudu. Ļoti ticams, ka var nākties steidzami veikt kādu maksājumu, atdot kādu nokavētu parādu. Lai kāda būtu šī problēma, tā tiks atrisināta šīs nedēļas laikā.

 

Svari

Šonedēļ tevi var patiesi pārsteigt kāda darbība vai saruna ar personu, kura dzimusi Strēlnieka, Auna vai Lauvas zīmē. Tu vari būt patiesi nesagatavots šādiem notikumu pavērsieniem!  Negaidīta panika  vai stress var rasties saistībā ar kāda tava tuvinieka dzīves notikumu.  Kāds sens konflikts atkal parādīsies tavā dzīvē, bet šoreiz lomas tiks mainītas vai viss notiks pavisam negaidīti – it visiem iesaistītajiem. Zvaigznes paredz samierināšanās iespējamību. Šajā nedēļā daudzās situācijās tevi pavadīs veiksme. Iespējama kopā sanākšana  ar ģimenes locekļiem vai arī kāds svarīgs notikums kāda tava tuvinieka dzīvē. Ļoti ticama tikšanās ar kādu tev vai tavam mīļotajam cilvēkam radniecīgu personu.  

 

Skorpions

Šonedēļ atklāsi, ka esi radījis sev nevajadzīgas raizes un bailes par kaut ko, kas faktiski būs iemesls priekam. Radīsi atvieglojumu savām bažām un pieredzēsi kā uzlabojas tavs emocionālais stāvoklis. Persona, ar kuru tu tiki kādu iemeslu dēļ iepriekš šķirta, tagad meklēs kontaktu ar tevi. Ir iespējams saņemt paskaidrojumus vai atvainošanos par pagātnes notikumiem. Gaidāma kāda ziņa, vēstule  vai telefona zvans no personas, kura dzimusi Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē, iespējams, kāda, kurš dzīvo tālu prom no tevis. Iespējami papildu izdevumi  saistīti ar bērna izglītošanu, apmācību, talanta attīstību, maksa par kādām privātstundām vai speciālām darbībām konkrētā jomā: sportā, mākslā vai kādā citā virzienā.

 

Strēlnieks

Astroloģiskā prognoze šai nedēļai sākas ar brīdinājumu! Proti, tev jābūt uzmanīgam attiecībās ar kādu personu, kura dzimusi Vērša,  Jaunavas vai Mežāža zīmē. Tu vari tikt maldināts  par kaut ko, iespējams ar tevi manipulē vai cenšas ievainot.  Esiet piesardzīgs saņemot jebkāda veida informāciju no šīs personas. Negaidīti notikumi paredzēti arī saistībā ar tavas atvases karjeru vai izglītības procesu. Ja šobrīd atveseļojies no kaut kā,  sagaidi panākumus vai labvēlīgu attīstību ārstēšanas procesā. Iespējami kādi jaunumi, tikšanās vai citi pasākumi, kas saistīti ar sievieti, kura dzimusi Skorpiona, Vēža vai Zivs zīmē, esi gatavs kādam piedāvājumam.  

 

Mežāzis

Ļoti ticams, ka šajā nedēļā tu dažas dienas veltīsi tam, lai pabūtu projām no mājām uz vienu dienu vai divām, lai ceļotu uz kādu citu pilsētu vai  pat valsti. Planētas brīdina, lai aizsargā savu mājokli no zagļiem vai nelaimes gadījumiem.  Iespējamas intrigas, ko var izraisīt kāda sieviete, kas pati šobrīd cieš lielus zaudējumus, tai skaitā pašas radītus. Iespējama vētraina konflikta attīstīšanās ar draugu, kurš var traucēt tev, liekot pat izplūst asarās. Tas var attiekties uz kādu jūsu kopēju lietu. Kāda gados vecāka vīrieša rīcība var likt tev aizdomāties vai veikt dažus neplānotus lēmumus un rīcības.

 

Ūdensvīrs

Šī nedēļa galvenokārt mudinās tevi iesaistīties nopietnākos finansu problēmu risinājumos  vai maksājumu plānošanā. Iespējamas attiecību saasināšanās,  neskaidrības vai problemātiskas domstarpības  ar citiem cilvēkiem, kas saistītas ar naudu, neapmaksātiem rēķiniem vai aizdevumiem. Iespējams, ka pie tevis vērsīsies kāda persona, kurai būs nepieciešama finansiāla palīdzība vai padoms. Zvaigznes iezīmē  labvēlīgu attīstību kāda tava ģimenes locekļa vai tuva drauga  ārstēšanās procesā.  Nedēļa veicina izmantot  netradicionālu ārstēšanās praksi, tostarp dažādu homeopātisko aizsardzības līdzekļu izmēģināšanu,  kā arī iesaka apsvērt uztura plāna maiņu. Tāpat planētas iezīmē, ka šīs dienas nesīs izlīgumu kādā lietās, kas saistīta ar pārpratumiem, neatbilstošu reakciju uz kādu notikumu. Iespējama nepatīkama ziņa ceļojuma laikā. Esi piesardzīgs, jo pastāv negadījumu risks.

 

Zivis

Šonedēļ tevi iespējams sagaida kāds notikums, kas saistīts ar piemiņas dievkalpojumu, mantas sadali, norēķiniem vai kādiem citiem šādas līdzības darījumiem. Ļoti ticams, ka kāda persona sniegt tev svarīgu informāciju par gaidāmu notikumu tavā ģimenē. Tāpat iespējama laba ziņa vai vēsts saistīta ar panākumiem, uzvaru, kas būtu iemesls svinībām ģimenē, tev būs iemesls būt apmierinātam ar sevi. Iespējams svarīgs telefona zvans no personas, kura dzimusi Ūdensvīra, Dvīņu vai Svaru zīmē. Planētas iezīmē, ka šī nedēļa var dot tev pozitīvus stimulus vai labvēlīgu apstākļu kopumu, lai veiktu nozīmīgus pirkumus sev vai mājoklim.  Šīs būs labvēlīgas dienas, lai noslēgtu kādu pārdošanas darījumu.

 

Lielisku nedēļu!

Sabiedrība

Iemūžina smagu avāriju Latgalē – šoferi glābj brīnums – FOTO

  Gluži kā kadri no kādas spriedzes filmas - tā var teikt par kādu avāriju, kas...

Pie Stradiņiem pieripo daudzi DEPO busiņi ar milzīgu pārsteigumu mediķiem – VIDEO

  Lai teiktu paldies ārstiem, kuri, spītējot naida runai internetā un pat pandēmijas apšaubīšanai, paliek savā...

Daugavā nogrimušais auto: Glābēji ierodas nekavējoties, bezsamaņā esošais vadītājs nogrimst dzelmē

  Pirmdienas agrā pēcpusdienā notikusi traģēdija Rīgā, pie Akmens tilta. Automašīna iebraukusi Daugavā un nogrimusi. Atrasts...

Sinoptiķis Bricis pārsteidz ar laika prognozi tuvākajai nedēļai – VIDEO

  Šonedēļ laiks Latvijā kļūs siltāks un nedēļas otrajā pusē temperatūra būs tuvu siltuma rekordiem, intervijā...

Mājsēdes naktī policija saņem kādu dīvainu izsaukumu; tālāk notikumi risinās strauji

  Šajā nedēļas nogalē likumsargi mājsēdes laikā ir fiksējuši vairākus iedzīvotājus, kuri ne tikai ir rupji...

Pēc dzīvesbiedru strīda Cēsīs vīrs zaudējis dzīvību

  22.oktobra pēcpusdienā Cēsīs kādā dzīvoklī strīda karstumā sieviete nodarīja smagus miesas bojājumus dzīvesbiedram, kā rezultātā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. oktobris

  Šī diena būs visai nestabila emocionālā ziņā. Tavs garastāvoklis var bieži mainīties, turklāt  šīs svārstības...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. oktobris

  Piemērota diena jebkuram ikdienas darbam vai darbībai, kas prasa pamatīgu fokusēšanos. Ir laiks kļūt uzmanīgam...
Foto:Epilatorhome.com/Karolina Miseviciute/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. oktobris

  No vienas puses tevi sagaida nepamatotas bažas un no otras – pārmērīgs optimisms kopā ar...
Deviant Art

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 25. – 31. oktobris

  Oktobris strauji tuvojas savai izskaņai, kokus vairs rotā vien pēdējās lapas un vakaros tā vien...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. oktobris

  Labvēlīga diena saskarsmei ar cilvēkiem tev visapkārt. Komunikācija pašlaik var būt ļoti emocionāla, kas ievērojami...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. oktobris

Dienas pirmajā daļā vari veikt kāda pagātnes perioda analīzi vai pabeigt kādu aktuālu notikumu vai...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis pārsteidz ar laika prognozi tuvākajai nedēļai – VIDEO

  Šonedēļ laiks Latvijā kļūs siltāks un nedēļas otrajā pusē temperatūra būs tuvu siltuma rekordiem, intervijā...

Oktobra pēdējā nedēļa jau pienāks ar pavisam citādu laiku; brīvdienās tas atkal mainīsies

  Šonedēļ laika apstākļus Latvijā noteiks ciklonu darbība ziemeļos, bet brīžiem tuvosies arī augsta spiediena atzars...

Pirmais sniegs Latvijā – FOTO, VIDEO

  Kā vēsta sinoptiķi un iedzīvotāji, svētdien vietām Latvijā - Alūksnes augstienē, Veclaicenē, Mālpils pusē un...