Klāt jauna maija nedēļa. Ielūkosimies, ko zvaigznes mums paredz turpmākajām dienām!

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Zvaigznes paredz, ka šī solās būs visai satraucoša nedēļa. Kāds sens draugs vai ģimenes loceklis var nākt klajā ar kādu negaidītu plānu. Šis nav labs laiks, lai ļautos nepārdomātiem pirkumiem, plāno savus izdevumus, iegādājoties vien to, kas patiešām ir nepieciešams, lai apmierinātu tavas vajadzības. Neaizmirsti par kaulēšanos, vietās, kur tas ir iespējams, ļaujies šādām medībām. Planētu stāvoklis iezīmē, ka tavs biznesa plāns, pie kā, visticamāk, esi strādājis jau krietnu laiku, pamazām var kļūt par realitāti, jo kāda persona var piedāvāt tev finansiālu atbalstu. Tomēr noteikti saglabā kontroli pār notiekoši, jo tas taču ir tavs projekts un tu vislabāk zini, kas tam ir nepieciešams. Sapņi šajā nedēļā aizvedīs tevi uz fantastiskām vietām, tomēr tas ir un paliks vien fantāzijas lidojums.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 19, 72, 11, 49, 17 

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Finansu problēmas šajā nedēļā tiks atrisinātas un visi dokumenti parakstīti, tagad viss, kas tev jādara – jāpriecājas par saviem panākumiem. Iespējams, ka pārcelšanās uz jaunu mājvietu vai tava mājokļa labiekārtošana aizņems lielāko tavas nedēļas daļu. Centies šos pienākumus veikt strukturēti un netērē laiku liekiem sīkumiem. Ja tas ir tavs pirmais pastāvīgais mājoklis, izbaudi šo procesu! Zvaigznes iezīmē, ka tev ir jāļaujas patīkamām pagātnes atmiņām, jāizbauda visu, ko sniedz kavēšanās šajos notikumos, kā arī jāatceras, ka tieši šobrīd tu veido šādus – vēlāk pieminēšanas vērtus brīžus! Tavi sapņi būs pravietiski un tie var ietvert pat brīdinājumu, kas īpaši iespējams nedēļas otrajā pusē. Realizē tos, par kuru pārtapšanu realitātē tu esi pārliecināts!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 86, 80, 17, 11, 2 

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Zvaigznes iezīmē, ka tev jāizmanto veselais saprāts, lai atrisinātu savu pašreizējo konfliktsituāciju mājās. Tev būs iespēja mazināt radušos stresu, kas, visticamāk, būs saistīts ar darba jautājumiem. Esi stingrs savā nostājā, īpaši pret personu, kura cenšas ietekmēt tevi, tas ir vienīgais veids kā spēsi palikt uzticīgs pats sev. Ļoti ticams, ka tu pietuvosies kādam būtiskam mērķim, tā atrisinājumam, tev radīsies iespēja veikt kādu pamatīgu izrāvienu. Iespējams, problēmas sagādās bērns, nomierinies un centies atrisināt šo problēmu ar mīlestību un takta izjūtu. Zvaigznes tev sola dažus fantastiskus sapņus, apdomā, ko tie varētu simbolizēt. Ja redzi vienu un to pašu vairākkārtīgi, esi īpaši vērīgs!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 11, 16, 54, 67, 75 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Zvaigznes iezīmē, ka šajā nedēļā, visticamāk, par tavu prioritāti kļūs biznesa jautājumi, kas ne vienmēr ir saprotami un pieņemami taviem vistuvākajiem. Tev var pietrūkt viņu līdzjūtības un sapratnes. Iespējams, kāds lēmums prasīs emocionālas sāpes un stimulēs depresīvu noskaņojumu, īpaši, ja kāds no tiem būs smags un ietekmēs lietas, kas tev ir sirdij tuvas. Centies nepieķerties lietām, kas drīz vien mainīsies vai nav ar tevi uz ilgu. Esi pārliecināts par saviem lēmumiem un rīcības pareizību, tad neviens nespēj ietekmēt notiekošā procesu. Tavi sapņi šonedēļ kalpos kā izklaide, kas pacels tavu garu. Zvaigznes mudina, ka tev nekaitētu mazliet klusas meditācijas, kas palīdzēs precizēt, apzināties lietas ap tevi.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 39, 44, 50, 19, 98 

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Zvaigznes mudina šonedēļ izbaudīt laiku, kas pieder tev un taviem mīļajiem! Izbaudi ik dienu un pēc tam – būsi atguvis gan fizisko, gan emocionālo spēku. Mēģiniet veltīt laiku, lai apmeklētu kādu īpašu draugu, jo sava aizņemtā darba grafika dēļ, visticamāk, esi novērsies no viņa, taču, iespējams, nožēlo to. Ja ir iesējams, īss ceļojums atsvaidzinās tavu prātu un sniegs papildus enerģiju. Tavi sapņi būs spilgti un palīdzēs izzināt, kas palielina tavu ticību un pārliecību par lēcieniem ārpus tavām ierastajām robežām.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 68, 58, 15, 57, 46 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šajā nedēļā tu būsi visai filozofiski noskaņots. Būsi simpātisks citiem, daudzi labprāt ieklausīsies tavās idejās un viedoklī. Vari izmantot kādu daļu no komunikatora talanta, lai palīdzētu citiem, ja jūti, ka viņi zaudē savu ceļu zem kājām, ir apmaldījušies dažādās dzīves likstās. Tavs gara spēks būs patiešām iespaidīgs! Zvaigznes brīdina, lai sargieties no lieliem dzīvniekiem, jo, lai gan tie sākotnēji izskatās visai nekaitīgi, galu galā var izrādīties visai agresīvi. Sapņi šonedēļ būs tava izklaide, taču ieklausies tajos.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 7, 43, 36, 74, 75

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Zvaigznes iezīmē, ka tavā darba vietā var atbrīvoties kāds amats un, visticamāk, tieši tu būsi cienīgs ieņemt to. Kāds sens paziņa radīs tevī interesi, kad atklāsi, ka viņam ir jūtas pret tevi un tās ir patiešām patiesas. Tomēr planētu stāvoklis iezīmē, ka šis nav visai labvēlīgs laiks jaunu attiecību uzsākšanai, esi piesardzīgs. Ļoti ticams, ka šonedēļ saskarsies ar apkārtējo neizpratni, citi vienkārši nesapratīs, ko tu vēlies no viņiem, ko tu vēlies pavēstīt. Ieteicams censties visai konstruktīvi un strukturēti paveikt savus darbus, tā īsā laika posmā paveiksi maksimāli daudz.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 14, 93, 42, 18, 21 

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Diplomātija ir tavs lielākais spēks un tev tas šajā nedēļā ir jāliek lietā, komunicējot ar priekšniecību, draugiem un ģimenes locekļiem. Zvaigznes norāda, ka viss, ko tu darīsi, tev veiksies labi un arī šī saziņa nebūs izņēmums. Tomēr planētu stāvoklis brīdina, lai pārlieku neiesaisties citu personu privātajās lietās, dziļāk nekā tev to vajadzētu, jo pretējā gadījumā tas varētu beigties ar to, ka tieši tevi uzskatīs par slikto, ja nepiepildīsi kāda gaidas par šī notikuma attīstību. Zvaigznes brīdina, lai uzmanies komunicējot ar svešiniekiem.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 49, 1, 34, 5, 10 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks
Jauns, perspektīvs darbs vai amats ir tavā ceļā! Zvaigznes mudina labi apsvērt šo iespēju. Kādam tavam draugam var būt nepieciešama dzirdīga auss un tieši tu, visticamāk, tiksi izvēlēts par uzticamības personu. Tavs padoms un ieteikumi būs tik noderīgi, ka var būtiski ietekmēt šī cilvēka lēmumus un skatījumu uz notiekošo, iespējams, no pavisam citas pozīcijas. Patiesi agresīvs indivīds un nelaimīgs cilvēks pateicoties tavām pārsteidzošajām spējām var pilnībā mainīties. Arī bērniem būs ļoti nepieciešams tavs ieteikumus, īpaši kā plānot savu laiku, lai paspētu visu uzsākto.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 38, 40, 6, 44, 15 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Kāds draugs var lūgt tev pakalpojumu, kaut ko tādu, ko tu, visticamāk, nebūt nevēlaties darīt, tāpēc nerīkojies pret savu gribu, taču iesaki šim cilvēkam meklēt palīdzību kur citur. Zvaigznes mudina būt godīgam pret sevi. Šonedēļ tevi sagaida ievērības cienīgas izmaiņas kā darbā, tā mājās, neļauj šiem notikumiem iziet ārpus savas kontroles zonas. Ja tu neesi priekšnieks vai uzņēmuma īpašnieks, izmanto, liec lietā radošu pieeju saviem pienākumiem, meklē iespējas kā citādāk ar nestandarta metodēm atrisināt daudzus problēmjautājumus, tas ir tavos spēkos! Tavi sapņi šonedēļ būs noderīgi visās jomās, ja tu pievērsīsi uzmanību tiem. Tie pat var brīdināt, ja vien uz tava sliekšņa ir kādas nepatikšanas.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 69, 43, 21, 90, 17

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Tavs sniegums darbā šonedēļ var sašūpoties, jo būsi paveicis daudzus pienākumus, apsteidzot grafiku. Izrādi iniciatīvu arī citās lietās, ko ir nepieciešams paveikt, bet esi uzmanīgs, jo, visticamāk, nebūsi pietiekami motivēts tā, kās tas ir gadījumā, kad strādā savās interesēs. Neesi savtīgs un padalies ar citiem savā pieredzē, zināšanās un kādā vērtīgā padomā. Zvaigznes iesaka palēlināt savu rīcības tempu, jo ātrums ne vienmēr ir pozitīva iezīme, īpaši darba lietās, kas prasa lielu rūpību un precizitāti. Iespējams, tev radīsies labas idejas investīcijām. Ļoti ticams, ka kopā ar kādu draugu nolemsi uzsākt kādu jaunu projektu. Zvaigznes iezīmē, ka jauna mīlestība ir pie horizonta šonedēļ! Rūpīgi iedziļinies savos sapņos, jo tie daudz dziļāk nekā parasti šonedēļ ietvers kādas slēptās ziņas. Atpūties un sakopo savas domas.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 29, 41, 55, 69, 23 

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Zvaigznēm tev ir kāda iepriecinoša vēsts, šī nedēļa būs viena no visveiksmīgākajām un labākajām kāda tev ir bijusi ilgā laika periodā! Ikviens tavs solis, tava rīcība solās nest augļus. Mēģini atpūsties un vienkārši ļaut cilvēkiem būt pašiem, un tad tev nebūs jāuztraucas par mēģinājumiem viņus mainīt. Nav mūsu vaļā mainīt cilvēkus, ja viņi to paši nebūt nevēlas. Un vai tas maz ir nepieciešams? Uz šo jautājumu tad arī meklē atbildi turpmākajās dienās. Esi godīgs pret sevi un citiem, tad tiksi atalgots. Darbā iespējams kāds materiāls labums, iespējams, saņemsi prēmiju vai tiksi kā citādāk ievērojami uzslavēts. Tavi sapņi var būt visai biedējoši, neļaujies to ietekmei, tās ir un paliek tikai vīzijas. Tomēr centies izprast, ko no tām vari izlobīt.
Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 53, 27, 71, 63, 21 

  

 

Lai jums lieliska šī nedēļa!

 

 

Sabiedrība

Covid-19 inficētie izjūt vainas apziņu un bailes. Reāli stāsti no Latvijas – VIDEO

  Dažādi pasaulē veikti pētījumi pierāda, ka cilvēki, kuri inficējušies ar Covid-19, izjūt vainas apziņu, reizēm...

Profesors Danilāns atspēko vienu no populārākajiem mītiem par Covid-19

  Populārais gastroenterologs, profesors Anatolijs Danilāns (77) sarunā ar 20. oktobra izdevumu "Kas Jauns" atzīst -...

Briedis par miljonu un to, kādēļ atteicies pelnīt uz “nelaimes rēķina”

  Neapšaubāmi, viens no Latvijas populārākajiem sportistiem ir 35 gadus vecais bokseris Mairis Briedis. Sarunā ar...

Horoskopi un Testi

Foto:Calgaryisawesome.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. oktobris

  Šodien planētas ir tādā stāvoklī, lai iedvesmotu tavus radošos centienus. Velti laiku, lai izveidotu kaut...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai: 20. oktobris

  Planētas šodien dod papildus enerģiju visiem. Izdomā, kur noteikti tev jāliek šis spēks lietā, neiztērē...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. oktobris

Šodien būs jauna motivācija meklēt stabilitāti savā dzīvē. Atrodi to smaguma centru, kas ļaus tev...

Mājai un Dārzam

Nedēļas vidū laiks jūtami mainīsies – stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis sarunā ar raidījumu "Rīta Panorāma" stāsta par pirmo sniegu...
hdwallpapers.cat

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku pirmdien. 18.-19.10.2020. nakts vidū vietām Latvijā...
rudens

Parādās pilnīgi jauna informācija par laiku šonedēļ: Prognoze 7 dienām!

  Tuvākajā nedēļā virs Latvijas valdīs cikloni, līdz ar to gaidāms nokrišņiem bagāts laiks. Nedēļas vidū,...