Klāt jau nākamā oktobra nedēļa. Jauns profesionālo un privāto attiecību izaicinājumu periods. Ielūkojies turpmāko dienu astroloģiskajā prognozē!

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Saspringta konfrontācija starp Marsu un Jupiteru šīs nedēļas sākumā liecina, ka dažas no tavām profesionālajām metodēm nebūs saskaņā ar pārliecībām, ko pauž kāds tev nozīmīgs cilvēks, ar kuru pašlaik sadarbojies. Zvaigznes norāda, ka tavas ambīcijas būs ļoti augstas, zināsi, kur tieši šajās dienās vēlies doties, kā arī skaidri apjautīsi visu, ko alksti sasniegt. Visticamāk, nevēlēsies ierobežot savus centienus un neļausi to darītam kādam citam. Tomēr zvaigznes uzsver, ka tev ir jābūt uzmanīgam, lai šādi rīkojoties, nesamīdi citu cilvēku jūtas. Tomēr, visticamāk, ap tevi būs pietiekami daudz inteliģentu cilvēku, kuri vēlēsies tikpat mērķtiecīgi realizēt dažādas lietas. Planētu stāvoklis atgādina, ka, jo atsaucīgāks un darbīgāks tu būsi šajā nedēļā, jo mazāk nogurdinošu karjeras jautājumu tev nāksies risināt turpmākajā savas dzīves periodā.

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis 

Planētu stāvoklis norāda, ka šobrīd tev ir jārīkojas ļoti uzmanīgi svarīgākajās savas dzīves attiecībās. Ļoti iespējams, ka šī iemesla dēļ šajā nedēļā zināmā mērā būsi atkarīgs no citiem. Tomēr tevi nepiemeklēs problēmas ar spēju komunicēt un saprasties ar cilvēkiem, ja vien sakoncentrēsi savus spēkus, pratīsi rast psiholoģisku ieskatu citu rīcības motīvos. Tomēr, iespējams, apzināsies, ka apkārt esošajiem cilvēkiem ir pašiem sava darba kārtība, kam tev nāksies pielāgoties. Šādi jārīkojas, lai izvairīties no domstarpībām. Zvaigznes mudina censties novērst situācijas, kad tu izmisīgi lūdz kaut ko, jo pastāv iespējamība, ka tavas gaidas un vēlmes netiks apmierinātas. Darba vidē tev šī nedēļa ir sagādājusi dinamiskas pārmaiņas. Stresa līmenis var būt visai augsts, jo var attīstīties nesaskaņas par dažādiem principiem. Situāciju nebūt neuzlabos  tas, ka tavi apkārt esošie cilvēki būs pārlieku pārliecināti, ka tikai viņiem ir taisnība. Centies rasts kompromisus.

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Jaunās nedēļas pirmajā pusē tevi var piemeklēt zināmas domstarpības gan tavā ģimenes, gan profesionālajā dzīvē. Zvaigznes mudina darīt visu, kas tavos spēkos, lai galu galā pēc šīm dienām paliek apmierinātības sajūta par labi padarītu darbu. Tomēr tavu prioritāšu uzsvars nedēļas noslēgumā var mainīties. Īpaši brīvdienās alksi iegūt vislabāko no savas dzīves. Šis būs nozīmīgs periods, lai sāktu jebkādu radošo partnerību. Planētu stāvoklis iezīmē, ka turpmākās dienas ir arī lieliski piemērotas, lai pievērstu visu savu uzmanību bērniem un romantiskiem jautājumiem. Zvaigznes norāda, ka no attiecībā brīvajiem šī zvaigznāja pārstāvjiem būs lieliskas mīlestības dzīves iespējas. Tāpēc pārliecinies, ka pietiekami socializējies ar ārpasauli. Tomēr ņem vērā, ka visiem romantiskajiem notikumiem būtu jānotiek slepenībā. Atklātībai būs savs laiks!

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Planētu stāvoklis norāda, ka šī būs svarīga nedēļa tuvībai. Attiecības var būt grūtas un izaicinājumiem pilnas. Tavs partneris var būt prasīgs un, visticamāk, nevēlēsies piekrist kompromisam par kādām dziļām saistību problēmām. Tomēr zvaigznes norāda, lai lieki nepārdzīvo, tas var padarīt tavu mīlas dzīvi daudz bagātāku un intensīvāku vai pat kaislīgāku. Šajās dienās tev ir jābūt ļoti motivētam, lai padarītu lietas teju nevainojamas tavā ģimenē. Tas noteikti nozīmē, ka tev ir jāmāk saprasties ar cilvēkiem, kuri mēdz dominēt vai ir pārāk pārliecināti par sevi. Esi uzmanīgs, ja apzinies, ka izvēlies savu ceļu cauri mīnu laukam, kā arī, ja kādas personas cenšas tevi tieši konfrontēt. Savs laiks grūtībām, savs bezrūpībai. Centies uzvarēt šo cīņu! Ja piedzīvo kādu sakāvi, atceries, ka tas nebūt nenozīmē, ka zaudēsi karā.

 

 lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Pār tevi valdošā Saule šajā nedēļā atradīsies diplomātiskajos Svaros, kas iezīmēs, ka turpmākās dienas ir laiks, kad ļoti nozīmīgi kļūs rast vidusceļu jebkurās niansēs, neraugoties uz to, ka ir lietas, kur tas var izrādīties visai grūti panākams. Tavā priekšā būs jaunu apvāršņu atklāšana. Šonedēļ vēlēsies aktīvi izmantot  savu entuziasmu. Tomēr vari atklāt, ka dažas no tavām idejām apkārtējo vidē var tikt uzņemtas visai naidīgi, it īpaši tas attiecas uz profesionālo sfēru. Neiznieko savu veiksmi, ja apzinies, ka kolēģi izrāda pamatīgu  pretestību. Planētu stāvoklis norāda, lai šādā gadījumā labāka nedaudz atkāpies un sakopo savas domas, rūpīgi apsverot un plānojot nākamos rīcības soļus. Visticamāk, šonedēļ izjutīsi vēlmi pēc miera un harmonijas, īpaši, kad komunicēsi ar bērniem un mīļoto cilvēku, kā arī brīžos, kad centīsies attīstīt kādas ilgstošas saistības.

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Nedēļas sākumā tev var būt sajūta, ka esi labi paveicis savu darbu, jo pēdējo pāris mēnešu laikā esi patiešām smagi strādājis, lai noskaidrotu kļūdas savā rīcībā un reorganizētu dažādas lietas. Zvaigznes norāda, ka  šīs darba nedēļas izskaņā būsi pārliecināts, ka dažādas norises ap tevi ir līdzsvarā. Tas būs laiks, kad tava uzmanība var turpināt fokusēties uz tavā dzīvē svarīgu attiecību baudīšanu. Spēsi no sirds apzināties, cik lielu drošību tās sniedz. Nedēļas nogale ir lielisks laiks intimitātei un partnerattiecībām. Varat atjaunot romantisko saikni starp jums, kas, iespējams, ir nedaudz jāuzspodrina. Planētu stāvoklis uzsver, lai turpmāko dienu laikā izvairies no argumentiem, kā arī komunikācijas ar agresīviem cilvēkiem. Ļoti ticams, ka daži no taviem sarunu biedriem tikai meklēs nepatikšanas.

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Jaunās nedēļa sākums var nest apziņu par kādas tev nozīmīgas situācijas trūkumiem un pašvērtības jautājumiem, kā arī svarīgām un vairs neatliekamām saimnieciskās dabas problēmām. Šī būs nedēļa, kad spēsi atrisināt jebkādus vājos posmus savā dzīvē. Planētu stāvoklis uzsver, ka var būt īpaši svarīgi atteikties no kādas idejas vai priekšlikuma, kas līdz šim vien tērēja tavus nozīmīgos resursus. Zvaigznes uzsver, ka ļoti daudz kas nozīmīgs šajās dienās norisināsies tavā ģimenē. Visticamāk, uzsāksi strīdu par kādām lietām, kas vairs nešķiet nepieciešamas, tomēr katram no jums var būt atšķirīgs viedoklis par šo situāciju. Tāpat vari mesties cīņā par citiem nozīmīgiem jautājumiem un principiem, kas starp tevi un mīļoto cilvēku jau ilgstoši rada plaisu. Planētu stāvoklis uzsver, ka tavā dzīvē šajās dienās iespējams veikt būtiskus uzlabojumus.  Tomēr var būt grūti šīs pārmaiņas mudināt pieņemt tev apkārt esošajiem cilvēkiem. Esi tolerants un pieklājīgs, kad paud savu viedokli,  diplomātija ir vispareizākais ceļš šajā nedēļā.

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Nedēļa sāksies uz intensīvas nots. Tev nāksies risināt ar drošību un dažāda veida attiecību jautājumiem saistītas nianses. Planētas uzsver, ka šis ir lielisks brīdis, lai no jauna spēcinātu jūsu emocionālo saikni ar partneri, pat, ja šī procesa iznākums  ir visai atkarīgi tieši no tevis. Šobrīd esi dzīves periodā, kad izglītība un komunikācija, visticamāk, tev ir īpaši svarīga. Ļoti ticams, ka esi visai intensīvi apņēmies pašpilnveidoties un mesties jaunos izaicinājumos, cenšoties rast sasniegumus šajās sfērās. Tomēr maz ticams, ka vēlēsies panākt kompromisu, kas nozīmē, ka daudzi cilvēki no malas varētu norādīt uz savādāku nepieciešamo rīcību. Turpini savu iesākto darbības virzienu, jo, visticamāk, apkārt esošajiem cilvēkiem vai kādiem taviem sabiedrotajiem šajās dienās nebūs pietiekami daudz spēka, lai spētu mainīt tavu viedokli. Un vai maz vajag?

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Konflikts starp kareivīgo Marsu un pār tavu zīmi valdošo Jupiteru šīs nedēļas sākumā var nozīmēt, ka tu riskē nokļūt strespilnās situācijās ar dažādiem cilvēkiem, īpaši, ja jūsu diskusijas būs  par materiālajiem jautājumiem vai kādiem citiem nozīmīgiem resursiem. Tomēr neraugoties uz šiem sarežģījumiem, tieši šajā nedēļā tev var šķist, ka viss attīstās un notiek pareizi, ka esi uz īstā ceļa, kas skaidri iezīmē lielus plānus un panākumus nākotnē. Tomēr zvaigznes mudina atcerēties, ka šīm lietām ir arī tikpat iespaidīgas izmaksas, kas agrāk vai vēlāk var izraisīt diskusijas par tavām prioritātēm. Taču neļauj pirmajām grūtībām mainīt tavus iesāktos plānus, ja vien būsi pietiekami mērķtiecīgs un neatlaidīgs, šis būs plaukstošas izaugsmes periods. Jo īpaši tas attiecas uz tavu sociālo dzīvi. Vari sagaidīt, ka lielākā daļa tev nozīmīgo cilvēku piedāvās savu palīdzību un atbalstu. Planētu stāvoklis iezīmē, ka šis ir patiesi labs laiks attiecībām, tomēr ar nosacījumu, ka tu esi atrisinājis citas problēmas, pilnībā pievēršoties savas privātās dzīves niansēm.

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Marsa atrašanās tavā zīmē turpmākajā mēnesī mudinās saskatīt dažādas iespējas, lai sasniegtu savus mērķus gan profesionālajā, gan mājas dzīvē. Tomēr ne viss turpmākajās dienās noritēs gludi. Pastāv zināmas spriedzes iespējamība, jo tavas intereses un labklājību var apdraudēt kādi cilvēki vai iestāžu darbinieki. Taču, visticamāk, šāda situācija būs attīstījusies, jo tieši šīs personas ir kļūdaini sajutušas apdraudējumu no tavas puses. Ja jūti, ka šajā nedēļā netiec galā  ar kādu situāciju, meklē atbalstu pie kāda cilvēka, kurš mudinās virzīties uz priekšu. Ļoti ticams, ka tieši šīs nedēļas laikā tavā darba vietā priekšniecība vēlēsies panākt vienprātību, tomēr tu, visticamāk, vari būt pārāk nepacietīgs un pat savā ziņā neiecietīgs, lai ļautu lietām un norisēm, kam galīgi nepiekrīti – gūt virsroku.  Tu to vari uztvert kā vēlmi apspiest tavu izpausmju brīvību, kā centienus norādīt nepieciešamo, pareizo domāšanas virzienu, ieliekot noteiktos rāmjos. Tomēr, lai kā tu spurotos pretī, ļoti ticams, ka būsi mazākumā, kas galu galā piespiedīs saskaņot svarīgākos plānus ar citām  iesaistītajām pusēm.

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Planētu stāvoklis norāda, ka šī nedēļa var nest intensīvas spekulācijas par tavu karjeru. Ļoti ticams, ka nāksies komunicēt ar kādu iestāžu pārstāvjiem, lai mēģinātu rast pareizo, ekonomiskāko ceļu cauri konkrētajiem uzdevumiem. Šis ir labs laiks, lai novērstu trūkumus un stiprinātu dažādu attiecību pamatus, padarot saikni starp tevi un kādu nozīmīgu cilvēki daudz ciešāku. Kopumā, lai gan šī nedēļa ir lielisks periods tam, lai komunicētu ar saviem skolotājiem un kādiem mentoriem, tev ir jācenšas pašam virzīties uz savu mērķi, pastāvīgi cenšoties gūt skaidru skatījumu par kādu ilgtermiņa pasākumu. Planētas uzsver, ka šī nedēļa ir lieliski piemērota partnerattiecībām. Tieši šajās dienās apjautīsi, ka tev ir pamats optimistiskam skatam nākotnē. Arvien vairāk cilvēku aktīvi iesaistīsies tavās interesēs.

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Planētu stāvoklis norāda, ka šajā periodā tevī attīstīsies padziļināta interese par psiholoģiskajām problēmām. Vēlēsies mācīties par dažādiem faktoriem, kas ietekmē tavu drošību, kā arī attiecības – ļoti dziļā līmenī. Tomēr nedēļas sākumā tavas vēlmes var apstrīdēt kāda persona no tava paziņu loku, kuras ambīcijas un ticība lietu kārtībai krasi atšķiras no tavām domām. Zvaigznes mudina, lai šajā situācijā tiecies rast pretestības ceļu vai centies panākt kompromisu. Tomēr šonedēļ maz ticams, ka iztiksi bez smaga darba un pamatīgām diskusijām par principiem, kas šķiet neizbēgami. Par laimi, cilvēki, kuri patiešām rēķināsies ar tavām interesēm un labklājību, būs tavā pusē. Tieši šī iemesla dēļ neļauj sevi izsist no līdzsvara.

 

Veiksmīgas turpmākās oktobra dienas!

Iepriekšējais rakstsIzdevies atrast Rīgā pazudušo meiteni
Nākamais rakstsDiemžēl Bezvests.lv nāk klajā ar ļoti skumju ziņu