Pēdējā Ziemassvētku gaidīšanas nedēļa ir iesākusies. Mēģini lēnām padarīt nepadarīto un ar mierpilnu sirdi gaidīt tuvojošos svētkus. Bet vispirms – uzzini, ko šonedēļ tev sola zvaigznes!

Auns

Šī nedēļa tev būs ļoti darbīga. Jebkura lieta, ko uzsāksi, prasīs tev uzmanību un pūles, taču neko nesasteidz pat tad, ja tev šķiet, ka darbu ir pārlieku daudz. Tu sasniegsi maksimumu. Apkārtējie nāks tev talkā, taču vispirms tev jāsaprot, kas patiesi ir nepieciešams. Pievērs uzmanību arī attiecībām. Paļaujies uz savām domām un spēkiem, nevis ietekmējies no citiem. Dzīvo mierīgi un nesteidzies!

 

Vērsis


Tu varētu padomāt par iespējamiem galamērķiem, kurp tu vēlētos doties. Plāno savu atpūtu. Papildus tam tev jāveltī laiks tam, lai izvērtētu savas prioritātes – tas būs ļoti svarīgs uzdevums šonedēļ. Tev ir jāuzņemas atbildība par savu rīcību, jābūt gatavībā atbildēt par saviem lēmumiem, tādēļ neļaujies pierunāšanai, bet pastāvi par sevi!

 

Dvīņi


Šajā nedēļā izjutīsi dāžādas pārmaiņas lietās, kas saistītas ar apkārtējiem, tā teikt, tajās, kur sadarbojies ar jebkuru citu cilvēku. Neglabā sevī lielus noslēpumus situācijās, kad kādam to atklāšana varētu palīdzēt. Ja to darīsi, kaut kādā veidā vari sajust bezspēcības sajūtu vēlāk, kas radīs problēmas. Nemēģini mainīt kaut ko, kas galīgi neizdodas, bet padomā – varbūt šobrīt nav tam piemērotākais laiks. Komunicē ar cilvēkiem!

 

Vēzis


Šonedēļ var gadīties daži interesanti pavērsieni attiecībās ar apkārtējiem cilvēkiem. Iespējams, citi vēlēsies kontrolēt ne tikai tavu darbu, bet pat to, ko dari ikdienā. Padomā, kuri cilvēki ir tie, kuru viedoklī ir vērts ieklausīties, bet kuros galīgi nav vērts ieklausīties. Galvenais – nezaudē savu godīgumu, realitātes izjūtu un rīkojies patiesi!

 

Lauva


Izbaudi šo nedēļu, izbaudi saskarsmi ar sev tuviem cilvēkiem. Sākot ar šo nedēļu, līdz pat jaunajam gadam rūpīgi apdomā visu, ko tu dari – to, kas tev patiešām ir svarīgs un nozīmīgs, bet, kas ir tāds, ko dari tikai kāda cita dēļ vai nelabprāt! Paturi sev tikai tās lietas, ko patiesi vēlies. Šajā laikā īpaši svarīgi pievērst uzmanību arī savai veselībai. Neļaujies mirkļa vājumam!

 

Jaunava


Šī nedēļa solās tev būt viena no patīkamākajām, kādas gadījušās pēdējā laikā. Iespējams, kādi patīkami pārsteigumi saistībā ar ģimeni. Pārlieku neiesaisties dažādās mistiskās lietās vai darījumos, kuros nav skaidri saprotams mērķis. Liec lietā savu izdomu, lai ikdienu padarītu krāšņāku un neļautos rutīnai. Ļaujies tam, ko patiesi vēlies. 

 

Svari


Pievērs uzmanību lietām, kas saistās ar tavu ģimeni un darbu. Organizē savu ikdienu tā, lai tu gūtu no tās pēc iespējas lielāku prieku. Pievērsies mājas sagatavošanai svētkiem – sakārto, uzkop, izpušķo. Padomā, vai nav kādas lietas, kas atstātas novārtā – neatstāj nepadarītus darbus!

 

Skorpions


Šonedēļ  nevajadzētu uztiept visiem savas iegribas, bet virzīties uz kompromisu. Iespējams, lai veiksmīgi turpinātu strādāt, tev nepieciešams mainīt pieeju darbam, domas vai darba manieri, atjaunot kādas svarīgas prasmes, iespējams, pat iemācīties kaut ko no citiem kolēģiem, skatoties ko un kā dara viņi. Atrodi laiku, lai apdomātu to, kādi ir tavi pienākumi un, cik daudz tu dari, lai tos patiešām izpildītu. 

 

Strēlnieks


Šonedēļ tu saņemsi diezgan daudz uzmanības, taču tā būs patīkama izmaiņa tavā ikdienā. Uzmanies un esi praktiska jautājumos, kas saistās ar tavām finansēm un tēriņiem, neizšķērdē līdzekļus lietās, kas nav vajadzīgas. Iespējams, šajā laikā tev nāksies iesaistīt kādās interesantās sarunās, kas nesīs augļus nākotnē. 

 

Mežāzis


Šonedēļ labi izdosies dažādi darījumi ar apkārtējiem cilvēkiem. Primārais šīs nedēļas uzdevums ir koncentrēties uz to, ko dari un, ko patiešām vēlies. Uzticies saviem spēkiem un neko nesasteidz!

 

Ūdensvīrs    


Lai arī šobrīd tevī ir enerģijas pārpilnība, izvairies no nevajadzīgiem kārdinājumiem un nepieņem sasteigtus lēmumus, īpaši jomās, kas tavā dzīvē ir ļoti nozīmīgas. Iespējams, šobrīd apkārt notiek tik daudz visa kā, ka  ir grūti koncentrēties uz kaut ko vienu, taču tev jāiemācās izvērtēt prioritātes. Ja ir jāpievēršas kādiem īpaši svarīgiem jautājumiem, velti laiku pārdomām un dod sev iespēju pieņemt pareizos lēmumus. 

 

Zivis


Šonedēļ tavai ikdienai vajadzētu iekrāsoties spilgtākās krāsās nekā līdz šim. Darbi ies no rokas un tu darbosies ar prieku. Lai gan viss notiks šķietami vienkārši, tas nenozīmē, ka nevari ieslīgt rutīnā. Tādēļ vakaros mēģini nedomāt par darbu, bet atpūtināt prātu, pavadot laiku ar sev mīļiem cilvēkiem. 

 

Lai jauka nedēļa!

Sabiedrība

“Nespēja atrast izeju…” Jēkabpils pusē sadeg sirmgalvis, kurš mājās palicis viens

  Jēkabpils novada Dunavas pagastā kādā privātmājā, kurā dzīvoja trīs cilvēku ģimene, izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks....

Imantā šorīt notikusi liela nelaime

  Rīgā, Imantas mikrorajonā, trešdienas rīts sācies ar ļoti nepatīkamu satiksmes negadījumu, vēsta "Breaking.lv". Kāds skolnieks, steidzoties...

Šoferīšus Jelgavā dzīva krustojuma vidū pārsteidz jaunas sievietes rīcība – VIDEO

  Var tikai minēt, vai jaunajai sievietei bija apnicis dzīvot, pie vainas kādas apreibinošas vielas vai...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Alvin Smith/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. janvāris

  Šodien ļoti svarīgi būs spēt rast harmoniju ar sevi. Tava spēja radīt iekšējo līdzsvaru un...
Foto:Flickr.com/Bousure/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. janvāris

  Planētas ir izvietojušās tā, ka kopumā veido diezgan pozitīvu tendenci. Šodien veiksmīga būs dažāda veida...
Foto:Wallpapermania.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. janvāris

  Šajā dienā vēlams būt miermīlīgiem. Tas tikai nāks par labu dažādu argumentu atspēkošanai un, galu...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par laiku trešdien. 22.01.2020. dienas vidū...
Foto:Wallpapersis.com

Zināma laika prognoze turpmākajām dienām; ir arī slikta ziņa

  Tuvākajā nedēļā laika apstākļi būs mainīgi - mākoņi mīsies ar sauli, pa laikam gaidāmi nokrišņi...
Foto: Vilis Bukšs

Izskan jaunas prognozes par laiku nedēļas vidū

  Arī janvāra pēdējā pilnajā nedēļā pie mums valdīs siltums un nokrišņu nebūs daudz, kā arī...