Šajā nedēļā mēs sagaidīsim rudens pirmo mēnesi – septembri. Uzzini, ko turpmākās dienas paredzējušas tieši tev!

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Runājot par taviem sapņiem, cerībām un vēlmēm,  šajā nedēļā  tev būs visas iespējas piepildīt tos, taču, pie nosacījuma, ja tu patiesi apzināsies un skaidri formulēsi, ko vēlies.  Tas nenozīmē, ka būs iespējams realizēt pilnīgi visu, zvaigznes norāda, ka tev ir jāizcīna savi sapņi,  ir jārunā par tiem, jāprāto, jāanalizē un jāapdomā.  Dažas negaidītas iespējas var palielināt tavus materiālos līdzekļus šonedēļ, nepalaid tās garām!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 49, 60, 20, 4, 81

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Zvaigznes norāda, ka šajā nedēļā tu daudzējādā ziņā piedzīvosi transformāciju – ceļā no vecā uz jauno!  Tomēr ar savu dažkārt pārāk lēno un apzināto rīcību un uzskatiem par lietām, gatavojies dažām problēmām, visticamāk, uz to, ka būs jāķer iespējas aiz astes!  Planētu stāvoklis norāda, ka šīs izmaiņas ir nepieciešamas un neizbēgamas, un tev ir jāiemācās pielāgoties jaunajām niansēm, nevis jāmēģina pielietot savā ikdienā tās lietas, kas jau labu laiku tev pašam nemaz vairs nav nepieciešamas.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 80, 51, 98, 20, 7 

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Zvaigznes iezīmē, ka nedēļas sākums ir lieliski piemērots, lai  darbā sāktu sarunas par algas pieaugumu vai jau sen pelnītu prēmiju. Tu, visticamāk, esi pietiekami smagi strādājis un sasniedzis ievērojamus panākumus kā savai personīgajai izaugsmei, tā uzņēmumam kopumā.  Negaidīta veiksme būs tavā ceļā nedēļas otrajā pusē, sagatavojies pieņemt visu, ko tā sniedz!  Ir laiks realizēt savus personīgos plānus, kā arī darīt to, kas patīk tev pašam. Veselīgs egoisms dažkārt nebūt nav peļama lieta!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 11, 54, 31, 60, 86 

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Zvaigznes norāda, ka tavas finanses arī turpmākajās dienās būs apmierinošā situācijā,  iespējams, atliks kaut kas, ko nolikt arī nebaltākai dienai. Planētu stāvoklis iezīmē, ka tavā dzīvē iespējama saderināšanās vai laulības jeb kāds cits liels notikums, tāpēc šobrīd vairāk nekā jelkad iepriekš ir nepieciešams veidot uzkrājumus, kas lieti noderēs vēlāk. Citi joprojām uzstājīgi pieprasa tavu laiku un enerģiju. Idejas šonedēļ plūdīs daudz vieglāk.

 Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 17, 36, 41, 19, 30
 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Pāris pirmās šīs nedēļas dienas – astoņas no desmit planētām darbosies tavā labā! Šis ir lielisks laiks, lai tu realizētu un tiektos uz to, ko patiesi vēlies. Tāpat šis ir labvēlīgs periods, lai lūgtu paaugstināt atalgojumu, kā arī lai realizētu kādu lielu projektu, iesniegtu būtiskus dokumentus, iegādātos jaunu spēkratu vai sāktu plānot tālāku ceļojumu. Visas šīs lietas ir iespējams realizēt tieši tagad, tomēr tas nenāks viegli, tev  būs jāpieliek zināmas pūles, tomēr dažas no tām – vienkārši iekritīs klēpī, veiksme kā no gaisa.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 90, 20, 32, 89, 27 

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava
Šis  ir lielisks laiks, lai uzsāktu jaunas mācības, lai palielinātu, paplašinātu zināšanu bagāžu. Zvaigznes iezīmē, ka daudzu būtisku mājas lietu nokārtošana būs jāatliek uz nākamo mēnesi, kad tavas finanses būs labākas. Viss, kas tev pašlaik ir nepieciešams, ir jauns, praktisks budžets, kas spēs apmierināt visas tavas vajadzības. Iespējams, ka tev ir tik daudz iesāktu, nepabeigtu  projektu, kas teju gaida, kad izvēlēsies vienu no tiem un realizēsi, rīkojies!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 44, 73, 41, 16, 18 

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Idejas un plāni plūdīs vienmērīgi un tu spēsi realizēt daudzas lietas. Iespējams, sapņos jau aizceļosi tālu projām savā prātā. Zvaigznes norāda, ka nedēļas vidū tevi var pārsteigt kāds negaidīts apciemojums. Šis ir labs laiks, lai realizētu kādu ar būtiskiem papīriem saistītu darbu, īstenotu saraksti, kas kādu laiku ir atstāta novārtā. Visticamāk, apsvērsi domu uzlabot savas zināšanas, apmeklējot kursus vai uzsākot/atsākot mācības.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 22, 30, 78, 82, 36 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Zvaigznes norāda, ka tikai turpmākās divas nedēļas tev nāksies smagi strādāt, pirms varēsi atpūsties vai nedaudz atiet no sev uzkrautās darbu un pienākumu nastas. Viss ap tevi radīs jaunas vēsmas, kas var palīdzēt saskatīt jauna darba grafika nepieciešamību, ar tev piemērotāku, lēnāku darba tempu. Tavā ceļā būs jaunas  iespējas, tikai tev pašam būs jāizlemj – vai patiesi to vēlies! Planētu stāvoklis iezīmē, ka ir jāgaida līdz brīdim, kad tu spēsi pastāvēt par savu pozīciju, tu lēnām virzies uz to.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 49, 25, 37, 11, 68 
 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Zvaigznes iezīmē, ka pastāv tendence un pat nosliece, ka turpmāko divu nedēļu laikā tu izniekosi kā naudu, tā enerģiju. Planētu stāvoklis brīdina, ka šis nav īstais laiks, lai mestos riskantās spēlēs un ticētu kādām aizdomīgām iespējām. Ja tu esi saistīts ar sporta pasauli, tev ir īpaši jāuzmanās, lai nedarbojies pāri saviem spēkiem, lai nepārspīlē. Tu vari sajūsmināties par kādu ideju vai notikumu, kas pilnībā pārņems tevi savā varā, pat, ja dažkārt tas ietvers vien vārdus, ne reālu rīcību – izbaudi to! Planētu izkārtojums norāda, ka turpmākās divas nedēļas tev ir jādisciplinē sevi.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 57, 17, 87, 95, 3 

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Planētas ieies tev daudz labvēlīgākos aspektos nedēļas vidū. Nauda ieplūdīs tavās rokās, kas nesagādās nekādas grūtības; būs daudz vieglāk īstenot dažādas idejas. Cilvēki daudz labvēlīgāk uztvers tavus plānus, ieklausīsies idejās. Zvaigznes norāda, ka šis būs labs laiks, lai izteiktu priekšlikumus un/vai parakstītu būtiskus dokumentus. Ja tu aicināsi kādu uz romantisku tikšanos, pastāv labas iespējas, ka šis cilvēks atbildēs – Jā!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 43, 61, 85, 66, 3 

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Lēmumi vai plāni, ar ko tu nebiji īsti apmierināts iepriekšējā periodā, šajā nedēļā var iegūt citu, daudz pozitīvāku ievirzi. Tomēr gatavojies, ka kādu problēmu atrisināšanai šis nebūs labvēlīgs laiks un – zvaigznes norāda, ka tā tas turpināsies vēl ilgu laiku.  Tas paredz, ka tev ir jādara daudz vairāk, jāstrādā mērķtiecīgāk, lai paveiktu teju visu, kas ir tavos spēkos. Tava paša rīcība būs atslēga uz daudziem panākumiem.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir:  89, 18, 86, 81, 85 
 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Planētu stāvoklis šajā nedēļa iezīmē, ka tev ir nepieciešams koncentrēties uz vienu konkrētu lietu, ne sadalīt savu uzmanību uz vairākām. Nemēģini žonglēt ar visu uzreiz, rīkojies pēc prioritātes principa. Pēc nedēļas iesākuma tu varēsi veikt savus plānus vieglāk, pamazām iegūstot skaidrību savā dienaskārtībā. Zvaigznes norāda, ka pavisam drīz planētas izkārtosies tā, ka izjutīsit to labvēlību,  radot daudzus labvēlīgus apstākļus. Nedēļas nogalē veiksme tev uzsmaidīs visā spozmē!  

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 77, 1, 12, 33, 70 

 

Sabiedrība

Pārdroša zādzība Jēkabpilī raisa spraigas diskusijas – VIDEO

  Jēkabpilī šonakt nozagts pretrunīgi vērtētais lielgabals – daļa no pieminekļa, zem kura saskaņā ar vēsturiskajiem...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku trešdien. 24.02.2021. nakts otrajā pusē un...

Diemžēl otrdien atkal teju 1000 Covid-19 gadījumu, miruši vēl 17 cilvēki; slimnīcās 806

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) trešdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 983 jauni...

Magonei pēc vīra aizbraukšanas pienākuši grūti laiki

  Populārā STV šova "Slavenības. Bez filtra" viena no galvenajām varonēm, dzejniece Magone Šutoviene, nu uz...

Sinoptiķis Bricis atklāj jaunas ziņas par februāra pēdējās dienās un martā gaidāmo laiku – VIDEO

  Brīvdienās Latvijā strauji kļuva siltāks, lielā daļā valsts ir sācies meteoroloģiskais pavasaris. Tomēr vai tik...
Foto:Pexels.com/Kote Baeza/CC

Rīdziniece saņem patīkamu zvanu par bērnu pabalstu 500 eiro apmērā – pēc brīža viss sagriežas kājām gaisā

Jau ziņots, ka Valsts policija aizvien turpina saņemt iesniegumus no iedzīvotājiem, kuri iekrituši telefonkrāpnieku lamatās.  ...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Bousure/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. februāris

    Auns Pielūko, lai pastāvot par savu taisnību, tu nepalaid garām kādus vērtīgus padomus un norādījumus no...
flickr.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. februāris

  Šī kopumā būs diezgan pasīva diena. Labākais, ko vari darīt, pilnvērtīgi atpūsties un/vai doties pastaigā...
Photo by Postmans from Pexels

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. februāris

  Izvairies no pārlieku lielas būšanas uzmanības centrā. Ko vēl zvaigznes sola otrdienai, 23. februārim? Auns Auni...
Foto:Wallpaperbeta.com;Meteo.lv

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. februāris

  Esi piesardzīgs, tomēr neļauj bailēm ņemt virsroku un traucēt tevi ceļā uz mērķi. Ko vēl...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. februāris

Šī diena būs piemērota dažādiem svarīgiem notikumiem un lietām, kas kaut kādu iemeslu dēļ vairākkārt...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 22. – 28. februāris

Ziemas pēdējais mēnesis mērķtiecīgi ieiet finiša taisnē! Uzzini, ko turpmākās februāra dienas paredzējušas tieši tev....

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku trešdien. 24.02.2021. nakts otrajā pusē un...

Sinoptiķis Bricis atklāj jaunas ziņas par februāra pēdējās dienās un martā gaidāmo laiku – VIDEO

  Brīvdienās Latvijā strauji kļuva siltāks, lielā daļā valsts ir sācies meteoroloģiskais pavasaris. Tomēr vai tik...

Šonedēļ laiks ievērojami mainīsies – prognozes 7 dienām!

  Aizvadītajā nedēļā tika pārspēti divi minimālās gaisa temperatūras rekordi: 16.02. Bauskā termometra stabiņš noslīdēja līdz...