Šajā nedēļā sagaidīsim Jaunā gada iesākšanos! Ar mieru sirdī apdarīsim pēdējos pienākumus šogad un ieklausīsimies zvaigznēs – ko tās sola šonedēļ?

 

Auns

 

Parādi pasaulei, ko tu vari darīt tieši tagad! Tavs gars ir visu laiku augstākajā līmenī un esi spējīga pārlēkt jebkāda augstuma žogam. Racionālā balss tevī var ieteikt būt lēnākai un apdomīgākai, kā arī atbildīgākai, tomēr šoreiz vari tai neklausīt, tev ir visas iespējas sasniegt augstākās virsotnes ikvienā dzīves jomā. Vissvarīgākais būs pārliecība, ar kādu tu uzsāksi kaut ko! Tomēr nezaudē galvu. Tu noteikti meklēsi pēc labākām iespējām kā darbā, tā attiecību jomā, tomēr atceries, ka nereti neapgūtas teritorijas lieliski izskatās tikai no attāluma. Šajā nedēļā jutīsi iedvesmu un palīdzību, lai atrisinātu teju ikvienu problēmu. Dažkārt neļaujies emociju uzplūdiem, aizskaiti līdz desmit un rīkojies tikai tad, kad dusmas ir apdzisušas. Iespējams, atklāsi, ka daudz kas notiks pats no sevis, bez tavas piepūles un raizēm par to.

 

 

 

 

Vērsis

 

Aizmirsti savas rūpes un raizes, esi gatava kļūt laimīga! Pār tevi šajā nedēļā būs jauks aizsargājošs planētu izkārtojums, kas ļaus izbaudīt visu notiekošo. Iespējams, pēdējā laikā esi paveikusi un sasniegusi pietiekami daudz, lai šobrīd vienkārši ļautos atpūtai, kas ļaus izzust šķietamām raizēm un problēmām, kā arī, protams – iezīmēs skaidrākas nākotnes vīzijas, kas palīdzēs uzlabot tavas finanses, karjeru un mīlas dzīvi. Novērtē pati, ko esi paveikusi, jo visupirms tev pašai ir jābūt apmierinātai ar saviem panākumiem. Zvaigznes brīdina, lai atceries, ja vēlies ilgnoturīgus panākumus – sāc darīt ko vienu, pieķeries tam ar visu savu enerģiju un spējām, pretējā gadījumā sadalīsi visus savus spēkus mazākās daļās un panākumi daudzās lietās var izpalikt. Šis ir labs laiks, lai klusībā pārdomātu savu dzīvi. Pēc tam, kad tas ir paveikts – spēsi pārgrupēties un atgūt enerģiju. Spēsi būt vieda un palīdzēt citiem atrisināt kādas domstarpības vai problēmas, kas arī, iespējams, tas tev ļaus uzlūkot savu dzīvi no cita skatu punkta.

 

 

 

Dvīņi

 

Piesprādzējies! Šī nedēļa solās būt īsts izaicinājums! Iespējams, jutīsi, ka kāds mērķtiecīgi liek tev sprunguļus riteņos vai tu kā suns – bezcerīgi centies noķert pati savu asti – ir laiks sakārtot savas domas! Nezaudē pozitīvo skatījumu uz dzīvi, optimisms tikai palīdzēs sakārtot visu, jo pat, ja šķiet, ka strādā smagāk nekā jebkad iepriekš un tas tev nenes kārotos augļus, šis ir lielisks ieguldījums nākotnei, droši pamati veiksmei! Izbaudi straujo savas dzīves tempu. Zvaigznes tomēr brīdina, lai nepārstrādājies, esi piesardzīga ar izpalīdzēšanu citiem, raugi, lai netiec izmantota. Protams, būsi vairāk nekā gatava palīdzēt, vienkārši dari to, kas vispirms ir jāpaveic tev pašai un tikai tad, kad jūti, ka spēsi – neatsaki palīdzīgu roku. Ja jau kādu laiku tavā prātā ir kāda doma vai ideja, atklāj to saviem vistuvākajiem. Esi godīga un korekta, tas palīdzēs jūsu attiecībām uzplaukt, iespējams, nolīdzinot kādas senākas domstarpības.

 

 

 

 

Vēzis

Dzīve var šķist diezgan prasīga tieši tagad. Iespējams, tev varat rasties sajūta, ka dodies miljons dažādos virzienos. Cilvēki vēlas no tevis vairāk, nekā tu spēj dot. Ir pienācis īstais laiks, lai pārdomātu darbu vai attiecības – vai tu tiešām saņem atpakaļ to, ko vēlies patiesībā? Kādu cenu tu esi gatava maksāt par attiecībām? Vai par darbu? Šis ir labs laiks, lai pārvērtētu, kur atrodies savā dzīvē un izlemtu, kur patiesībā vēlies doties! Tiklīdz tu būsi sakārtojusi savu prātu, lai sāktu rīkoties, nekas vairs nespēs tevi apstādināt. Emocionālā drošība radīsies tikai tad, kad tu sapratīsi, ka vispirms ir pietiekami jāmīl pašai sevi. Rūpējies par sevi un apjautīsi, ka par visu būs vērts cīnīties! Nezaudē ticību saviem spēkiem un viss izdodies! Atvēli šajā nedēļā nedaudz laika, lai pavadītu ar saviem vistuvākajiem un draugiem, viņi to novērtēs.

 

 

 

 

Lauva

Brīvdienas pagāja bezrūpīgā noskaņojumā, bet tagad ir labs laiks, lai lietas uzlūkotu nedaudz nopietnāk. Apdomā, ko tu vēlies Jaunajā gadā sasniegt attiecību un karjeras jomā. Zvaigznes norāda, ka šonedēļ ir laiks, lai izbaudītu to, ko vēlies tikai tu. Tomēr mēģini aptvert tieši to, ko tu patiešām vēlies, un centies saredzēt kā tu vari izpausties un realizēt savas intereses vairāk. Nesoli pati sev to, ko nespēj pildīt – esi reālistiska. Labāk saraksti visu to, ko patiešām vari piepildīt un īstenot, skaties reāli uz tām lietām, kas ir iespējamas un koncentrējies uz to! Tev var rasties kārdinājums uzņemties jaunus projektus, tomēr zvaigznes mudina labāk aplūkot to, ko vari paveikt ar jau iesāktiem darbiem. Iespējams, atklāsi, ka atradīsi daudz pozitīvu, jaunu pieeju. Tavas vadības spējas šobrīd ir augstākajā līmenī, sāc tikai rīkoties un viss notiks pats no sevis.

 

 

 

 

Jaunava

Attiecības var šajā nedēļā sagādāt galvassāpes un tas atņems daudz spēka un laika citu lietu risināšanai, kas ļoti izsmels tavus spēkus. Ir laiks nolīdzināt visas pagātnes attiecības, lai tu spētu pilnībā izbaudīt un ļauties tagadnei un lūkoties – nākotnē. Ja tas ir iespējams, dodies kaut kur izvēdināt prātu vai vienkārši koncentrējies tikai uz savām vēlmēm, dažkārt veselīgs egoisms tikai nāk par labu. Zvaigznes norāda, lai neaizmirsti par savu veselību. Gūsti prieku, kur vien tas ir iespējams. Tev jājūtas labi pašai par sevi, atpūties un centies nerisināt vispirms kādu citu nesaskaņas un problēmas, bet tiec skaidrībā pati ar sevi. Iespējams, tev radīsies nesaskaņas ar kādu kolēģi vai radinieku. Nevaino tajā vien sevi, viena pagale nedeg. Zvaigznes iesaka koncentrēties uz to, ko tu spēj paveikt, centies saskatīt tās lietas, ko tavā ikdienā var mainīt un pārkārtot.

 

 

 

 

Svari

Tevi sagaida neliela savu ierasto ikdienas paradumu maiņa, tas ir tieši tas, kas tev ir nepieciešams, lai mainītu dzīvi sev visapkārt. Zvaigznes norāda, ka tev ir īpaši ieteicams atrast laiku, lai vairāk pabūtu svaigā gaisā, tas ļoti pozitīvi ietekmēs kā tavu pašsajūtu, tā palīdzēs uzlabot omu un, protams – sakārtot domas. Atrodi laiku, lai pārdomātu savu dzīvi, dažādus notikumus tajā.  Atmet paškritiskumu un piekasīšanos sev, nomierinies un saskati visas tās labās lietas, ko esi paveikusi un, ko sasniegusi – tādu noteikti nav mazums. Tev noteikti atradīsies kas tāds, par ko sev uzsist uz pleca! Saglabā savu radošumu, dinamiskumu un viss notiks tā, kā tu to vēlies. Pasapņo par savu ideālo nākotni, ieskicē nākotnes vīzijas, to, ko vēlies sasniegt tuvākajā laika. Pārmaiņas notiks, to apsola tev labvēlīgais planētu stāvoklis!

 

 

 

 

 

Skorpions

Vai esi tādā noskaņojumā, lai pārvietotu dažus kalnus, bet nezinu, kā sākt? Tava karjera, iespējams, neprogresē tādā tempā, kā esi cerējusi, taču tā virzās uz priekšu, tu taču to apzinies, vai tomēr nē? Tāpat kā planētas griešanās, pat, ja tu to neredzi – tas tāpat notiek. Iespējams, ka kāda situācija, kas šķita neiespējami agrāk sāks pārveidot un attīstīties tā, kā tu to vēlies. Citiem vārdiem sakot, viss smagais darbs, ko esi ieguldījusi karjera, sāks nest augļus un tu beidzot to saredzēsi. Ļauj visam notikt savu gaitu, nedari vairāk, kā tu spēj padarīt, nepārslogo sevi. Iespējams, kāds no taviem draugiem vēlēsies, lai vairāk atbalsti viņu, lai esi iejūtīgāka, prasot no tevis teju neiespējamo. Tomēr pēc laika viss nokārtosies. Esi godīga pret sevi!

 

 

 

 

Strēlnieks

Paļaujies uz savu sirdsbalsi, tā ir dabiskākā lieta, ko vari šobrīd darīt. Tu iedvesmosi citus ar savu aizrautību un centību, lai ko darītu – darbā vai mājās. Tomēr ļoti ticams, ka jutīsies izsmelta un vēlēsies atpūsties. Atrodi laiku sev, lai atpūstos un atgūtu spēkus pēc saspringtā svētku laika. Tāpat zvaigznes norāda, ka tev ir jābūt uzmanīgai, lai neaizvainotu kādu, kurš vēlēsies tev palīdzēt. Uzņemies atbildību par savām izjūtām pirms veic jebkādus soļus, lai vēlāk nebūtu jānožēlo. Ieelpo un neļaujies apkārtējo provokācijām, izvairies no konfliktsituācijām. Centies visu vienkāršot un neļaujies stresam. Esi tieša un rīkojies pēc saviem ieskatiem, attīsti savus talantus un dotības. Nebaidies sasmērēt rokas, ķeries klāt ikvienam darbam un viss izdodies.

 

 

 

 

Mežāzis

Ne visi būs gatavi sadzirdēt no tevis tavas domas un pārliecības. Nelauzi galvu un nepārdzīvo, ja tu nespēj kādam nodot to vēstījumu, ko uzskati par būtisku – mēs visi neesam vienādi, atšķiras mūsu domāšanas veids un vērtību skala – un tieši tāpēc dzīve ir tik interesanta. Šī ir laba nedēļa, lai paklusētu un sakārtotu savas domas, kad vien tas ir iespējams. Zvaigznes mudina būt mierīgai un maksimāli līdzsvarotai, saglabājot ap sevi harmonisku noskaņu. Esi strukturēta un organizēta, nezaudē pacietību, ja viss nenotiek pēc tava prāta. Labāk aizskaiti līdz 10, nevis iesaisties neauglīgos strīdos, kas šajā nedēļā ļoti ticams, ka var rasties. Tomēr tas nebūt nenozīmē, ka tev jāuzspiež tavs viedoklis, neļaujot citiem uzskatīt citādāk – domu daudzveidība ir vitāli nepieciešama! Cieni citus un viņu viedokli!

 

 

 

 

Ūdensvīrs

Zvaigznes šajā nedēļā iesaka tev būt piesardzīgai, lai nepārpūlies un nepārstrādājies. Domā par sevi, savu veselību un labsajūtu, nevis palīdzi kolēģiem – izejot ārpus savu spēju un spēku robežām. Šī nedēļa solās būt visai drudžaina un stresa pilna, centies saglabāt mieru un atpūties. Tavs pārliecinošais raksturs palīdzēs atrisināt dažādas problēmsituācijas, neatmet cerības panākt iecerēto, ja sākotnēji šķiet, ka nekas neizdodas. Šī ir nedēļa, kad ir ieteicams kādu laiku pafantazēt par nākotni, ieskicēt tajā tādas nianses, ko vēlies tuvākajā laikā sasniegt un īstenot. Ko tu vēlies mainīt? Ko uzlabot? Tāpat koncentrējies uz to, ko tu vari sasniegt šodien, ko īstenot tieši tagad un rīkojies! Mācies no savas pieredzes, no savām kļūdām un dažādiem misēkļiem – uztver to par labu mācību stundu. Zvaigznes iezīmē, ka pavisam drīz par savu smago darbu saņemsi ilgi kārotos augļus.

 

 

 

 

Zivis

Šī ir lieliska nedēļā, lai saplānotu kādu sabiedriskā pasākuma apmeklēšanu vai plānotu tikties ar sen neredzētiem radiem vai draugiem. Nav nozīmes vai esi no attiecībām brīva vai tev ir partneris, šis ir labs laiks, lai izbaudītu jauku sabiedrību, ļaujot uzņemt pozitīvas emocijas – kosmosa enerģija šajā nedēļā palīdzēs tev! Ja ir iespējams, plāno kādu tālāku vai tuvāku ceļojumu, tas nāks tikai par labu. Pat, ja šis notikums tiek plānots tikai vasarā, domas un idejas, ko smelsies – padosies daudz labāk, jo šobrīd tam ir lielisks planētu stāvoklis.  Plāno nākotnes notikumus, velti laiku savu mērķu pārdomāšanai. Iespējams, tu vēlies sasniegt ko pavisam citu. Saglabā pozitīvu noskaņojumu un viss notiks tā, kā vēlies tu. Zvaigznes iezīmē, ka tev nav jābaidās sapņot lielas lietas – tu spēsi panākt visu, ko vēlies, tavs entuziasms ir atslēga uz panākumiem!

 

Lai jums veiksmīga nedēļā!

Sabiedrība

Domāja, ka viņu izjoko: Rīdziniece paklausa vīramātei un tiek pie pilnīgi jauna auto!

  Vietējā “top!” organizētajā rudens loterijā izlozēta galvenā balva – jauna automašīna Volkswagen Taigo. Uzvarētāja ir...

Pirmajā Adventē sevi mūzikā piesaka dziedātāja Karlīne Anna Ērgle un kopā ar Agnesi Rakovsku izdod singlu “Bērnība”

Svētdien, 27. novembrī, kas šogad ir Pirmā Advente, ar sirsnības un sajūtām piepildītu dziesmu “Bērnība”...

Vairāki latvieši sestdien tikuši pie lielām naudas summām

  Tradicionāli, atzīmējot valsts svētkus, norisinājās iemīļotā Simtgades loterijas 100 000 eiro papildspēle. Arī šogad TV šova SuperBingo laikā četri veiksminieki sadalīja 100...
Foto:Flickr.com/Christian Korsager /CC

Izskan brīdinājums daļai “Swedbank” klientu

  Swedbank brīdina klientus-uzņēmējus – novērojams pieaugums krāpšanā ar viltotiem rēķiniem. Krāpnieki sākuši viltot rēķinus, nomainot sadarbības...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Nedēļa sākusies ar pagalam traģiskām ziņām

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no šī gada 25.novembra plkst. 6.30 līdz 28.novembra plkst. 6.30,...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...
Foto:Australiaentertains.com.au

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. novembris

  Šajā dienā tev nevajadzētu padoties nepamatotam pesimismam. Ja tu ļausies īgnumam, vienkārši nevarēsi gūt panākumus....
Foto: Let Ideas Compete/Flickr.com/cc

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 28. novembris – 4. decembris

  Straujiem soļiem tuvojamies 2022. gada beigām - novembra pēdējā nedēļa ir klāt, un arī decembra...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. novembris

  Šis būs labs brīdis radošām lietām. Padomā, kā vari padarīt pasauli ap sevi gaišāku un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. novembris

  Šī diena var atgādināt braucienu pa "amerikāņu kalniņiem". Kādā brīdī, kad šķitīs, ka panākumi jau...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...
wallpapersten.com

Decembra sākumā laiks jūtami mainīsies

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par turpmāk gaidāmo. "Pagājušā gada decembra sākumā...