Klāt jauna nedēļā! Ko zvaigznes paredzējušas tieši tev? Mēs zinām atbildi!

 

Auns

Šī nedēļa solās būt ļoti aizņemta ar dažādām tavām lietām. Tuvojoties nedēļas beigām, tevi sagaida jauks pārsteigums. Negaidītas izmaiņas, kas radīsies turpmākajās dienās, uzlabos tavu apkārtni. Zvaigznes norāda, ka tavs enerģijas līmenis ievērojami paaugstināsies, būsi sajūsmā par dažādām lietām savā ikdienā. Šis ir labs laiks, lai līdz galam atrisinātu nepabeigtos uzdevumus. Tavs personīgais magnētisms būs augsts, tāpēc šis ir labvēlīgs laiks randiņiem. Tomēr nedēļas sākums var radīt kādu nepatīkamu situāciju starp tevi un partneri. Venēra veicinās finansiālo labklājību, ja būsi pietiekami gudrs, pieņem kādu labu padomu šajā sfērā. Atbalsts nāks, kad tev to vajadzēs. Šonedēļ ļaujies sarunām, kas pacels tavu garīgo pašapziņu, kas palīdzēs pieņemt kādu nozīmīgu lēmumu tavā dzīvē.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 84, 15, 65, 68, 74 

 

 

Vērsis

Šajā nedēļā iespējamas problēmas ar materiālajiem līdzekļiem, taču radīsies dažas izvēles, kas var mainīt šos notikumu pavērsienus. Zvaigznes norāda, lai negaidi pārāk ilgi, nevilcinies ar pareizā lēmuma pieņemšanu, lai nepalaid garām lielisku iespēju. Kāda ziņa par tavām finansēm var nākt diezgan pēkšņi, ķer to ciet! Ļoti ticams, ka atskārtīsi, ka tev ir grūti izteikt savas domas, savas vajadzības, īpaši nedēļas pēdējās darba dienās. Šonedēļ ir ļoti ieteicams sākt jaunu veselības plānu. Sāksi justies daudz brīvāks un pārliecinātāks par kādu ilgtermiņa situāciju, vecās problēmas, šķiet tiks noskaidrotas, lai tu varētu saredzēt, ka notikumu pavērsieni turpmāk būs daudz skaidrāki. Ļaujies tam, lai māja šajās dienās kļūst par tavu iedvesmas avotu un komforta zonu, lai tu varētu badīt dzīvi visā tās pārpilnībā.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 7, 10, 97, 64, 40 

 

 

 

Dvīņi

Visticamāk, tavā prātā šobrīd ir brīvdienas vai ceļojums, atpūta pie ūdens. Izplāno un ļaujies laivu braucienu vai pat ceļojumam ar kuģi. Tava iztēle strādās ļoti labi, tāpēc tas palīdzēs realizēt daudzas lietas. Tev lieliski padosies pirkšana un/vai pārdošana. Tavs personīgais magnētisms vai šarms būs vislabākais palīgs dodoties pretī panākumiem. Nedēļas sākums piedāvās iesaistīšanos romantiskā atmosfērā. Venēra skorpiona zīmē šonedēļ piedāvās veidus, kā palielināt finansu perspektīvas, uzlabojot tavu ikdienas materiālo līmeni. Necīnies viens, ja netiec galā ar kaut ko, sazinies ar kādu ekspertu, vaicā pēc padoma. Ļauj citiem uzņemties vadību, sastrādājies ar kolēģiem, meklējiet kompromisus. Nedēļas beigās tevi sagaida patīkams pārsteigums.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 2, 18, 12, 24, 64

 

 

 

Vēzis

Dažus būtiskus lēmumus, kas tika pieņemti slepenā sanāksmē ieteicams atlikt uz pāris nedēļām, kamēr visa informācija tiks rūpīgi apstrādāta. Tomēr līdz nedēļas beigām tu skaidri apzināsies savu nostāju. Tāpat, zvaigznes norāda, ka šovasar tu vari nopelnīt kāda sev būtiska cilvēka atzīšanu. Tavā kabatā šajās dienās var iebirt papildus nauda. Neapgrūtini sevi pārāk nedēļas nogalē. Zvaigznes norāda, ka ir pienācis laiks ņemt pārtraukumu. Tu, visticamāk, jutīsies vērtīgs un novērtēts; partneris pret tevi izturēsies cienījami, iespējams, sagādājot krāšņu pārsteigumu vai kopīgas izklaides iespējas. Jūsu savstarpējā saskaņa būs laba. Pat, ja šajā nedēļā būsi pārspīlējis ar izdevumiem, joprojām uzskatīsi, ka viss bija tā vērts. Ļoti ticams, ka iegādāsies kādu luksusa lietu.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 4, 53, 46, 38, 66 

 

 

 

 

 

Lauva

Tu vari apjaust, ka daudzi notikumi un lietas tavā dzīvē ir ieguvuši noteiktu apveidu, novesti līdz galam un ir laiks – kam jaunam. Tomēr nesaskati tajā skumjas notis, lai tā ir tava priekšrocība, esi pacietīgs. Ļoti iespējams, ka dažas ļoti labas ziņas tevi sasniegs ar pasta starpniecību. Ticams, ka tev būs nepieciešams atkārtoti iesniegt kādus dokumentus. Esi piesardzīgs, dažādas ķibeles un likstas ar mehāniskajām ierīcēm ir iespējamas šajā nedēļā, bet tas nenozīmē, ka tev kaut kas ir jāatceļ, turi acis vaļā! Zvaigznes norāda, ka tavā prātā ir kāds sapnis, ka drīz vien var kļūt par realitāti. Nedēļas pēdējās darba dienās varēsi izpaust savu personību – krāsainās niansēs, piesaistot apkārtējo uzmanību. Ieguldi, virzi visu savu enerģiju naudas darījumu realizēšanai. Tavi sociālie instinkti būs sakāpināti, meklēsi teju jebkuru cilvēku pulcēšanās vietu un vēlēsies baudīt sabiedriskos pasākumus. Tomēr neļauj izklaidēm un bezrūpībai pārņemt tevi, tepat aiz stūra jau uzglūn svarīgi jautājumi, kurus, iespējams, esi atstājis novārtā, kas prasīs tavu uzmanību pavisam drīzā nākotnē.   

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 37, 20, 41, 14, 60 
 

 

 

Jaunava

Tu būsi patiesi laimīgs, ja šonedēļ kādu no darbiem varēsi atlikt, vai priecāsies, ka daļu no šī visa – tavā vietā atrisinās kāds cits. Iespējams, ka tā jau sen ir bijusi tava problēma, ka neesi spējis pateikt, ka ir nepieciešama palīdzība un tagad būsi patiesi priecīgs, ka beidzot daļu savu pienākumu – nodosi kādam citam. Cilvēki ap tevi šonedēļ var būt satraukti un nervozi, bet tu viegli spēsi atrast pareizo ceļu pie viņiem. Labāk atliec kādu nozīmīgu lēmumu pieņemšanu, jo sekas nevarēsi tik viegli izlabot, rīkojies tad, kad tavs prāts būs skaidrāks. Pievienojies šonedēļ citiem, kuriem ir tādas pašas intereses, kā tev un, dalieties tajās. Draugs vai mīļotais cilvēks, kurš, iespējams, nesen bija apslimis vai jutās slikti, atgūsies un tu vari mēģināt mierināt un uzmundrināt viņu, cik vien labi to spēj. Tu šobrīd esi šim cilvēkam vajadzīgs vairāk nekā jebkad agrāk. Kādu ierīču vai interjeram piemērotu mēbeļu meklēšana var izrādīties problēma, ja tas ir iespējams, labāk atliec šo procesu līdz nākamajai nedēļai. Velti laiku, lai parādītu mīļotajam cilvēkam nedaudz vairāk mīlestības, jo ļoti ticams, ka tava otra pusīte pēdējā laikā daudz ko ir darījusi tavā labā, tāpēc tagad ir pelnījusi nedaudz atzinības.
Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 3, 35, 1, 98, 59

 

Svari

Zvaigznes norāda, ka šonedēļ deviņas no desmit planētām ienesīs lieliskus aspektus tavā zvaigznājā. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, ko tu izvēlēsies, viss izvērtīsies tieši tā, kā tu to vēlies. Šis būs ļoti laimīgs laiks tev! Protams, ja tu nolemsi nedarīt neko, tad nekas arī nenotiks! Dodies laukā un dari kaut ko svaigā gaisā. Lai kas tev šobrīd būtu svarīgs, sāc rīkoties tagad! Lietas nedaudz sarežģīsies, kļūs grūtākas nedēļas vidū, kad Merkūrs ieiet Vēža zīmē, padarot tavu domāšanu un rīcību mazliet emocionālāku un subjektīvāku. Lai gan viss nebūs tik aizraujošs kā tu to, iespējams, vēlies, tev vajadzētu gūt labumu – iegūstot līdzsvaru savā ikdienā. Nedēļas nogalē tava enerģija atjaunosies. Šis ir laiks, lai veiktu sāktu daudz ko jaunu. Izbaudi un īsteno iespējas, kas būs tavā ceļā.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 40, 13, 37, 25, 32

 

 

 

Skorpions

Nedēļas pirmajā daļā tu vari būt nedaudz kaprīzs. Dari kaut ko jauku savā labā, lai paceltu savu garastāvokli. Zvaigznes norāda, ka tu šobrīd esi tādā posmu savā dzīvē, ka ir jāgatavojas uzsākt, ko jaunu, ir jāpāršķir jauna lappuse. Tavas domas un prātu tuvākajā laikā var aizņemt dažādas pārdomas. Ļoti iespējams, ka gūsi dažas vērtīgas mācības. Tev ir jāizmanto ik mirklis, lai izmantotu to savā labā. Būsi pareizajā garastāvoklī, lai ļautos it visam, īpaši nedēļas vidū. Meties kādā ceļojumā šonedēļ, izmanto laiku, lai atjaunotu kontaktus ar senām paziņām, sazinies ar sen neredzētiem ģimenes locekļiem, ar, kuriem, iespējams, zudis kontakts. Tomēr zvaigznes norāda, ka nedēļas vidū tevi var piemeklēt nelielas problēmas, varbūt nedaudz pastrīdēsies ar mīļoto cilvēku, kas var kļūt par iemeslu, lai tiktu apdraudētas jūsu kopīgās brīvdienas, bet tu spēsi atrast ģeniālu veidi, kā atrisināt to, un viss noritēs kā plānots. Nedēļas nogalē varēsi būt liels palīgs savai ģimenei, tomēr nerīkojies pašrocīgi, komunicējiet un kopīgi meklējiet risinājumus katrai konkrētajai situācijai. Tāpat tevi sagaida daudzas un dažādas aktivitātes, ļaujies tām!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 6, 30, 71, 90, 37 

 

 

Strēlnieks

Šī nedēļa tev solās būt ļoti veiksmīga, īpaši, lai mestos dažādos darbos, piepildītu visas tavas vēlmes. Ja tev šobrīd ir nepieciešams darbs, ir īstais laiks doties uz pārrunām. Ja nesen esi pārvācies uz jaunu mājvietu, iepazīsties ar kaimiņiem. Dramatisma nots visai dabiski iezagsies tavā ikdienā, taču šonedēļ tas tev var nākt par labu. Tavs personīgais magnētisms un šarms, apvienojumā ar tavu auru šobrīd padarīs iepazīšanās vieglas un nepiespiests. Strādā pie sava paštēla un īpaši ar draugu palīdzību, tu iegūsi nepieciešamo iznākumu. Zvaigznes norāda, ka šī būs laba nedēļa, ļoti laimīga un veiksmīga. Ļoti ticams, ka tavs mīļotais cilvēks pēdējā laikā jūtas nedaudz palicis novārtā, ir laiks to mainīt. Parādi savai otrajai pusītei, cik īpašs cilvēks tev ir, iegādājies kādu jauku dāvaniņu. Sāciet iekustināt starp jums radušos rutīnu, mēģini pārraut šo riņķa danci. Zvaigznes iezīmē un iesaka piedalīties kādā loterijā, veiksme ir tavā pusē. Atmet visus aizbriedumus un ļaujies šīs nedēļas piedāvātajiem piedzīvojumiem.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 88, 27, 71, 69, 70 

 

 

Mežāzis

Šis ir laiks, kad tu vienkārši nogaidoši noraudzīsies apkārt, gaidot īsto brīdi – daudz svarīgākām norisēm tavā dzīvē. Rūpējies un pārskati senākus darījumus, sakop vidi ap sevi, šādi sakārtojot arī savas domas. Zvaigznes norāda, ka šis ir jauks laiks, lai plānotu brīvdienas. Tev šobrīd ir daudz enerģijas, taču ļoti ticams, ka līdz šim nav īsti bijis, kur to likt, šādas idejas attīstīšana būs pareizais rīcības virziens. Ļoti ticams, ka apkārtējo darbības un rīcība izraisīs tevī satraukumu un pat nepacietību. Zvaigznes iesaka – pirms veikt jebkādas darbības, pārliecinies, ka tu pilnībā apzinies to iespējamās sekas, nevis vienkārši reaģē uz savu diskomfortu, darot pirmo, kas iešaujas prātā. Iemācies samierināties ar lietu norisi, ka tu nespēj mainīt it visu savā ceļā, jo daudz kas nav atkarīgs vien no tevis. Ļoti ticams, ka tavas sajūtas būs saasinātas, ka reaģēsi uz kādu asumu, aizmirstot, ka ne viss tavā dzīvē šobrīd ir tik drudžains. Skaidrs ir viens – tev šobrīd daudz kas ir jāmaina, nevis jāatbrīvojas no tā pavisam!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 79, 77, 74, 45, 32 

 

 

 

Ūdensvīrs
Zvaigznes iezīmē, ka šobrīd tev piemīt izteikta nojauta par dramatisku notikumu iespējamību, izmantot to kā savu priekšrocību. Šķiet, ka šobrīd esi uz pareizā ceļa. Šī ir laba nedēļa, lai paveiktu visas lietas līdz galam. Tuvojoties nedēļas beigām, tevi sagaida jauks pārsteigums. Būs iespējams realizēt dažas negaidītas izmaiņas. Zvaigznes mudina, ka šis ir piemērots laiks, lai uzlabotu savu apkārtni. Tev noteikti ir dažas oriģinālas idejas, ko ir nepieciešams iekustināt, ievest tās sākuma fāzē. Tāpat šonedēļ noteikti tavas pūles un mērķi būs virzīti uz pārmaiņām. Nedēļas sākums ir piemērots mākslinieciskām darbībām vai vienkārši rūpēm par sevi. Karo ar vēlmi slinkot! Koncentrējies uz darba projektiem, kam nepieciešama intensīva uzmanība, jo tu zināsi, kā tieši gūt panākumus. Būsi atvērts jauniem kontaktiem, saziņai un komunikācijai ar citiem. Nedēļas vidū ir ieteicams pastrādāt vienatnē.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 9, 34, 91, 29, 65 

 

Zivis

Šķiet, ka šajā nedēļā centīsies atrast veidus, kā palielināt savus personīgos resursus un veidot krājkontu. Lai, ko tu izlemtu dari to, jo zvaigznes tev sola veiksmi, neraugoties uz to, ka tas noteikti prasīs daudz vairāk tava laika nekā ierasts. Tava iztēle strādā ļoti labi, varēsi nākt klajā ar kaut ko pavisam oriģinālu un vienlaicīgi arī visai praktisku. Brīvā laikā trūkums atstās ietekmi uz tavām attiecībām, īpaši nedēļas izskaņā. Tāpat zvaigznes brīdina, ka mazāk pārdomātas lietas, arī var kaut ko mainīt. Tu vari saņemt atzinību nedēļas vidū, visticamāk, par labi padarītu darbu. Kāds notikums, ko vēlies realizēt nedēļas pēdējās dienās var izmaksāt daudz vairāk, nekā, iespējam, to biji plānojis, liekot aizdomāties – vai vispār vari to atļauties. Piedāvā kādam savu laiku, nevis naudu. Zvaigznes iesaka palēlināt savus rīcības tempus šonedēļ, un rūpēties, lai nekļūsti pārāk agresīvs, jo īpaši pret daiļā dzimuma pārstāvēm, ja esi vīrietis. Ļoti ticams, ka saņemsi kādu nelielu piepeļņas piedāvājumu. Esi pacietīgs, jo īpaši, ja neesi apmierināts ar savu darbu, mājām vai attiecību sfēru, nestrēb karstu!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 81, 93, 85, 73, 51 

 

 

 

Lai notikumiem bagātas turpmākās jūlija dienas!

Sabiedrība

Nevakcinēšanās un populistu atbalstīšana: Vai eksakto zināšanu trūkums vairo sabiedrības tumsonību Latvijā?

  Jau vairākus gadus dažādas organizācijas – tostarp Latvijas Darba devēju konfederācija satraucas par katastrofālo darba...

Agresija, lamas, karogu zagšana: Daugavpilī grūti būt Ukrainas pusē

  Lai gan tā dēvētās “uzvaras dienas” svinības Latvijā oficiāli šogad bija liegtas, jo 9.maijs tika...

83 gadus vecs “merša” stūrētājs sarīko pats savu šovu Rīgas maratona trasē – VIDEO

  Svētdien ap pulksten 14.30 Rīgā maratona laikā tās trasē nokļuva pirmšķietami dezorientējies 1939. gadā dzimis...
Foto:Pexels.com/CC

Ukraiņiem 90 dienu periodu ar bezmaksas dzīvesvietu un ēdināšanu nepagarinās; vietām kavējas pabalsti

  Pēc pusotras nedēļas apritēs 90 dienas kopš kara sākuma Ukrainā. 90 dienas ir periods, kurā...

Iemeslu priekam maz: Jaunākā laika prognoze 7 dienām!

  Nedēļas pirmajā pusē gaidāms visai auksts laiks un, gaisa temperatūra dienā būs līdz +10…+15°,  naktīs...

Nepatīkamas vēstis par gaidāmo laiku; no ceturtdienas viss mainīsies

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par turpmāk gaidāmo laiku. "Tuvākās diennaktis Latvijā...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Māris Pehlaks /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. maijs

  Auns Šodien ne pa kam nevēlēsies piekrist savas otras pusītes sacītajam. Kad viņš jau kārtējo reizi...
Foto:Pixabay.com/Spiritze/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 16.-22. maijs

  Pavasara noslēdzošais mēnesis maijs ar pilnu joni turpinās - nāc, palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un...
Foto:Flickr.com/Billy Wilson/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. maijs

  Auns Šodien ar visiem pieejamajiem līdzekļiem centīsies atbrīvoties no dusmām. Tās vajās tevi gan personīgajā, gan...
Foto:Behforum.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. maijs

  Auns Šodien nepaguris centīsies panākt kādu, kurš paguvis sasniegt vairāk, nekā tu. Tu izvērtēsi visu, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. maijs

  Auns Šodien tavu uzmanību piesaistīs kāda ierīce, kuru pamanīsi labākā drauga mājās. Protams,arī tev radīsies vēlme...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. maijs

  Auns Šo dienu pavadīsi pozitīvā gaisotnē. Tā tevi burtiski ieskaus. Pamodīsies no šķindošu trauku skaņas, kas...

Mājai un Dārzam

Iemeslu priekam maz: Jaunākā laika prognoze 7 dienām!

  Nedēļas pirmajā pusē gaidāms visai auksts laiks un, gaisa temperatūra dienā būs līdz +10…+15°,  naktīs...

Nepatīkamas vēstis par gaidāmo laiku; no ceturtdienas viss mainīsies

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par turpmāk gaidāmo laiku. "Tuvākās diennaktis Latvijā...
Foto:Pexels.com/Sergei Degtyarev/CC

Izskan nepatīkamas ziņas par laiku tuvākajās dienās; nākamnedēļ tas krasi mainīsies

  Par turpmāk gaidāmo laiku stāsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi. 11.maijā Latvijā tika fiksēti...