Klāt jauna darba nedēļa. Laiks steidz aizvien tuvāk pavasarim. Laiks sagatavot sevi un savi vidi jaunām pārmaiņām. Tieši tāpat kā dabā – drīz viss plauks un zels. Nāc, aplūko, kā izvietojušās zvaigznes un planētas, ko tev šonedēļ ieteicams darīt, bet no kā labāk izvairīties.

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ kāds cilvēks, ar ko agrāk labi komunicēji, bet kaut kādu iemeslu dēļ to pārtraucāt, varētu tevi uzmeklēt. Iespējams, saņemsi paskaidrojumus vai atvainošanos par pagātnes notikumiem. Saņemsi ziņas, vēstuli vai satiksi personīgi cilvēku, kurš dzimis Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē un dzīvo tālu no tevis. Būs izmaksas, kas saistītas ar bērna izglītošanu, talanta attīstīšanu vai spējām, privātstundām sporta un mākslas jomā. Šonedēļ atklāsi arī to, ka esi radījis sev nevajadzīgas bažas un rūpes par kaut ko – tas būs iemesls priekam, jo izrādīsies, ka viss ir daudz labāk un vienkāršāk. Sajutīsi atvieglojumu un tavs emocionālais stāvoklis uzlabosies.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Labvēlīga nedēļa pirkumiem, kas paredzēti tavam mājoklim – izmaiņām interjerā, visa veida pārmaiņām un inovācijām, kas saistītas ar to. Iespējams, nāksies pārcelties uz jaunu māju vai veikt ļoti krasas pārmaiņas esošajā. Šī nedēļa būs labvēlīga arī ceļojumiem – galvenokārt tādiem, kur dodies sava prieka pēc, piemēram, radinieku vai draugu apciemošanai. Vēršu vīriešiem ceļošana kaut kādu iemeslu dēļ var izrādīties ļoti svarīga saistībā ar nākotni. Iespējams, tu satiksies ar kādu, kurš nāks pie tevis ar konkrētu mērķi. Iespējams, tas būs kāds no tālienes. Šīs nedēļas laikā Vēršu vīriešiem un bērniem iespējamas veselības problēmas, tāpēc sargiet sevi!

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Dvīņu sievietēm šonedēļ radīsies izmaiņas izglītības jomā vai darbā, iespējama arī aiziešana no pašreizējās darba vietas. Būs iespēja atrisināt problēmas, nolīdzināt asumus, kas radušies ar kādu personu, kura dzimusi Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Kopumā šī nedēļa būs iespēja rast dažāda veida kompromisus. Būs laiks svarīgu lietu, problēmu risināšanai. Var gadīties, ka šonedēļ apsvērsi iespēju doties ceļojumā vai uzaicināsi kādu tālienē dzīvojošu draugu, paziņu vai radinieku apciemot tevi. Ja dosies ceļojumā, iespējamas arī dažādas problēmas, taču centies uz visu paraudzīties reālistiski, nevis lolojot ilūzijas vai veltīgas cerības.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ, iespējams, saņemsi naudu pateicoties savām pūlēm, darbam. Var gadīties, ka ienākumiem būs saistība arī ar kādu cilvēku no tavas ģimenes, juridiskas institūcijas vai citas personas, kura dzimusi Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Solās būt labvēlīga attīstība lietām, kam ir juridisks vai finansiāls raksturs. Attīstīsies notikumi saistībā ar kādu tavu draugu. Iespējams, beidzot kāds, kurš dzimis Lauvas, Auna vai Strēlnieka zīmē, izpildīs tev doto solījumu. Kāds zēns vai jauneklis var radīt tev kādus bojājumus/zaudējumus vai ko līdzīgu, kas saistīts ar nelielu naudas summu. Uzmani savu maku un finanses kopumā – šonedēļ tam būs liela nozīme.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šonedēļ, iespējams, tevi priecēs papildus naudas iegūšana, kam pamatā būs kādi svarīgi finanšu dokumenti (tajā skaitā arī kredīta līgums). Iespējams, saņemsi naudu no personas, kura dzimusi Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Var gadīties, ka saņemsi ne visai patīkamas ziņas saistībā ar kādu sievieti vai sievietēm. Var gadīties, ka šonedēļ tev nāksies sastapties ar lieki lolotām ilūzijām vai maldiem saistībā ar kādiem neseniem notikumiem personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Tas tev neradīs finansiālus zaudējumus, bet gan saasinājumus emocionālā ziņā – būs grūti savaldīties un uztvert visu mierīgi.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Labvēlīga nedēļa, lai attīstītu vai pabeigtu kādas lietas, kas saistītas ar mantojumu, vecāku īpašumu, pensiju un līdzīgām. Tev būs iemesls priecāties par kādu pasākumu vai vienošanos ar sievieti, ne kuras saņemsi naudu vai citu materiālu labumu šonedēļ. Sievietēm Jaunavām var gadīties kāds patīkams pārsteigums – arī negaidīta atlīdzība vai peļņa. Grūtāka šī nedēļa solās būt tām Jaunavām, kuras kaut kādu iemeslu dēļ ir nošķirtas no bērniem. Radīsies emocionāli mirkļi vai pat depresija, skumjas, vientulības sajūta. Var gadīties arī, ka būsi neapmierināts, jo saņemsi sliktas ziņas, kas būs saistītas ar personu, kura dzimusi Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šonedēļ būs tikšanās ar cilvēkiem, kuri dzimuši Jaunavas, Mežāža vai Vērša zīmēs – tas palīdzēs tev atrisināt nesaprašanos, apmulsumu vai kādu problēmu. Iespējams, tevi uzmeklēs kāds cilvēks, kurš vēlēsies, lai palīdzi viņam tikt galā ar kādu nopietnu problēmu. Tieši tu būsi tas, kurš spēs viņam visvairāk palīdzēt vai sniegt vērtīgus padomus. Šonedēļ, iespējams, saņemsi kādu negaidītu dāvanu, dokumentu vai atlīdzību, kas attiecas uz īpašumu vai īpašumtiesībām. Pievērs uzmanību attiecībām ar sievieti, kura nav tava radiniece, bet ar kuru tev ir pēdējā laikā izveidojusies īpaši laba komunikācija. Iespējams, viņa ar viltu un liekulību mēģina atspēlēties par kaut ko, kas noticis nesenā pagātnē. Tev tikai nepieciešams rūpīgāk paraudzīties uz jūsu savstarpējo komunikāciju.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šonedēļ, iespējams, varēsi papildināt ģimenes budžetu, saņemot naudu no kāda tuva cilvēka. Ja šobrīd esi procesā, kas saistīts ar īpašuma maiņu, būsi priecīgs par to, kā viss norisinās. Iespējams, nāksies nopietni pārdomāt dažādas lietas, kas saistītas ar kādu tev labi zināmu sievieti, pievēršot uzmanību viņas liekulīgajām darbībām un komentāriem. Tev vajadzētu noskaidrot, kas slēpjas aiz viņas darbībām – vai tas ir domāts labi, vai tomēr ne tik. Šonedēļ gaidāma svarīga saruna ar vīrieti, kurš dzimis Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē. Iespējams, saņemsi interesantu personiska vai profesionāla rakstura piedāvājumu no kādā vīrieša.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ var rasties nepatikšanas par lielu naudas summu, kas var novest pie sava veida neizdošanās, piemēram, līguma noraidīšanas, solījuma nepildīšanas vai kā līdzīga. Iespējams, saņemsi kādu nepatīkamu apgalvojumu vai emocionāli slikti jutīsies kāda ģimenes drauga, kolēģa vai kaimiņa dēļ. Taču tev nevajadzētu šajā lietā iejaukties, ir lietas, kas jāatrasina cilvēkiem pašiem – necenties vienmēr un visur censties izlīdzēt. Šonedēļ kāds notikums, kas saistīts ar zēnu vai jaunekli, varētu būt par iemeslu, lai dotos uz kādu saviesīgu pasākumu, ceļotu vai piedalītos ikdienā neierastākā pasākumā. Strēlnieku vīriešiem šonedēļ būs iespēja iegādāties dažādas nepieciešamas lietas, jo īpaši, ja runa ir pa kādiem materiāliem. Varēsi sevi iepriecināt ar dažādām nepieciešamām un noderīgām lietām.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šonedēļ nāksies iziet caur dažādām grūtībām, kas saistītas ar bērnu vai mazbērnu. Situācijas šonedēļ kopumā solās būt vairāk emocionālas, neatkarīgi no tā, ar ko tās būs saistītas. Dažos gadījumos var rasties problēmas bērnu laulībā, kur tu nebūsi spējīgs nekādā veidā palīdzēt. Šonedēļ būs kāds pārsteigums, tāpēc nebrīnies, ja pēkšņi saņem zvanu no kāda cilvēka, kurš agrāk tavā dzīvē bijis diezgan nozīmīgs. Grūti noformulēt to, kāds tieši varētu būt šis pārsteigums, jo tā iespējamības amplitūda šonedēļ Mežāžiem būs ļoti plaša. Iespējams, nāksies iesaistīties konfliktā ar kādu, kurš pēdējā laikā teicis tev vai par tevi dažādas nepatīkamas lietas. Tevi pārņems bažas par iespējamām attiecībām pēc šāda konflikta.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šonedēļ būs iemesls, lai apmeklētu kādu tikšanos, piedalītos svētkos, kas būs saistīti ar jaunu sievieti. Ūdensvīru vīriešiem, kuriem šobrīd nav romantisku attiecību, spēcīgas, patīkamas emocijas varētu radīt jauna iepazīšanās. Šonedēļ telefona sarunas ar tuviem un tāliem cilvēkiem, nozīmīgu dokumentu sagatavošana, parakstīšana lielā mērā varētu noteikt tavu nākotnes plānu realizāciju. Iespējams, tu dosies kādā iepriekš plānotā braucienā. Negaidīti jaunumi varētu tevi pārsteigt par kādas tev zināmas personas veselības problēmām. Iespējams, radīsies bažas par kāda līguma, dokumenta saņemšanu. Taču nevajadzētu uzreiz krist panikā. 

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šonedēļ būs vairākas svarīgas cerības un saistības ar dažādiem cilvēkiem. Lielā mērā tas attiecas uz saistībām ar cilvēkiem, kuri dzimuši Vērša, Mežāža vai Jaunavas zīmē. Iespējams, iegūsi kādu jaunu paziņu personīgajā vai profesionālajā vidē. Zivju sievietēm radīsies izmaksas, kas saistītas ar bērnu vai arī gluži pretēji – naudas iegūšana viņa dēļ. Veiksmīga nedēļa finansiālā ziņā jaunām Zivju sievietēm. Romantiskajā ziņā lietas solās būt neprognozējamas. Iespējams arī aizvainojums, pārpratums vai nolaidība no partnera puses. Greizsirdība šoreiz lietas padarīs tikai sliktākas, tādēļ uzmanies ar to.

 

 

Lai tev brīnišķīga jaunā darba nedēļa!

Sabiedrība

Kuram tiks iespaidīgā naudas summa no šova “Dejo ar zvaigzni”?

  Šo svētdien, 4. decembrī, gaidāms TV3 šova “Dejo ar zvaigzni” fināls. Par uzvaru un galveno...

Jaunas ziņas par populāro režisoru Intaru Rešetinu

  Latvijas Leļļu teātris izsludinājis februāra repertuāru un uzsācis biļešu pārdošanu teātra kasē Rīgas Latviešu biedrības...

Tirgotājs “Maxima” pirms svētkiem nāk klajā ar jauku ziņu

  Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, “Maxima Latvija” izveidojusi grandiozu rotaļu lāci, kas sagaidīs ģimenes un bērnus...

Kurš brauks uz Eirovīziju Liverpūlē? Noslēgusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas konkursam “Supernova”

  1. decembrī noslēdzās pieteikšanās Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova” – kopā šogad iesniegta 121...

Magones cīņa ar nelūgtiem viesiem beidzas pavisam nelāgi

  “Avotiņu” mājas pakšos iemitinājušās žurkas, kuras STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone cer iznīdēt...

Kiviči piedzīvo nepatīkamu atklājumu bērnu preču veikalā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Kiviču pāris plāno kristīt savu meitiņu, taču izaicinājumu sagādā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Zvaigznes šodien brīdina – neieslīgsti rutīnā, īpaši, ja ikdienā esi enerģiska un dinamiska personība. Elpo...
Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Mājai un Dārzam

Izskan jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognozes 7 dienām!

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...