Jūlijs nu jau gandrīz vidū, tāpat arī vasara. Laiks skrien strauji un nesaudzē neko. Tiesa – par to uztraukties nav vērts! Labāk aplūko, ko turpmākajai nedēļai tev sola zvaigznes!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ, iespējams, nāksies tikties ar cilvēkiem, ko necerēji vēl kādreiz satikt. Būs iespēja atsākt pārtrūkušas attiecības, izbeigt vecus konfliktus un līdzīgas lietas. Laba attīstība solās būt dažādiem plāniem un darbībām, kas saistītas ar kultūras mantojumu, īpašuma aprūpēšanu vai kopīgas laulāto mantas apsaimniekošanu. Emocionālā ziņā šī nesolās būt visai stabila nedēļa, būs arī straujas garastāvokļa maiņas, skumjas, sentimentalitāte, kas varētu izprovocēt dažādu nepatikšanu sākšanos vai nejauku attieksmi pret tevi. Iespējams, nāksies doties ceļojumā vai vienkārši gatavoties tam. Iespējama prombūtne no mājām vairāku dienu garumā vai tieši pretēji – beidzot atgriešanās mājās. Varēsi veikt izmaiņas savā ikdienā un attiecībās lietās, kas saistītas ar ceļošanu vai tālieni. Izvairies no jaunām romantiskām iepazīšanām, kā arī uzmanies, ka neiekulies liekās afērās.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šonedēļ būs dažādas svarīgas sarunas par nākotni, jo īpaši, ja tajā vēlies iekļaut grūtniecību, bērna piedzimšanu. Būs iespējams diskutēt vai veikt īpašus pasākumus, kas saistīti ar izdevumiem par bērna vai mazbērna izglītību, dzīvesvietas īri/pirkšanu, vai dažādu preču  iegādi. Pārsteidzīgs prieks, kas bijis Vērš vīriešu dzīvē, šonedēļ varētu izrādīties tomēr kā viltus informācija, kas balstīta uz nepatiesiem faktiem. Arī šonedēļ varētu parādīties ilūzijas neprecīzas vai nepārbaudītas informācijas dēļ, vai mainoties apstākļiem. Ar lielu piepūli šonedēļ varēsi paspert kādu soli uz priekšu, taču neko daudz tas nesola. Būs tikšanās un/vai saruna ar meiteni vai jaunu sievieti, ka vairos stresu, radīs bailes vai uztraukumu par kaut ko. Pievērs tam uzmanību, jo viņas asaras nebūs viltotas. Viņa tiešām savā sirdī glabā lielas sāpes, nav svarīgi, ko viņa izrāda sabiedrībai. Iespējams, tev nāksies doties neplānotā ceļojumā.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šonedēļ tevi gaida nopietnas profesionālas saistības, sarunas un tikšanās. Darbs un bizness būs sarunu temati ar draugiem, ar kuriem tevi ir kopīgas idejas, plāni vai problēmas. Jaunas idejas vai jauni darba piedāvājumi ,vai iesaistīšanās kādā projektā, var tev izveidoties saistībā ar personu, kura dzimusi Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Var nākties pieņemt kādu ļoti svarīgu lēmumu pēc sarunas ar cilvēku, kurš dzimis Mežāža, Jaunavas vai Vērša zīmē. Iespējams, tam pamatā būs kāda ļoti nopietna un sarežģīta situācija, kas tevī izraisīs lielu emociju gūzmu. Iespējams arī kāds patīkams pārsteigums, kas ļaus tev uzlabot garastāvokli. Var gadīties, ka tas būs kāds priecīgs notikums, kam turpinājums būs nākamajā gadā. Tevi varētu pārsteigt kāda persona, kura dzimusi Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ būs kāds svarīgs notikums vai satikšanās, kas saistīta ar meiteni vai jaunu sievieti tavā ģimenē. Iespējams, saņemsi ziņas par meitenītes piedzimšanu vai arī par savu, vai kādas sev tuvas sievietes grūtniecību. Gūsi veiksmi savu iespēju realizēšanai vai vēlmju, plānu izpildei, pateicoties draudzīgām attiecībām ar citiem cilvēkiem. Šonedēļ, iespējams, satiksi savu sapņu cilvēku/nākotnes partneri, tāpēc izturies nopietni pret attiecībām. Uzmanies no cilvēkiem, kuri dzimuši Svaru, Ūdensvīra vai Dvīņu zīmē, šonedēļ viņi varētu mēģināt manipulēt ar tevi vai krāpties. Ko zaudēsi šādās situācijās, nebūs iespējams atjaunot. Iespējami svarīgi notikumi šonedēļ, kas lielā mērā varētu ietekmēt visu atlikušo gadu. Vēžu vīrieši varētu saņemt kādu negaidītu dāvanu vai naudu.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šonedēļ vajadzētu pacensties izvairīties no strīdiem ar vīriešiem, jo, iespējams, pat vismazākais sīkums var pāraugt lielā teju tornado, kas varētu iznīcināt svarīgas tavas attiecības vai plānus. Apbēdināt tevi varētu dažādi negadījumu mājās. Pārgalvīga bērna vai mazbērna uzvedība varētu radīt bojājumus kādam svarīgam vai dārgam īpašumam vai citam priekšmetam. Bērnam vai mazbērnam var rasties materiāla rakstura problēmas vai kādas citas mājsaimniecības jomā. Šī nedēļa liks tev apsvērt, kā atcelt kaut kādus savus plānus, saistības vai solījumus, jo tev radīsies jauni apstākļi un mērķi. Solās būt ļoti daudz uzdevumu, bet maz laika to īstenošanai. Lauvu vīrieši, iespējams, saņems svarīgu zvanu vai priekšlikumu.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šonedēļ būs dažādas virtuālas sanāksmes vai komunikācija, iepazīšanās ar dažādiem cilvēkiem. Radīsies savstarpēji izdevīgas sarunas un situācijas ar cilvēkiem, kuri dzimuši Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmēs. Iespējams, saņemsi no drauga ielūgumu uz kādu pasākumu . mājās noritēs svarīgas sarunas par naudu, vispārējiem izdevumiem un turpmākiem ieguldījumiem. Iespējams, nāksies pieņemt ļoti nozīmīgus lēmumus un veikt svarīgas darbības, kas saistītas ar ģimenes budžetu. Iespējama interesanta plānu un pasākumu attīstība, kas saistīti ar mājokli vai kādu citu īpašumu. Iespējami dažādi notikumi, kas būs saistīti ar vīrieti, kurš dzimis Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē. Šīs personas rīcībai būs ietekme uz tavu personīgo dzīvi vai darbu līdz šīs nedēļas, iespējams, pat mēneša beigām.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šonedēļ tev būs iespēja veiksmīgi īstenot savus plānus un idejas. Varēsi saņemt palīdzību vai noderīgu padomu no cilvēkiem, no kuriem tu pat nebūsi gaidījis šādu žestu. Ja vien rūpīgi sagatavosies un strādāsi, tavi plāni straujiem soļiem virzīsies uz priekšu un spēsi tos realizēt tuvākajos mēnešos. Trauksme vai bažas radīsies saistībā ar zēnu vai jaunekli, kurš atrodas ceļojumā vai dzīvo tālu no tevis. Svaru vīriešiem, kuri ir vecumā līdz 35 gadiem, un kuru darbs ir saistīts ar transportēšanu vai transporta izmantošanu, jābūt uzmanīgiem un piesardzīgiem. Iespējamo incidentu risks būs lielāks un nepatīkamas situācijas tāpat. Var gadīties, ka saņemsi sliktas ziņas, kas būs saistītas ar sievieti, kura pirms kāda laika bijusi ļoti nozīmīga tavā dzīvē.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šī nedēļa solās būt visai labvēlīga Skorpionu vīriešiem, kuri ir vecumā līdz 35 gadiem, jo īpaši, ja plāni, darbības un ambīcijas ir saistītas ar ģimeni vai laulību. Labvēlīga nedēļa, lai piedalītos dažādos pasākumos, jo īpaši kāzās, ģimenes pasākumos, salidojumos. Iespējams, saņemsi ziņas par grūtniecību vai zēna piedzimšanu. Šonedēļ vajadzētu veltīt laiku, lai stiprinātu attiecības ar tiem cilvēkiem, ar kuriem tu kopā dzīvo. Var gadīties, ka atklāsies vecas intrigas, apmelojumi vai cita veida negatīva rīcība, kas pirms kāda laika vērsta pret tevi. Tu varēsi gūt panākumus darbā vai izglītībā, ja vien iemācīsies vai ņemsi vērā kaut ko. Iespējams, līdz ar attieksmes vai darba stila maiņu, gūsi labākas peļņas iespējas vai uzlabosi kopējos finanšu rezultātus. Šonedēļ, iespējams, nāksies lemt par tavām finanšu investīcijām darbā vai biznesā, runāt par algu, konkrētām darbībām, plāniem un līdzīgām lietām.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ nepatīkamas situācijas var rasties saistībā ar ceļošanu vai cilvēku no kādas citas vietas. Būs nepieciešams iesaistīties svarīgās sarunās un pieņemt nozīmīgus lēmumus. Kāda veca veselības problēma, iespējams, atgādinās par sevi, taču tu veikli tiksi ar to galā, izmantojot vai nu medicīnisko palīdzību, vai zāles, kas paredzētas tās ārstēšanai. Iespējams, pazaudēsi vai aizmirsīsi kaut ko, taču tas nesola nopietnus sarežģījumus, jo ātri atkal to atradīsi vai radīsi risinājumu. Iespējams, ar kādu draugu runāsi par peļņas, finanšu iespējām, kā tās palielināt ar papildus darba saistībām, motivāciju u.c. Šonedēļ tu iesaistīsies ļoti daudzās lietās, taču ne visas sniegs pozitīvas emocijas. Taču, tā kā tu esi persona, kura kopumā uz dzīvi raugās diezgan filozofiski un pozitīvi, grūtības šonedēļ tev neradīs melanholiskas noskaņas, negatīvas emocijas vai depresiju. Strēlnieku vīriešiem, iespējams, radīsies lielākas rūpes, veselības problēmas un stress.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šonedēļ, iespējams, varēsi ķerties pie materiālo vai īpašuma jautājumu risināšanas. Iespējas, saņemsi šajā saistībā kādu dokumentu no bankas, nodokļu vai juridiskā biroja, vai kādas citas iestādes. Veiksmīga nedēļa solās būt darbā, jo īpaši, ja tas saistīts ar ražošanu, tirdzniecību un precēm. Ļoti uzmanīgi vajadzētu apsvērt aktualitātes, ziņas un priekšlikumus, kas rada kaut kādas šaubas, ka tie varētu būt nepatiesi, maldinoši vai kāds cenšas ar tevi manipulēt. Uzmanies arī no tenkām un/vai intrigām, kas varētu ietekmēt tavas personīgās intereses. Iespējams, negaidīti saņemsi sliktas ziņas, kas būs saistītas ar kādu cilvēku no tava ģimenes loka vai profesionālās vides. Netērē naudu, iegādājoties lietas, par kuru kvalitāti neesi pārliecināts vai arī, pēc kuras tev nav steidzama vajadzība. Mežāžu sievietēm šonedēļ vajadzētu izvairīties no saistībām ar svešiniekiem un došanās uz nepazīstamām vietām.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šonedēļ var rasties vilšanā saistībā ar naudu, finanšu dokumentiem vai kredītu kādas jaunas sievietes dēļ. Ūdensvīru sievietēm jābūt uzmanīgām un piesardzīgām ar naudu, ko gadi, kas tev ir solīta. Tāpat šajā nedēļā solās būt dažādas noderīgas un interesantas tikšanās. Iespējams, saņemsi svarīgu informāciju par notikumiem, kas norisinājušies nesenā pagātnē. Būs interesanta komunikācija (bet ne vienmēr patīkama) ar cilvēkiem, kuri dzimuši Zivju, Skorpiona vai Vēža zīmē. Var rasties konflikts ar jaunekli, kurš, iespējams, ir iesaistīts strīdā vai citās nesaskaņās saistībā ar tavu ģimeni vai darbu. Nepatīkama attīstība var izvērsties konfliktam, kas radīsies kādu atklātu pagātnes noslēpumu, defektu vai vienpusējas lēmumu pieņemšanas dēļ.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šonedēļ tu vari gatavoties viesu uzņemšanai savās mājā vai arī pats doties pie kāda ciemos – apmeklēt draugus, kaimiņus vai radiniekus. Gaidāmas nopietnas sarunas ar radiniekiem, jo būs nepieciešams kopīgiem spēkiem rast konkrētus risinājumus, pieņemt lēmumus. Iespējams, nāksies raizēties par kādiem notikumiem saistībā ar bērniem vai mazbērniem. Var gadīties, ka nāksies saņemt ziņas par kāda radinieka, kurš dzīvo diezgan tālu no tevis, veselības problēmām. Kopumā šī būs nedēļa, kurā tev vajadzētu veltīt vairāk uzmanība savai ģimenei un tuvākajiem radiniekiem. Izdevīga nedēļa ceļošanai un/vai komunikācijai ar cilvēkiem no tālienes.

 

 

Lai izdevusies nedēļa!

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/Jürgen Mangelsdorf/CC

Līdzjūtība piederīgajiem… Evita atrasta Gaujā mirusi

  Pēc gandrīz trīs dienu nepārtrauktiem meklējumiem šodien, 28. jūnijā, ap pulksten 12.30 starp Gaujas ciematu...

Lieli jaunumi kādreizējā “Talantu Fabrikas” uzvarētāja dzīvē

  "Latvijas radio 2" ētera balss un pasākumu vadītājs Kaspars Markševics, kurš savulaik triumfēja tolaik ārkārtīgi...

Izskan ļoti nopietns brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši sarkano brīdinājumu par stipru karstumu visā valsts...
spiritualjourneyguide.com

Beidzot izskan patīkama ziņa – kad beigsies svelmainais karstums?

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā atklājis, kad šonedēļ Latvijā valdošais svelmainais karstums beigsies. "Pastāv iespēja,...

Piecgadīgās Evitas meklējumi turpinās; sākts kriminālprocess

  Kā otrdienas rītā LTV "Rīta panorāmai" atklāja Valsts policijas pārstāve Simona Grāvīte, svētdien Gaujas pludmalē...

Avārija, kurā bojā gāja mediķe: Video ieraksts atklāj šausmīgās sadursmes detaļas

  Kā vēsta TV3 raidījums "Degpunktā", policija turpina izmeklēt pirms nedēļas uz Vidzemes šosejas Launkalnē notikušo...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūnijs

  Dienas pirmā puse visai produktīva mājsaimniecības darbiem. Tos paveiksi rūpīgi un tas dos lielu gandarījumu....

10 lietas, kas padara traku katras horoskopa zīmes pārstāvi

Vai zini, kas ir tās lietas, kas visvairāk kaitina katru horoskopa zīmi? Katrai zīmei šādu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. jūnijs

Šodien nāksies pievērsties jautājumu risināšanai, kas skar romantisko dzīvi. Tāpat iespējams, ka būs nepieciešams pieņemt...
Foto:Flickr.com/llee_wu/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 27. jūnijs – 3. jūlijs

  Ko zvaigznes sola jūnija pēdējām dienām un jūlija sākumam?     Auns Šobrīd, iespējams, esi ļoti atkarīgs no apkārtējiem...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūnijs

  Planētu pozīcija dienas pirmajā pusē nodrošinās diezgan intensīvus notikumu apstākļus. Tava uzvedība var kļūt noteiktāka,...
Foto:Pexels.com/Tarek Ansary/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. jūnijs

  Šo dienu varētu raksturot kā diezgan aktīvu un veiksmīgu. Ļoti svarīgi šodien izmantot savu enerģiju...

Mājai un Dārzam

Izskan ļoti nopietns brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši sarkano brīdinājumu par stipru karstumu visā valsts...
spiritualjourneyguide.com

Beidzot izskan patīkama ziņa – kad beigsies svelmainais karstums?

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā atklājis, kad šonedēļ Latvijā valdošais svelmainais karstums beigsies. "Pastāv iespēja,...

Notāri atgādina: trīs būtiskākie faktori drošiem darījumiem ar nekustamo īpašumu

Latvijas Zvērinātu notāru padome (LZNP) atgādina par trīs būtiskām lietām, kas jāņem vērā, lai iegādātos...