Uzzini, kas tevi sagaida turpmākajās jūlija dienās!

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Zvaigznes iezīmē, ka šajā nedēļā tevi var pārsteigt negaidīti notikumi karjerā vai profesionālajā izaugsmē. Iespējams, nāksies nopietni apsvērt bērna izglītības jautājumus. Ja šobrīd esi uzsācis ārstniecības procesu, sagaidāmi panākumu un pozitīvi uzlabojumi. Tomēr planētu stāvoklis mudina neatmest visam ar roku, ja šķiet, ka tālāka ārstēšanās nebūt nav nepieciešama. Iespējams, saņemsi pozitīvu ziņu par kādu sen gaidītu tikšanos ar personu, kura var palīdzēt profesionālajā sfērā. Pievērs uzmanību darbiem, ko esi iepriekš rūpīgi plānojis.  Lai kas censtos mainīt tavus plānus, neļauj iesāktajiem darbiem aiziet pašplūsmā. Ar lielāku piesardzību šonedēļ vajadzētu izturēties pret līdzcilvēkiem. Ja rodas kādas nesaskaņas, centieties meklēt kompromisus. Tomēr raugi, lai kāds tev tuvs cilvēks necenšas manipulēt ar tevi. Nedēļas nogalē baudi nesteidzīgu atpūtu.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Turpmākās dienas var nest izmaiņas materiālajā sfērā. Iespējams negaidīts ceļojums. Planētas iezīmē, ka šis ir labvēlīgs laiks, lai sakārtotu kādus dokumentus vai atrisinātu jautājumus, kas saistīti ar tavu personīgo dzīvi. Šonedēļ sagaidāmas pārmaiņas karjeras jomā. Ļoti ticams, ka nolemsi mainīt darba vietu vai apsvērsi jaunus profesionālos izaicinājumus. Nebaidies no pārmaiņām, tās var nest lieliskas izaugsmes iespējas. Zvaigznes norāda, ka šīs dienas var būt visai aizņemtas darbā, kas var radīt nesaskaņas partnerattiecībās. Centies meklēt zelta vidusceļu. Šīs dienas ir labvēlīgas nozīmīgiem plāniem un aktīvām darbībām. Nedēļas izskaņā pavadi laiku ar saviem mīļajiem; labiekārto mājokli. Neaizmirsti par solījumiem, kurus esi devis kādam sev tuvam cilvēkam.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šī nedēļa būs veiksmīga sadarbībai ar biznesa partneriem, īpaši tiem, kuri ir no kādas citas pilsētas vai ārvalstīm. Zvaigznes norāda, ka šajās dienās ir ieteicams apsvērt izglītības jautājumus vai kvalifikācijas celšanu. Esi īpaši piesardzīgs komunicējot ar saviem tuviniekiem. Kāds asāks vārds var izraisīt nevēlamus konfliktus un nesaskaņas. Planētas norāda, ka šajās dienās vari rast papildus peļņas avotus, noslēgt izdevīgu finansiālu vienošanos vai saņemt negaidītu materiālu bonusu. Ļoti ticams, ka šīs nedēļas laikā dosies ar darbu saistītā izbraucienā. Tas var nodrošināt jaunus sasniegumus. Planētas iezīmē, ka šī ir labvēlīga nedēļa, lai uzsāktu jaunu projektu.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šī ir veiksmīga nedēļa mājokļa labiekārtošanai vai darbam piemājas dārzā. Vari veikt nozīmīgus pirkumus sev vai kādam tuviniekam. Iespējams, ka uzņemsi ciemiņus vai pats dosies pie kāda sev tuva cilvēka. Var rasties kāds iemesls svinībām ģimenes lokā. Ja ilgstoši esi cerējis uz labvēlīgu iznākumu kādā jautājumā,  šī nedēļa var nest pozitīvus pavērsienus. Ja plāno pārdot vai iegādāties īpašumu, vari to realizēt šajā nedēļā. Ieteicams pievērsties kādu līdz šim atliktu jautājumu risināšanai. Pārbaudi dokumentāciju vai saziņu ar kādu personu, iespējams, esi palaidis garām kādu nozīmīgu ziņu. Saruna ar kādu cilvēku var nest  informāciju par kādu nozīmīgu jautājumu. Neaizmirsti baudīt laiku kopā ar saviem mīļajiem. 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šajās dienās iespējamas nesaskaņas ar taviem vistuvākajiem. Gaismā var nākt kāds noslēpums vai jautājums, kas uzjundīs pagātnē neatrisinātas lietas. Esi pieklājīgs komunicējot ar cilvēkiem gados. Ļoti iespējams, ka tevi neliks mierā intuīcija, kas mudinās ieklausīties savās vēlmēm un pašsajūtā. Komunicē ar saviem tuviniekiem, iespējams, tieši sarunā ar kādu no viņiem radīsi atbildi uz sen uztraucošu savas dzīves niansi. Ir piemērots laiks partnerattiecību stiprināšanai, atklātām sarunām par jūsu kopīgajiem nākotnes plāniem. Ļoti ticams, ka saņemsi negaidītu uzaicinājumu uz tikšanos vai kādu nozīmīgu pasākumu. Zvaigznes mudina būt vērīgam darbojoties ar kādiem dokumentiem, līgumiem vai vienošanām. Pastāv kļūdu risks.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šī nedēļa var nest vilšanos par kādu notikumu. Iespējams, biji to izplānojis pavisam citādāku. Ir piemērots laiks, lai pievērstos rūpēm par tuviniekiem, īpaši maziem bērniem. Uzklausi viņu vēlmes un izzini vajadzības. Esi uzmanīgs ar savām personīgajām mantām, īpaši, kad atrodies sabiedriskā vietā. Zvaigznes norāda, ka šis ir veiksmīgs periods dokumentu kārtošanai un līgumu slēgšanai. Ja tev nepieciešama notāra, advokāta vai kāda cita speciālista konsultācija,  norunā to kādā no šīs nedēļas dienām. Rūpējies par savu veselību. Neatstāj bez ievērības kādu pazīmi, kas var norādīt uz tās strauju pasliktināšanos. Vari saņemt sliktu ziņu, kas saistīta ar kādu tev labi zināmu cilvēku. Nedēļas nogalē velti laiku atpūtai.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šī nedēļa var  mudināt iesaistīties konfliktos. Ieklausies savā intuīcijā, centies saprast, ko vēlies šajā dzīves posmā. Neprovocē  cilvēkus, tas var sekmēt negatīvu emociju palielināšanos, kas ievērojami pasliktinās tavu pašsajūtu. Iespējamas ne visai labas ziņas, kas būs saistītas ar kādu radinieku. Ja tev ir bērni, iespējams, tev nāksies īpaši ieklausīties viņu vēlmēs. Ja vēlies, lai starp tevi un kolēģiem valdītu saskaņa, apdomā jūsu kopējās prioritātes. Iespējamas emocionāla rakstura problēmas vai ļoti spēcīgām emocijām, kas saistītas ar mīļoto cilvēku. Var nākties  vilties kādā tuvā cilvēkā. Iespējams, biji cerējis uz lielāku atbalstu un palīdzību. Tomēr visu būs iespējams atrisināt un nolīdzināt konfliktus jau to sākotnējā stadijā. Protams, ja vien pats to vēlēsies.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šī ir nedēļa, kad ieteicams vairāk pievērsties savai personīgajai dzīvei un nepieciešamībām. Ja vēlēsies, gūsi panākumus daudzās sfērās, īpaši attiecībās ar mājiniekiem un ģimenes locekļiem. Tevi var sagaidīt lieliska izdevība, kāda tikšanās vai noderīga komunikācija, kas pavirzīs soli tuvāk vēlamajam. Iespējami panākumi, kas saistīti ar kādu priekšlikumu vai informāciju darba vai biznesa sfērā. Ir piemērots laiks, lai izmēģinātu savus spēkus kādā jaunā darbības sfērā. Nebaidies no riska, tas noteikti attaisnosies. Pat, ja kļūdīsies, gūsi daudzas vērtīgas atziņas. Šonedēļ vari turpināt attīstīt kādu senāku ideju, sapni vai plānu. Ja vēlies dienas aizvadīt harmonijā un saskaņā ar sevi, esi laipns un iejūtīgs pret citiem. Zvaigznes norāda, ka tavai prioritātei ir jābūt  nākotnes redzējumam. Tas veicinās daudz pozitīvu emociju un  garastāvokļa uzlabošanos.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šī ir nedēļa, kad tev ir jāieklausās sevī, savās vajadzībās un vēlmēs. Apsver savas prioritātes un lietas, ko jau sen esi atlicis. Ir īstais laiks pavadīt vairāk laiku ar saviem mīļajiem, kuri jau sen ilgojas pēc tavas nedalītas uzmanības. Šajās dienās centies atmest nereālus plānus un cerības, kas tikai nozags tavu dārgo laiku un laupīs enerģiju. Iespējamas  noderīgas sarunas un tikšanās. Ja nespēj pats tikt galā ar kādu jautājumu, ieklausies citu ieteikumos, īpaši lietās, kas saistītas ar finansiālo sfēru. Nedēļas vidū centies līdzsvarot savu profesionālo un personīgo dzīvi. Vari uzlabot savu materiālo stāvokli. Nedēļas nogalē iespējams konflikts ar kādu personu, kuras viedoklis krasi atšķirsies ar tavējo.  Neļauj savam ego mest ēnu uz harmoniju partnerattiecībās.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Planētas norāda, ka šajās dienās kāds senāks konflikts var uzvirmot ar jaunu sparu.  Ja vēlies nokārtot visu līdz galam, uzstāj, ka esi ieinteresēts izlīgumā. Iespējama  tikšanās ar kādu sen nesatiktu draugu vai ģimenes locekli. Pavadiet laiku kopā, gremdējoties patīkamās atmiņās par reiz piedzīvoto. Iespējams, saņemsi jaunu darba piedāvājumu, kam nebūsi gatavs uzreiz. Rūpīgi apsver visus plusus un mīnusus un tikai tad pieņem gala lēmumu. Planētas mudina nesteidzināt panākumus, viss, ko šajās dienās darīsi ar apdomu un lēnprātību, nākotnē atmaksāsies dubultā. Neļauj personīgajām izjūtām vai nepatikai pret kādu, atturēt no kāda plāna realizēšanas. Šonedēļ iespējamas arī dažādas stresa situācijas saistībā ar kādu tev tuvu cilvēku.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šajā nedēļā iespējamas dažādas domstarpības un nepatikšanas. Neļauj tām nospiest tevi uz ceļiem, bet uztver kā izaicinājumus, kas palīdzēs piepildīt savus sapņus, stiprinot tavu garu. Neesi pārsteigts, ja attiecībās iezogas savstarpēji aizvainojumi un pārmetumi, iespējams, starp jums ir daudz neatrisinātu jautājumu.  Centies mazināt stresu, dodoties garās pastaigās vai komunicējot ar sev tīkamiem cilvēkiem. Šonedēļ tevi var patiesi priecēt labvēlīgas izmaiņas karjeras attīstībā. Izmanto šīs dienas, lai paspīdētu priekšniecības acīs.  

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Planētas paredz pārsteigumus, kas saistīti ar profesionālo sfēru. Daudz kas attīstīsies daudz pozitīvāk, nekā biji cerējis un gaidījis. Iespējami negaidīti notikumi, kas saistīti ar tuviniekiem un draugiem. Zvaigznes paredz tikšanos ar kādu tev ļoti nozīmīgu cilvēku. Ja piedzīvo kādu konfliktu, centies visu atrisināt miermīlīgā ceļā. Strīdi un nesaskaņas šajās dienās mazinās tavu enerģiju un dzīvessparu. Centies visiem spēkiem izvairīties no strīdiem. Pat, ja  tavs viedoklis par konkrēto jautājumu vai situāciju ir pilnīgā pretrunā ar apkārtējo domām, neuzstāj uz savu patiesību. Ieklausies citos!  

 

 

BrīvBrīdis.lv vēl tev lieliskas turpmākās dienas!

Sabiedrība

Pārdzērusies māte bērnu klātbūtnē draud sevi sadurt ar nazi; policisti rīkojas nekavējoties – VIDEO

  Brīvdienās Rīgas pašvaldības policisti devušies uz izsaukumu Bolderājā, kur kādā dzīvoklī atrodoties smagi piedzērusies sieviete...

Nedzirdīgo pasaules čempioni Zani piemeklē liela laime

  SuperBingo 20. februāra Auto spēlē laimētā automašīna Škoda Octavia nodota tās saimniecei Zanei Embrektei. Zane ir pasaules čempione peldēšanā – nedzirdīgo...

VIDEO: Ledus aiznes Līgatnes pārceltuvi

  Līdz ar ledus sanesumiem aizpeldējusi arī vēsturiskā Līgatnes pārceltuve, kas ne vien kalpo par pārvietošanās...

Pirmdienas vakaru vairākiem šoferiem sabojā nelaime uz Pleskavas šosejas – VIDEO

  Pirmdienas vakarā uz Pleskavas šosejas pie Augšlīgatnes notikusi piecu automašīnu - "Ford", "Peugeot", "BMW" un...

Izskan satraukums par aktiera Ķestera veselību

  Kā savā 23. februāra - 1. marta numurā ziņo izdevums "Kas jauns", seriāla "Nemīlētie" skatītāji...

Pavisam savādi notikumi risinājušies Magones mājā Gulbenes pusē – VIDEO

  TV zvaigznes Magones Šutovienes mājā Covid-19 aizliegumu ēnā notikusi kāda "neatļauta pakalpojuma sniegšana" - protams,...

Horoskopi un Testi

Horoskopa zīmes, kurām MARTS būs īpaši veiksmīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Flickr.com/Eric Lynch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. marts

  Šodien daudziem cilvēkiem tā vien būs gaisā jūtama mīlestība. Iespējams, šodien daudzi cilvēki spēs savienoties...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. marts

  Par ļaunu nenāks piesardzība, jo īpaši, ja esi sācis domāt par jauniem projektiem. Ko vēl...
Foto:Unsplash.com/Jordan Whitt/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1.-7. marts

  Esam teikuši ardievas ziemas pēdējam mēnesim. Uzzini, ar kādām vēsmām un notikumu pavērsieniem sagaidīsim martu....

Tavs horoskops veiksmīgam MARTAM

  Pirmais pavasara vēstnesis – marts – ir klāt! Sveicināsim to ar smaidiem un labām domām!...
Foto:Wonderfulengineering.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. februāris

  Šī diena kopumā sola būt visai labvēlīga. Enerģijas būs daudz, līdz ar to varēsi aktīvi...

Mājai un Dārzam

Kļuvis zināms, kāds laiks mūs sagaida martā

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā publiskojis laika...

Sinoptiķim Bricim ir jaunas ziņas par laiku tuvākajās dienās – VIDEO

  Latviju lielais siltums skāra tikai mazliet, bet citviet Eiropā vairākas dienas vadījušas vasarai atbilstošas temperatūras....

Mīnusi un sniegs vēl nepazudīs… Izskan jaunas ziņas par laiku marta pirmajā nedēļā

  Aizvadītajā nedēļā uzstādīti 11 maksimālās gaisa temperatūras rekordi un teju visā Latvijas teritorijā ir nokususi...