Uzzini, kas tevi sagaida turpmākajās jūlija dienās!

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Zvaigznes iezīmē, ka šajā nedēļā tevi var pārsteigt negaidīti notikumi karjerā vai profesionālajā izaugsmē. Iespējams, nāksies nopietni apsvērt bērna izglītības jautājumus. Ja šobrīd esi uzsācis ārstniecības procesu, sagaidāmi panākumu un pozitīvi uzlabojumi. Tomēr planētu stāvoklis mudina neatmest visam ar roku, ja šķiet, ka tālāka ārstēšanās nebūt nav nepieciešama. Iespējams, saņemsi pozitīvu ziņu par kādu sen gaidītu tikšanos ar personu, kura var palīdzēt profesionālajā sfērā. Pievērs uzmanību darbiem, ko esi iepriekš rūpīgi plānojis.  Lai kas censtos mainīt tavus plānus, neļauj iesāktajiem darbiem aiziet pašplūsmā. Ar lielāku piesardzību šonedēļ vajadzētu izturēties pret līdzcilvēkiem. Ja rodas kādas nesaskaņas, centieties meklēt kompromisus. Tomēr raugi, lai kāds tev tuvs cilvēks necenšas manipulēt ar tevi. Nedēļas nogalē baudi nesteidzīgu atpūtu.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Turpmākās dienas var nest izmaiņas materiālajā sfērā. Iespējams negaidīts ceļojums. Planētas iezīmē, ka šis ir labvēlīgs laiks, lai sakārtotu kādus dokumentus vai atrisinātu jautājumus, kas saistīti ar tavu personīgo dzīvi. Šonedēļ sagaidāmas pārmaiņas karjeras jomā. Ļoti ticams, ka nolemsi mainīt darba vietu vai apsvērsi jaunus profesionālos izaicinājumus. Nebaidies no pārmaiņām, tās var nest lieliskas izaugsmes iespējas. Zvaigznes norāda, ka šīs dienas var būt visai aizņemtas darbā, kas var radīt nesaskaņas partnerattiecībās. Centies meklēt zelta vidusceļu. Šīs dienas ir labvēlīgas nozīmīgiem plāniem un aktīvām darbībām. Nedēļas izskaņā pavadi laiku ar saviem mīļajiem; labiekārto mājokli. Neaizmirsti par solījumiem, kurus esi devis kādam sev tuvam cilvēkam.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šī nedēļa būs veiksmīga sadarbībai ar biznesa partneriem, īpaši tiem, kuri ir no kādas citas pilsētas vai ārvalstīm. Zvaigznes norāda, ka šajās dienās ir ieteicams apsvērt izglītības jautājumus vai kvalifikācijas celšanu. Esi īpaši piesardzīgs komunicējot ar saviem tuviniekiem. Kāds asāks vārds var izraisīt nevēlamus konfliktus un nesaskaņas. Planētas norāda, ka šajās dienās vari rast papildus peļņas avotus, noslēgt izdevīgu finansiālu vienošanos vai saņemt negaidītu materiālu bonusu. Ļoti ticams, ka šīs nedēļas laikā dosies ar darbu saistītā izbraucienā. Tas var nodrošināt jaunus sasniegumus. Planētas iezīmē, ka šī ir labvēlīga nedēļa, lai uzsāktu jaunu projektu.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šī ir veiksmīga nedēļa mājokļa labiekārtošanai vai darbam piemājas dārzā. Vari veikt nozīmīgus pirkumus sev vai kādam tuviniekam. Iespējams, ka uzņemsi ciemiņus vai pats dosies pie kāda sev tuva cilvēka. Var rasties kāds iemesls svinībām ģimenes lokā. Ja ilgstoši esi cerējis uz labvēlīgu iznākumu kādā jautājumā,  šī nedēļa var nest pozitīvus pavērsienus. Ja plāno pārdot vai iegādāties īpašumu, vari to realizēt šajā nedēļā. Ieteicams pievērsties kādu līdz šim atliktu jautājumu risināšanai. Pārbaudi dokumentāciju vai saziņu ar kādu personu, iespējams, esi palaidis garām kādu nozīmīgu ziņu. Saruna ar kādu cilvēku var nest  informāciju par kādu nozīmīgu jautājumu. Neaizmirsti baudīt laiku kopā ar saviem mīļajiem. 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šajās dienās iespējamas nesaskaņas ar taviem vistuvākajiem. Gaismā var nākt kāds noslēpums vai jautājums, kas uzjundīs pagātnē neatrisinātas lietas. Esi pieklājīgs komunicējot ar cilvēkiem gados. Ļoti iespējams, ka tevi neliks mierā intuīcija, kas mudinās ieklausīties savās vēlmēm un pašsajūtā. Komunicē ar saviem tuviniekiem, iespējams, tieši sarunā ar kādu no viņiem radīsi atbildi uz sen uztraucošu savas dzīves niansi. Ir piemērots laiks partnerattiecību stiprināšanai, atklātām sarunām par jūsu kopīgajiem nākotnes plāniem. Ļoti ticams, ka saņemsi negaidītu uzaicinājumu uz tikšanos vai kādu nozīmīgu pasākumu. Zvaigznes mudina būt vērīgam darbojoties ar kādiem dokumentiem, līgumiem vai vienošanām. Pastāv kļūdu risks.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šī nedēļa var nest vilšanos par kādu notikumu. Iespējams, biji to izplānojis pavisam citādāku. Ir piemērots laiks, lai pievērstos rūpēm par tuviniekiem, īpaši maziem bērniem. Uzklausi viņu vēlmes un izzini vajadzības. Esi uzmanīgs ar savām personīgajām mantām, īpaši, kad atrodies sabiedriskā vietā. Zvaigznes norāda, ka šis ir veiksmīgs periods dokumentu kārtošanai un līgumu slēgšanai. Ja tev nepieciešama notāra, advokāta vai kāda cita speciālista konsultācija,  norunā to kādā no šīs nedēļas dienām. Rūpējies par savu veselību. Neatstāj bez ievērības kādu pazīmi, kas var norādīt uz tās strauju pasliktināšanos. Vari saņemt sliktu ziņu, kas saistīta ar kādu tev labi zināmu cilvēku. Nedēļas nogalē velti laiku atpūtai.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šī nedēļa var  mudināt iesaistīties konfliktos. Ieklausies savā intuīcijā, centies saprast, ko vēlies šajā dzīves posmā. Neprovocē  cilvēkus, tas var sekmēt negatīvu emociju palielināšanos, kas ievērojami pasliktinās tavu pašsajūtu. Iespējamas ne visai labas ziņas, kas būs saistītas ar kādu radinieku. Ja tev ir bērni, iespējams, tev nāksies īpaši ieklausīties viņu vēlmēs. Ja vēlies, lai starp tevi un kolēģiem valdītu saskaņa, apdomā jūsu kopējās prioritātes. Iespējamas emocionāla rakstura problēmas vai ļoti spēcīgām emocijām, kas saistītas ar mīļoto cilvēku. Var nākties  vilties kādā tuvā cilvēkā. Iespējams, biji cerējis uz lielāku atbalstu un palīdzību. Tomēr visu būs iespējams atrisināt un nolīdzināt konfliktus jau to sākotnējā stadijā. Protams, ja vien pats to vēlēsies.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šī ir nedēļa, kad ieteicams vairāk pievērsties savai personīgajai dzīvei un nepieciešamībām. Ja vēlēsies, gūsi panākumus daudzās sfērās, īpaši attiecībās ar mājiniekiem un ģimenes locekļiem. Tevi var sagaidīt lieliska izdevība, kāda tikšanās vai noderīga komunikācija, kas pavirzīs soli tuvāk vēlamajam. Iespējami panākumi, kas saistīti ar kādu priekšlikumu vai informāciju darba vai biznesa sfērā. Ir piemērots laiks, lai izmēģinātu savus spēkus kādā jaunā darbības sfērā. Nebaidies no riska, tas noteikti attaisnosies. Pat, ja kļūdīsies, gūsi daudzas vērtīgas atziņas. Šonedēļ vari turpināt attīstīt kādu senāku ideju, sapni vai plānu. Ja vēlies dienas aizvadīt harmonijā un saskaņā ar sevi, esi laipns un iejūtīgs pret citiem. Zvaigznes norāda, ka tavai prioritātei ir jābūt  nākotnes redzējumam. Tas veicinās daudz pozitīvu emociju un  garastāvokļa uzlabošanos.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šī ir nedēļa, kad tev ir jāieklausās sevī, savās vajadzībās un vēlmēs. Apsver savas prioritātes un lietas, ko jau sen esi atlicis. Ir īstais laiks pavadīt vairāk laiku ar saviem mīļajiem, kuri jau sen ilgojas pēc tavas nedalītas uzmanības. Šajās dienās centies atmest nereālus plānus un cerības, kas tikai nozags tavu dārgo laiku un laupīs enerģiju. Iespējamas  noderīgas sarunas un tikšanās. Ja nespēj pats tikt galā ar kādu jautājumu, ieklausies citu ieteikumos, īpaši lietās, kas saistītas ar finansiālo sfēru. Nedēļas vidū centies līdzsvarot savu profesionālo un personīgo dzīvi. Vari uzlabot savu materiālo stāvokli. Nedēļas nogalē iespējams konflikts ar kādu personu, kuras viedoklis krasi atšķirsies ar tavējo.  Neļauj savam ego mest ēnu uz harmoniju partnerattiecībās.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Planētas norāda, ka šajās dienās kāds senāks konflikts var uzvirmot ar jaunu sparu.  Ja vēlies nokārtot visu līdz galam, uzstāj, ka esi ieinteresēts izlīgumā. Iespējama  tikšanās ar kādu sen nesatiktu draugu vai ģimenes locekli. Pavadiet laiku kopā, gremdējoties patīkamās atmiņās par reiz piedzīvoto. Iespējams, saņemsi jaunu darba piedāvājumu, kam nebūsi gatavs uzreiz. Rūpīgi apsver visus plusus un mīnusus un tikai tad pieņem gala lēmumu. Planētas mudina nesteidzināt panākumus, viss, ko šajās dienās darīsi ar apdomu un lēnprātību, nākotnē atmaksāsies dubultā. Neļauj personīgajām izjūtām vai nepatikai pret kādu, atturēt no kāda plāna realizēšanas. Šonedēļ iespējamas arī dažādas stresa situācijas saistībā ar kādu tev tuvu cilvēku.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šajā nedēļā iespējamas dažādas domstarpības un nepatikšanas. Neļauj tām nospiest tevi uz ceļiem, bet uztver kā izaicinājumus, kas palīdzēs piepildīt savus sapņus, stiprinot tavu garu. Neesi pārsteigts, ja attiecībās iezogas savstarpēji aizvainojumi un pārmetumi, iespējams, starp jums ir daudz neatrisinātu jautājumu.  Centies mazināt stresu, dodoties garās pastaigās vai komunicējot ar sev tīkamiem cilvēkiem. Šonedēļ tevi var patiesi priecēt labvēlīgas izmaiņas karjeras attīstībā. Izmanto šīs dienas, lai paspīdētu priekšniecības acīs.  

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Planētas paredz pārsteigumus, kas saistīti ar profesionālo sfēru. Daudz kas attīstīsies daudz pozitīvāk, nekā biji cerējis un gaidījis. Iespējami negaidīti notikumi, kas saistīti ar tuviniekiem un draugiem. Zvaigznes paredz tikšanos ar kādu tev ļoti nozīmīgu cilvēku. Ja piedzīvo kādu konfliktu, centies visu atrisināt miermīlīgā ceļā. Strīdi un nesaskaņas šajās dienās mazinās tavu enerģiju un dzīvessparu. Centies visiem spēkiem izvairīties no strīdiem. Pat, ja  tavs viedoklis par konkrēto jautājumu vai situāciju ir pilnīgā pretrunā ar apkārtējo domām, neuzstāj uz savu patiesību. Ieklausies citos!  

 

 

BrīvBrīdis.lv vēl tev lieliskas turpmākās dienas!

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/Svetlana Yarbus/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 20.-26. jūnijs

  Kārtējā nedēļa galā un ar jauniem notikumiem steidz jauna pie mums. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Diemžēl sestdiena sākusies ar skumju ziņu

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 173 ceļu satiksmes negadījumi,kuros cietuši 27 cilvēki, bet viens gājis bojā,...

Andris Kivičs un viņa tēvs neklusē par savām sarežģītajām attiecībām

  Es esmu kurzemnieks, esmu skarbs. Pret dēlu man ir lielākas prasības, kā pret citiem –saka...
Foto:Flickr.com/A_Peach (off for a while)/CC

Sinoptiķiem ir ļoti sliktas ziņas par tuvākajās dienās gaidāmo

  Svētdien dienā Latviju no rietumiem sasniegs plaša nokrišņu zona, tādēļ daudzviet gaidāms lietus un pērkona...

Atklājas pavisam jauna informācija par auto, kas ietriecās vilcienā

  TV3 raidījums "Degpunktā" vēsta par pavisam jauniem faktiem, kas atklājušies par trešdienas pievakarē Jelgavas pusē...

Patīkamas vēstis “top!” veikalu cienītājiem

  Tīreļos piektdien, 17. jūnijā, durvis vēris jauns pārtikas veikals mini top! Rīgas ielā 8 aiz...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Svetlana Yarbus/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 20.-26. jūnijs

  Kārtējā nedēļa galā un ar jauniem notikumiem steidz jauna pie mums. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās...
Foto:Flickr.com/Cristian C/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. jūnijs

  Mainīsies veids, kā tu uztver apkārt notiekošo. Iespējams, apkārt manīsi cilvēku egoistiskās rīcības, iedzīvošanos uz...
Foto:Flickr.com/gordonramsaysubmissions/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. jūnijs

  Šī diena kopumā solās būt diezgan mierīgs laiks, kurā vajadzētu vairāk uzmanības veltīt savai izaugsmei....
Foto:Picture1.gallery

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. jūnijs

  Šodien ikvienam vajadzētu vairāk pievērsties savu sasniegto un nesasniegto lietu novērtēšanai. Šī analīze palīdzēs noteikt,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. jūnijs

  Šī diena kopumā paies visai labvēlīgā atmosfērā. Šodien komunikācija vedīsies pat ar cilvēkiem, kurus agrāk...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. jūnijs

  Šodien pastāv palielināts risks, ka biznesa jautājumos būs dažādas nestabilitātes. Ja tu koncentrēsies uz darāmo...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/A_Peach (off for a while)/CC

Sinoptiķiem ir ļoti sliktas ziņas par tuvākajās dienās gaidāmo

  Svētdien dienā Latviju no rietumiem sasniegs plaša nokrišņu zona, tādēļ daudzviet gaidāms lietus un pērkona...

Izskan jaunākās laika ziņas brīvdienām un nākamajai nedēļai (+pirmās Līgo prognozes)

  Pēc nokrišņiem bagātās nedēļas, arī turpmākajās dienās vēl palaikam gaidāms lietus. Otrdien un trešdien nokrišņi...
Publicitātes foto

Izskan nepatīkamas prognozes Jāņiem; tās vēl varētu mainīties

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā publicējis pirmās prognozes par laiku Jāņos, tiesa, piebilstot, ka...