Gada pēdējais mēnesis ir klāt – nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas un, kāds šis mēnesis solās būt tieši tev!

 

 

auns_auns_aunsAuns

Decembris tev solās būt veiksmīgs mēnesis. Tev būs nepieciešamā veiksme un aizsardzība, kad vien tas būs vajadzīgs. Ja tu pratīsi savaldīt savas emocijas un ne vienmēr teiksi visu, ko domā, spēsi izvairīties no daudziem konfliktiem un nepatikšanām. Iespējams, būs cilvēki, kuri vēlēsies pārbaudīt jūsu attiecību kvalitāti. Šomēnes esi īpaši uzmanīgs, ja nākas iesaistīties tiesvedības procesos. Labvēlīgs periods tavam darbam, taču var rasties kāda problēma. Iespējams, tas būs saistīts ar to, ka tev nāksies vairākas dienas doties kaut kur projām. Iespējams, tas nebūs tāpēc, ka vēlēsies paņemt pārtraukumu darbā, bet to nāksies darīt piespiedu kārtā veselības vai kāda cita svarīga iemesla dēļ. Nopietni tev liks padomāt kāda cilvēka, kurš ir no tava draugu loka, viltība un divkosība. Tiesa, šajā laika periodā tu, visticamāk, to pieņemsi zināšanai, nevis uzsāksi kādas konkrētas darbības. Iespējams, radīsies problēmas ar kādu cilvēku no tuvākās apkārtnes. Tas varētu būt saistīts ar radušos tehniska rakstura problēmu. Šomēnes būs iespējams nokārtot finansiālās attiecības, kas tevi saista ar kādu sievieti. Iespējama naudas vai cita labuma saņemšana no viņas. Iespējams, sastapsi cilvēku, kurš dzīvo tālienē vai nejauši satikies ar kādu, kam tavā pagātnē bijusi liela nozīme. Ja Ziemassvētku vai Jaungada brīvdienās tu esi ieplānojis kaut kur doties, kopumā problēmām nevajadzētu rasties un viss solās noritēt tā, kā esi ieplānojis. Patīkamas emocijas varēsi saņemt no cilvēkiem, ar kuriem kopā svinēsi svētkus. Solās būt patīkamas sarunas un pārsteigumi. Iespējams, saistībā ar gada beigām, svētkiem saņemsi arī kādu prēmiju vai pat algas pielikumu, tiesa, tas vairāk solās notikt vīriešu Aunu dzīvēs.

 

 

versis_versis_versisVērsis

Decembris kā jau decembris, tev tas sola daudz iepirkšanās, dāvanu, svētku un satikšanos. Iespējams, būs kāds svarīgs notikums saistībā ar cilvēku, kurš dzimis Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē. Pavīdēs iespēja attiecībā uz kādas problēmas attīstību, kas radusies saistībā ar dzīvojamo platību vai īpašumu. Var nākties pieķert kādu, spēlējam dubultu spēli. Iespējams, nāksies iesaistīties, lai izprovocētu šo cilvēku uz ko vairāk, līdz ar to pieķerot viņu pie rokas. Ticams, ka nāksies atvadīties no kāda tuva cilvēka, kurš būs nolēmis pārcelties uz citu pilsētu vai valsti. Šomēnes varēsi aizvērt kādu neveiksmīgu savas dzīves nodaļu. Radīsies kāda negaidīta iespēja, veiksme vai panākums, kas parādīs, cik patiesībā brīnišķīga ir situācija, kad, kā saka, pēc negaisa uzspīd saule. Būs iespēja atrisināt dažādas problēmas un sakārtot attiecības. Var gadīties, ka par sevi atgādinās veca mīlestība, par ko tev nāksies dzirdēt no kāda cita cilvēka. Vēršu sievietēm var nākties doties darījuma ceļojumā saistībā ar konkrētiem mērķiem un pienākumiem. Iespējami jauni darījumi vai profesionāla rakstura attiecības ar sievieti no citas pilsētas vai valsts. Ziemassvētku un Jaungada brīvdienās tevi gaida tikšanās, pasākums, ko organizēs sieviete no tava draugu vai radu loka. Ja svētku brīvdienās tev ir ieplānots kāds izbrauciens, pacenties apvienot patīkamo ar lietderīgo un nepiespiestā atmosfērā nokārtot arī kādus darba/biznesa jautājumus. Jaunās Vēršu sievietes, iespējams, piedzīvos interesantu romantisko attiecību attīstību.

 

 

dvini_dvini_dviniDvīņi

Kopējā aina ir tāda, ka šis mēnesis tev būs diezgan grūts un atbildīgs laiks. Būs svarīgi notikumi, lēmumi un jautājumi, kam nāksies pievērsties ļoti nopietni un uzmanīgi. Tev var nākties maksāt ļoti augstu cenu par iepriekš pieļautajām kļūdām un neprecizitātēm. Jo disciplinētāks būsi, jo vairāk varēsi izsargāties no dažādām nepatikšanām. Iespējams konflikts ar kādu, kurš izvirzīs nepatīkamas apsūdzības pret tevi. Dvīņu vīriešiem iespējama delikāta situācija finanšu jautājumos. Būs peļņas iespējas vai naudas saņemšana citviet, taču tik pat liela varbūtība ir arī naudas zaudēšanai. Iespējamas labas ziņas saistībā ar bērnu vai mazbērnu, grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Jaunām Dvīņu sievietēm decembris būs periods profesionālajai attīstībai, panākumiem, izglītībai un izmaiņām karjerā. Būs iespēja pierādīt savas spējas tiem, kuri līdz šim tās kaut kādu iemeslu dēļ nav pamanījušu vai arī beidzot radīsi drosmi, lai prezentētu kādu savu ideju, projektu. Šomēnes būs iespēja saņemt naudu no dividendēm, nomas vai citiem līdzīgiem veidiem. Ticams, ka saņemsi ziņas par gaidāmām kāzām vai kādu citu lielu notikumu ģimenes, draugu, kolēģu vai kaimiņu vidū. Šomēnes esi piesardzīgs pret šķietami pārlieku labiem notikumiem draugu privātajā dzīvē. Ziemassvētku un Jaungada brīvdienās būs daudz emociju, kas saistītas ar dēlu, mazdēlu, brāli, tēvu vai citu vīrieti tavā ģimenē. Ja tev šajās brīvdienās ir jāstrādā, ir pienācis laiks beidzot gūt lielāku peļņu, lielākus panākumus un būt apmierinātākam ar to, ko dari. Iespējams patīkams pārsteigums no tālienes.

 

 

vezis_vezis_vezisVēzis

Šomēnes Vēžu sievietēm varētu rasties dažas neparedzētas situācijas vai problēmas saistībā ar bērnu vai mazbērnu, taču tas solās radīt prieku ģimenē. Šīs būs patīkamas emocijas, kas palīdzēs tev pieņemt pareizākos lēmumus. Pievērs uzmanību strīdiem un konfliktiem ar meitu vai mazmeitu. Var gadīties, ka draugi vai kaimiņi lūgs tavu palīdzību saistībā ar kādu tiesas prāvu. Ja neesi pilnīgi pārliecināts, ka patiesi vari sniegt labumu, padomā vai labāk nebūtu vispār izvairīties no iesaistīšanās šajā procesā. Iespējama negaidīta naudas saņemšana no vietas vai personas, no kā to pilnībā negaidīji. Būs risks negaidītiem zaudējumiem, neraugoties uz pārliecību, ka viss izdodas lieliski un nes tev labumu. Var nākties ceļot ģimenes apsvērumu dēļ, jo iespējamas ziņas par saderināšanos vai kāzām tavu draugu vai radu lokā. Var nākties uztraukties par kāda tev tuva cilvēka veselības stāvokli. Iespējams, viņam pat nāksies doties uz slimnīcu, lai uzlabotu savu veselību, un tev vajadzēs saplānot laiku, lai dotos viņu apciemot. Var rasties īslaicīgs diskomforts tavā darba vietā, kas būs saistīts ar jaunas personas pievienošanos kolektīvam vai vadībai. Šomēnes varēsi priecāties par pasākumu, kurā esi ieguldījis daudz darba, cerību un iedvesmas. Tu spēsi sasniegt vēlamo, taču tas viss notiks, pateicoties tavam darbam un ieguldītajiem resursiem. Ziemassvētki un Jaunais gads daudziem Vēžiem būs laiks jauniem ierosinājumiem un idejām. Tie, kuriem nākas strādāt arī brīvdienās, var rēķināties ar panākumiem un peļņu. Vēžu vīrieši vairāk iztērēs naudu brīvdienās, jo būs dāsni un vēlēsies radīt daudz jautrības un pozitīvu emociju visapkārt. Grūtāk būs tiem, kuriem bērni un/vai mazbērni šajā laikā atrodas tālienē. Vēžu sievietes spēs radīt neaizmirstamu atmosfēru savās mājās, pārsteigt tuviniekus ar dažādiem gardumiem un citām interesantām lietām.

 

 

lauva_lauva_lauvaLauva

Šomēnes nāksies izturēt dažādas nepatikšanas, kas saistītas ar radinieku, draugu, kolēģi vai priekšnieku. Ja šomēnes tev paredzēts ceļot, sagatavojies, ka var nākties sastapties ar dažādiem sarežģījumiem kā brauciena laikā, tā arī galamērķī. Šomēnes tu viegli varēsi iesaistīties, vai pareizāk – tiksi ievilkts dažādos konfliktos, jo nebūsi pietiekami pacietīgs. Decembrī solās rasties labākas finansiālās iespējas, kas galvenokārt radīsies tāpēc, ka būsi cītīgi strādājis virsstundas, uzņēmies papildus pienākumus vai līdzīgas lietas. Līdz ar to situācija finansiālajā ziņā kļūs optimistiskāka. Iespējamas svarīgas ziņas saistībā ar finansiāla rakstura lietām, kas tev būs īpaši svarīgas. Lauvu sievietēm būs īpašas cerības par savu darbu un karjeru. Iespējams, mēģināsi uzsākt ko jaunu vai saņemsi apstiprinājumu, ka esi pieņemts jaunā darba vietā. Jo ātrāk spēsi pieņemt jaunās pārmaiņas un pielāgoties jauniem apstākļiem, jo labāk. Var gadīties, ka pavisam negaidīti saņemsi ielūgumu uz kādu pasākumu no jaunas paziņas. Būs negaidīts priekšlikums vai informācija, kas ievērojami palīdzēs attīstīt lietas. Ziemassvētkos un Jaunajā gadā vislabākās sajūtas spēsi iegūt tad, ja pēc iespējas vairāk laika pavadīsi kopā ar bērniem, mazbērniem. Saņemsi dažādus priekšlikumus un ielūgumus uz svētkiem, galvenokārt, no cilvēkiem, kuri dzīvo tev tuvumā. Būs arī tādas Lauvas, kurām šie Ziemassvētki paliks atmiņā ar mājas vai kādas citas ļoti lielas, vērtīgas lietas iegādi. Dažas Lauvas svētkus izmantos, lai pavēstītu apkārtējiem priecīgu vēsti, piemēram, par laulībām vai grūtniecību.

 

 

jaunava_jaunava_jaunavaJaunava

Šomēnes, iespējams, nāksies zem sava jumta uzņemt kādu sievieti, un tas var radīt nepatīkamas izjūtas, neomulīgas izmaiņas. Decembrī iespējama šķiršanās no bērna, kurš nolēmis pārcelties uz citu pilsētu vai valsti. Var gadīties, ka redzēsi dīvainus sapņus, kas būs saistīti ar bērnu vai jaunieti tavā ģimenē. Iespējams, būs nepieciešams laiks, lai tos interpretētu pareizi. Nepatīkama patiesība, meli vai noslēpums, kas saistīts ar mīlas dzīvi, var beidzot kļūt nedaudz vieglāk izturams, jo kāds jauns notikums radīs pavisam citas emocijas. Pozitīvi notikumi iespējami arī tavā finansiālajā situācijā, taču atceries – nekas nenotiek tāpat vien. Sekmīga attīstība solās izvērsties tiesu vai juridiskās lietās. Ja tu gatavojies pieņemt kādu svarīgu lēmumu, tev vajadzētu rūpīgi pārdomāt pat vissīkākās nianses, jo tikai tad viss noritēs tev par labu. Jaunavu vīriešiem iespējama tikšanās vai saruna ar cilvēkiem, kuri būs iesaistīti kādā finansiāla rakstura strīdā vai konfliktā. Ziemassvētku un Jaungada brīvdienas var tevi priecēt ar peļņu un pat negaidītiem ienākumiem. Jaunavu sievietēm būs daudz ideju, kā pārsteigt mīļos cilvēkus, radot brīnišķīgu noskaņu. Jaunavu vīrieši, visticamāk, vairāk vēlēsies svētkus pavadīt kaut kur ārpus mājas, draugu lokā, vietā, kur, iespējams, nekad iepriekš nav būts. Jaunavu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, var rasties pārsteigums saistībā ar kādu dokumentu vai priekšlikumu.

 

 

svari_svari_svariSvari

Šomēnes tev prieku radīs naudas saņemšana, kāds sen kārots pirkums, priekšlikuma saņemšana par labāku darbu vai papildus ienākumi, ko piedāvās tev vīriešu dzimuma radinieki vai draugi. Kopā ar šo personu tu varēsi uzsākt ko jaunu un gūt labu peļņu, jo īpaši, ja tajā daudz ieguldīsi savas idejas un darbu. Dažādu iemeslu dēļ var gadīties šķiršanās kaut kādu izmaiņu rezultātā, taču vairumā gadījumu tā tevi ietekmēs pozitīvi – emocionālajā vai profesionālajā jomā. Ja tev ir intereses, kas saistītas ar kādu personu no tavas profesionālās vides, iespējams, tas sagādās tev vilšanos. Šomēnes nekas nesolās mainīties šajā situācijā tev par labu. Kompleksākas būs arī tavas mīlas attiecības, taču, ja vēlies tajās ko mainīt, uzlabot – tev pašam nāksies rīkoties, pretējā gadījumā viss paliks nemainīgs. Var rasties problēmas saistībā ar tiesas prāvu, kurā iesaistīts tavs mīļotais cilvēks vai radinieks. Tu vari iekulties arī kādā delikātā situācijā, kas radīsies starp tevi un cilvēku, kurš dzimis kādā no Gaisa zīmēm. Viltus attaisnojumi un aizbildinājumi nepalīdzēs, tie varētu radīt tikai papildu problēmas. Tiem Svariem, kuriem ir meita vai mazmeita, šomēnes būs iemesls lepnumam un apmierinājumam. Svaru vīrieši Ziemassvētku un Jaungada brīvdienās varētu organizēt biznesa tikšanās, taču lieliski apvienot darbu ar atpūtu. Tiks apspriesti pasākumi vai izmaiņas, kas tavā tarbā varētu kļūt par prioritāti nākamā gada sākumā. Iespējami pārsteigumi, kas radīs negaidītu veiksmi, laimi vai priekšlikumu. Seko saviem sapņiem! Svaru sievietes svētku brīvdienās varēs gūt lielāku skaidrību par lietām savā mīlas un ģimenes dzīvē. Iespējams, nāksies pieņemt dažādus lēmumus. Īpašas emocijas var radīt dāvana, ko saņemsi no kādas meitenes vai jaunas sievietes.

 

 

skorpions_skorpions_skorpionsSkorpions

Šomēnes tevī satraukumu var radīt kāda ziņa vai notikums saistībā ar zēnu vai jaunekli no tavas ģimenes. Ja tev ir dēls vai mazdēls, pievērs viņam vairāk uzmanības, velti laiku draudzīgām sarunām, mēģini uzzināt vairāk par viņa privāto dzīvo, par to, kas ar viņu notiek ikdienā. Mēģini uzzināt vairāk par to, kas notiek un, ko viņš dara, kad ir ārpus mājas un tava redzesloka. Šomēnes, iespējams, iegūsi svarīgu dzīves mācību caur kādu pārbaudījumu. Skorpionu ģimenes locekļi šomēnes, iespējams, sagaidīs naudu no kādas citas vietas – no tālienes. Labvēlīgs laiks pārdomām par to, kā risināt dažādas problēmas un lietas, kas saistītas ar tavu mājokli vai attiecībām ģimenē. Iespējamas problēmas ar kaimiņiem vai īrniekiem. Gaidi labas ziņas vai ierosinājumu, ko tev vajadzētu izmantot, lai gūtu maksimālu labumu. Šomēnes saņemsi ziņas no radinieka, drauga vai kolēģa par grūtniecību vai bērniņa piedzimšanu. Kaut kāda iemesla dēļ tev šis mirklis būs ļoti īpašs. Būs ziņas, kas saistītas ar meitenes piedzimšanu. Decembrī būs arī kāds negaidīts pavērsiens tavā dzīvē. Pēc šī mēneša daudzas lietas tev šķitīs pavisam citādākas. Tas – vai tu būsi veiksmīgs Skorpions vai aizvien tev būs daudz problēmu – tas būs atkarīgs tikai no tevis paša. Iespēja, kas tev tagad tiks dota šajā saistībā, vēlāk netiks tev pasniegta otrreiz. Skorpionu sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, Ziemassvētku un Jaungada brīvdienas vajadzētu īpaši rūpīgi izplānot, izmantojot oriģinālas idejas dāvanām, ēdieniem un citām lietām. Svētku brīvdienās, iespējams, saņemsi labas ziņas, kas būs saistītas ar bērna vai mazbērna izglītību un/vai karjeru. Svētku brīvdienās gūsi daudz romantiskas pieredzes. Tu centīsies izrādīt savu mīlestību oriģinālā un neaizmirstamā veidā.

 

 

strelnieks_strelnieks_strelnieksStrēlnieks

Decembris ir laiks, lai nolīdzinātu visas radušās nesaskaņas un pārpratumus, kas radušies. Šomēnes varēsi atrisināt dažādas sarežģītas situācijas no pagātnes. Daži Strēlnieki var sagaidīt naudu, pamatojoties uz kādu dokumentu vai līgumu. Tev būs iespēja vienoties par lielāku algu vai darbu ar labākiem nosacījumiem tieši tev. Būs iespēja tikt galā ar finansiāla rakstura problēmām. Var gadīties, ka tev nāksies apmeklēt draugus vai radiniekus, kuri vēlēsies ar tevi padalīties savās rūpēs un problēmās. Iespējams, vien uzklausot, tu būsi šiem cilvēkiem lieliski palīdzējis. Būs svarīga tikšanās ar cilvēku no tavas profesionālās vides. Šomēnes daudz patīkami pārsteigumu sagādās bērni un jaunieši. Iespējams, saņemsi patīkamas ziņas par grūtniecību vai bērniņa nākšanu pasaulē. Dažos gadījumos iespējama naudas saņemšana no bērniem vai mazbērniem. Šomēnes vari gaidīt labu attīstību savā darbā vai biznesā. Tu saņemsi ziņas, informāciju vai priekšlikumu, kas ļaus tev optimistiskāk palūkoties uz savu nākotni. Būs iemesls priekam un/vai svinībām tavā darba vietā. Svarīga tikšanās, saruna vai lēmums tiks saistīts ar meiteni/jaunu sievieti no tava ģimenes vai tuvāko radu loka. Visticamāk, šīs lietas būs saistītas ar būtiskām izmaiņām tavā dzīvē. Ziemassvētku un Jaungada brīvdienās būs daudz plānoto izdevumu, taču būs arī ienākumi, kas spēs iepriecināt un pat pārsteigt. Dažiem Strēlniekiem svētku laiks būs īpašs, jo būs jādodas uz pirmo randiņu.

 

 

mezazis_mezazis_mezazisMežāzis

Decembrī bērni un jaunieši no tavas ģimenes vai tuvāko radu loka spēs sagādāt patīkamas emocijas. Iespējams, saņemsi naudu no cilvēka, kurš ir tavs radinieks. Nelolo lielas cerības par to, taču vienmēr var būt pārsteigumi un izņēmumi. Mežāžu vīrieši varēs iepriecināt savus mīļos cilvēkus ar papildu naudu ģimenes budžetā. Šī mēneša laikā tev varbūt saistība ar naudu no mantojuma, nomas īpašuma vai tamlīdzīgām lietām. Šīs ziņas nedaudz novērsīs uzmanību no tā, uz ko tev patiesībā vajadzētu koncentrēties. Iespējams, pazaudēsi vai kāds speciāli kaitēs saistībā ar finanšu dokumentiem. Iespējams, sagaidīsi atvainošanos vai paskaidrojumus no draugiem, kuri pirms kāda laika tevi aizvainojuši vai kaut kādā veidā nodarījuši tev pāri. Šajā situācijā tev jāgaida, kad šie cilvēki paši pie tevis atnāks, neviz no savas puses jāuzstāj, lai viņi atvainojas vai sniedz paskaidrojumus. Būs pasākumus, uz ko tevi uzaicinās kāds vīrietis. Mežāžu sievietēm būs vairāk saistība ar citām sievietēm no savas ģimenes. Iespējams, radu lokā ir kāda tāda sieviete, par kuras iespaidīgo pozitīvismu līdz šim pat nezināji. Ziemassvētku un Jaungada brīvdienās vairākumam Mežāžu sieviešu būs jāstrādā, jo īpaši tām, kuras pārvalda savu biznesu. Jaunākajām Mežāžu sievietēm šie svētki būs laiks romantikai un mīlestībai – pat tad, ja pašlaik nav attiecību. Neraugoties uz svētku noskaņojumu, finanšu jautājumi var radīt dilemmu, kas būs saistīta ar naudu un tavām domām.

 

 

udensvirs_udensvirs_udensvirsŪdensvīrs

Decembris būs laiks, lai tu priecātos par dažādām lietām un aizmirstu iepriekšējās nebūšanas, neveiksmes. Iespējams, gūsi kādu iespēju, ko noteikti nevajadzētu palaist garām. Tev priekšā ir izmaiņas, kas tev ir nepieciešamas un būs svarīgas, lai attīstītu dažādus apstākļus savā dzīvē. Ja esi iesaistīts kādās tiesu lietās, šomēnes varēsi tās veiksmīgi pabeigt. Var gadīties vilties vai, iespējams, tiksi maldināts kādās ar naudu saistītās lietās. Labvēlīgs mēnesis profesionālo un biznesa attiecību attīstībai un plāniem. Ar savām ambīcijām un humoru vien tu spēsi daudz sasniegt. Ūdensvīru vīriešiem mīlas dzīvē var rasties situācija, kad būs nepieciešams vaļsirdīgi izrunāties, atklāties un, iespējams, pārliecināt otru par kaut ko. Var gadīties, ka nāksies sniegt kādus solījumus. Diemžēl, dažu Ūdensvīri savās attiecībās var piedzīvot nopietnu krīzi, kas, iespējams, radusies jau sen, tikai neviens nav tai pievērsis uzmanību, nav centies to mainīt, labot. Var gadīties pēkšņa kādas personas atteikšanās no jūsu kopīgā plāna, jo šim cilvēkam būs radusies kāda cita iespēja. Sargies no cilvēkiem, kuri pārlieku daudz interesējas par tavu materiālo situāciju, kā arī pārlieku neuzticies ar savu ideju izklāstu apkārtējiem. Ziemassvētku un Jaungada brīvdienās pievērs nopietnu uzmanību savu dāvanu izvēlei, jo ar tām spēsi nosūtīt katram īpašu ziņojumu. Būs tikšanās tavās mājās, kas radīs īpaši patīkamas emocijas un labu noskaņojumu. Būs pārsteigumi no vecākas sievietes vai zēna, jaunekļa. Pievērsies vairāk savai ģimenei – svētku laiks tam ir jo īpaši piemērots.

 

 

zivis_zivis_zivisZivis

Decembrī tev var nākties atlikt vizīti uz citu pilsētu vai noraidīt kādu ceļojuma iespēju. Šīs izmaiņas nebūs negatīvas tev, drīzāk – tā būs daļa no pārmaiņu procesa, kas notiek tavā dzīvē. Tu neredzēsi materiālas izmaiņas uzreiz, taču tuvāko mēnešu laikā gan. Iespējamas sliktas ziņas saistībā ar jaunekli no tavas ģimenes vai tuvākās apkārtnes. Iespējams naudas saņemšana no personas, kura dzīvo citā pilsētā vai valstī. Iespējams, tevi vieno vai ir vienojis kāds dokuments vai līgums ar šo personu. Satraukums kādam cilvēkam no tavas ģimenes vai tuvāko draugu loka var radīt veselības problēmas, iespējams, viņam kādu laiku nāksies nopietnāk pievērsties savai veselībai. Pievērs uzmanību savai darba vietai un tam, kā tu veic savus pienākumus. Labāk pašlaik ieguldi tajā mazāk emociju, bet vairāk profesionalitāti. Gaidāma saruna ar vīrieti, kurš dalīsies savos plānos un idejās, bet viņam būs nepieciešams tavs viedoklis. Nesteidzies ar komentāriem. Mīlestība Zivīm šomēnes solās būt visai sarežģīta un vairumā gadījumu problemātiska. Iespējams, gaismā nāks kāds noslēpums, kas tev var radīt sāpes, vilšanos. Ziemassvētku un Jaungada brīvdienās Zivis gūs patīkamas emocijas kopā ar bērniem un draugiem. Iespējama papildus naudas iegūšana. Svētku brīvdienas paredz jaunu mīlas pieredzi Zivju sievietēm un vīriešiem, kuri vecāki par 35 gadiem. 

 

Lai gaišs tev šis mēnesis!

Sabiedrība

Izskan pavisam jaunas ziņas par turpmāk gaidāmo laiku – prognozes 7 dienām!

  Nedēļas sākumā virs Latvijas teritorijas valdīs auksta gaisa masa - naktīs vietām gaisa temperatūra pazemināsies...

Lemberga sieva pastāsta par pēdējo dienu pirms vīra apcietināšanas

  Apcietinātā Ventspils mēra Aivara Lemberga (67) kundze Kristīne izdevumam "Privātā dzīve" stāsta par ikdienu pēc...
Foto:Crafthubs.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. marts

  Klāt jau otrā pilnā marta nedēļa. Uzzini, kādus notikumu pavērsienus tev un mīļajiem tā sagādās!   Auns Negaidīti...

Četru bērnu tēvs Busulis atklāj, kā ģimene tērēs pabalstu – 500 eiro par bērnu

  Pazīstamais mūziķis Intars Busulis, kurš ir arīdzan četru bērnu tēvs, izdevumam "Privātā dzīve" atklājis, kā...

Latvijas slavenākais Ziemassvētku vecītis Pūce atklāti par traģēdiju ģimenē

  Aktieris un vairāku grāmatu autors Kaspars Pūce, kurš arīdzan ir Latvijas slavenākais Ziemassvētku vecītis ar...

Liela nelaime šorīt notikusi Rīgā

  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) vēsta, ka svētdienas rītā Rīgā ugunsgrēkā dzīvību zaudējis cilvēks....

Horoskopi un Testi

Foto:Crafthubs.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. marts

  Klāt jau otrā pilnā marta nedēļa. Uzzini, kādus notikumu pavērsienus tev un mīļajiem tā sagādās!   Auns Negaidīti...
Foto:E.standard.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. marts

  7. martā sadali savas prioritātes tā, lai varētu pagūt izpildīt gan savus darba pienākumus, gan...
Foto:Flickr.com/FHKE/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. marts

  Šī būs labvēlīga diena visa veida jūtu izpausmēm. Vajadzētu pievērsties arī iesāktu projektu pabeigšanai, jo...
Foto:Unsplash.com/Gabor Juhasz/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. marts

  Šajā laikā visām horoskopa zīmēm vairāk jāmēģina iekļauties savos plānos, lai produktīvi apmierinātu savas vajadzības....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. marts

Zīmēm, kurām pēdējā laikā bijušas grūtības ar stūrgalvību un ieslīgšanu rutīnā, šodien varētu izdoties no...
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. marts

  Šodien vairāk laika vajadzētu pavadīt savās mājās un veltīt laiku tam, lai vairotu prieku un...

Mājai un Dārzam

Izskan pavisam jaunas ziņas par turpmāk gaidāmo laiku – prognozes 7 dienām!

  Nedēļas sākumā virs Latvijas teritorijas valdīs auksta gaisa masa - naktīs vietām gaisa temperatūra pazemināsies...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Līdztekus jau spēkā esošajiem brīdinājumiem par augstu ūdens līmeni, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra...
Vilis Bukšs

Parādās pavisam jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Piektdien, kā arī nedēļas nogalē daudzviet gaidāms sniegs, slapjš sniegs, brīžiem snigs stipri. Gaidāms arī...