Šī gada pirmais mēnesis ir galā, bet te nākamais jau steidz – jāsaka teju kā grāmatiņā “Makss un Morics”. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas un uzzini, ko tās sola tieši tev!

 

 

Auns

Šomēnes tev vairāk laika vajadzētu pavadīt, pievēršoties savai personīgajai dzīvei. Piemērots laiks, lai stiprinātu esošās attiecības un veidotu jaunas draudzības. Iespējama interesanta romantisku notikumu attīstība ar cilvēku no citas pilsētas vai pat valsts. Iespējamas arī sarunas un tikšanās, kas būs saistītas ar tavām finansiālajām interesēm. Nāksies nokārtot dažādas saistības. Arī ģimenē gaidāmas sarunas, kas saistītas ar naudu. Būs nozīmīgi notikumi vecāku vai bērnu dzīvēs, kuri dzīvo tālu no tevis. Šomēnes vairāk uzmanības pievērs savu personīgo mantu drošībai. Daudzi Auni var doties ceļā tāpēc, ka nāksies parūpēties par kādām lietām, kas atrodas ārpus tavas dzīves vietas. Šajos jautājumos gaidāmi panākumi. Iespējams kāds pasākums, kas sniegs tev lielu pieredzi. Februāra laikā iespējama arī nepatīkamu ziņu saņemšana par kādu no taviem vai tava partnera radiniekiem.

 

 

Vērsis

Daudzi Vērši šomēnes dosies ceļojumā, kas būs saistīts ar mīlas dzīvi vai ģimenes locekļiem. Būs svarīgi, lai tu pastāvētu uz savām tiesībām, uzstātu uz lietām, kas tev ir apsolītas, kas ir pareizi, nepareizi utt. Iespējamas tikšanās, kas saistītas ar personīgiem apstākļiem, brīvdienām vai varbūt būs jādodas uz kāzām. Būs dinamiska komunikācija ar ģimenes locekļiem saistībā ar svarīgiem notikumiem viņu dzīvēs. Ja esi iesaistīts tiesas procesā, jo īpaši, ja tas ir saistīts ar finansēm, tas izvērtīsies diezgan sarežģīts. Šobrīd vajadzētu vairāk kontrolēt savus finanšu jautājumus un neiesaistīties lielākos parādos. Iespējamas negaidītas ziņas, kas liks ātri reaģēt, pieņemt ātri lēmumu vai veikt izmaiņas. Februāris var kļūt par mēnesi, ko atcerēsies ar atteikšanos no darba piedāvājuma, biznesa vai tamlīdzīgi. Daži Vērši var piedzīvot vilšanos, apspriežot svarīgu jautājumu ar valsts iestādes vai bankas pārstāvi.

 

 

Dvīņi

Ja esi dzimis Dvīņu zīmē, šis mēnesis, iespējams, sāksies ar vilšanos, kas būs saistīta ar problēmām mājsaimniecības vai finanšu jomā. Protams, vilšanās nebūs traģiska, bet ietekmēs tevi noteiktā laika periodā. Februārī būs vairākas tikšanās un pasākumi. Daudziem Dvīņiem paziņu loks paplašināsies vēl par kādu cilvēku, taču šomēnes iepazīšanās var radīt emocionālu spriedzi, tāpēc būs vajadzīgs labāk iepazīt šo personu. Iespējams, saņemsi dokumentu vai nozīmīgas ziņas no tālienes, kas būs svarīgas tev un tavai ģimenei. Iespējams, šomēnes tavā ģimenē radīsies svarīgas un neatliekamas biznesa lietas vai saistības. Tās var kļūt par saspringtu mirkļu pamatu nākotnē. Konflikti šajā brīdī neatrisinās problēmas, tāpēc centies būt pacietīgs. Mēģini savlaicīgi kontrolēt savas emocijas un pasargāt sevi no nevajadzīgām problēmām. Pēdējā mēneša laikā radusies spriedze tagad attīstīsies tev labvēlīgā virzienā. Tas tev sagādās prieku. Jebkurā gadījumā – viss, ko būsi paveicis janvārī, tagad būs iemesls, kādēļ tev būs jaunas iespējas un izredzes personīgā un profesionālā ziņā.

 

 

Vēzis

Šomēnes būs trauksmes un satraukuma dienas, kas saistītas ar cerībām uz svarīgām ziņām. Visa tava uzmanība, cerības un sapņi tiks orientēti šajā virzienā. Nav iemesla šaubīties par to, ka būs veiksme vai iespēja priecāties, ja vien noskaidrosi visas lietas pacietīgi. Februārī iespējamas problēmas ar sievieti, kura darbosies, nesaskaņojot savas darbības. Lai gan visas viņas darbības būs veiktas ar labiem nodomiem, tu reaģēsi strauji. Iespējams, tas būs saistīts ar sajūtu, ka tev nav pilnīgas kontroles pār savām lietām. Iespējamas ziņas, kas saistītas ar grūtniecību, dzemdībām, kas noteikti būs pārsteigums. Šomēnes būs tikšanās ar interesantu personu, kura piepildīs tevi ar pozitīvām emocijām un uzlabos noskaņojumu. Februārī iespējams konflikts ar vīrieti, kuram būs spēcīgs personīgais viedoklis par savu laimi vai panākumiem darbā. Tev jāatzīst un jāsaprot, ka šim cilvēkam uz to ir visas tiesības, tāpēc esi uzmanīgs ar savu viedokli un tā izteikšanu. Šomēnes priekšplānā nonāks arī dēla, mazdēla vai cita tuva vīrieša panākumi vai pozitīvi notikumi.

 

 

Lauva

Februārī piedzīvosi dažādas emocijas, kas saistītas ar ceļošanu, kā arī ar cilvēkiem, kuri dzīvo citās pilsētās vai valstīs. Vari gaidīt veiksmi ceļojumā vai saistībā ar cilvēkiem, kuri dzīvo tālu projām. Tie var būt tavi radinieki, draugi, romantiskais partneris vai tamlīdzīgi. Daudzas Lauvas var saņemt naudu no citas pilsētas vai valsts. Dažādie notikumi, kas risināsies februārī, liks tev padomāt par savām vecajām attiecībām, kuras kāda iemesla dēļ bijušas pārtraukta. Tā kā tev būs pieredze šajās attiecībās un zināsi, ka tās veidot ir īpaši grūti, šoreiz jābūt krietni vien piesardzīgākam. Var gadīties, ka uzzināsi par kādu zādzību, kas liks tev padomāt par to, cik droši dzīvo tu pats, iespējams, vajadzēs kaut ko mainīt. Būs iespēja gūt panākumus, uz kuriem jau kādu laiku tiecies. Pirms kāda laika uzsākts projekts šomēnes būs veiksmīgi pabeidzams. Problēma, kas saistīta ar tavu vai kāda tava radinieka veselību, var radīt nepieciešamību konsultēties ar ārstu. Šomēnes var rasties arī problēmas darbā, kas apgrūtinās tevi ar lieku stresu un rūpēm. Iespējami lielāki vai papildu ienākumi – algas pieaugums vai jauns līgums. Februārī iespējama arī neparedzēta iepazīšanās vai kāds pavisam negaidīts notikums.

 

 

Jaunava

Šis solās tev būt visai veiksmīgs mēnesis. Tev radīsies iespējas izprast neizmantotās iespējas vai veikt plānus. Iespējama tādas naudas saņemšana, kas kaut kādu iemeslu dēļ labu laiku kavējusies. Februārī saņemsi nepatīkamas ziņas, kas būs saistītas ar kādu sievieti. Var nākties apmeklēt pasākumu tava tuva radinieka vai partnera drauga mājās. Labs mēnesis, lai atrisinātu finansiāla rakstura problēmas, īpaši, ja tādas ir radušās ar cilvēkiem tavā ģimenes lokā. Februārī arī vairāk skaidrības varēsi ieviest savā mīlas dzīvē, jo īpaši tas attiecas uz attiecībām, kas jau pietuvojušās šķiršanās robežai. Tagad varēsi aplūkot visu daudz mierīgāk un prātīgāk, bez pārlieku lielām emocijām un tendences uz konfliktiem. Tu būsi gatavs piedot vai lūgt piedošanu, ja apratīsi, ka tas ir labākais variants. Šomēnes svarīga loma tavā profesionālajā dzīvē būs vīrietim ar svarīgu sociālo vai politisko stāvokli, pieredzi un/vai izglītību. Daudzām Jaunavām būs panākumi karjeras jomā, ko būs iespējams nosvinēt kopā ar saviem mīļajiem. Februārī iespējama neparedzēta intriga, kas būs saistīta ar tavu mājokli vai radinieku, kas radīs zināmas neskaidrības. Tā tas būs sākotnēji un līdz brīdim, kad uzzināsi, no kurienes nāk šis “uzbrukums”, un kāds ir tā mērķis.

 

 

Svari

Februārī varēsi sagaidīt dažādas ziņas un notikumus, kas, galvenokārt, būs saistīti ar bērniem un jauniešiem. Viņi, visticamāk, būs tavi radinieki, kuri dzīvo tuvu vai tālu. Februārī iespējama arī bērna piedzimšana vai dzimšanas dienas svinības bērnam, tāpēc tev nāksies sarūpēt kādu īpašu dāvanu. Daudzi Svari varēs priecāties par ziņu vai notikumu, kas saistīti ar grūtniecību. Šomēnes iespējamas ziņas vai notikumi, kas saistīti ar kāzām. Varēsi palīdzēt draugiem vai radiniekiem problēmu risināšanā, taču tas var izvērsties diezgan sarežģīti šīs personas rakstura dēļ. Iespējams, šī persona nebūs pati līdz galam apzinājusies savu problēmu apjomu, tāpēc uzskatīs, ka tu nevietā iejaucies un tieši tu esi tas, kurš rada problēmas. Februārī tu pieredzēsi situāciju darbā vai biznesa, kas var izraisīt kontroles zudumu vai radīt zaudējumus – zemāku atalgojumu, klientu aiziešanu u.c. Tiesa, problēma nebūs nekas jauns vai pārsteidzošs. Tev ir pietiekami daudz pieredzes, lai labotu šo situāciju vai izvairītos no tās, saprotot, ka kaut kas nogājis greizi. Pretējā gadījumā tev vai kādam citam nāksies pieņemt sarežģītu lēmumu. Šomēnes var rasties negaidītas veselības problēmas. Nav iemesla satraukties, bet uzmanīties vajag! Nebaidies konsultēties ar ārstu! Iespējams, uzsāksi finansiālas attiecības ar vīrieti  vai arī saņemsi naudu no vīrieša. Februārī neļauj grūtībām sevi nobiedēt, jo tās tikai pavērs ceļu jaunām pārmaiņām, jauniem cilvēkiem un interesantiem notikumiem tavā dzīvē.

 

 

Skorpions

Šomēnes iespējams naudas pieplūdums, visticamāk, nauda tiks saņemta no radiniekiem. Būs iespēja arī rast iespēju papildu ienākumu gūšanai. Ticams, ka būs kāds notikums, piemēram, ziņas par kopdzīves uzsākšanu, saderināšanos vai pat kāzām. Šajā mēnesī tu varēsi sazināties ar draugiem, kuri dzīvo citā pilsētā. Esi patiess savā komunikācijā. Šī mēneša laikā iespējama maldināšana vai kļūda, kas var radīt zaudējumus. Februārī tev būs drosme, spēks un atbilstoša situācija, lai izbeigtu kādu sadarbību vai attiecības. Kopumā daudz darbības un saistības būs ar cilvēkiem vai iestādēm, kas ir tev tuvumā. Šomēnes neizdosies nekādi īpaši ceļojumi, izņemot tos, kas nepieciešami saistībā ar tavu darbu vai dzīvesveidu. Saņemsi ziņas vau būs sarunas, kas dos tev cerības par kaut ko svarīgu. Esi piesardzīgs, strādājot ar cilvēkiem no citām vietām, it īpaši, ja tev ir līgums ar viņiem vai saista kāds cits dokuments, vai īpašumtiesības. Kopumā šis būs veiksmīgs mēnesis tavam darbam, vispārējai profesionālajai darbībai vai jaunas uzņēmējdarbības uzsākšanai.

 

 

Strēlnieks

Ja esi dzimis Strēlnieka zīmē, februāris būs svarīgs mēnesis, kas radīs dažus nozīmīgus notikumus vai izmaiņas ne tikai šomēnes, bet visā 2018. gadā. Iespējams, strauji nāksies risināt kādas situācijas, lietas vai veikt pārmaiņas. Svarīga loma šajā laikā būs personām, kuras dzīvo citā pilsētā vai valstī. Izvairies no finansiālām attiecībām ar saviem draugiem, jo pastāv risks zaudēt draudzību dažādu iemeslu dēļ, kas saistīti ar naudu, aizdevumiem, kredītiem utt. Daudzi Strēlnieki februārī piedzīvos spēcīgas jūtas mīlas jomā vai uzsāks jaunas attiecības. Esi uzmanīgs, izvērtē, ar ko esi kopā, jo ne visi apkārtējie būs sajūsmā par tavu mīlestību. Februārī būs vairākas tikšanā vai pasākumi, uz kuriem dodoties nāksies sarūpēt dāvanas. Šomēnes satiksi personu, kurai būs īpašs piedāvājums. Iespējams arī neparedzēts strīds par naudu. Dažiem Strēlniekiem var rasties grūtības pierādīt īpašuma tiesības vai finanšu resursus. Tev vajadzēs nopietnāk padomāt par kāda radinieka nākotni. Iespējams, nāksies apspriest ar mājokli vai citu īpašumu saistītus variantus vai darbības.

 

 

Mežāzis

Šis būs emocionāli piesātināts un visai patīkams mēnesis. Būs dažādi notikumi, kas saistīti ar cilvēkiem no citām vietām, kas sniegs emocijas un pieredzi. Šomēnes iespējama tikšanās, pasākums vai ceļojums, kas saistīts ar personu no citas pilsētas vai valsts. Februārī neatrisināti jautājumi, nepatikšanas, neizpildītas saistības vai tamlīdzīgas lietas var atgādināt par sevi nepatīkamā veidā. Spriedze var pieaugt. Šī mēneša laikā būs notikumi un darbības, kas saistītas ar īpašumtiesībām un līdzīgām lietām. Iespējams, būs dzimtas īpašuma, zemes vai mājas pārdošana. Gaidāma veiksme darbā vai biznesā. Labs mēnesis jauna darba uzsākšanai, jaunām ziņām vai klientu pasūtījumiem, jauniem biznesa partneriem. Būs iespēja saņemt naudu no cilvēka, kurš nav tavs radinieks. Labs mēnesis, lai organizētu finanšu darījumus ar personu, kurai ir kādas pretenzijas vai neskaidrības, jo tagad to visu būs iespējams viegli atrisināt. Varēsi saņemt informāciju vai ieteikumus, kas būs tavas attīstības iespējas. Tajā pašā laikā daudzi var būt emocionāli nenorūdījušies, negatavi šādam notikumam vai pārmaiņām dzīvē.

 

 

Ūdensvīrs

Iespējama jaunu cilvēku pieņemšana tavā darba vietā. Tie var būt kolēģi, klienti vai priekšniecība. Šis solās būt veiksmīgs un produktīvs mēnesis, lai tu varētu strādāt un attīstīt jaunas lietas, pasākumus, darījumus. Bezdarbniekiem būs iespējas atrast darbu, pateicoties izveidotām draudzīgām attiecībām un jaukai attieksmei. Dažiem Ūdensvīriem var nākties pieņemt svarīgu lēmumu par māju vai citu īpašumu. Komunikācija ar valsts iestādes vai bankas darbiniekiem būs saistībā ar problēmu, kas ietekmē tavu māju vai citu īpašumu. Ja šāda problēma skars cilvēku no tava ģimenes loka, tev vajadzēs būt uzmanīgam ar informāciju, pasākumiem, nevajadzētu paļauties tikai uz solījumiem. Šomēnes tev var kaitēt dažu cilvēku darbības, kuri centīsies manipulēt ar tevi vai pat tevi šantažēt. Šādi brīži noteikti tevi nepatīkami pārsteigs. Februārī tiks piedzīvots notikums, kas saistīts ar kaut kā zaudēšanu neuzmanības un/vai kontroles trūkuma dēļ. Lai gan šajā mēnesī tu neveiksi būtisku progresu savā personīgajā dzīvē, būs laiks saviem gaidāmajiem nākotnes plāniem. Jebkura aizkavēšanās, atliekot savus plānus vai solījumus, var radīt jaunas problēmas un katrs konflikts virkni citu nepatīkamu situāciju. Velti laiku tam, lai risinātu problēmas. Esi uzmanīgs veidojot, apspriežot vai parakstot finanšu dokumentus, kas saistīti ar naudu, ko ceri saņemt šomēnes.

 

 

Zivis

Šomēnes iespējama svarīga personiskā vai biznesa tikšanās. Tai, iespējams, būs liela nozīme tavu plānu izstrādē nākotnē. Kopumā uz šo mēnesi neliec lielas cerības, tas nozīmē, ka februāris nebūs tavs visveiksmīgākais laiks. Tomēr no tevis būs atkarīgas mazās lietas. Jo vairāk uzmanības pievērsīsi dažādām lietām, pat šikumiem, jo labākus sasniegumus gūsi. Darbā var nākties sastapties ar neapmierinātību, kritiku, nepietiekamām iespējām īstenot tavas idejas utt. tiesa, šī situācija solās būt īslaicīga, tāpēc nesteidzies ar emocionālām reakcijām un lēmumiem. Labs šis mēnesis būs gadījumos, kas saistīti ar jaunu darbu, finanšu jautājumu risināšanu, līgumiem utt. Iespējama naudas saņemšana no kādas citas vietas, ne no darba, taču tas nebūs pārsteigums. Iespējams, varēsi iegādāties ko sen kārotu. Ja tev ir attiecības, pievērs vairāk uzmanības savam partnerim. Šomēnes mēģini izvairīties no konfliktiem un cilvēkiem, kuri ātri eksplodē savās emocijās. Neiesaisties intrigās vai ļaunprātīgās darbībās, neatkarīgi no mērķa. Jebkura šāda rīcība var radīt zaudējumus. Būs svarīgs notikums, kas saistīts ar tavu draugu, kolēģi vai kaimiņu.

 

 

Lai februāris tev lielisku mirkļu piepildīts

Sabiedrība

Kariņš ierosina noteikt obligātu vakcināciju visiem iedzīvotājiem virs 50 gadu vecuma

  Ar paziņojumu vietnē "Twitter" otrdien klajā nācis premjers Krišjānis Kariņš. "Mājsēde bez plašas vakcinācijas tikai īslaicīgi...

Valsts policija brīdina Covid-19 krīzes laikā saradušos agresorus

  Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek...

Traģēdija ģimenē: Covid-19 padara piecus bērnus par bāreņiem

Divi cilvēki vecuma grupā no 40 – 50 gadiem gājuši bojā, jo atteikušies vakcinēties. Abi...

Pirmdien miruši 23 Covid-19 slimnieki, tostarp divi četrdesmitgadnieki; teju 2000 jaunu gadījumu un 1134 slimnīcās

  Otrdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 1853 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši vēl...

Diemžēl otrdienas rīts sācies ar ziņu par lielu nelaimi

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 18. oktobra plkst. 06.30 līdz 19. oktobra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Kādēļ “lokdauns” neglābs no strauja saslimstības pieauguma vēl vairākas nedēļas?

  Situācija ar Covid izplatību ir sliktāka, nekā gaidīts. To šodien apstiprināja arī apkopotā saslimstības statistika....

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. oktobris

  Pašreizējais planētu stāvoklis palielina jūsu optimismu, intuīciju, ļauj saskatīt jaunas iespējas. Taču nerīkojieties ātri un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. oktobris

  Dienas pirmajā pusē gatavojies jaukam pārsteigumam. Radošā darbā sekmes un pašizpausmes iespējas būs teicamas. Tu...
Foto:Australiaentertains.com.au

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. oktobris

  Planētu stāvokļa dēļ palielināsies enerģijas krājumi, taču reizē kļūsim emocionālāki, būs grūti savaldīt jūtas. Un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. oktobris

Šī diena izvērtīsies labvēlīga mērķtiecīgam darbam. Viegli spēsi kontrolēt savas emocijas, nebūs viegli novirzīt tevi...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 18. – 24. oktobris

  Jau oktobris aizsoļojis pāri pusei un zelta rudeni sola nomainīt kailie koki, lielāks drēgnums un,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. oktobris

Šodien būs iespējams uz dažādām lietām un problēmām paraudzīties no cita skata punkta. Iespējams, varēsi...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķim Bricim visai dažādas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku – VIDEO

  Iepriekšējās dienās ziņās jau izskanējušas prognozes, ka šonedēļ Latvijā gaidāms pirmais sniegs, tāpat iespējamas rudens...

Sinoptiķi nāk klajā ar pavisam jaunām ziņām par laiku turpmākajās dienās

Šajā nedēļā laika apstākļi būs mainīgi - gaidāmas gan pāris siltas dienas, kad termometra stabiņš...
Foto:Flickr.com/Robert Couse-Baker/CC

Šonedēļ laiks būtiski mainīsies, brīdina par nakti uz otrdienu

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā ieskicējis to, kāds laiks būs šonedēļ, īpaši izceļot nakti...