Uzzini savu astroloģisko prognozi janvārim! 

 

Janvāris ir visa enerģētiskais sākums, taču, lai arī tas ir sākums, vislabvēlīgākās dienas šomēnes būs tieši 30. un 31. datums. Kosmoss šajās dienās būs ļoti labvēlīgs, tāpēc uzticies saviem instinktiem.

 

Auns

auns

Janvāris būs viegls un gaisīgs mēnesis. Tev būs daudz dažādu interesantu pasākumu un tikšanos, taču tikai tik ilgi līdz nekļūsi pārlieku rosīga un neieslīgsi lielajos darba apjomos, tāpēc mēģini sabalansēt visas savas darbības. Īpaši laimīgs datums ir 15. janvāris, tas nesīs panākumus, svētību mājās, taču var nest izmaiņas darba lietās. Janvāra beigās varētu nākties krietni pasvīst kādas lietas dēļ un izjust stresu, taču ap 30., 31. janvāri viss atkal nostāsies savās vietās.

 

Vērsis

versis

No vecā gada līdzi paņem vienu labu ieradumu/hobiju, pārējo, kas tevi pārslogo, atstāj pagātnē vai pataupi tālākai nākotnei. Janvāris ir laiks, lai tu apzinātos, ka sācies ne vien jauns mēnesis, bet arī gads, lai tu sagatavotos tam ar smaidu un pozitīvām emocijām, jo tas tev nesīs daudz. Ap mēneša vidu izmanto laiku, lai satiktos ar ģimenes locekļiem un/vai draugiem, cilvēki vēlēsies dzirdēt tavu viedokli dažādās jomās, kā arī vienkārši pavadīt laiku tavā kompānijā. Pēc tam izmanto laiku, lai atpūstos, lai sagatavotos jaunam darba cēlienam. Neieplāno liekas tikšanās, pasākumus, neuzliec sev nevajadzīgus pienākumus. Mēneša beigās var nākties izjust stresu darba dēļ, taču šoreiz vairāk citu nedrošības, ne sevis dēļ.

 

Dvīņi

dvini

Tev nāksies pieņemt dažādus lēmumus, taču dari to konstruktīvi un rūpīgi apdomā savu gala vārdu. Pieturies pie saviem lēmumiem – nemaini tos vēlāk. Izmanto katru dienu, lai paplašinātu savu redzesloku un attīstītos. Neaizraujies ar pārlieku biežu ballēšanos un ieklausies, ja draugi mēģina tevi atrunāt no kāda kārtējā pasākuma. Ap mēneša vidu iespējams, saņemsi negaidītu dāvanu, vai gūsi neplānotus ienākumus. Arī mēneša pēdējā nedēļa varētu būt finansiāli daudzsološa un līdz ar to atceries, ka dots devējam atdodas.

 

Vēzis

vezis

Attiecību jomā var šķilties īstas ugunis, kādas – romantiskas un kaislību pilnas vai strīdu un niknuma veidotas – atkarīgs tikai no tavas rīcības. Noskaņo sevi pozitīvi, sajūti laimi, kas patiesībā atrodas tev visapkārt. Neaizraujies ar ātrajām uzkodām. 15. janvāris solās būt tev īpaši labvēlīgs, ja vien saskatīsi visas īstās nianses. Ir cilvēki, kuri ļoti paļaujas uz tavu veselo saprātu, tāpēc neliedz viņiem savu padomu. Sākot no 28. janvāra varētu rasties problēmas attiecībās, grūtības radīs tas, ka partneris nejutīsies laimīgs. Nevaino tajā sevi. Pašās pēdējās mēneša dienās viss nostāsies savās vietās.

 

Lauva

lauva

Gads tev sācies intensīvs un pildīts ar pozitīvām emocijām un domām. Ja vēl to nesajūti, kuru katru dienu izjutīsi. Lai arī mēnesis iesācies daudzsološi, iespējams, līdz 15. janvārim tomēr visas lietas neveiksies tik labi, cik iecerēts. Neraizējies, mēneša vidū viss sāks nokārtoties, kā arī par savām pūlēm, iespējams, saņemsi necerēti labu novērtējumu vai dāvanu. Tas uzlabos tavu karmu. Mēneša beigās var rasties komunikācijas problēmas/domstarpības ar kādu, taču neuztraucies par to pārlieku daudz, 31. janvāris ieviesīs skaidrību daudzās jomās.

 

Jaunava

jaunava

Janvāris var iesākties ar pārmaiņām attiecību jomā, iespējams, nāksies šķirties no partnera. Taču atceries – tev ir visas tiesības uz laimi, tāpēc koncentrējies uz to un nepārdzīvo par pagātni. Šis gads ir daudzsološs. Jau ap mēneša vidu iespējams negaidīts pavērsiens šajā jomā un pārlieku neizbrīnies, ja simpātijas tev izrāda kāds sens draugs. Iespējams, tas ir tas, ko visu dzīvi patiesībā esi gaidījusi. Pēdējās mēneša dienas sola dažādas neskaidrības kā emocionālajā, tā intelektuālajā sfērā, taču atceries – visam pieej ar “vēsu” prātu un nepieņem pārsteidzīgus lēmumus.

 

Svari

svari

Baudi visu, ko tev sniedz šis mēnesis – gan darbā, gan privātajā un sabiedriskajā jomā. Kā jau lielākajai daļai horoskopa zīmēm, arī tev ap mēneša vidu paveiksies, zvaigznes sola tev veiksmi karjeras jomā. Neaizmirsti tik svarīgas īpašības kā labsirdība, taisnīgums, precizitāte un dāsnums. Mēneša beigās var rasties sarežģījumi mājās. Savukārt 31. janvāris daudz ko mainīs.

 

 

Skorpions

skorpions

Neaizraujies ar Pelnrušķītes kompleksu, taču centies izdarīt pēc iespējas visu nepieciešamo, turklāt tik labi, cik vien spēj. Esi laba pret saviem draugiem un ģimeni, tas atmaksāsies ne vien tagad, bet nākotnē kopumā. Neesi skarba pret cilvēkiem tikai tādēļ, ja jūties nogurusi, vai nav paveicies tik ļoti, cik biji cerējusi. Mēneša vidus tev, iespējams, būs īpaši veiksmīgs. Neaizmirsti respektēt sevi un ievērot to, ko “saka” tavs ķermenis. Mēneša beigās esi atvērta visam jaunajam, iespējams, kaut kas no visa tā būs tavs “lielais ķēriens”.

 

Strēlnieks

strelnieks

Mēneša sākumā vari izjust bažas finansiālajā jomā, radīsies pārdomas par to, vai spēj nopelnī pietiekami, lai pietiktu visam. Ieklausies apkārtējo labajos novēlējumos, aprunājies ar sev tuviem un mīļiem cilvēkiem, viņi vienmēr spēs tevi iedvesmot. Mēneša vidū vari saņemt neplānotu finansiālu atlīdzību vai morālu/vārdisku uzslavu – pārlieku nebrīnies par to, bet pieņem un apzinies – tas tiešām ir tavs nopelns! Vari justies novērtēta! Uz mēneša beigām atkal var rasties šaubas finansiālajā jomā. Ievelc dziļi elpu un atceries – viss, kas notiek, notiek uz labu!

 

Mežāzis

mezazis

Ir daudz cilvēku, kuri paļaujas uz tavu atbalstu un padomu, neliedz viņiem to! Ap 15. janvāri tev tiek solītas izmaiņas lietās, kurās iestājusies rutīna, taču apzinies, ka arī pašai ir jārīkojas, nevis jāpaļaujas tikai uz zvaigznēm. Šis laiks būs piemērots arī tam, lai tu uzlabotu savu pašapziņu, paveicot ko labu un nesavtīgu. Šomēnes tev ir nepieciešams pašai sevi palutināt – nopērc sev ko skaistu, ieej relaksējošā vannā vai izdari ko citu, kas tev sagādā patiesu baudu. Uz mēneša beigām īpaši atceries par pozitīvo domāšanu un paslavē sevi par paveikto, īpaši, ja gaidi uzslavu, bet to nesaņem no kāda cita. Pieņem komplimentus un priecājies par tiem, bet neuztver kā pašu par sevi saprotamu.

 

Ūdensvīrs

udensvirs

Nebaidies izmēģināt kaut ko jaunu. Izmanto laiku, lai pabūtu divatā ar savu mīļoto. Ja tev nav savas otrās pusītes, neraizējies, gads ir garš un gana daudzsološs arī šajā jomā. Sākot ar 15. janvāri pievērs īpašu uzmanību ikdienas rutīnai, pašdisciplīnai un savai veselībai. Tas nesīs pārmaiņas ikdienas dzīvē un, iespējams, iedvesmos tevi uz kādu īpaši labu darbu. Ir ļoti svarīgi saprast un novērtēt savas ķermeniskās izjūtas, nepārspīlēt ne ar ko. Uz mēneša beigām jutīsi emocionālu pacēlumu un vēlēsies to izlādēt, apmeklējot saviesīgus pasākumus. Tikai atceries – svarīgi būt kopā ar sev tīkamiem cilvēkiem. Šim, pārlieku lielajam, pacēlumam vajadzētu stabilizēties ap 31. janvāri.

 

Zivis

zivis

Vislabāk, ja gads iesākts klusā ģimeniskā atmosfērā un/vai nelielā draugu kompānijā. Izbaudi mīlestību un sniedz to pretī savam partnerim. Mēneša vidus tev solās būt īpaši romantisks un maigu jūtu piepildīts, izbaudi to nesteidzīgi, piebremzē ar pārspīlētu darba pienākumu pildīšanu – izdari nepieciešamo, bet nepārspīlē ar pašiniciatīvu savā brīvajā laikā. Atceries, ka mīlestība ir svarīga, lolojama un sargājama. Šomēnes mēģini pēc iespējas vairāk laika pavadīt ar ģimeni, neaizraujies ar dažādu pasākumu apmeklēšanu. Piezvani arī kādam sen neredzētam draugam, iespējams, saruna ar viņu sniegs kādu negaidītu, bet patīkamu ziņu vai notikumu.

 

Lai veicas!

Sabiedrība

Pasta darbiniece no Madonas tiek pie pilnīgi jauna auto

  SuperBingo Vasaras spēles ietvaros laimētā automašīna Volkswagen T-Cross ir nodota tās saimniecei Ainai Īspēterei no Madonas. Laimētāja,...

Atcerieties izgāztā koka pacelto “golfiņu” Bolderājā? Stāstam ir turpinājums!

  Tieši pirms nedēļas, pagājušajā ceturtdienā, Rīgā un tās apkārtnē daudzus kokus izgāza stiprās vēja brāzmas....
Siguldas novada dome

Lieli jaunumi šoruden gaida Siguldas viesus – autobraucējus

  Sākoties rudens tūrisma sezonai un palielinoties tūristu plūsmai, Siguldas novada pašvaldība pilsētas centrā pie vairākām...

Horoskopi un Testi

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam OKTOBRIM

Koku lapas jau pamazām iekrāsojas zeltītajos toņos un arvien vairāk gaisā jaušams – jā, ir...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

Šī diena būs par un ap zinātkāri un sava redzesloka paplašināšanu. Vēlēsies atrast skaidrību it...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

Perfekta diena jaunu sakaru nodibināšanai! Labvēlīgs laiks jaunu attiecību veidošanai un esošo nostiprināšanai. Ik vienā...

Mājai un Dārzam

Diemžēl jau ir zināms, kad beigsies fantastiskā atvasara

  Lai gan katru dienu mūs šonedēļ priecē silts un saulains laiks, tas ilgs tikai līdz...

Ko varam sagaidīt no šīs nedēļas? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Pagājušajā nedēļa piedzīvojām gan vasarīgu karstumu, gan vētru, brīvdienas bija saulainas, bet daudzviet svētdienas rītā...
Foto: LVĢMC

Izskan jaunas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku: Prognoze 7 dienām!

  Tuvākajās dienās Latvijā saglabāsies silts un sauss laiks, nedēļas vidū, termometra stabiņam sasniedzot +24...+25° atzīmi,...