Vasaras vidus klāt! Baudām sauli, jūru, zilās debesis un apkārt esošo skaisto zaļumu, ziedu smaržas. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas – ko tās sola tieši tev šī gada jūlijā!

 

 

auns_auns_aunsAuns

Šis solās būt interesants un svarīgs mēnesis tavās finanšu lietās. Lietām, kas saistītas ar dažādiem dokumentiem finanšu jomā, varētu izrādīties svarīga ietekme uz tavu māju un/vai ģimeni. Iespējams, saņemsi naudu no valsts saistībā ar kaut kā pārdošanu vai izīrēšanu. Darba vidē un biznesa komunikācijā vajadzētu būt piesardzīgam, veidojot attiecības ar jauniem vīriešiem. Var gadīties, ka saņemsi nepraktisku vai kaut kādā citā veidā nepareizu piedāvājumu vai priekšlikumu. Iespējams, tiksi pakļauts krāpšanai vai cita veida manipulācijām, vei neērtībām darbavietā. Nepatikšanas var rasties ar cilvēkiem, kuri dzimuši Vērša, Mežāža vai Jaunavas zīmē. Vari pats sev radīt problēmas, iejaucoties situācijās, kas attiecas uz cilvēkiem, kurus tu nepazīsti, tāpēc – uzmanies! Izvairies apspriest naudas lietas ar bērniem un/vai mazbērniem, jo tas diezgan neizbēgami varētu novest līdz konfliktiem. Visticamāk, tevi gaidīs jauna iespēja vecāku problēmu atrisināšanai, plānu vai projektu attīstībai. Interesanta palīdzība vai atbalsts varētu būt sagaidāms no cilvēka, kurš dzimis Dvīņu, Ūdensvīra vai Svaru zīmē. Gadīsies arī kāds pārsteigums, kas būs saistīts ar cilvēku no tavas ģimenes. Iespējams, tas būs saistīts ar darbu vai kāzām.

 

 

versis_versis_versisVērsis

Dažādi sapņi un vīzijas šomēnes būs saistībā ar cilvēkiem, kuri ir tev apkārt. Tie ne vienmēr būs tavi radinieki vai draugi, daudzējādā ziņā kaut kas var notikt saistībā ar draudzību no pagātnes vai ar cilvēkiem, kurus zini jau gadiem. Vēršu sievietēm jūlijs solās būt labvēlīgs mēnesis arī finansiālajā jomā – iespējama naudas saņemšana vai veiksme kādā finanšu situācijā. Vēršu sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem, var izmēģināt savu veiksmi loterijā, taču nedrīkst veiksmi “nospiest”, izmantojot lielas naudas summas. Iespējams, skumjas, apjukumu vai pat bezpalīdzīgu stāvokli sagādās kāda tuvinieka veselība. Šomēnes iespējama arī interesanta tikšanās un komunikācija ar vīrieti, kurš dzimis Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē. Vēršu vīriešiem šis būs lieliski piemērots laiks ceļošanai, jo īpaši, ja izbrauciens saistīts ar konkrētu mērķi un/vai uzdevumu, nevis būs vienkāršs brīvdienu brauciens. Jauna mīlestība vai romantiskas attiecības varētu rasties Vēršu sievietēm. Meitas, mazmeitas, brāļa meitas vai tuvas draudzenes mīlas dzīve var būt iemesls arī tavam uztraukumam, interesantiem notikumiem vai jaunai pieredzei. Vēršu sievietēm, kuras ir vecumā līdz 35 gadiem, varētu rasties panākumi personīgajā dzīvē un darbā, jo īpaši, ja tu strādā darbu, kas tev sagādā prieku. Šomēnes solās būt daudz dažādu sanāksmju un salidojumu ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Iespējams, būs tikšanās, uz ko vajadzēs ļoti rūpīgi sagatavoties. Tevi priecēs kāda cilvēka apmeklējums, kuru neesi redzējis ļoti ilgu laiku.

 

 

dvini_dvini_dviniDvīņi

Šomēnes gaidāmas dažādas sanāksmes un komunikācija. Ap tevi būs daudz spriedzes un dažādu strīdu, pat konfliktu, viegli veidosies dažādas nesaskaņas. Taču viss kopumā solās risināties visai labi un solās būt daudz patīkamu emociju. Iespējams, būs laimīga tikšanās un lieliska jaunas paziņas iegūšana. Iespējamas patīkamas emocijas saistībā ar bērna panākumiem skolā vai karjerā. Īpaši labvēlīgs šis mēnesis solās būt Dvīņiem jauniešiem, kuri uzsāk skolas gaitas citā vietā vai sāk jaunu karjeru. Ļoti iespējamas ziņas par bērna piedzimšanu. Pasākumi, plāni un cerības saistībā ar kādiem notikumiem, kas iesākušies pagātnē, bet tā arī nebija norisinājušies līdz galam. Īpaši svarīga loma tavā dzīvē šomēnes varētu būt kādam cilvēkam, kurš dzimis Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē. Būs interesanta dažādu lietu attīstība ar draugu vai radinieku, visticamāk, tā varētu būt sieviete pēc 35 gadu vecuma. Interesanta solās būt arī tava mīlas dzīve, jo īpaši, ka uzsāc šomēnes jaunas attiecības. Iespējams, šomēnes saņemsi arī negaidītu naudu vai tiksi iesaistīts konkrētā darbībās saistībā ar cilvēku, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Labvēlīgs mēnesis tiesu un juridiska rakstura darbībām. Visticamāk, spēsi atbrīvoties no lielākā stresa cēloņa, kas nāk no tavas pagātnes. Notikumi solās risināties pozitīvi. Liels ieguldījums labvēlīgā šo lietu attīstībā varētu būt no kāda cilvēka, kurš dzimis Dvīņu, Ūdensvīra vai Svaru zīmē.

 

 

vezis_vezis_vezisVēzis

Šomēnes tevi apmeklēs meitene vai jauna sieviete – viņa viesosies tavā mājoklī. Tev būs iemesls priekam, kas būs par godu kādam lieliskam sniegumam. Tas sniegs tev daudz pozitīvās enerģijas. Ceļojums jaunām Vēžu sievietēm varētu saistīties ar īpaši patīkamām emocijām. Šis mēnesis varētu sarūpēt pārsteigumu Vēžu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem – tam varētu būt saistība ar naudu, finanšu dokumentiem vai negaidītu peļņu. Visi finanšu jautājumi sola nokārtoties interesantā un tev pozitīvā virzienā. Nepatīkama ietekme uz tavu ģimeni vai attiecībām tajā varētu būt kādām tenkām, ko radījusi persona ārpus tava tuvāko radu loka. Iespējamas dažādas pretrunas saistībā ar citiem cilvēkiem. Var gadīties, ka atklāsi kāda tuva ģimenes cilvēka neapdomīgu, nepateicīgu rīcību. Iespējams, tevī satraukumu radīs kādu nepatikšanu attīstība, kas būs saistīta ar radinieku vai draugu. Var gadīties, ka nāksies rūpēties par sev mīļa cilvēka veselību, kas būs pasliktinājusies stresa vai pārslodzes rezultātā. Iespējams, kāds zēns vai jauneklis dos tev iemeslu skumjām vai radīs vilšanos. Vēžu vīrieši, kuri ir vecumā līdz 35 gadiem var saņemt kādu jaunu priekšlikumu, piedāvājumu. Iespējams, pāragri un pārlieku satrauksies par cilvēku, kurš dzimis Strēlnieka, Zivju vai Skorpiona zīmē.

 

 

lauva_lauva_lauvaLauva

Jūlijā liela daļa laika būs jāvelta dažādiem finanšu dokumentiem, naudas iekasēšanai, kredītam, atmaksas rēķiniem vai aizdevumiem un citiem ar naudu saistītiem jautājumiem. Iespējams, uztraukumu saistībā ar naudu radīs kāds cilvēks, kurš dzimis Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē. Negaidīts ieguvums radīsies Lauvu vīriešiem. Šī mēneša laikā īpašu uzmanību, iespējams, izpelnīsies kāds zēns vai jauneklis, kurš mēģinās pārsteigt tevi ar kādu dāvanu vai uzmanības apliecinājuma žestu. Ja tev ir dēls, šis mēnesis būs ļoti svarīgs viņa attīstībai , veiksmei vai kādai izdevībai, kas saistīta ar to. Iespējams, saņemsi ziņas par kāda zēna nākšanu pasaulē. Var rasties kādas nepatikšanas, taču tas nebūs pārsteigums tev. Uzmanies no dažādu kļūdu pieļaušanas, rīkojies rūpīgi un apdomīgi. Iespējams, depresiju vai citas negatīvas emocijas varētu radīt kāda tev tuva sieviete, var gadīties – tuva radiniece. Emocionāli pārbagāts šis mēnesis solās būt Lauvu sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem. Iespējams, atklāsi kādas slēptas manipulācijas, kuras veicis cilvēks, kurš dzimis Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Tas liks tev uz visiem laikiem izbeigt attiecības ar šo cilvēku.

 

 

jaunava_jaunava_jaunavaJaunava

Šomēnes vairāk var nākties piedzīvot spriedzi darba vietā. Iespējams, saņemsi informāciju, dokumentus vai dzirdēsi komentārus, kas saistīti ar tavu darbu – tas radīs nesaskaņas, stresu un pat konfliktus. Radīsies problēmas, kas būs saistītas ar dokumentiem, ko būs nepieciešams nokārtot – kādā iestādē, uzņēmumā vai bankā. Šomēnes vajadzētu arī parūpēties par lielāku mīlestības un cieņas izrādīšanu saviem mīļajiem cilvēkiem. Tev būs iemesls priecāties, jo saņemsi uzaicinājumu uz kādu brīnišķīgu pasākumu. Interesanti un patīkami mirkļi varētu izveidoties saistībā ar esošo partneri vai jaunajām attiecībām. Šomēnes būs iespēja atjaunot kādas iepriekš beigušās vai pārtrauktas attiecības un komunikāciju profesionālajā jomā. Iespējamas dažādas interesantas pieredzes, taču raugi, lai tu visu uzmanīgi pārdomātu un pievērstu lietām pietiekami daudz uzmanības. Iespējams, var nākties atlikt kādu ceļojumu, jo radīsies sarežģījumi, iespējams, saņemsi sliktas ziņas no tālienes. Labvēlīgs laiks tiesu un tiesību jautājumiem, kas saistīti ar kādu institūciju vai personu no tālākas vietas. Finanšu jautājumi – ieņēmumi vai izdevumi var attīstīties saistībā ar meiteni vai jaunu sievieti, kura dzimusi Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Jaunavu sievietēm, kuras ir vecumā ap 35 gadiem, varētu rasties stresa situācijas saistībā ar naudu, svarīgiem finanšu dokumentiem vai līgumiem. Svarīga tikšanās, saruna vai sapulce būs saistīta ar kādu cilvēku no tavas ģimenes, kurš dzimis Mežāža, Jaunavas vai Vērša zīmē.

 

 

svari_svari_svariSvari

Jūlijā, liela daļa no plāniem vai darbībām, ko tu gatavosies veikt, būs saistībā ar grūtniecību, bērnu vai jaunieti tavā ģimenē. Svarīga loma šajos jautājumos būs personai, kura dzimusi Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē. Iespējama tikšanās, pasākums, kas saistīta ar bērnu tavā ģimenes lokā. Šomēnes solās būt tikšanās un sarunas ar vīrieti, nāksies apspriest kādu priekšlikumu, jaunu iespēju, nākotnes projektus vai ko līdzīgu. Saņemsi svarīgas ziņas, kas būs saistītas ar notikumiem kāda jaunekļa dzīvē, kurš ir vecumā ap 35 gadiem. Uzmanības žests, dāvana vai īpašumtiesību mantošana būs saistībā ar sievieti. Materiāla rakstura saistības varētu rasties ar sievieti, kura ir vecumā virs 35 gadiem. Iespējams, tas varētu garantēt tev kādu labumu. Var gadīties neliels naudas zaudējums, kas liks tev padomāt vēlreiz par savu attieksmi pret naudu, par kāda cilvēka lojalitāti, savu neuzmanību vai lētticību. Iespējams konflikts ar kādu cilvēku, ar ko tev ir dalīta personiska rakstura informācija. Iespējams, šis cilvēks būs pret tevi izmantojis to, ko iepriekš esi viņam uzticējis. Kopumā šis solās būt labvēlīgs mēnesis darba jomā un/vai biznesa attīstībā. Iespējams, nāksies rēķināties ar izmaksām, kas saistītas ar bērna vai mazbērna izglītību.

 

 

skorpions_skorpions_skorpionsSkorpions

Jaunām Skorpionu sievietēm jūlijs solās būt labvēlīgs finansiālās situācijas stabilizēšanai. Iespējams ne tikai paredzēto, bet pat neplānoto ienākumu pieaugums. Iespējama peļņa no loterijas vai totalizatora, taču tas nesolās būt spēkā saistībā ar lielām naudas summām. Iespējams interesants jaunas draudzības sākums, jo īpaši, ja tur būs saistība ar vīrieti, kurš dzimis Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Šomēnes kāds draugs varētu palīdzēt tev atgūt enerģiju, kā arī būt kā liels balsts tev salīdzinoši grūtākā brīdī. Var rasties nepatikšanas saistībā ar ceļojumu, kas ir plānots – tajā var rasties dažādas grūtības un šķēršļi. Iespējams, to vajadzēs atlikt veselības problēmu vai uzsāktas ārstēšanas dēļ. Iespējami pārsteigumi vai iepriekš neparedzēti lēmumi no cilvēka, kurš dzimis Vērša, Mežāža vai Jaunavas zīmē. Iespējamas dažādas neskaidrības saistībā ar cilvēku, kurš kaut ko dara tavā uzraudzībā. Var gadīties, ka nāksies saņemt sliktas ziņas saistībā ar cilvēku, kurš dzimis Ūdensvīra, Svaru vai Dvīņu zīmē. Sapņi, kas tev ir kopīgi ar kādu citu cilvēku, iespējams tiks sagrauti, jo izrādīsies, ka jūsu mērķi tomēr ir diezgan atšķirīgi. Nelabvēlīgs mēnesis Skorpionu vīriešiem, kuri šobrīd iesaistīti jebkāda veida tiesas procesos. Ja šomēnes ieplānotas lielas pārmaiņas, jārīkojas piesardzīgi un ļoti saprātīgi.

 

 

strelnieks_strelnieks_strelnieksStrēlnieks

Šomēnes solās būt daudz tikšanās un komunikācijas ar mīļajiem cilvēkiem. Labvēlīgs mēnesis romantisko attiecību un ģimenisko saišu stiprināšanai. Iespējami lieli pasākumi par godu ģimenes godiem. Var gadīties arī jaunas un romantiskas tikšanās, kam solās būt visai labs potenciāls. Jaunām Strēlnieku sievietēm var rasties iemesli skumjām un iespējama arī vilšanās, taču tas var būt pārlieku lielu cerību rezultāts. Iespējams, radīsies grūti mirkļi vai sarežģīsies attiecības ar kādu meiteni vai jaunu sievieti, kura ir no tavas tuvākās apkārtnes. Šomēnes, iespējams, sagaidīsi uzaicinājumu vai ierosinājumu, kas sniegs tev lielas cerības uz kaut ko, kam būtu jānotiek līdz šī gada beigām. Šomēnes solās būt arī lieliski pasākumi, kas saistīsies ar cilvēku, kurš dzimis Zivju, Skorpiona vai Vēža zīmē/ iespējams konflikts ar jaunekli, kurš mēģinās tevi pārliecināt par dažādu izmaksu veikšanu, mēģinot panākt, ka tu rīkojies saskaņā ar viņa vēlmēm, iniciatīvām. Jauniem Strēlnieku vīriešiem jūlijs solās būt piepildīts ar dažādiem konfliktiem un pretrunām, taču kopumā tas būs diezgan pozitīvs laiks. Iespējamas problēmas ar īpašumu, kas piederējis cilvēkam, kurš devies Aizsaulē. Labvēlīgs laiks lēmumu pieņemšanai vai izmaiņām, kas saistītas ar sievieti, kura dzimusi Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Strēlnieku sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem varētu uzsākt jaunas lietas uzņēmējdarbībā vai piedzīvot izmaiņas personīgajā dzīvē.

 

 

mezazis_mezazis_mezazisMežāzis

Ja tev šomēnes ir ieplānots ceļojums, kurā tev ir nepieciešama palīdzība no kāda cita, gaidi dažādus pārsteigumus – esi gatavs tiem. Iespējams, nāksies vilties kādās cerībās. Nelabvēlīgs mēnesis, lai ceļojumā Mežāžu vīrieši, kuri ir vecāki par 35 gadiem. Šomēnes var gadīties kāds pārsteigums, kas būs saistīts ar bērnu, bērna dzimšanu, negaidītu notikumu saistībā ar atvasi vai tamlīdzīgi. Iespējams, šī notikuma dēļ nāksies krietni patērēties. Spriedze varētu palielināties arī tavās ģimenes attiecībās, tas varētu pasliktināties, jo īpaši problēmas var rasties precētiem pāriem. Neļauj nevienam no ārpuses iejaukties tavās attiecībās. Ģimenes problēmas varētu būt saistītas ar cilvēku, kurš dzimis Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Darba vidē var gadīties dažādas izmaiņas, esi gatavs tam! Uzmanīgi rīkojies ar dokumentiem, pasta sūtījumiem un citām svarīgām lietām. Šomēnes var nākties uz laiku atstāt savas mājas, lai dotos kādā darījumu braucienā, apciemotu kādu radinieku vai vēl kāda cita iemesla dēļ. Iespējama interesanta komunikācija ar radinieku, kurš dzīvo tālienē un ir dzimis Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Var rasties finansiāla rakstura rūpes vai kādas lielākas izmaksas, kas netika iepriekš plānotas.

 

 

udensvirs_udensvirs_udensvirsŪdensvīrs

Šis var būt diezgan nejauks mēnesis lietās, kas saistītas ar attiecībām un mīlestību. Var gadīties spriedze, nevajadzīgas nesaskaņas, pat konflikti. Centies nevienam nepateikt skarbus vārdus, esi piesardzīgs, domā par to, ko runā, kā runā un kā pasniedz vajadzīgo informāciju. Lai nu kā – var rasties arī tādi konflikti, kas liks pat  uz laiku pašķirties. Iespējams, finansiālā veidā nāksies norēķināties ar cilvēku, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Iespējams, Tev nāksies maksāt šai personai. Tik pat labi arī tu pats varētu sagaidīt ienākumu palielināšanos. Var gadīties, ka nerealizējas kāda ideja, uz ko liki lielas cerības – visvairāk tas attiecas uz Ūdensvīru sievietēm. Iespējams, kāds mēģinās pret tevi vērpt dažādas intrigas, tas varētu būt emocionāli sāpīgi, taču tev vajadzētu censties to ārēji neizrādīt. Kāds konflikts varētu atklāt ko tādu, ko iepriekš nebiji pat iedomājies, tādēļ neuzticies visiem un par visu. Lai gan šis solās būt emocionāli neprognozējams un sarežģīts mēnesis, finansiālās lietas solās uzlaboties. Iespējama negaidīta peļņa, veiksme. Šīs negaidītās, taču pozitīvās lietas varētu tieši un labi tevi ietekmēt.

 

 

zivis_zivis_zivisZivis

Jūlijā Zivis aizvadīs daudzas tikšanās un diskusijas, prezentācijas un, iespējams, pat darba interviju. Iespējams jauns darbs vai jauni pienākumi pašreizējā vietā. Lietas gan dažādu iemeslu dēļ nenotiks tik ātri, cik tu to vēlētos. Tavi panākumi lielā mērā atkarīgi no sakariem un saskarsmes ar Zivīm, Vēžiem un Skorpioniem. Jūlijā sagaidāmi ienākumi, kas saistīti ar kādu sievieti. Starp citu, tieši Zivju zīmē dzimušās dāmas šajā mēnesī var cerēt uz labāku atalgojumu vai negaidītiem papildu ienākumiem. Iespējams konflikts ar kādu tuvu radinieci, kurā tu nebūsi uzvarētājs. Ja jums ir bērni, iespējams ar viņiem saistīts konflikts. Gaidi veiksmi un panākumus, kuri būs saistīti ar kādu tuvu radinieku – jaunu vīrieti vai zēnu.
Sarežģītākajā brīdī tev palīdzēs kāds labi zināms cilvēks – tieši viņa padoms var paglābt no nepatikšanām.
Tāpat iespējamas nelielas klapatas ar naudiņu, ar kuru tu biji rēķinājies, bet kāds tev to neatdod vai nesamaksā par godīgi padarītu darbu. Kādam tavam tuviniekam – vīrietim – var rasties nelielas veselības problēmas, tomēr tās ātri un vienkārši atrisināsies.

 

 

Lai tev veiksmīgs vasaras vidus!

Sabiedrība

Ar nepatīkamām ziņām klajā nācis “Latvijas Pasts”

  Uzmanies – Latvijas Pasta vārdā krāpnieki turpina izsūtīt īsziņas, šoreiz - no ārvalstu tālruņa numuriem, aicinot apmaksāt...

Mazās Justīnes gadījums un daudzi citi – vai patiešām bērni pazūd daudz biežāk?

  Sociālo tīklu un ziņu lentes pēdējā laikā šķietami aizvien vairāk piepildās ar paziņojumiem par bezvēsts...

Diemžēl svētku brīvdienas rītā Latviju pāršalc ziņa par traģēdiju Rīgā

  Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 26. maija plkst. 6.30 līdz 29. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības...

Pirmdiena pasludināta par svētku brīvdienu; mācības nenotiks

  Par godu mūsu izcilās hokeja izlases uzvarai un izcīnītajai bronzas medaļai Saeima 29.05. izsludina par...

Vai pēc hokejistu uzvaras pirmdien izsludinātajā brīvdienā nenotiks eksāmeni? Skaidrību ievieš rīkotāji!

  Pirmdiena, 29. maijs, Latvijā varētu pasludināta par oficiālu brīvdienu pēc tam, kad Latvijas hokejisti izcīnījuši bronzas...

Pienācis brīdis, kad Magone satiek krāpnieku – ar iedoto avansu neesot gana

  Pienācis brīdis, kad STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone ar filmēšanas grupu ir ieradušies...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. maijs

  Labvēlīgi apstākļi šodien ļaus palielināt tavu pašapziņu. Būs viegli paust savas emocijas, tāpēc izmanto tās,...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 29. maijs – 4. jūnijs

  Un atkal klāt jauna nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas – ko tās...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. maijs

  Pirmā dienas puse būs labvēlīga dažāda veida komunikācijai, taču labāk izvairīties no skarbiem vārdiem, pārlieku...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. maijs

Planētu izvietojums dienas pirmo pusi nodrošinās visai produktīvu: jutīsiet entuziasmu, vēlmi eksperimentēt un meklēt dažādus...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs

Šodien cilvēkos mitīs liels entuziasms un daudzi būs gatavi jauniem sasniegumiem. Būs ļoti svarīgi virzīt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. maijs

  Galvenais šodien ir mierīgs režīms un spēja relaksēties. Mēģini rīkoties atbildīgi un pēc labākās sirdsapziņas.     Auns Pirmā...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķim Bricim diemžēl pavisam čābīgas prognozes par turpmāko – VIDEO

  Brīvdienās Latvijā atkal bijušas salnas, turpinās arī liels sausums. Kādi laikapstākļi gaidāmi šonedēļ, uzzināsim no...

Sinoptiķiem ir jaunas ziņas par laiku šonedēļ – prognoze 7 dienām!

Aizvadītajā nedēļā, ka arī maija mēnesī kopumā, Latvijā nokrišņu bija maz. Lai arī jaunnedēļ debesis...

Sinoptiķiem nav īpaši patīkamu ziņu par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas izskaņā, kā arī nākamajā nedēļā Latvijā turpināsies sausums. Lai arī debesis palaikam aizklās...