Ko zvaigznes tev lēmušas jūlijā? Ko gaidīt? Kam gatavoties? Par to šoreiz BrīvBrīdis.lv.

 

AUNS

auns

Tu būsi aizņemts ar mājas darbiem un tie tevi patiesi nogurdinās. Tāpat arī ģimenes locekļi vēlēsies vairāk tavas uzmanības un rūpju, tāpēc tev būs pastiprināti jāgādā arī par viņiem. Tev tas dažbrīd var sākt šķist pārlieku apgrūtinoši, taču ģimenei ir nepieciešama tava uzmanība, mīlestība un gādība, iespējams, šobrīd vairāk kā jebkad. Šomēnes būsi ļoti aizņemts dažāda veida komunikācijā – ne vien ar savu ģimeni, bet arī ar draugiem, radiem un kaimiņiem. Iespējams, ir laiks noorganizēt kādu pasākumu, piemēram, radu vai klases biedru salidojumu. Jūlijs ir arī ļoti piemērots laiks, lai apmeklētu kursus, kas saistīti ar tavu hobiju. Dzīve visnotaļ turpinās būt aizraujoša un neprognozējama. Tava mīlas dzīve uz mēneša beigām kļūs īpaši aktīva.

 

VĒRSIS

versis

Kādam radiniekam vai kaimiņam šomēnes varētu būt nepieciešams tavs emocionālais atbalsts. Dari visu, kas tavos spēkos, lai palīdzētu šim cilvēkam justies aprūpētam, saprastam un pasargātam. Mēneša sākumā sāksi domāt par savu finansiālo stāvokli un to, ko vari darīt, lai to uzlabotu, taču neiesaisties mirkļa iespaida aicinājumos, atceries par teicienu – septiņreiz nomēri un tikai tad griez. Mēneša beigās tevi un tavu ģimeni gaida kāds patīkams piedzīvojums, iespējams, jau tagad zini, kas tas būs, jo jau plānojat to. Šomēnes labi pavadīsi laiku, ja atradīsi kādu vakaru, lai uzaicinātu ciemos sen nesatiktus radus vai vienkārši uzrīkosi dārza ballīti vai pikniku ģimenes lokā.

 

DVĪŅI

dvini

Tava ikdiena būs aktīva un piesātināta ar dažādiem pasākumiem, būs daudz tikšanos ar cilvēkiem, kā rezultātā varēsi iegūt jaunas un noderīgas paziņas. Taču visa kā būs tik daudz, ka tu teju rausies uz pusēm, lai visu pagūtu. Labāk jau laikus izvēlies svarīgāko un sev piemērotāko, lai vēlāk nav jāmokās pārlieku lielā nogurumā un bezspēkā. Tu izbaudīsi dažādību un iespēju satikt jaunus cilvēkus. Ievēro – velti laiku sava budžeta plānošanai un tērē naudu apdomīgi. Padomā par iekrājumiem nākotnei un mēģini rast iespējas, kā to realizēt. Šis mēnesis ir piemērots, lai izplānotu parādu atdošanu (ja tev tādi ir) vai, lai sāktu veidot uzkrājumus. Ap jūlija vidu tev būs nepieciešams tuvu draugu vai ģimenes locekļu atbalsts kāda lēmuma pieņemšanā.

 

VĒZIS

vezis

Dažādu planētu un jaunā mēness ietekmē, tu jutīsies ļoti komfortabli un būsi pārliecināts par sevi. Šis būs iespaidīgu pārmaiņu un aizraujošas attīstības laiks. Esi atvērts dažādām iespējām un rīkojies, tiklīdz tās parādās. Mēneša beigās esi uzmanīgs plānojot tēriņus, lai iekļautos savā budžetā un neiekultos nevajadzīgos parādos. Svarīgas būs attiecības, taču esi lietišķs darījumu attiecībās, bet maigs un neuzbāzīgs privātajās. Ja šobrīd tev nav romantisku attiecību, paturi prātā to, ka lietas mēdz mainīties. Arī šajā ziņā jūlijs solās būt tev daudzsološs.

 

LAUVA

lauva

Venēra šomēnes liks tev justies apburošam un koķetam. Apkārtējie būs sajūsmināti par tavu personību. Šomēnes viss padosies viegli gan personiskajā, gan karjeras/biznesa jomā – tiksi pie tā, ko sen kāro. Pēdējās mēneša nedēļās, jutīsies īpaši pārliecināts par sevi, tāpēc spersi dažus drosmīgus soļus. Tomēr ne visu laiku būsi drošsirdis, ik pa laikam tomēr tevi nogurdinās šī personības daļa, tāpēc meklēsi mieru un komfortu – prom no visiem. Šajā laikā tev vajadzētu padomāt par savām attiecībām ar draugiem un radiem un padomāt, kas ir labākais tevī. Jūlija beigās var nākties piedzīvot sarūgtinājumu partnerattiecībās. Taču – galvu augšā – velns nav tik melns, kā to mālē.

 

JAUNAVA

jaunava

Šomēnes tev var nākties piepūlēties un likt lietā diezgan daudz enerģijas, lai veicinātu savu karjeras izaugsmi, apmeklējot sabiedriskus pasākumus un/vai apgūstot jaunas prasmes. Dažiem no taviem draugiem var rasties nepieciešamība pēc tava emocionālā atbalsta un praktiskās palīdzības. Piedāvā plecu uz kura izraudāties, ja tas vajadzīgs un esi līdzjūtīgs, saprotošs. Mēneša beigās darbā var rasties sarežģījumi un tev būs nepieciešama spēja koncentrēties, lai varētu atrisināt problēmas un dažādus strīdīgus jautājumus.

 

SVARI

svari

Šomēnes tev varētu būt nepieciešams līdzcilvēku atbalsts saistībā ar tavu karjeru. Daži tev nozīmīgi cilvēki varētu izrādīt neizpratni par to, cik daudz laika un pūļu tu velti savai karjerai, uzskatot, ka aizmirsti par savu personīgo dzīvi. Ja arī pats uzskati, ka tas tā nav, tomēr ieklausies šajos cilvēkos un kritiski izvērtē situāciju, iespējams, tavai personīgajai dzīvei tomēr patiesi nepieciešams kaut nedaudz vairāk uzmanības. Tavs partneris var justies pamests novārtā un sadumpoties pret tevi brīdī, kad vismazāk to gaidīsi. Ja laiks un finanses atļauj, šis ir labs laiks, lai pieteiktos un apmeklētu kādus kursus. Jaunas zināšanas par ļaunu nenāks!

 

SKORPIONS

skorpions

Šomēnes sagaidāmas dažādas vilšanās un pat neveiksmes. Tev būs nepieciešama krietna deva pacietības, labāka darba un ikdienas plānošana, un apņēmība nopietnāk pievērsties svarīgām darba situācijām, iemācīties lietas, par kurām agrāk, iespējams, pat nedomāji, jo tās tavā vietā padarīja kāds cits. Mēneša vidū planētas būs iegriezušās tā, lai negatīvo ietekmi mazliet kliedētu, un tev izdosies atrisināt dažas no savām problēmām, ja vien pats būsi gatavs pie tā piestrādāt un mācīties no savām kļūdām. Zvaigznes iesaka šomēnes būt atklātai gan pret sevi, gan savu partneri, apspriest kopīgās intereses un budžetu, kā arī parunāt par kopīgu nākotnes redzējumu un saprast, vai tas tiešām ir līdzīgs.

 

STRĒLNIEKS

strelnieks

Ja tev ir romantiskas attiecības, mēneša sākumā tev ar partneri būs dažas tiešas un atklātas sarunas, kas palīdzēs visu salikt pa plauktiņiem. Iespējamas finansiāla rakstura problēmas, kas gan vairāk varētu būt radušās tava partnera dēļ, tāpēc esi uzmanīga un apdomā savus tēriņus. Jo vairāk piedomāsi pie tā, ko un kā tērē, jo lielākas izredzes saglābt problēmu pašā iedīglī. Tev varētu rasties pēkšņa vēlme izbaudīt ko nebijušu, ja tev tāda jau ir bijusi iepriekš – realizē kaut mazumiņu no tās. Laiks iepazīt citas kultūras, pagaršojot jaunus ēdienus, apmeklējot kādas lekcijas vai pat ceļojot. Mēneša beigās var rasties domstarpības ar kaimiņiem. Ja neveltīsi laiku personīgajai dzīvei, arī tajā var rasties sarežģījumi.

 

MEŽĀZIS

mezazis

Darbā šomēnes būs milzīga aktivitāte – tikšanās, e-pasti, zvani utt., tāpēc tu vēlēsies vairāk laika pavadīt mājās, pievēršot uzmanību personiskajai dzīvei, īpaši romantiskajām attiecībām. Tev nerada un neradīs grūtības rūpēšanās par to, lai ģimene justos labi, un tu vienmēr gādāsi, lai viņiem nekā netrūktu. Arī šī mēneša aizņemtība darbā neliks šai uzmanībai sarukt. Vienalga – vai tev ir partneris vai nē, mēneša beigās izjutīsi īpašu un juteklisku iekāri un nepieciešamību pēc mīlestības, tāpēc vēlēsies veldzēties savas mīlestības skavās. Ja esi viens, iespējams, tieši šomēnes satiksi savu lielisko!

 

ŪDENSVĪRS

udensvirs

Šomēnes uzsvars tavā dzīvē tiks likts uz darbu un veselību. Tev vajadzētu sākt pievērst uzmanību savai veselībai, un turpināt dzīvot nedaudz mierīgākā bioloģiskajā ritmā. Būs svarīgi ēst pietiekami, bet pareizi un veselīgi, pienācīgi atpūsties, kā arī piemērot fiziskās aktivitātes, kas tev patīk. Visticamāk, šomēnes tev nāksies uzņemties rūpes arī par darba kolēģiem, kuriem labprātāk patiktu palaiskoties, nevis strādāt, tu būsi viņu dzinulis. Tajā pašā laikā, kādam no viņiem būs svarīgs tavs emocionālais atbalsts un plecs, uz kura izraudāties. Tev var nepietikt tam visam pacietības, taču mēģini savaldīties un būt iejūtīgs. Jūlijs varētu radīt arī daudz dažādu pārpratumu.

 

ZIVIS

zivis

Tava mīlas dzīve būs fantastiska un tevi ar tavu partneri saistīs vēl ciešākas saites kā jebkad. Starp jums uzliesmos jauna dzirkstelīte. Ja šobrīd esi viens, šis ir īstais laiks, lai atrastu sev lielisko un, visticamāk, tālu jāmeklē nebūs, jo šis cilvēks atnāks pats. Tu jutīsies lutināts un vēlēsies kaut šī sajūta būtu mūžīga. Arī profesionālajā jomā tev viss izdosies, tāpēc ir lielisks laiks kāda projekta uzsākšanai. Varbūt tev tāds jau ir padomā? Tad atliek vien ķerties tam klāt. Arī dažādi pasākumi varētu izdoties lieliski, ja vien nedaudz piedomāsi pie to organizēšanas, piemēram, izveidojot diskusiju vakaru. Atrodi laiku lai papļāpātu ar kolēģiem – tas vēlāk atmaksāsies.

 

Lai tev veicas visās dzīves jomās!

Sabiedrība

Izskan patīkamas ziņas par pazīstamo dziedātāju Ivo Fominu

  24.jūlijā atpūtas kompleksā “Ungurmalas” (Raiskuma pagasts, Pārgaujas novads) ar īpašu, savu labāko dziesmu koncertu uzstāsies...

Diemžēl smaga avārija šorīt notikusi Rīgā – VIDEO

  Aculiecinieks vietnē "Sadursme" ziņo par ceturtdienas rītā Rīgā notikušu smagu avāriju. Zem Augusta Deglava pārvada Braslas...
Valsts policija

Ceļu policists maldina ārzemnieku par promiļu daudzumu un saņem milzīgu kukuli

  Iekšējās drošības birojs Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai ir nodevis kriminālprocesu pret kādu Valsts...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. jūlijs

Dienas pirmā puse izrādīsies labvēlīga, būsi pārliecināts par sevi, dažkārt pat pārāk. Būs viegli rast...

Horoskopa zīmes, kurām JŪLIJS būs īpaši veiksmīgs

Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. jūlijs

Ko zvaigznes sola jūlija pirmajai dienai?   Auns Zvaigznes Aunam sola veiksmi jebkuru problēmu vai noslēpumu risināšanā. Intuitīvi...

Mājai un Dārzam

www.splitshire.com

Sinoptiķi neiepriecina ar laika prognozi ceturtdienai

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par ceturtdien gaidāmo laiku. Dienas pirmajā pusē Kurzemē,...

Zināms, kāds laiks mūs sagaida JŪLIJĀ

  Latvijas pazīstamaias dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā stāsta par jūlija mēnesī...

Negaisa laikā pirmdien nofilmēts iespaidīgs skats – VIDEO

  Negaisa laikā pirmdien, 29. jūnijā, Alojā novēroti neparasti virpuļojoši mākoņi. Lai arī sākotnēji šķita, ka...