Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!

 

AUNS

Zvaigznes paredz, ka decembra pirmajā pusē tev būtu jākoncentrējas ar reliģiju, kultūru, politiku, mācībām un/vai ceļojumiem saistītiem tematiem. Savukārt, mēneša otrajā pusē tev nāksies mainīt savu koncentrēšanās sfēru un būs jāpievēršas profesionālajiem mērķiem – decembra nogale būs vispiemērotākais laiks šādu jautājumu risināšanai. Protams, tas, iespējams, šķitīs visai neiespējami svētku laikā, taču tavā virzienā plūdīs pietekami daudz pozitīvās enerģijas, lai tu visu realizētu tieši šajā brīdī. Tomēr tas nebūt nenozīmēs, ka tev būs daudz un smagi jāstrādā, tev tikai jāpievērš pietiekami liela vērība un laiks savu profesionālo mērķu realizēšanai, tai skaitā – jāspodrina sava reputācija, jāattīsta vadības prasmes vai jāatrod veids, kā beidzot normalizēt komunikāciju ar kolēģiem un priekšniecību, kā arī citām autoritātēm.

 

VĒRSIS

Tā kā daļa planētu virzīsies pa tavu reliģijas, kultūras dzīves un ceļojumu sfēru, tu, visticamāk, atklāsi, ka šis būs piemērots laiks, lai dotos brīvdienu piedzīvojumā vai īpaši gatavotos un izbaudītu svētku noskaņu, dažādos – kulturālos un reliģiskos aspektos. Zvaigznes iezīmē, ka tava sabiedriskā dzīve un svinību noskaņojums sitīs augstu vilni un tu vēlēsies pavadīt svētkus jaukā kompānijā, tikties ar sen neredzētiem draugiem. Visticamāk, ka darbs un citi profesionālie plāni uz laiku tiks nolikti malā, lai ļautos decembra īpašajai aurai. Zvaigznes iesaka, lai neatrunājies un noteikti piedalies darba svētku pasākumā.

 

DVĪŅI

 

Tas var šķist neizprotami, taču, kamēr pārējie decembrī lielākā vai mazākā mērā fokusēsies uz Ziemassvētku svinībām un to sagatavošanās procesam un tērēs savus līdzekļus, tu gluži pretēji – palielināsi savu finansiālo un profesionālo stabilitāti. Tomēr arī tev noteikti pietiks laika vai atliks brīvu brīžu, lai ļautos svinībām kopā ar saviem mīļajiem. Zvaigznes norāda, ka paralēli tam visam tev gada pēdējā mēnesī būs lieliska  finansiālās un profesionālās pozīcijas paaugstināšanas enerģija un tev tas ir jāizmanto, kamēr vari!

 

VĒZIS

 

Nav tā, ka tev nerūp draugi un ģimenes locekļi, tomēr šomēnes šķiet, ka patiešām visu tavu laiku aizņems domas par romantiskiem brīžiem kopā ar otru pusīti, finansiālās dzīves aspekti un sabiedriskā dzīve. Visticamāk, tavā mīlestības jomā šobrīd viss zeļ un plaukst, starp jums ir saskaņa un spēja kopīgi panākt daudz ko. Pat, ja kaut kas noiet greizi, jūsu dinamiskā savienība spēj salabot teju jebko! Zvaigznes norāda, ka šajā drudžainajā laikā, ja kaut kas nav tā kā vēlējies, nekas neizdodas, lūdz darba biedru palīdzību, kopā jūs varat vairāk. Tieši šī ir vislabākā un veiksmīgākā stratēģija darbā!

 

LAUVA

 

Ir daudz pozitīvu lietu, kas tevi decembrī sagaida profesionālajā jomā un šķiet, ka viena no vispatīkamākajām būs – ienākumu palielināšanās, prēmija vai kāds cits lielisks ieguvums. Iespējams, tu pieņemsi jaunu darba piedāvājumu vai iesaistīsies jaunā, izdevīgā projektā vai, ja tev ir pašai savs bizness, pieņemsi darbā kādu noderīgu cilvēku, kurš palīdzēs gūt profesionālus panākumus un, jā, atvieglos tava darba smagumu. Zvaigznes norāda, ka šomēnes būsi ļoti produktīvā noskaņojumā, tomēr tev nesagādās problēmas apvienot kā profesionālos plānus, tā atrast laiku, ko pavadīt kopā ar saviem mīļajiem.

 

JAUNAVA

 

Tavas dzīves joma, kas valda pār partnerattiecībām un tā, kas atbild par bērniem, mājdzīvniekiem, mīlestību un prieku – apvienosies, lai radītu patiešām jautru un dzīvespriecīgu šī mēneša enerģiju. Tev būs daudz iemeslu, par ko priecāties, par ko rast gandarījumu. Pavadīsi daudz kvalitatīva laika ar saviem vistuvākajiem, tiem, kuri tev ir simpātiski un tīkami. Tāpat šajā mēnesī zvaigznes tev sarūpējušas daudz patīkamu brīžu divvientulībā ar otru pusīti. Ļaujies tam visam! Tomēr kaut kā visam gaišajam un jautrajam pa vidu, tu spēsi pilnvērtīgi pievērsties profesionālajiem izaicinājumiem un ļoti ticams, ka tevi sagaida prēmija vai kāds cits  iepriecinošs bonuss.

 

SVARI

 

Pirmajā decembra pusē tevī būs pārpārēm enerģijas, kas mudinās ļauties pirmssvētku trakumam – iepirkties, pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem, doties kaut kur atpūsties. Bet otrajā mēneša daļā, būsi gatava palikt mājās un pilnībā fokusēt savu enerģiju, lai tieši šeit ienestu mīlestības un pozitīvu emociju pilnas vēsmas, padarītu par laimīgu vietu, kur pavadīt savu laiku. Iespējams, tieši tu būsi šo Ziemassvētku draugu un radu kopā pulcētāja, izlemjot rīkot viesības. Tevī būs nepieciešamā degsme un vēlme izbaudīt šo svētku laiku un padarīt to īpašu arī citiem, neraugoties uz to, ka apzinies, ka būt par namamāti ir liela atbildība un tas ietver daudz pienākumu. Ja tu sen neesi bijusi atvaļinājumā, iespējams, izjutīsi šādu vēlmi tieši decembrī. Zvaigznes iesaka baudīt dzīvi, atceries, ka mājas ir tur, kur ir tava sirds.

 

SKORPIONS

 

Šajā mēnesī tik daudz prieka saņemsi no iepirkšanās un laika, ko pavadīsi kopā ar saviem mīļajiem, draugiem un domubiedriem. Tevi sagaida – draudzīgas sarunas, kvalitatīvs laiks ar bērniem un ģimenes locekļiem, un rotaļīgas naktis ar mīļoto cilvēku! Tu joprojām strādāsi un paveiksi apbrīnojamas lietas savā profesionālajā sfērā, tomēr tavs prāts galvenokārt būs aizņemts ar domām par saviem vistuvākajiem, laiku kopā ar viņiem, kas sagādā vislielāko prieku tavā dzīvē. Zvaigznes norāda, ka, visticamāk, decembris tev būs neliela cīņa – kā sadalīt laiku starp darbu un mājām.

 

STRĒLNIEKS

 

Zvaigznes norāda, ka šomēnes tevi sagaida satraucoši notikumi finansu jomā. Tie var būt kā patīkami jaunumi, kas atļaus uzlabot mājas apstākļus un tavu labsajūtu, atļaujot realizēt daudzas vēlmes un iegribas, tomēr pastāv iespēja, ka tu pārvērtēsi savas materiālās iespējas un krietni pārtērēsies. Pastāv iespēja, ka būsi pārāk dāsna pret sevi un citiem un tad apzināsies, ka naudas tikpat kā nav atlicis, taču līdz nākamajai algai vēl krietni jāgaida. Protams, tas nenozīmē, ka tev nav pietiekami daudz līdzekļu, zvaigznes brīdina, ka vaina ir tajā, ka tu aizmirsti par to, kas ir un, kas – nav nepieciešams! Es piesardzīga, bet neaizmirsti par jautrību! Šomēnes tev būs daudz lielisku iemelsu līksmībai, izbaudi to!

 

MEŽĀZIS

 

Mēneša pirmajā nedēļā tu vari realizēt kādu lielu projektu darbā. Zvaigznes norāda, ka tev viss var lieliski izdoties un tas  kalpos kā pamatīgs atspēriena punkts karjeras attīstībai un profesionālajai pilnveidei. Tāpat zvaigznes iezīmē, ka turpināsi ieviest vairāk romantikas un emocionalitātes savā privātajā dzīvē, tomēr neaizmirstot par finansiālo stabilitāti. Brīvdienas būs īstais laiks, lai ļautos jaukiem kopīgiem brīžiem vienam otra kompānijā. Tu vēlēsies baudīt svētku laiku arī ar ģimeni, draugiem un domubiedriem. Dari to!

 

ŪDENSVĪRS

 

Zvaigznes norāda, ka planētu stāvoklis ir tev sagatavojis situāciju, lai tu saņemtu dzīves mācību – izmantojot dažādus izaicinājumus kā profesionālajā jomā, tā attiecību sfērā. Tu vēlēsies izmantot un pierādīt savas līderes spējas un spodrināt reputāciju. Profesionālajā sfērā tev šis, visticamāk, bijis visai veiksmīgs gads, taču Saturns palīdz tev apgūt vēl dažas mācības, lai tu vēl skaidrāk apjaustu savas rīcības motīvus. Zvaigznes iezīmē, ka nākamais gads, visticamāk, nesīs vēl lielākus panākumus. 

 

ZIVIS

 

Visticamāk, vēl aizvien esi satraukusies par savu reputāciju, profesionālajiem panākumiem, veiksmi un daudz ko citu, kas kādu laiku jau nomāc tavu prātu un sirdi. Tomēr zvaigznes iezīmē, ka tieši šomēnes tev var būt iespēja panākt vēlamo – finansiālo stabilitāti, veiksmīgus pavērsienus karjeras jomā un daudz ko citu. Tu tāpat atrodies lieliskā pozīcijā, lai gūtu panākumus personīgajā sfērā. Tomēr zvaigznes norāda, ka tev ir jāsaglabā piesardzība strādājot kopā ar draugiem, komandu un profesionālu grupu, kā arī interneta sfērā. Tavs ienākumu līmenis nesagādās galvassāpes, bet esi piesardzīga, lai nepārdomāti Ziemassvētku tēriņi neizsit līdzsvaru zem kājām.

 

Lai jums lielisks gada pēdējai mēnesis! 

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Diemžēl sniegotā piektdiena sākusies ar ļoti skumju ziņu

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēts 191 ceļu satiksmes negadījums, tajos cietuši 20 cilvēki un divi gājuši...

Trīs bērnu mammu un bērnudārza audzinātāju Ingu piemeklē neticama veiksme

  Vietējā ”top!” organizētajā rudens loterijā izlozēta galvenā balva – jauna automašīna Nissan Juke. Uzvarētāja ir...

Parādās jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

Darba nedēļas izskaņā laika apstākļus noteiks aktīvs ciklons, kas šķērsos Latviju. Daudzviet gaidāms stiprs sniegs,...

“Harijs ir ticis šausmīgi izmantots” – Tramps nespēj klusēt par Meganu Mārklu

Donalds Tramps ir apsūdzējis Saseksas hercogieni par “necieņu” pret karalieni un karalisko ģimeni. Plašā intervijā...

Vēl 712 jauni Covid-19 gadījumi un 19 mirušie, tostarp četrdesmitgadnieks

  Ceturtdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 712 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši vēl...

“Es nebiju iedomājusies, ka tā būs…” Olgas izgājiens Kasparu padara traku

  Sportista un uzņēmēja Kaspara Kambalas sieva Olga šā gada noslēgumā pirmo reizi pilnībā kaila stājās...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Lielāka iespēja saņemt un izteikt dažādus spēcīgus vārdus un komentārus, tāpēc pēc iespējas centies vairot...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena izrādīsies diezgan labvēlīga, lai komunicētu ar draugiem. Tuvības sajūta ar cilvēkiem kļūs aizvien...
Foto:Flickr.com/Lesley Wilson/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

   Ko zvaigznes tieši tev vēsta par decembra pirmo dienu?   Auns Ar visu sparu metīsies jaunos darbos un...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Pirmā dienas  puse solās būt saspringta. Paaugstināsies neiecietība, katrs sīkums var izsist no līdzsvara. Otrajā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šai dienai nekal Napoleona plānus, bet uzstādi realizējamus mērķus. Ja kaut kas neizdodas, pie vainas...
Foto:Wallapapermani.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. novembris

    Planētu mijiedarbība ir labvēlīga, lai demonstrētu savu šarmu un prasmes publiski. Sociālā saskarsme paies bez...

Mājai un Dārzam

Parādās jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

Darba nedēļas izskaņā laika apstākļus noteiks aktīvs ciklons, kas šķērsos Latviju. Daudzviet gaidāms stiprs sniegs,...
Foto: Vilis Bukšs

Zināms, kāds laiks mūs sagaida DECEMBRĪ

  Latvijā pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā prognozē decembra mēnesī gaidāmos...

LATVIJA PUTEŅA VARĀ: Notikuši vairāki negadījumi, valsti pārklāj sniega sega – VIDEO, FOTO

  Apkopojam video un foto materiālus, kas tapuši puteņa laikā pirmdien un naktī uz otrdienu -...