Ar spēcīgiem apgriezieniem novembris rit uz priekšu, tuvinot valsts simtgadei. Aplūko kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, un ko tās sola tieši tev!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ daudz nāksies komunicēt ar vīriešiem, kuriem būs svarīga loma gan tavā personīgajā, gan profesionālajā dzīvē. Vislielākā loma šonedēļ būs vīriešiem, kuri dzimuši Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmēs. Visticamāk, saņemsi palīdzību no tēva, vīratēva, vectēva, vīra, brāļa vai cita tuvāka vai tālāka vīriešu dzimtes radinieka. Var izraisīties dažādi pārāk emocionāli, pat nepamatoti agresīvi konflikti, kas aizkavēs tavu vēlmju un plānu attīstību. Taču ir jāapzinās, ka problēmas ir katra cilvēka dzīves sastāvdaļa un nereti no tām var gūt vērtīgas mācības. Nevaino pie visa citus. Iespējams, saņemsi naudu vai finanšu dokumentus no kādas iestādes saistībā ar ieguldījumu, maksājumu vai ko līdzīgu.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šonedēļ tava uzmanība lielākoties būs vērsta uz negaidītām problēmām vai nepatikšanām ģimenē. Emocionāli būsi ļoti neprognozējams, un tas var radīt papildu sarežģījumus. Uzmanies no radiniekiem, kuri dzimuši Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmēs. Gaidāms svarīgs notikums, kas saistīts ar meiteni vai jaunu sievieti, kura dzimusi Ūdensvīra, Svaru vai Dvīņu zīmē. Kāda sieviete, kura ir vecāka par 35 gadiem varēs tev palīdzēt saistībā ar bērniem vai kādām dzīves pārmaiņām. Iespējams, saņemsi ziņas par grūtniecību vai meitenes dzimšanu. Būs tikšanās ar sievieti, kura ir tava partnera vai kāda tuva drauga radiniece.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šīs nedēļas laikā tu būsi pārslogots, izjutīsi spriedzi, kas saistītas ar dažādiem cilvēkiem finansiālajā jomā. Var rasties iespēja mazliet palielināt savu peļņu. Var gadīties kāds ceļojums, kurā nevēlies doties, par ko uztraucies un raizējies. Iespējams, tiksi iejaukts kādās intrigās, negaidītā maldināšanā vai kādās manipulācijās savā darbā, taču tas varbūt iemācīs tev būt maigākam pat sarežģītās situācijās. Ignorē tenkas un dažādus komentārus savā darbā un neļauj šāda veida informācijai sevi ietekmēt vai ļaut tiem būt noteicošajiem dažādu lēmumu pieņemšanā. Pavīdēs iespēja atjaunot savus plānus saistībā ar māju, kādu citu īpašumu vai vērtslietām. Veiksmīgi solās būt plāni, kas saistīti ar mājām un ģimeni.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ tev būs iespēja priecāties par dažādām ziņām, ko saņemsi no svešinieka. Tās būs saistītas ar kādu tavu paziņu no privātās vai profesionālās sfēras. Iespējams, saņemsi ielūgumu no personas, kura dzimusi Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Visticamāk, jau šonedēļ sāksi gatavošanos Ziemassvētku laikam un brīvdienām, dodoties uz veikalu, lai sameklētu sev tuvajiem piemērotākās iespējamās dāvanas. Iespējams, vairāk uzmanības būs jāpievērš dāvanām, kas jānogādā cilvēkiem tālumā. Iespējams, saņemsi sliktas ziņas, kas būs saistītas ar kādu tev labi zināmu cilvēku, un tās liks tev pārdomāt dažādas sen zināmas dzīves patiesības. Velti laiku pārdomām un neaizliedz sev iespēju, neignorē vēlmi pabūt vienatnē.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šonedēļ, visticamāk, spēsi atrisināt finansiāla rakstura problēmas ar mīļoto vai draugiem. Tiesa, jābūt ļoti uzmanīgam un piesardzīgam, jo iespēja daudz ko zaudēt vai iekulties sarežģītā situācijā būs ļoti liela. Izvairies no riskantiem ieguldījumiem vai tāda paša veida darbībām, kas saistītas ar naudu. Var nākties apspriest dažādas problēmas un nepatikšanas tavās mājās. Tev vajadzētu visu nepatīkamo pabeigt līdz decembra sākumam. Šī nedēļa neprognozē nekādus īpašus pasākumus darbā vai privātajā dzīvē. Visam, kas saistīts ar naudu, jāpievērš pastiprināta uzmanība. Būs nepieciešams rūpīgi pārbaudīt ikvienu informāciju, ko saņemsi, jo ir lietas, kas var būt ļoti noderīgas, bet arī tādas, kas varētu būt maldinošas, tādējādi iztraucējot un izjaucot tavus plānus.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šonedēļ tev būs cieša saskarsme ar jauniem cilvēkiem, jauniem paziņām. Var gadīties, ka dažubrīd vēlēsies, lai neviens tev nepievērš uzmanību, teju neievēro tevi. Pacenties iepazīt cilvēku kaut nedaudz labāk pirms noraidi vai tieši pretēji – pieņem visas viņa idejas. Svarīgi notikumi šonedēļ būs saistīti ar sievieti, kura dzimusi Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Viņa, iespējams, būs ļoti emocionāla un virzīsies caur tavu dzīvi gluži kā viesuļvētra. Tavā dzīvē uzradīsies kāds cilvēks, kurš dzimis Lauvas, Strēlnieka vai Auna zīmē. Veiksme būs saistīta ar bērnu. Visticamāk, saņemsi labas ziņas, kas saistītas ar grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Šonedēļ pievērsies arī mīlestībai – dod tai spārnus. Saņemsi atbalstu vai solījumu no cilvēka, kam būs liela nozīme tavu vēlmju vai plānu realizēšanai.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šī nedēļa solās būt pārsteigumu pilna. Pirmkārt, labas lietas solās notikt saistībā ar sievietēm, kuras ir tev apkārt – ģimenes, draugu, kolēģu vidū. Iespējams, no kādas saņemsi dāvanu, atbalstu vai kādu pārsteigumu. Iespējams negaidīts materiāls ieguvums no kādas izlozes Svaru sievietēm. Ja tavs partneris ir dzimis Ūdensvīra, Svaru vai Dvīņu zīmē, šonedēļ var gadīties arī dažādi sarežģījumi. Taču būs pietiekami daudz spēka, lai atrisinātu emocionāla rakstura problēmas. Iespējams, veselības problēmas radīsies cilvēkam, kurš dzīvo citā pilsētā vai pat valstī. Šonedēļ var rasties arī kāda neliela problēma, kas saistīta ar mājokli, taču lai arī maza, šonedēļ līdz galam to atrisināt nespēsi.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šonedēļ labāk darbus sadalīt ar vīriešu dzimuma kolēģi, priekšnieku vai biznesa partneri. Izmaiņas darbā gaida Skorpionu vīriešus, kuri ir vecāki par 35 gadiem, un tas var ietekmēt darbu, darba grafiku, atbildību u.c. lietas. Prieku tev sagādās dažādas ziņas, ko saņemsi telefoniski vai vēstules formātā. Saņemsi piedāvājumu, no kā būs grūti atteikties. Ja šonedēļ nepieciešams doties ceļojumā darba vai biznesa dēļ, tas var radīt sajukumu vai izraisīt dusmas. Rezultātā radīsies spriedze, taču tā nesolās būt visai ilglaicīga. Tā nekaitēs uzdevumiem, kas tev ir doti un ir jāpilda.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ tev solās būt kāds pārsteidzošs notikums vai pat notikumu virkne, kas sniegs lielāku skaidrību par dažādiem svarīgiem jautājumiem un problēmām. Vari gaidīt pārsteigumu no kādas personas, kura dzimusi Ūdensvīra, Svaru vai Dvīņu zīmē. Arī brīdī, kad būsi skumju vai teju depresijas mākts, saņemsi kādu priecīgu ziņu, kas zināmā mērā noteiks tavu nākotni tuvākajos mēnešos vai pat gados. Iespējams veiksmīgs atrisinājums kādā tiesiska vai juridiska rakstura lietā. Visticamāk, saņemsi naudu, kas ļaus neraizēties par lietām tuvākajā nākotnē, jo īpaši šajās Ziemassvētku brīvdienās. Izdevīgas finansiāla rakstura attiecības un naudas iegūšana varētu būt saistīta ar cilvēku, kurš dzimis Zivju, Skorpiona vai Vēža zīmē.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šonedēļ gaidāma tikšanās vai iepazīšanās ar jaunu personu, kura kaut kādā veidā palīdzēs augt tev kā personībai, piemēram, paplašināt redzesloku un iegūt jaunas zināšanas, prasmes. Atvēli laiku sarunām ar draugiem par lietām, kas saistītas ar kādu tavu personīgo problēmu. Nepatikšanas darbā ietekmēs atmosfēru mājās. Iespējamas nepatikšanas, kas saistītas ar citu personu tavā ģimenē, tāpēc, iespējams, tev nāksies paciest viņa slikto noskaņojumu. Iespējama negaidīta situācija mājās, kas saistīta ar kādu nepareizu iekārtu uzstādīšanu vai līdzīgu problēmu. Iespējams, šobrīd ir bažas par kādu braucienu. Patiesībā viss attīstīsies teju pats no sevis un beigu beigās būs izdevīgs un veiksmīgs tieši tev.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šonedēļ uzmanies no krāpšanas, kļūdām, lietu pazaudēšanas, pat zādzībām. Vari tikt maldināts kādā situācijā, tikmēr kļūstot par upuri citā, tādēļ esi īpaši piesardzīgs. Sargi savus dokumentus, paroles virtuālajā vidē, personīgās fotogrāfijas u.c. sev svarīgas lietas. Raugies droši un pārliecinoši uz priekšu, tikai tā varēsi sasniegt to, ko vēlies, lai gūtu panākumus, izlīgumu un/vai progresu. Iespējams, mērķu piepildīšanā palīdzēs tikšanās ar dēlu, mazdēlu vai znotu, kurš nedzīvo kopā ar tevi ikdienā. Ziņas, kas saistītas ar zēna dzimšanu varētu tevi sasniegt ar kavēšanos.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šonedēļ priecāsies par meitenes vai jaunas sievietes klātbūtni. Vīriešiem Zivīm iespējama jauna romantiska iepazīšanās ar kādu ļoti piemērotu partneri. Iespējams, radīsies problēmas ar vīrieti, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Tas jo īpaši attiecas uz sievietēm, kuru partneris ir dzimis kādā no šīm zodiaka zīmēm. Var izraisīties konflikts ar sievieti, jo nonāksiet finansiāla rakstura pretrunās vai atšķirīgās interesēs saistībā ar naudu.

 

 

Lai tev brīnišķīga un veiksmīga šī nedēļa!

Sabiedrība

Somiete Anmarija pārsteidz – kāda mūsu hokejista dēļ viņa jau 14 gadus fano par Latviju! – VIDEO

  Priecīgi gan par iespēju baudīt lielo hokeju klātienē, gan par Latvijas izlases sagādātājiem prieka mirkļiem,...

“Izejas nav!” Latvijā dzimušā ukraiņu puisēna mamma tomēr nolēmusi riskēt

  Viens no Latvijā dzimušajiem bēgļu bērniem ar mammu un māsu drīzumā dosies uz Ukrainu. Mēneša...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par populāro TV3 seriālu “Nemīlētie”

  Pašmāju seriāla “Nemīlētie” ceturtā sezona “Nolemtie 2” ir sasniegusi savu kulmināciju. Skaties, kā atrisināsies notikumi...

Policijai ir zināms pirms 10 dienām pazudušās Lienes liktenis

  Kā otrdien vēsta Valsts policija, bezvēsts pazudusī Liene ir atrasta sveika un vesela. Paldies ikvienam!   Bezvēsts...

Diemžēl otrdienas rīts pienācis ar ziņu par lielu nelaimi

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēts 151 ceļu satiksmes negadījums, tajos cietuši 12 cilvēki un viens gājis...

Tas tik ir pavērsiens! Kivičs ierodas Magones sētā un uzreiz ķeras pie darba

  Episka STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigžņu satikšanās notikusi “Avotiņu” sētā – pie Magones viesos...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. maijs

  Auns Šodien savā īpašumā iegūsi ko ļoti vērtīgu. Tiesa gan, par konkrēto lietu nāksies samaksāt nedaudz...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. maijs

  Auns Šodien nodosies savas personības izaugsmei un attīstībai – gan iekšēji, gan ārēji. Atbrīvosies no kādas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. maijs

  Auns Šī diena lielas izmaiņas tavā dzīvē neatnesīs. Vienīgais svarīgais notikums norisināsies vēlā vakarā. Kādā no...
Foto:Unsplash.com/Stefan Steinbauer/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23.-29. maijs

  Palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās maija pēdējai pilnajai nedēļai sola...
Foto:Pexels.com/Tarek Ansary/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. maijs

  Auns Šodien ieteicams atturēties no ģenerāltīrīšanas veikšanas. Pat, ja to iesāksi, dažādu iemeslu dēļ pabeigt to...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. maijs

  Auns Šajā dienā pastāv liels risks sasirgt ar angīnu vai citu respiratoro orgānu saslimšanu. Lai no...

Mājai un Dārzam

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk

  Jaunās darba nedēļas sākumā laiks būs sauss un saulains. Sākot no trešdienas, pietuvojoties ciklonam no...
Foto:Pexels.com/CC

Sinoptiķiem ir pilnīgi jaunas ziņas par laiku nogalē un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas izskaņā debesis būs apmākušās, lielā daļā valsts teritorijas ir gaidāmas lietusgāzes, vietām tās būs...

Pastāsta par laiku tuvākajās dienās; nepatīkamas ziņas par tālāko

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par laiku šajā nedēļas nogalē un...