Netērē laiku! Ķeries pie darba un labāk ieliec tajā visu savu sirdi. Esi centīgs un pieej visam atbildīgi. Nav svarīgi vai tas ir neliels mājas vai ambiciozs darba projekts, esi pārliecināts par sevi, tad viss būs labi!

 

auns-mil-horAuns

Šī ir diena ķīviņiem un tam, lai norādītu ar pirkstu uz citiem. Zvaigznes atklāj, ka pastāv biznesa konfliktu, ģimenes nesaskaņu vai laulāto cīņu iespējamība. Lielākā daļa šajā zvaigznājā dzimušo ir kaujinieciski noskaņoti, tāpēc šodien nebūs nekādu grūtību nokļūt cīņas epicentrā, īpaši, ja kāds tevi izprovocēs.

 

 

versis-mil-horVērsis

Vērša dienā viss var noiet greizi jau no paša sākuma. Tu vari nonākt karstasinīgās diskusijās ar kādu, vai lietas ap tevi vienkārši lūzīs un atteiks darboties kā nākas. Zvaigznes iezīmē, ka vari saņemt kādu sliktu ziņu vai arī tev var nākties veikt dažus itin sarežģītus pienākumus. Mēģini nebūt agresīvs pret citiem!

 

dvini-mil-horDvīņi

Zvaigznes norāda, ka ir teju skaidrs, ka ierastais prieka avots šodien var pārvērsties nebeidzamu problēmu ielejā. Dažas senas nesaskaņas vai veca kļūda var kalpot par iemeslu, lai konflikts uzplauktu tavās personiskajās attiecībās. Šodien ir ļoti ticams, ka izjuks attiecības ar kādu tavai sirdij mīļu, tuvu cilvēku.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Pastāv varbūtība, ka tevi šodien sagaidīs problēmas mājas dzīvē. Ar ražošanu saistītas ķibeles arvien pieņemsies spēkā. Iepriekšējās kļūdas kādu darbu uzraudzībā, piemēram, slikti ielieti mājas pamati, kāds misēklis projektā vai attiecību jomā var radīt pamatīgas problēmas. Ja tev rūp kāda darba iznākums, tev ir personīgi jāiesaistās visās tā niansēs.

 

lauva-mil-horLauva

Iespējamība, ka tev šodien viss ies no rokas, ir lieliska. Veic visus pieejamos drošības pasākumus, it īpaši, ja tev ir plānota došanās ceļojumā vai arī ir jārīkojas ar kādām iekārtām, instrumentiem, elektroniku vai transporta pārvadājumiem.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Kāds neparedzēts apstāklis traucēs tavus plānus. Viens no taviem draugiem vai biznesa partneriem var radīt tev bažas. Daudziem šajā zvaigznājā dzimušajiem būs jārisina savu kļūdu sekas. Zvaigznes norāda, ka tev šodien ir jābūt uzmanīgam ar cilvēkiem no savas pagātnes.

 

 

svari-mil-horSvari

Visi jaunie projekti, vienalga kādi tie varētu būt, šodien būs pilnīgi ārpus tava dienas plāna. Zvaigznes brīdina, ka solis uz priekšu, var izrādīties – divi atpakaļ! Biznesa darbība būs pilna ar neveiksmēm vai zaudējumiem. Neesi rupjš vai necīnies ar tiem, ar kuriem vēlies nodibināt aliansi.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Notikumi norisināsies lielā ātrumā, tomēr tev tas ne vienmēr šodien būs pa prātam. Lēnajam un rezervētajam Skorpionam neklāsies viegli, jo kā ierasts – tev ir grūti samierināties ar aktuālajiem jautājumiem, straujo un nežēlīgo tempu. Zvaigznes norāda, ka šodien tev būs problēmas noslēpt dažādas lietas. Neveiksmes tūdaļ kļūs acīmredzamas.
 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Tavi līdzšinējie sasniegumi var likt sajaukt pagātni ar tagadni, samulsinot par to, kas ir jādara tieši šodien. Centies saglabāt vēsu prātu, lai apjaustu, apstiprinātu vai pārskatītu savus rīcības plānus, jebko, ko tas prasīs. Šodien tu vari nejauši uzskriet saviem vecajiem draugiem vai pagātnes konkurentiem. Daži neparedzēti traucēkļi, par kuru nopietnību tu vēl šaubījies, var kļūt nozīmīgs temats komunikācijā.

 

 

 

mezazis-mil-horMežāzis
Šodien Mežāžiem zvaigznes nesola vieglu sadarbību ar visu pasauli. Tomēr tu, visticamāk, beidzot spēsi izrādīt spēcīgākas emocijas par kaut ko, kas tev ļoti interesē. Ja esi iesaistījies kādā projektā vai attiecībās, tas šodien solās būt visai grūti, nespēsi vēsu prātu noraudzīties lietās, kas tev nav pa prātam.

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šajā dienā tevi sagaida ar ceļošanu un/vai vīzu kārtošanu saistīti jautājumi. Iespējams esi nolēmis sākt uzņēmējdarbību ārzemēs vai meklē darbu svešumā, kas piedāvās negaidītus pavērsienus. Ļoti ticams, ka šodien, 14. aprīlī, tevi sagaidīs piedzīvojumi un negaidīta tikšanās ar sen neredzētām paziņām.

 

 

 

zivis-mil-horZivis

Kritisku situāciju iespējamība, jo īpaši dienas pirmajā daļā strauji kļūs daudz lielāka. Tava partnera vai kāda kolēģa bezatbildība, nevērība vai neapdomīgās darbības var radīt nepatikšanas tavās biznesa lietās. Dažiem šajā zvaigznājā dzimušajiem nāksies tikt galā ar sava avantūrisma sekām.

 

 

Lai jums lieliska diena!

 

Sabiedrība

Izvēle pēc negadījuma: glābt savu kāju vai gaidāmo mazuli

Pēc motocikla avārijas sieviete nokļūst smaga lēmuma priekšā – viņai jāizlemj vai glābt savu kāju...

Kas īsti notika ar Lieni? Kivičs atklāj trakas lietas

  Neminot ne vārda par darba nedēļas beigās it kā notikušo konfliktu, Andris Kivičs naktī uz...

Pēc smagas slimības sestdien mūžībā devies filantrops Boriss Teterevs

  Pēc smagas slimības sestdien mūžībā devies filantrops, Borisa un Ināras Teterevu fonda dibinātājs Boriss Teterevs...

Horoskopi un Testi

Foto:Myfreeonlinegame.blogspot.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

Dienas pirmajā pusē iespējami negaidīti un visai pēkšņi notikumi. Vari nonākt pretrunā ar saviem vārdiem...
Foto:Hdwallpapers.cat

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

Dienas pirmā puse var izrādīties īpaši veiksmīgs periods komunikācijai. Būs nedaudz vieglāk izteikt savas jūtas...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23. – 29. septembris

  Klāt jauna nedēļa! Klāt jauni notikumu pavērsieni! Ir laiks uzzināt, ko tev nesīs turpmākās  septembra...

Mājai un Dārzam

Foto:Weheartit.com

Jau zināms, kad sagaidīsim “mīnusus”: Prognoze 7 dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par brīvdienās un nākamajā nedēļā gaidāmo laiku. Brīvdienās...

Brīdina par tuvākajās stundās gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 17.09.2019. dienā...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laiku pirmdien. 16.09.2019. priekšpusdienā daudzviet Latvijā rietumu...