Pirmā dienas puse būs piemērota dažādām aktivitātēm, tāpēc labi varēsi paveikt ikdienas darbus. Šodien labāk pievērsties tādām lietām un darbiem, kas neprasa daudz radošas enerģijas un netradicionālas pieejas.

 

auns-mil-horAuns
Šodien būs nepieciešamība iesaistīties dažāda veida dialogos. Mēģini apvienot savu enerģiju ar domāšanu un tev izdosies lieliski padarīt nepieciešamās lietas. Izturies ar cieņu arī pret citu cilvēku darbu un viedokļiem. Tev jāspēj līdzsvarot jebkuru savu argumentu tā, lai tu neuzspiestu vienīgi savu viedokli.

 

 

versis-mil-horVērsis
Šī diena sola panākumus lietās un darbībās, kas saistītas ar tavu ģimeni, mājsaimniecības pienākumiem un profesionālo izaugsmi. Darbs ar dažādām iekārtām un/vai instrumentiem var izrādīties mazāk produktīvs. Vēl vairāk varēsi izdarīt un sasniegt, ja šodien darbosies kopā ar cilvēkiem, kuru kompānijā jūties ērti un labi.

 

 

dvini-mil-horDvīņi
Šī diena sola tev harmonisku un jauku noskaņojumu. Tas vien spēs radīt apstākļus lietu labākai atrisināšanai. Lieliski piemērota diena, lai tu plānotu vai piedalītos kādā pasākumā. Dažādas daudzsološas tendences var sākt raisīties saistībā ar tavām mīlas attiecībām.

 

 

vezis-mil-horVēzis
Tava loma ģimenes dzīvē nevar būt tikai komplimentu saņemšana un prieka baudīšana, ir jāsaprot, ka ir jāiesaistās arī ar darbu. Iespējams, šodien ne īpaši gribēsies taupīt, tā vietā iegādājoties ko skaistu mājoklim. Cik vien iespējams, atbalsti savus ģimenes locekļus.

 

 

lauva-mil-horLauva
Laba diena, lai uzlabotu ietekmīgu komunikāciju ar cilvēkiem, kuriem ir liela nozīme tavā dzīvē. Piemērots laiks perspektīvas komunikācijas veidošanai. Liela iespēja, ka varēsi veikt kādu veiksmīgu darījumu un harmoniski spēsi apvienot to ar savu radošo aktivitāti, uzskatiem un morāli.

 

 

jaunava-mil-horJaunava
Šodien, iespējams, uzlabosies tava finansiālā situācija. Var gadīties, ka spēsi uzsākt kādu jaunu un nopietnu darbību, iespējams, pat doties uz jaunu darba vietu. Ja darbojies klientu apkalpošanas jomā, iespējams, šodien iegūsi kādu jaunu, respektablu klientu. Īpaši laba diena tām Jaunavām, kuras strādā algotu darbu.

 

 

lauva-mil-horSvari
Nav svarīgi tas, ko šodien darīsi, svarīgāk ir tas, ka teju it viss tev sagādās prieku, baudījumu darba procesā. Tavi panākumi gūs atzinību, tāpēc pievērsies lietām nopietni. Labs laiks, lai attīstītu savas romantiskās attiecības, kā arī meklētu sev labus skolotājus, partnerus un domubiedrus.

 

 

lauva-mil-horSkorpions
Šodien liktenis plāno tevi lutināt, tāpēc izmanto to, lai dotos uz savu mērķu sasniegšanu. Šķēršļu solās nebūt. Izredzes saņemt dažādas labas ziņas no kāda sava uzticama sabiedrotā. Iespējams, gūsi panākumus, kur kāds ļaus tev saņemt visas uzslavas, pašam paejot nostāk. Dari to, kas svarīgs tieši tev!

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
ŠĪ diena solās būt labvēlīga jo īpaši tiem Strēlniekiem, kuriem ir pašiem savs uzņēmums. Ar dažādiem ikdienišķiem pasākumiem spēsi aktīvi piedalīties komandas darbā, organizēt kādu pasākumu vai darīt ko citu pietiekami svarīgu un interesantu. Nav piemērots laiks jauna biznesa uzsākšanai, jo īpaši ar kādu tālu partneri.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis
Šī diena tev tiek raksturota kā veiksmīga sadarbībā, karjerā, statusa iegūšanā, prestižā, finansēs un komunikācijā. Iespējams, šodien lieliski kaut ko spēsi pabeigt, lai uzsāktu atkal ko citu. Galvenais, izvēlēties sev pareizo mērķi. Lai piesaistītu vajadzīgo uzmanību, var nākties uzņemties zināmu risku.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Šodien vairāk pacenties izrādīt savas labās īpašības – augstsirdību, draudzīgumu un komunikablitāti. Ar savu šarmu spēsi labvēlīgi ietekmēt savas attiecības ar ārzemju partneriem – tas izdosies pat labāk, nekā ar tiem, kuri ir tuvumā. Cilvēki, kuri ikdienā ir ar tevi, jau lieliski pārzina tavas ideālās funkcijas un arī cilvēciskās vājības.

 

 

zivis-mil-horZivis
Labvēlīga diena, lai veiktu medicīniskas pārbaudes vai parūpētos par sevi pats – stiprinātu imūnsistēmu, pievērstos aktīvākam dzīvesveidam. Ja ir ieplānota kāda operācija, šodien būs labvēlīgs laiks, lai to veiktu. Kāda laimīga sagadīšanās vai veiksme var piepildīt tavu senu sapni.

 

Lai tev izdevusies šī diena!

Sabiedrība

Misāni izdos Latvijai: Ģimene nāk klajā ar paziņojumu

  Kristīnes Misānes ģimenes paziņojums pēc tam, kad kļuvis zināms - Dānija viņu izdos Latvijai, nevis...

Dānijas puse atzīst: K. Misāne jāizdod Latvijai

  Dānijas tiesa apstiprinājusi Dānijas ģenerālprokurora lēmumu atcelt Kristīnes Misānes izdošanu Dienvidāfrikas Republikai, vēsta Latvijas Televīzijas...

Unikāls atradums uziets Lielajos kapos Rīgā

  Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas meži” daļas “Dārzi un parki” Rīdzenes iecirkņa teritorijas apsaimniekošanas speciālisti Lielo kapu...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/marian rodriguez m./CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. februāris

  Šodien svarīgi būs censties pēc iespējas veiksmīgi atrisināt dažādas negatīvās tendences, kas varētu rasties no...
Foto:Pexels.com/Brenda Timmermans/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. februāris

  Planētu mijiedarbība šodien prognozē dažādas cīņas ar savām personīgajām attiecībām, iespējami iekšējie konflikti pašam ar...
Foto:7-themes.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. februāris

  Ko zvaigznes mums sola otrdien, 18. februārī?     Auns Auni mēdz būt neuzmanīgi un nevērīgi pret citiem savas...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/FHKE/CC

Iestājies meteoroloģiskais pavasaris, tomēr februāra beigās laiks jūtami mainīsies

  Latvijā sācies meteoroloģiskais pavasaris, atsevišķos reģionos meteoroloģiskajai ziemai neiestājoties. Savukārt pēc aktuālajām prognozēm turpmākajās nedēļās...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina: 17.02.2020. vakarā daudzviet Latvijā saglabāsies dienvidrietumu vējš...
Foto:Pexels.com/Flavia Marques/CC

Diemžēl nav labu ziņu par gaidāmo laiku šonedēļ

  Arī šajā nedēļā laika apstākļus noteiks ciklonu darbība - gaidāmas spēcīgas vēja brāzmas un nokrišņi....