Visu zīmju pārstāvjiem ir jāapzinās, ka viņu pozīcijas var šķist neparastas vai neiespējamas, ja intereses un plāni tiks izteikti ar pārāk sakāpinātām emocijām.

 

auns-mil-horAuns
Zvaigznes paredz, ka Auni šodien var just zināmu piespiešanos sarunu laikā, īpaši, kad vēlēsies izklāstīt savas darbības. Kamēr tu visai bieži ātri spēj pielāgoties dažādām lietām, iespējams, būsi visai neizturīgs pret sava viedokļa izklāstīšanu un aizstāvēšanu. Lai gan daži to uztvers kā iedvesmojošu rīcību, citi padomās, ka tā ir tava nespēja palūkoties uz lietām daudz plašāk.

 

versis-mil-horVērsis
Tu šodien būsi ļoti efektīvs. Lai gan darbosies visai lēni, tomēr apņēmīgi, kas nodrošinās, ka tu sasniegsi savas ieceres, daudz pamatīgāk īstenojot visas norises, pretēji citiem, kuri nebūs pareizi sadalījuši savus spēkus. Mēģini pārliecināt citus, ka pārmaiņām ir nepieciešams laiks, it īpaši, ja kāds ir zaudējis savu apņēmību un enerģiju.

 

dvini-mil-horDvīņi
Zvaigznes norāda, ka tev vajadzētu izmantot savas stiprās puses, lai saņemtu to, ko patiesi šodien vēlies. Ļauj citiem darīt smagākos darbus un cīnies par savu pārliecību, izplatot uzskatus par radušos situāciju. Tu esi labs orators, un bieži populārs cilvēks, kas palīdz citos radīt interesi. Tavos spēkos šodien būs izteikties, mudinot apkārtējos ieklausīties vienkārši tāpēc, ka esi kaut ko pavēstījis.

 

vezis-mil-horVēzis
Tevi bieži dēvē kā ģimeniskas zīmes pārstāvi, taču tas, kas patiesi liek tev sajust mīlestību, ir spēcīgas vēlmes. Tu, iespējams, esi vērsts uz dažādiem apzīmējumiem, kad runa ir par aspektiem, kas saista tevi. Ja tu šodien varēsi efektīvi nodot to citiem, tad spēsi mainīt daudz ko šajā pasaulē.  

 

 

lauva-mil-horLauva
Visticamāk, tu šodien sev izdarīsi lāča pakalpojumu, izkāpjot no ierastās komforta zonas. Tu būsi drosmīgs un tiešs, kas padarīs tevi par lielisku sabiedroto, kurš  spēs kādam parādīt kļūdas un nepareizi izvēlēto darbības virzienu. Mēģini atrast veidu, kā izteikt savas domas un savu kaislību bez agresijas vai pārliekas drošsirdības, jo tas var nobiedēt un aizbiedēt cilvēkus, kuri ir ap tevi.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Zvaigznes norāda, ka tev vajadzētu mēģināt spēlēt šodien pašam saviem spēkiem, mierīgi strādāt, bet virzīties uz izmaiņām, ko tu vēlies redzēt pasaulē. Kamēr citu zīmju pārstāvji ir labi oratori un izplatīs savas zināšanas apkārtējiem, tu varēsi lieliski palīdzēt citos veidos.

 

 

svari-mil-horSvari 
Svariem šodien ir jābūt ļoti uzmanīgiem, rūpīgi piedomājot par savu izteiksmes veidu. Tu bieži esi šķietami vēss un uz sevi vērsts, tāpēc pārāk liela enerģijas vai spēku atdeve var sabojāt tavu grūti pelnīto uzticamību.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions
Skorpioniem būs iespējams sākt savu cīņu šodien, kas nozīmē, ka spēsi ļoti pārliecinoši izteikt savas domas. Mēģini atturēties no strīdīgiem jautājumiem, vai arī tas var beigties ar bedres izrakšanu sev pašam.

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Strēlnieki ir ļoti mērķtiecīgi un tēmīgi, kas šodien ir jāizmanto, lai iegūtu to, ko patiesi vēlies. Turklāt nav atšķirības vai esi vai neesi sagatavojies visiem darbības soļiem. Tavā priekšā būs tik daudz darba, ko darīt vienas dienas  laikā, ka, ja zaudēsi fokusēšanos un skatīsies pārāk tālu uz priekšu,  galu galā vari piedzīvot vilšanos, ka nav izdevies visu realizēt.  

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tev šīs dienas planētu stāvoklis, visticamāk, nebūs sagādājis problēmas, jo tu mēdz būt pārāk piesardzīgs, īstenojot dažādus pienākumus, tai starpā kaut ko pat pārāk revolucionāru. Lai gan tas varētu likties slikti, tas patiesībā tikai atturēs no tavu interešu pakļaušanas briesmās, kas varētu radīt problēmas.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 
Tu šodien, visticamāk, pats sevi iedzīsi zināmās  briesmās. Apsver iespēju darboties tā, kā tas ir saskaņā ar taviem biedriem, kā arī tad, kad viņiem to vajag. Tāpat zvaigznes mudina sniegt tādu palīdzību viņiem, kas patiešām ir nepieciešama. Pretējā gadījumā tava pārliekā uzstājība tikai panāks to, ka cilvēki atsvešināsies no tevis.

 

 

zivis-mil-horZivis

Zivīm šodien vajadzētu uzmanīties, lai nesabojātu savu uzticamību. To panāksi, ja savus izteikumus un apgalvojumus izteiksi pārāk skaļi, kā arī, ja nemitīgi mainīsi savas domas. Apsver iespēju pavadīt laiku kopā ar Svariem. Tāpat ieņem starpnieka lomu, kad tas ir nepieciešams, ja īsti neesi ne vienas, ne otras personas pusē.

 

Sabiedrība

Domāja, ka viņu izjoko: Rīdziniece paklausa vīramātei un tiek pie pilnīgi jauna auto!

  Vietējā “top!” organizētajā rudens loterijā izlozēta galvenā balva – jauna automašīna Volkswagen Taigo. Uzvarētāja ir...

Pirmajā Adventē sevi mūzikā piesaka dziedātāja Karlīne Anna Ērgle un kopā ar Agnesi Rakovsku izdod singlu “Bērnība”

Svētdien, 27. novembrī, kas šogad ir Pirmā Advente, ar sirsnības un sajūtām piepildītu dziesmu “Bērnība”...

Vairāki latvieši sestdien tikuši pie lielām naudas summām

  Tradicionāli, atzīmējot valsts svētkus, norisinājās iemīļotā Simtgades loterijas 100 000 eiro papildspēle. Arī šogad TV šova SuperBingo laikā četri veiksminieki sadalīja 100...
Foto:Flickr.com/Christian Korsager /CC

Izskan brīdinājums daļai “Swedbank” klientu

  Swedbank brīdina klientus-uzņēmējus – novērojams pieaugums krāpšanā ar viltotiem rēķiniem. Krāpnieki sākuši viltot rēķinus, nomainot sadarbības...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Nedēļa sākusies ar pagalam traģiskām ziņām

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no šī gada 25.novembra plkst. 6.30 līdz 28.novembra plkst. 6.30,...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...
Foto:Australiaentertains.com.au

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. novembris

  Šajā dienā tev nevajadzētu padoties nepamatotam pesimismam. Ja tu ļausies īgnumam, vienkārši nevarēsi gūt panākumus....
Foto: Let Ideas Compete/Flickr.com/cc

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 28. novembris – 4. decembris

  Straujiem soļiem tuvojamies 2022. gada beigām - novembra pēdējā nedēļa ir klāt, un arī decembra...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. novembris

  Šis būs labs brīdis radošām lietām. Padomā, kā vari padarīt pasauli ap sevi gaišāku un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. novembris

  Šī diena var atgādināt braucienu pa "amerikāņu kalniņiem". Kādā brīdī, kad šķitīs, ka panākumi jau...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...
wallpapersten.com

Decembra sākumā laiks jūtami mainīsies

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par turpmāk gaidāmo. "Pagājušā gada decembra sākumā...