Šonedēļ jau “iekāpjam” oktobrī un skaisti krāsainajās lapās. Aplūkosim, ko šai nedēļai sola zvaigznes un planētas.

 

Auns

Šajā nedēļā tev vairāk uzmanības jāpievērš faktoram mēs, nevis – es. Tā kā Merkūra ietekme uz tavām attiecībām mazinās, ir pagājušas arī tās dažas nedēļas, kad varēji pārdomāt, ko savās attiecībās un mīlas dzīvē patiešām vēlies. Visticamāk, esi sagatavojusies tās ievirzīt jaunās sliedēs, ja vien to patiešām vēlies! Tu vēl vairāk koncentrēsies uz dažādiem lēmumiem. Nebaidies tos pieņemt, dari to, kas tev nepieciešams, lai būtu laimīga. Ja tev vajadzīgs iedrošinājums, lai veiktu pārmaiņas, drīz tev palīdzēs mīlestības planēta Venēra.

 

Vērsis

Šonedēļ Venēra atrodas pozīcijā, kas ir lieliski piemērota, lai tu ļautu vaļu savai jautrajai dabai. Tā kā šobrīd lielākoties esi koncentrējusies uz darbu, tā tev var noderēt. Ja esi domājusi savu darbu ievirzīt jaunās sliedēs, šī ir īstā nedēļa, lai pierakstītu visu to, kas ienāk prātā un arī sāktu to īstenot. Marss norāda, ka pārmaiņas var notikt strauji, tāpēc, ja tev jāparaksta kādi papīri, pārliecinies, ka esi kārtīgi izlasījusi sīko druku, jo Marsa ietekmē, pārāk steidzoties, vari palaist kaut ko garām. Šajā nedēļas nogalē tavas attiecības būs Mēness ietekmē, kas sagadīšanās pēc ir arī laiks, kad tavas saistības sāks ietekmēt Merkūrs. Tas ir lielisks laiks, lai izrunātos ar savu partneri.

 

Dvīņi

Tavas attiecības šonedēļ būs Marsa ietekmē, tāpēc jācer, ka tajās nebūs pārāk daudz strīdu, tomēr, kad šī planēta šajā sfērā ir noteicošā, tu vari tikai cerēt… Strīdi šajā laikā pieder pie lietas, un, ja mēģināsi izvairīties no cilvēkiem vai no sarunām ar tiem, tad, iespējams, tev būs jācenšas vairāk kā līdz šim. Šī nedēļa sniegs lielisku iespēju beidzot skaidri saredzēt visas savas domas un idejas, kas jau daudz reižu prātā pārcilātas. Mēness ļaus vaļu tavai jautrajai un dāsnajai dabai, tāpēc nebaidīsies iziet sabiedrībā un dalīties savās domās, vienlaicīgi izklaidējoties.

 

Vēzis

Sākot ar nedēļas vidus, tu vairāk pievērsīsies ģimenes un mājas dzīvei, tā kā Saule šajā laikā sāks ietekmēt tieši šīs tavas dzīves jomas. Būtu jāatrod laiks tev pievērsties mājai un ģimenei, kaut gan Merkūrs atstās šīs jomas, lai atgrieztos tajās pēc divām nedēļām. Šī iemesla  dēļ tev ir skaidri jāapzinās, ka tas, kas šobrīd notiek ap tevi sazināšanās līmenī, turpmākajās nedēļās, iespējams, atgriezīsies, lai tevi vajātu. Kaut arī šajā laikā spēcīgajai Venērai būs ietekme uz tavu mājas un ģimenes dzīvi, tas var izrādīties nepietiekami, lai pasargātu tevi ilgtermiņā. Lieliskas saziņas prasmes šajā nedēļā, it īpaši mājas dzīvē, pasargās tevi no problēmām turpmāk.

 

Lauva

Tā kā Saule un Mēness trešdien un ceturtdien atradīsies tavā komunikācijas sfērā, tev var nākties pievērst pastiprinātu uzmanību vairāk kā vienai savas dzīves jomai. To pastiprina tas, ka Merkūrs šīs nedēļas beigās pamet šo tavu dzīves sfēru, tāpēc šis var būt piemērots brīdis, lai savestu kārtībā attiecības un saliktu visus punktus uz i. Tev noteikti pietiks garīgās enerģijas, lai to īstenotu, un, ja arī viss pārējais jūk un brūk, neuztraucies, jo jau nākamās nedēļas sākumā Venēra visu mainīs uz labo pusi. Tā kā Venēra ir mīlestības planēta, tā, tikai ar enerģiju, ko izstaro, var atrisināt daudzas nesaskaņas.

 

Jaunava

Venēras ietekme uz tavu horoskopa zīmi beidzas šīs nedēļas beigās, tā kā, ja tev ir kādi nepiepildīti romantiskie plāni, šī ir īstā nedēļa, lai tos īstenotu. Tā kā Marss nepalīdz lietām ritēt gludi, tev par to būtu jāpadomā un jārīkojas tagad, kamēr viss vēl ir kārtībā. Atceries īstenot savus plānus līdz šīs nedēļas beigām! Tava mīlas dzīve būs par to pateicīga, it īpaši, kad Merkūrs ir uz robežas, lai tavas komunikācijas spējas padarītu vājākas. Tas nenotiks vēl vienu nedēļu, bet tev tam jābūt gatavai, un vislabākais veids, kā to izdarīt, ir jau laicīgi izrunāt dažādus jautājumus, kas var neaicināti uzrasties tavā mīlas dzīvē.

 

Svari

Šobrīd tava komunikāciju sfēra ir Marsa ietekmē. Tas nozīmē, ka tu visdrīzāk esi gatava jebkam, kas tevi sagaida, vēlies ātri reaģēt, iespējams, kārtīgi neapdomājot atbildi. Tomēr šis ir laiks, lai sāktu domāt, kā runāt un, ko atbildēt, jo Merkūrs atrodas tādā pozīcijā, lai regresētu, un tavā zīmē būs novērojama daļa šīs regresijas. Vienlaikus Marss tevi padara ātras dabas ar noslieci runāt bez domāšanas. Tā kā Jupiteram šonedēļ ir ietekme uz tavu draudzības sfēru, pavadi laiku ar draugiem, bet neaizraujies, jo šī nedēļa jāpavada sagatavojoties tam, kas vēl tikai nāks.

 

Skorpions

Tā kā šīs nedēļas beigās tavā zīmē ienāk Mēness, tev var tikt pārmests, ka esi nedaudz emocionāla. Būtu vērtīgi aizskaitīt līdz desmit, pirms mesties strīdā ar kādu, jo ne tikai Mēness tajā laikā ietekmēs tavu horoskopa zīmi, arī Merkūrs tajā atradīsies un pāris dienu laikā sāks regresēt. Tas ietekmēs tos, kas dzimuši skorpiona zīmes sākumā un iedarbosies dažas turpmākās nedēļas. Tomēr ir labi būt sagatavotai – tev jāapzinās, ka planētām būs spēcīga ietekme uz tavu zīmi, sākot ar šo nedēļu. Turpmākās četras nedēļas neizlaid no acīm savu mīlas dzīvi…

 

Strēlnieks

Tā kā Marss šonedēļ ir tavā zīmē, tev apkārt būs daudz enerģijas. Tava neapdomīgā un vienlaikus vienaldzīgā attieksme var neatkāpties, tāpēc neriskē par daudz, kaut gan diez vai tu klausīsi šim padomam. Līdz ar Merkūra tuvošanos regresijai, tev vajadzētu padomāt par to, kas šajā laikā notiek tev apkārt, jo turpmākajās pāris nedēļās tas var atgriezties, lai tevi vajātu… un tas nepavisam nav domāts labā nozīmē. Merkūra ietekmē tu būsi pārskaitusies uz lietām, ko tu nevari kontrolēt un kas ir ārpus tavas ietekmes, līdz ar to tās nebūs iespējams labot dažas turpmākās nedēļas. Nepieļauj kļūdu, domājot, ka šonedēļ vari darīt visu, ko gribi tikai tāpēc, ka esi Marsa enerģijas ieskauta.

 

Mežāzis

Venēra šonedēļ atrodas lieliskā pozīcijā, lai tu ļautu vaļu savai jautrajai dabai – ar neskaitāmām spēlēm un piedzīvojumiem tev apkārt, ja vien vēlēsies nedaudz izrauties no savas ikdienas. Arī Marss pastiprina tavu neapdomīgo un vienaldzīgo attieksmi, kas, šķiet, virmo ap tevi, un, ja esi nokļuvis piedzīvojumā, kas nav tev raksturīgs, ļaujies tam, jo nevar zināt, kur tas var aizvest! Šī nedēļa var palīdzēt rast atbildes uz jautājumiem, kas tevi jau kādu laiku nav likuši mierā. Paturi acīs to, kas šonedēļ nāk klajā, jo, iespējams, vari atklāt to, ko jau kādu laiku esi mēģinājis uzzināt.

 

Ūdensvīrs

Šī varētu būt saspringta nedēļa mīlestības jomā, jo Venēras ietekmē emocijas var tikt nospiestas. Var gadīties, ka tu izzini pati savas domas un jūtas par attiecībām. Iespējams, kāds no draugiem var lūgt tavu palīdzību šajos jautājumos, bet nevērtē vīru pēc cepures, jo, var gadīties, ka palaid garām ko svarīgu. Šī nedēļa tevī atmodinās piedzīvojumu meklētāju, un šī būs lieliska diena, lai pavadītu laiku, kā vēlies. Tam vajadzētu būt arī diezgan interesanti, jo, iespējams, sastapsies ar sev neraksturīgām un neparastām situācijām.

 

Zivis

Šīs nedēļas sākumā gan Saule, gan Mēness ir tavā attiecību sfērā, līdz ar to tie dod lielisku atbalstu tavai mīlas dzīvei, it īpaši ņemot vērā, ka arī Venēra atrodas šajā pašā sfērā. Tomēr šī ir pēdējā nedēļa gada laikā, kad tavai mīlas dzīvei ir kāds labums no Venēras, tāpēc izmanto to! Tā kā Marss rada skarbu ietekmi uz tavu zīmi, tas var likt tev justies nemierīgai. Centies būt labi informēta par notiekošo darbā, jo šī sfēra tiks ietekmēta, un, ja gadās, ka neizdarītie darbi vairojas, izmanto enerģiju, ko dāvā Marss, lai paveiktu neizdarītos darbus un neļautu tiem turpināt augt augumā.

 

Lai lieliska nedēļa!

Sabiedrība

Piektdien vēl 827 Covid-19 gadījumi, bet miruši 13 slimnieki; 739 slimnīcās

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sestdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 827 jauni...

Ziņo par lielu nelaimi Latgalē

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 94 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 15 cilvēki un viens gājis...

Kurzemes pusē “busiņa” vadītājs ar saldumiem vilina nepilngadīgus bērnus – VIDEO

  Ar trīs nedēļu starplaiku Kuldīgas novada Kabiles pagastā un Kandavā sabiedrību sabiedējis kāds aizdomīgs transporta...

Sekas varēja būt vieglākas – atklājas jauni fakti par Allažu pusē grāvī iegāzušos autobusu – VIDEO

  Piektdienas rītā Allažu pusē starppilsētu autobuss tā sauktā melnā ledus dēļ iebrauca grāvī. Cietuši seši...

Iedzīvotāji naktī pamana dīvainas darbības atpūtas vietā Vecrīgā; policija rīkojas zibenīgi

  Valsts policija aizvien turpina seko līdzi tam, lai iedzīvotāji ievēro valstī noteiktās ārkārtējās situācijas ierobežojumus, tiek...

Izplatīts brīdinājums par apstākļiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra speciālisti izplatījuši dzelteno brīdinājumu par iespējamu zemāko vietu applūšanu. Februāra...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. februāris

  Šī būs interesanta diena, kad ikvienam cilvēkam vajadzētu mēģināt iepazīties ar apkārtējo pasauli.   Auns Tevi šodien neietekmēs...
Foto:Flickr.com/Snowshoe Photography/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. februāris

  Ikvienā horoskopa zīmē dzimušajiem šodien vajadzētu apsvērt reto iespēju – būt patiešām pašiem.   Auns Auni ir drosmīgi...
Foto:Flickr.com/Bousure/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. februāris

    Auns Pielūko, lai pastāvot par savu taisnību, tu nepalaid garām kādus vērtīgus padomus un norādījumus no...
flickr.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. februāris

  Šī kopumā būs diezgan pasīva diena. Labākais, ko vari darīt, pilnvērtīgi atpūsties un/vai doties pastaigā...
Photo by Postmans from Pexels

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. februāris

  Izvairies no pārlieku lielas būšanas uzmanības centrā. Ko vēl zvaigznes sola otrdienai, 23. februārim? Auns Auni...
Foto:Wallpaperbeta.com;Meteo.lv

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. februāris

  Esi piesardzīgs, tomēr neļauj bailēm ņemt virsroku un traucēt tevi ceļā uz mērķi. Ko vēl...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par apstākļiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra speciālisti izplatījuši dzelteno brīdinājumu par iespējamu zemāko vietu applūšanu. Februāra...
wallpapersten.com

Parādās jauna informācija par laiku marta sākumā

Mēneša izskaņā saglabāsies pavasarīgi laika apstākļi – dienas gaišajās stundās gaisa temperatūrā saglabāsies pozitīva - daudzviet...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku trešdien. 24.02.2021. nakts otrajā pusē un...