Šonedēļ jau “iekāpjam” oktobrī un skaisti krāsainajās lapās. Aplūkosim, ko šai nedēļai sola zvaigznes un planētas.

 

Auns

Šajā nedēļā tev vairāk uzmanības jāpievērš faktoram mēs, nevis – es. Tā kā Merkūra ietekme uz tavām attiecībām mazinās, ir pagājušas arī tās dažas nedēļas, kad varēji pārdomāt, ko savās attiecībās un mīlas dzīvē patiešām vēlies. Visticamāk, esi sagatavojusies tās ievirzīt jaunās sliedēs, ja vien to patiešām vēlies! Tu vēl vairāk koncentrēsies uz dažādiem lēmumiem. Nebaidies tos pieņemt, dari to, kas tev nepieciešams, lai būtu laimīga. Ja tev vajadzīgs iedrošinājums, lai veiktu pārmaiņas, drīz tev palīdzēs mīlestības planēta Venēra.

 

Vērsis

Šonedēļ Venēra atrodas pozīcijā, kas ir lieliski piemērota, lai tu ļautu vaļu savai jautrajai dabai. Tā kā šobrīd lielākoties esi koncentrējusies uz darbu, tā tev var noderēt. Ja esi domājusi savu darbu ievirzīt jaunās sliedēs, šī ir īstā nedēļa, lai pierakstītu visu to, kas ienāk prātā un arī sāktu to īstenot. Marss norāda, ka pārmaiņas var notikt strauji, tāpēc, ja tev jāparaksta kādi papīri, pārliecinies, ka esi kārtīgi izlasījusi sīko druku, jo Marsa ietekmē, pārāk steidzoties, vari palaist kaut ko garām. Šajā nedēļas nogalē tavas attiecības būs Mēness ietekmē, kas sagadīšanās pēc ir arī laiks, kad tavas saistības sāks ietekmēt Merkūrs. Tas ir lielisks laiks, lai izrunātos ar savu partneri.

 

Dvīņi

Tavas attiecības šonedēļ būs Marsa ietekmē, tāpēc jācer, ka tajās nebūs pārāk daudz strīdu, tomēr, kad šī planēta šajā sfērā ir noteicošā, tu vari tikai cerēt… Strīdi šajā laikā pieder pie lietas, un, ja mēģināsi izvairīties no cilvēkiem vai no sarunām ar tiem, tad, iespējams, tev būs jācenšas vairāk kā līdz šim. Šī nedēļa sniegs lielisku iespēju beidzot skaidri saredzēt visas savas domas un idejas, kas jau daudz reižu prātā pārcilātas. Mēness ļaus vaļu tavai jautrajai un dāsnajai dabai, tāpēc nebaidīsies iziet sabiedrībā un dalīties savās domās, vienlaicīgi izklaidējoties.

 

Vēzis

Sākot ar nedēļas vidus, tu vairāk pievērsīsies ģimenes un mājas dzīvei, tā kā Saule šajā laikā sāks ietekmēt tieši šīs tavas dzīves jomas. Būtu jāatrod laiks tev pievērsties mājai un ģimenei, kaut gan Merkūrs atstās šīs jomas, lai atgrieztos tajās pēc divām nedēļām. Šī iemesla  dēļ tev ir skaidri jāapzinās, ka tas, kas šobrīd notiek ap tevi sazināšanās līmenī, turpmākajās nedēļās, iespējams, atgriezīsies, lai tevi vajātu. Kaut arī šajā laikā spēcīgajai Venērai būs ietekme uz tavu mājas un ģimenes dzīvi, tas var izrādīties nepietiekami, lai pasargātu tevi ilgtermiņā. Lieliskas saziņas prasmes šajā nedēļā, it īpaši mājas dzīvē, pasargās tevi no problēmām turpmāk.

 

Lauva

Tā kā Saule un Mēness trešdien un ceturtdien atradīsies tavā komunikācijas sfērā, tev var nākties pievērst pastiprinātu uzmanību vairāk kā vienai savas dzīves jomai. To pastiprina tas, ka Merkūrs šīs nedēļas beigās pamet šo tavu dzīves sfēru, tāpēc šis var būt piemērots brīdis, lai savestu kārtībā attiecības un saliktu visus punktus uz i. Tev noteikti pietiks garīgās enerģijas, lai to īstenotu, un, ja arī viss pārējais jūk un brūk, neuztraucies, jo jau nākamās nedēļas sākumā Venēra visu mainīs uz labo pusi. Tā kā Venēra ir mīlestības planēta, tā, tikai ar enerģiju, ko izstaro, var atrisināt daudzas nesaskaņas.

 

Jaunava

Venēras ietekme uz tavu horoskopa zīmi beidzas šīs nedēļas beigās, tā kā, ja tev ir kādi nepiepildīti romantiskie plāni, šī ir īstā nedēļa, lai tos īstenotu. Tā kā Marss nepalīdz lietām ritēt gludi, tev par to būtu jāpadomā un jārīkojas tagad, kamēr viss vēl ir kārtībā. Atceries īstenot savus plānus līdz šīs nedēļas beigām! Tava mīlas dzīve būs par to pateicīga, it īpaši, kad Merkūrs ir uz robežas, lai tavas komunikācijas spējas padarītu vājākas. Tas nenotiks vēl vienu nedēļu, bet tev tam jābūt gatavai, un vislabākais veids, kā to izdarīt, ir jau laicīgi izrunāt dažādus jautājumus, kas var neaicināti uzrasties tavā mīlas dzīvē.

 

Svari

Šobrīd tava komunikāciju sfēra ir Marsa ietekmē. Tas nozīmē, ka tu visdrīzāk esi gatava jebkam, kas tevi sagaida, vēlies ātri reaģēt, iespējams, kārtīgi neapdomājot atbildi. Tomēr šis ir laiks, lai sāktu domāt, kā runāt un, ko atbildēt, jo Merkūrs atrodas tādā pozīcijā, lai regresētu, un tavā zīmē būs novērojama daļa šīs regresijas. Vienlaikus Marss tevi padara ātras dabas ar noslieci runāt bez domāšanas. Tā kā Jupiteram šonedēļ ir ietekme uz tavu draudzības sfēru, pavadi laiku ar draugiem, bet neaizraujies, jo šī nedēļa jāpavada sagatavojoties tam, kas vēl tikai nāks.

 

Skorpions

Tā kā šīs nedēļas beigās tavā zīmē ienāk Mēness, tev var tikt pārmests, ka esi nedaudz emocionāla. Būtu vērtīgi aizskaitīt līdz desmit, pirms mesties strīdā ar kādu, jo ne tikai Mēness tajā laikā ietekmēs tavu horoskopa zīmi, arī Merkūrs tajā atradīsies un pāris dienu laikā sāks regresēt. Tas ietekmēs tos, kas dzimuši skorpiona zīmes sākumā un iedarbosies dažas turpmākās nedēļas. Tomēr ir labi būt sagatavotai – tev jāapzinās, ka planētām būs spēcīga ietekme uz tavu zīmi, sākot ar šo nedēļu. Turpmākās četras nedēļas neizlaid no acīm savu mīlas dzīvi…

 

Strēlnieks

Tā kā Marss šonedēļ ir tavā zīmē, tev apkārt būs daudz enerģijas. Tava neapdomīgā un vienlaikus vienaldzīgā attieksme var neatkāpties, tāpēc neriskē par daudz, kaut gan diez vai tu klausīsi šim padomam. Līdz ar Merkūra tuvošanos regresijai, tev vajadzētu padomāt par to, kas šajā laikā notiek tev apkārt, jo turpmākajās pāris nedēļās tas var atgriezties, lai tevi vajātu… un tas nepavisam nav domāts labā nozīmē. Merkūra ietekmē tu būsi pārskaitusies uz lietām, ko tu nevari kontrolēt un kas ir ārpus tavas ietekmes, līdz ar to tās nebūs iespējams labot dažas turpmākās nedēļas. Nepieļauj kļūdu, domājot, ka šonedēļ vari darīt visu, ko gribi tikai tāpēc, ka esi Marsa enerģijas ieskauta.

 

Mežāzis

Venēra šonedēļ atrodas lieliskā pozīcijā, lai tu ļautu vaļu savai jautrajai dabai – ar neskaitāmām spēlēm un piedzīvojumiem tev apkārt, ja vien vēlēsies nedaudz izrauties no savas ikdienas. Arī Marss pastiprina tavu neapdomīgo un vienaldzīgo attieksmi, kas, šķiet, virmo ap tevi, un, ja esi nokļuvis piedzīvojumā, kas nav tev raksturīgs, ļaujies tam, jo nevar zināt, kur tas var aizvest! Šī nedēļa var palīdzēt rast atbildes uz jautājumiem, kas tevi jau kādu laiku nav likuši mierā. Paturi acīs to, kas šonedēļ nāk klajā, jo, iespējams, vari atklāt to, ko jau kādu laiku esi mēģinājis uzzināt.

 

Ūdensvīrs

Šī varētu būt saspringta nedēļa mīlestības jomā, jo Venēras ietekmē emocijas var tikt nospiestas. Var gadīties, ka tu izzini pati savas domas un jūtas par attiecībām. Iespējams, kāds no draugiem var lūgt tavu palīdzību šajos jautājumos, bet nevērtē vīru pēc cepures, jo, var gadīties, ka palaid garām ko svarīgu. Šī nedēļa tevī atmodinās piedzīvojumu meklētāju, un šī būs lieliska diena, lai pavadītu laiku, kā vēlies. Tam vajadzētu būt arī diezgan interesanti, jo, iespējams, sastapsies ar sev neraksturīgām un neparastām situācijām.

 

Zivis

Šīs nedēļas sākumā gan Saule, gan Mēness ir tavā attiecību sfērā, līdz ar to tie dod lielisku atbalstu tavai mīlas dzīvei, it īpaši ņemot vērā, ka arī Venēra atrodas šajā pašā sfērā. Tomēr šī ir pēdējā nedēļa gada laikā, kad tavai mīlas dzīvei ir kāds labums no Venēras, tāpēc izmanto to! Tā kā Marss rada skarbu ietekmi uz tavu zīmi, tas var likt tev justies nemierīgai. Centies būt labi informēta par notiekošo darbā, jo šī sfēra tiks ietekmēta, un, ja gadās, ka neizdarītie darbi vairojas, izmanto enerģiju, ko dāvā Marss, lai paveiktu neizdarītos darbus un neļautu tiem turpināt augt augumā.

 

Lai lieliska nedēļa!

Sabiedrība

Britu karaļnamu pāršalkusi bezgala skumja vēsts

  Saseksas hercogiene Megana un hercogs Harijs šogad jūlijā zaudējuši bērniņu, kas viņu ģimenē būtu bijusi...

Ieradās tētis… Meitenītes dzimšanas diena Olaines pusē izvēršas asiņainā slaktiņā – VIDEO

  Kaisles un greizsirdības noziegums – tā, visticamāk, var definēt Olaines novada Vaivadu ciematā notikušo uzbrukumu....

Covid-19 pastiprinātie ierobežojumi: Maskas jāvalkā visās iekštelpās, privāti pasākumi aizliegti, atgriežas “2 cilvēki x 2 metri”, brīvdienās netirgos alkoholu

  Līdz otrdienas vakaram ieilga valdības sēde, kurā tika skatīti jautājumi par papildu ierobežojumiem Covid-19 izplatības...

Strādājošs pensionārs no Rīgas piedzīvo neticamu mirkli

  18. novembrī interaktīvajā momentloterijā Akmeņi kāds 67 gadus vecs vīrs laimējis maksimālo iespējamo laimestu – 25 000 eiro, vēsta...

Atklājas negaidītais par Magones un Žaņa intīmo dzīvi – VIDEO

  "STV Pirmā" šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone Šutoviene otrdienas epizodē komentējusi savu un vīra...

Pēc avārijas Latvijā izlido no auto un atsitas pret luksofora stabu – VIDEO

  Par nopietnu negadījumu otrdienas rītā Daugavpilī vēsta breaking.lv. Novērošanas kameru video redzams, ka pa galveno ceļu...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Auns Šodien ieteicams cienīt apkārtējo vēlmi pabūt vienatnē, tādēļ kopīgos ģimenes projektus atliec uz nedaudz...
coolwallpapers.org

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Auns Šodien vajadzēs atrisināt kādu atbildīgu jautājumu, kurš saistīts ar ļoti tuvu un mīļu cilvēku. Atceries...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Auns Šodien būsi izsists no sliedēm. Grūtības sagādās koncentrēšanās uz darāmo, vienlaikus saglabāsies risks izdegt. Centies...
Foto:Flickr.com/Beat Meier/CC

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Gada pēdējais mēnesis ir klāt - nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas un, kāds...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 30. novembris – 6. decembris

    Šo nedēļu iesāksim ar novembra pēdējo dienu un sveicināsim – decembri! Ielūkosimies zvaigznēs, kādus notikumu...
Foto:Wallpapersas.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Auns Šajā dienā tevī mītošā uguns degs ar pamatīgu liesmu, līdz ar to būsi enerģijas un...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis nāk klajā ar jaunām ziņām par turpmāk gaidāmo laiku – VIDEO

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis intervijā raidījumam "Rīta Panorāma" stāsta par decembra pirmajā nedēļā...

Zināms, kāds laiks mūs sagaida DECEMBRĪ

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas savā interneta blogā stāsta par gaidāmo...

Decembra sākumā laiks jūtami mainīsies – prognoze 7 dienām!

  Darba nedēļas sākumā mākoņains laiks nesīs nokrišņus - slapju sniegu un sniegu, piekrastes rajonos arī...