Pirmais šī gada mēnesis jau galā, nu ir kārta nākamajam. Kā zvaigznes izkārtojušās un, ko tas sola katram no mums šajā februārī, lūkosim mēneša horoskopā!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Mēģini kontrolēt to, kas tev svarīgs, kā arī pavadi laiku mājās, rūpējoties par kārtību un tīrību – tas šomēnes būs īpaši nozīmīgi. Ap mēneša vidu būs mazliet intīmākas sajūtas un vēliesies nedaudz vairāk privātuma – neliedz to sev! Apkārtējiem būs svarīgi tavi padomi un arī vienkāršas sarunas ar tevi. Neliedz savu padomu citiem un izturies laipni. Pēdējā februāra nedēļas nogalē izvēlies laiku pavadīt ar mīļoto, baudot romantiku un, ja iespējams, dodoties kaut kur divatā. Ja tev nav otras pusītes – iespējams, tieši šajā nogalē tas mainīsies – turi acis vaļā!

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Mēneša sākumā jāpievērš uzmanība savai mājas dzīvei. Privātums un mierīga mājas dzīve sniegs tev nepieciešamo mieru un stabilitāti. Pēc18. februāra varēsi sākt pievērsties lielākām aktivitātēm, darbojoties sociālās grupās, aktīvi komunicējot ar apkārtējiem. Tas arī pārņems tavu prātu, taču tas nebūs darbs, ko vajadzēs darīt ilgstoši. Pēdējā februāra nedēļā, iespējams, radīsies dažādas problēmas, taču neko nesasteidz – mēģini visu atrisināt ar saprātu un loģisko domāšanu.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Lai arī cik aizņemts tu nebūtu, parūpējies par sevi, par savu atpūtu, velti laiku draugiem un ģimenei. Tas uzlādēs tavas emocionālās “baterijas”. Rodi laiku, lai būtu mājās – mierā un klusumā. Uz mēneša vidu kļūs skaidrākas tavas domas par lietām, kas tev svarīgas. Tev nāksies uzņemties papildu atbildību, gūstot arī labumu no tā un saprotot, ka nav nemaz tik grūti piepildīt savas cerības. Neesi pārsteigts, ja cilvēki sāks uz tevi raudzīties kā uz burvju mākslinieku – tev viss padosies lieliski!

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Iespējams, viss sāksies ar rūpēm par naudu. Tev jācenšas saplānot savu budžetu, neatkarīgi no tā vai tev plānoti lielāki ienākumi, vai nē. Nešķērdējies ar naudu! Apkārtējie var lūgt tavu padomu – ja vien vari palīdzēt, nelīdz viņiem to. Šomēnes arī iespējamas kādas negaidītas, taču visai patīkamas pārmaiņas.mēneša beigās pievērs uzmanību savam skatījumam uz dzīvi, tādējādi paplašināsi savu pasaules redzējumu. Pēdējās februāra dienas tev solās būt emocionāli nestabils laiks, tādēļ uzmani savas jūtas. Esi taktisks un neieslīgsti dumjos argumentos.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Romantika dzirkstīs un šķitīs, ka tavs sapnis ir realizējies. Tev labpatiks flirtēt un pavadīt laiku ar sev mīļiem cilvēkiem. Mēneša vidus nāks ar apskaidrību – beidzot sapratīsi, kas tev ir patiesi nepieciešams, ko tu vēlies un, kas ir jādara, lai to visu sasniegtu un iegūtu. Izvairies no neizlēmības. Viss var neveikties cisai gludi, taču tas tik un tā nesola problemātisku rezultātu – viss izdosies! Mēģini neko nesasteigt, taču arī nevilkt garumā. Uz mēneša beigām pievērs uzmanību atpūtai. Ne tikai fiziskajai, bet arī garīgajai!

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Tu sapņosi par mīlestību šomēnes. Ja tev ir sava otrā pusīte – izbaudi laiku ar viņu, izbaudi mīlestību un maigumu, ko varat sniegt viens otram. Ja šobrīd tev nav attiecību, iespējams, kāds cilvēks nonāks tavā redzeslokā, piesaistot tavu uzmanību un ne tikai… Mēneša vidus  var nest kaislības, jaunu mīlestību. Ja tev tas izklausās pārlieku daudz, un tu atticības nemaz nevēlies – neiesaisties notiekošajā, tomēr tava dzīve taču visvairāk ir atkarīga tieši no tevis, vari daudz ko izlemt un koriģēt. Šomēnes stiprini jebkura veida attiecības, kuras tev dzīvē ir svarīgas!

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Mēneša sākumā tev izdosies izveidot jaunas pazīšanās, kas lieliski noderēs nākotnē. Arī apkārtējie cilvēki varētu daudz ko darīt tavā labā, jo vēlēsies redzēt tesvi laimīgu. Priecājies par to un ļauj sev palīdzēt. Meneša vidū saņem drosmi un spēkus, lai atrisinātu kādu nepatīkamu situāciju, kas, iespējams, jau ir diezgan ievilkusies. Pārskati arī savus e-pastus, lai pārliecinātos, vai nav kas svarīgs palaists garām – tas var būt ļoti nozīmīgi tev! Ja gaidi kādu ziņu, painteresējies vai tā nav “paslīdējusi” garām nepamanīta. Mēneša beigās ļaujies romantikai un kaislei.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Mēneša sākumā labi veiksies darbos. Lai gan, iespējams, stresa būs diezgan daudz, tu saredzēsi nākotni spožākās krāsās – viss tomēr nav tik drūms, kā šķita sākumā. Ja šobrīd esi darba meklējumos – ir brīdis, kad tev varētu paveikties atrast tieši to, ko vēlies. Mēneša vidū atkal solās būt dažādi satraukumi, un tava reakcija varētu būt diezgan neapdomīga. Mēģini sakopot savas emocijas un domas, neļauties mirkļa vājumam, ja vien nejūti pārliecību, ka tas ir vispareizākais solis. Reizēm tev ir nepieciešams pārtraukums  no ikdienas, lai nerastos rutīna.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šomēnes sapratīsi, ka esi uzkrājis diezgan lielu pieredzi un varēsi/spēsi pat kādam sniegt vērtīgu mācību. Tu vari gaidīt, kad kāds to palūgs, taču, ja redzi, ka tavs padoms ir nepieciešams, nekautrējies to sniegt arī tad, ja neviens to nelūdz, jo tu zināsi, ko un kā vispareizāk darīt konkrētajā situācijā. Mēneša vidū tava sirds būs tavās mājās. Tas varētu būt emocionālāks laiks, tāpēc pavadi to vairāk ar ģimeni, lai gan darbs malā napaies, tomēr pacenties to visu neņemt tik ļoti pie sirds, koncentrējies visvairāk uz saviem mīļajiem. Mēneša beigās patiešām varēsi atpūsties – izbaudi šo mirkli, esi to pelnījis!

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šomēnes tev nāksies diezgan intensīvi strādāt, lai sasniegtu to, ko vēlies. Būs jābūt stingram ne vien pret sevi, bet arī pret citiem. Tikai tā varēsi sakārtot lietas. Mēneša vidū atrodi laiku, lai satiktos ar tuvākajiem draugiem. Mēģini pamainīt kaut ko savā ikdienā, kaut tādu niansi kā – jaunas kafejnīcas apmeklējums vai ceļš mājup pa citām ielām – tas tev ļaus saskatīt kaut ko labāku, iemācīties ko jaunu. Mēneša beigās, iespējams, kāda situācija liks tev apdedzināties – rīkojies apdomīgi!

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Mēneša sākums būs laimīgs mīlestības jomā. Ja tev šobrīd nav attiecību, šī mīlestība un kaislības var izpausties uz kādu tavu sen aizmirstu lietu vai hobiju, kam varēsi atkal pievērsties. Izmanto šo brīdi, jo tas sniegs tev enerģiju un daudz pozitīvu emociju. Ap mēneša vidu beidzot varētu sākt risināties kaut kas, kas aizsācies vēl pagājušajā gadā. Iespējams, tas nav nekas pārlieku liels, taču tu sapratīsi, ka tajā ir kaut kas īpašs, un tas ir pelnījis, lai to turpinātu. Neupurē visu tikai šīs vienas lietas dēļ, taču nepadodies arīdzan. Mēneša beigās var gadīties ļoti nozīmīgi darbi, esi vērīgs!

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Pirmo mēneša nedēļu izmanto tam, lai organizētu savu darbu, savu ikdienu, lai nesajauktu kopā visu vienā katlā, bet spētu atšķirt, kas ir ģimene, kas darbs, kas atpūta utt. Ja to nedarīsi – iestāsies rutīna, kas tavu dzīvi krietni vien sarežģīs. Parūpējies arī par savu veselību, stiprini to! Mēneša vidū vari apdomāt, ko tu varētu darīt, lai uzlabotu savu situāciju. Tas būs arī īpaši piemērots laiks, lai pavadītu to ar saviem mīļejiem – izmanto to! Mēneša beigās lietas tev ies no rokas.

 

 

Lai tev burvīgs februāris!

Sabiedrība

Smaga avārija šorīt notikusi Pierīgā

  Otrdienas rītā ceļa posmā Rīga - Ropaži pie autosporta kompleksa "333" pamatīgi saskrējušās divas automašīnas,...

Rīgā aizturēts netiklis, kurš izmantojis mazu bērnu – aicina aplūkot un atsaukties citus cietušos – FOTO

  Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Latgales iecirkņa kriminālpolicija 15. februārī Rīgā aizturēja 1976. gadā...

Dziedātāju Šomasi vājā nelaimes

  Kā vēsta jaunākais izdevums “Kas jauns”, populārā dziedātāja Liene Šomase pēdējo mēnešu laikā iekūlusies vairākās...

Horoskopi un Testi

Foto:7-themes.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. februāris

  Ko zvaigznes mums sola otrdien, 18. februārī?     Auns Auni mēdz būt neuzmanīgi un nevērīgi pret citiem savas...
Foto:Tr.forwallpaper.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. februāris

  Ļoti labvēlīgs laiks jaunu darbu sākšanai, ideju attīstīšanai. Tāpat radīsies teicamas iespējas savu patikšanu un...
Foto:Flickr.com/luigi alesi/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17. – 23. februāris

  Kārtējā nedēļa aizvadīta, pienākusi nākamā un, skat, februāris jau tūdaļ galā. Kā izkārtojušās zvaigznes un,...

Mājai un Dārzam

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina: 17.02.2020. vakarā daudzviet Latvijā saglabāsies dienvidrietumu vējš...
Foto:Pexels.com/Flavia Marques/CC

Diemžēl nav labu ziņu par gaidāmo laiku šonedēļ

  Arī šajā nedēļā laika apstākļus noteiks ciklonu darbība - gaidāmas spēcīgas vēja brāzmas un nokrišņi....

Izplatīts brīdinājums par tuvākajās stundās gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par sestdien gaidāmo laiku. 15.02.2020. no...