Pirmais šī gada mēnesis jau galā, nu ir kārta nākamajam. Kā zvaigznes izkārtojušās un, ko tas sola katram no mums šajā februārī, lūkosim mēneša horoskopā!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Mēģini kontrolēt to, kas tev svarīgs, kā arī pavadi laiku mājās, rūpējoties par kārtību un tīrību – tas šomēnes būs īpaši nozīmīgi. Ap mēneša vidu būs mazliet intīmākas sajūtas un vēliesies nedaudz vairāk privātuma – neliedz to sev! Apkārtējiem būs svarīgi tavi padomi un arī vienkāršas sarunas ar tevi. Neliedz savu padomu citiem un izturies laipni. Pēdējā februāra nedēļas nogalē izvēlies laiku pavadīt ar mīļoto, baudot romantiku un, ja iespējams, dodoties kaut kur divatā. Ja tev nav otras pusītes – iespējams, tieši šajā nogalē tas mainīsies – turi acis vaļā!

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Mēneša sākumā jāpievērš uzmanība savai mājas dzīvei. Privātums un mierīga mājas dzīve sniegs tev nepieciešamo mieru un stabilitāti. Pēc18. februāra varēsi sākt pievērsties lielākām aktivitātēm, darbojoties sociālās grupās, aktīvi komunicējot ar apkārtējiem. Tas arī pārņems tavu prātu, taču tas nebūs darbs, ko vajadzēs darīt ilgstoši. Pēdējā februāra nedēļā, iespējams, radīsies dažādas problēmas, taču neko nesasteidz – mēģini visu atrisināt ar saprātu un loģisko domāšanu.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Lai arī cik aizņemts tu nebūtu, parūpējies par sevi, par savu atpūtu, velti laiku draugiem un ģimenei. Tas uzlādēs tavas emocionālās “baterijas”. Rodi laiku, lai būtu mājās – mierā un klusumā. Uz mēneša vidu kļūs skaidrākas tavas domas par lietām, kas tev svarīgas. Tev nāksies uzņemties papildu atbildību, gūstot arī labumu no tā un saprotot, ka nav nemaz tik grūti piepildīt savas cerības. Neesi pārsteigts, ja cilvēki sāks uz tevi raudzīties kā uz burvju mākslinieku – tev viss padosies lieliski!

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Iespējams, viss sāksies ar rūpēm par naudu. Tev jācenšas saplānot savu budžetu, neatkarīgi no tā vai tev plānoti lielāki ienākumi, vai nē. Nešķērdējies ar naudu! Apkārtējie var lūgt tavu padomu – ja vien vari palīdzēt, nelīdz viņiem to. Šomēnes arī iespējamas kādas negaidītas, taču visai patīkamas pārmaiņas.mēneša beigās pievērs uzmanību savam skatījumam uz dzīvi, tādējādi paplašināsi savu pasaules redzējumu. Pēdējās februāra dienas tev solās būt emocionāli nestabils laiks, tādēļ uzmani savas jūtas. Esi taktisks un neieslīgsti dumjos argumentos.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Romantika dzirkstīs un šķitīs, ka tavs sapnis ir realizējies. Tev labpatiks flirtēt un pavadīt laiku ar sev mīļiem cilvēkiem. Mēneša vidus nāks ar apskaidrību – beidzot sapratīsi, kas tev ir patiesi nepieciešams, ko tu vēlies un, kas ir jādara, lai to visu sasniegtu un iegūtu. Izvairies no neizlēmības. Viss var neveikties cisai gludi, taču tas tik un tā nesola problemātisku rezultātu – viss izdosies! Mēģini neko nesasteigt, taču arī nevilkt garumā. Uz mēneša beigām pievērs uzmanību atpūtai. Ne tikai fiziskajai, bet arī garīgajai!

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Tu sapņosi par mīlestību šomēnes. Ja tev ir sava otrā pusīte – izbaudi laiku ar viņu, izbaudi mīlestību un maigumu, ko varat sniegt viens otram. Ja šobrīd tev nav attiecību, iespējams, kāds cilvēks nonāks tavā redzeslokā, piesaistot tavu uzmanību un ne tikai… Mēneša vidus  var nest kaislības, jaunu mīlestību. Ja tev tas izklausās pārlieku daudz, un tu atticības nemaz nevēlies – neiesaisties notiekošajā, tomēr tava dzīve taču visvairāk ir atkarīga tieši no tevis, vari daudz ko izlemt un koriģēt. Šomēnes stiprini jebkura veida attiecības, kuras tev dzīvē ir svarīgas!

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Mēneša sākumā tev izdosies izveidot jaunas pazīšanās, kas lieliski noderēs nākotnē. Arī apkārtējie cilvēki varētu daudz ko darīt tavā labā, jo vēlēsies redzēt tesvi laimīgu. Priecājies par to un ļauj sev palīdzēt. Meneša vidū saņem drosmi un spēkus, lai atrisinātu kādu nepatīkamu situāciju, kas, iespējams, jau ir diezgan ievilkusies. Pārskati arī savus e-pastus, lai pārliecinātos, vai nav kas svarīgs palaists garām – tas var būt ļoti nozīmīgi tev! Ja gaidi kādu ziņu, painteresējies vai tā nav “paslīdējusi” garām nepamanīta. Mēneša beigās ļaujies romantikai un kaislei.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Mēneša sākumā labi veiksies darbos. Lai gan, iespējams, stresa būs diezgan daudz, tu saredzēsi nākotni spožākās krāsās – viss tomēr nav tik drūms, kā šķita sākumā. Ja šobrīd esi darba meklējumos – ir brīdis, kad tev varētu paveikties atrast tieši to, ko vēlies. Mēneša vidū atkal solās būt dažādi satraukumi, un tava reakcija varētu būt diezgan neapdomīga. Mēģini sakopot savas emocijas un domas, neļauties mirkļa vājumam, ja vien nejūti pārliecību, ka tas ir vispareizākais solis. Reizēm tev ir nepieciešams pārtraukums  no ikdienas, lai nerastos rutīna.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šomēnes sapratīsi, ka esi uzkrājis diezgan lielu pieredzi un varēsi/spēsi pat kādam sniegt vērtīgu mācību. Tu vari gaidīt, kad kāds to palūgs, taču, ja redzi, ka tavs padoms ir nepieciešams, nekautrējies to sniegt arī tad, ja neviens to nelūdz, jo tu zināsi, ko un kā vispareizāk darīt konkrētajā situācijā. Mēneša vidū tava sirds būs tavās mājās. Tas varētu būt emocionālāks laiks, tāpēc pavadi to vairāk ar ģimeni, lai gan darbs malā napaies, tomēr pacenties to visu neņemt tik ļoti pie sirds, koncentrējies visvairāk uz saviem mīļajiem. Mēneša beigās patiešām varēsi atpūsties – izbaudi šo mirkli, esi to pelnījis!

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šomēnes tev nāksies diezgan intensīvi strādāt, lai sasniegtu to, ko vēlies. Būs jābūt stingram ne vien pret sevi, bet arī pret citiem. Tikai tā varēsi sakārtot lietas. Mēneša vidū atrodi laiku, lai satiktos ar tuvākajiem draugiem. Mēģini pamainīt kaut ko savā ikdienā, kaut tādu niansi kā – jaunas kafejnīcas apmeklējums vai ceļš mājup pa citām ielām – tas tev ļaus saskatīt kaut ko labāku, iemācīties ko jaunu. Mēneša beigās, iespējams, kāda situācija liks tev apdedzināties – rīkojies apdomīgi!

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Mēneša sākums būs laimīgs mīlestības jomā. Ja tev šobrīd nav attiecību, šī mīlestība un kaislības var izpausties uz kādu tavu sen aizmirstu lietu vai hobiju, kam varēsi atkal pievērsties. Izmanto šo brīdi, jo tas sniegs tev enerģiju un daudz pozitīvu emociju. Ap mēneša vidu beidzot varētu sākt risināties kaut kas, kas aizsācies vēl pagājušajā gadā. Iespējams, tas nav nekas pārlieku liels, taču tu sapratīsi, ka tajā ir kaut kas īpašs, un tas ir pelnījis, lai to turpinātu. Neupurē visu tikai šīs vienas lietas dēļ, taču nepadodies arīdzan. Mēneša beigās var gadīties ļoti nozīmīgi darbi, esi vērīgs!

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Pirmo mēneša nedēļu izmanto tam, lai organizētu savu darbu, savu ikdienu, lai nesajauktu kopā visu vienā katlā, bet spētu atšķirt, kas ir ģimene, kas darbs, kas atpūta utt. Ja to nedarīsi – iestāsies rutīna, kas tavu dzīvi krietni vien sarežģīs. Parūpējies arī par savu veselību, stiprini to! Mēneša vidū vari apdomāt, ko tu varētu darīt, lai uzlabotu savu situāciju. Tas būs arī īpaši piemērots laiks, lai pavadītu to ar saviem mīļejiem – izmanto to! Mēneša beigās lietas tev ies no rokas.

 

 

Lai tev burvīgs februāris!

Sabiedrība

Karaliskā ģimene atklājusi patieso karalienes Elizabetes II nāves izraisītāju

Lai izvairītos no pazemojuma un informācijas, kas atkal, iespējams, tiktu “izmesta” no Harija un Meganas...

Šefpavārs Tannis izrāda glauno savrupnamu, kuru iekārtojis kopā ar mīļoto

  Šefpavārs un uzņēmējs Elmārs Tannis Covid-19 laikā iegādājies jaunu mājvietu un abi kopā ar draudzeni...

Dažas nedēļas pirms svētkiem parādījušās jaunas ziņas par Maestro Paulu

  Ar maestro Raimonda Paula jauno dziesmu un mākslinieces Ilzes Dambes zīmēto dzejoļkartīti no trimdas mājās...

Keitas un Viljama ASV tūres laikā Harijs un Megana nāk klajā ar skaļu vēstījumu

Kāda “sagadīšanās”, ka tieši Velsas prinča un princeses ASV karaliskās turnejas laikā “Netflix” izdota Harija...

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Pēc ilgāka laika parādījušās jaunas ziņas par leģendāro apvienību “Dzelzs vilks”

  Grupa “Dzelzs vilks” pēc ilgāka laika publicē jaunu studijas albumu ar nosaukumu “Jauni” un izdod...

Horoskopi un Testi

Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...

Mājai un Dārzam

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...