Zodiakālās ziedu zīmes ir balstītas uz katru horoskopa zīmi, taču ziedi piedāvā plaukstošas perspektīvas katrai personībai. Ja redzi plaukstošu pumpuru, tad zini – tas ir visa sākums. 

 

Puķes atgādina, ka katru sezonu ir gan kāpumi, gan kritumi, un tas nav nekas neparasts nevienam dzīvniekam, nevienam augam, nevienam cilvēkam. Cilvēka personība ir gluži kā zieds – tas piedzimst, atplaukst, zied, mēdz nokalst, taču, ja to kopj un saudzē – tas ir košs, dzīvīgs un pārsteidzošs. 

Mēs nevaram piespiest ziedu ziedēt un tieši tāpat ir arī ar cilvēka personību, tā “zied” tad, kad ir gatava un pietiekami kopta. 

 

 

Auns – sausserdis

Auns_sausserdis_artbookstea.blogspot.com_foto_

Zieda vēstījums: “Manas stīgas spēj vīties augšup – lielā augstumā.”
Tu spēj pavedināt citus ar savu šarmu un grāciju. Tu esi pārliecināts cilvēks, pārliecināts par saviem spēkiem un tas piesaista cilvēkus gan draudzībai ar tevi, gan biznesa darījumiem. Tāpat kā bites nevar pretoties sausserža saldajam nektāram, cilvēki nevar pretoties tavai enerģijai. Tev ir arī pietiekami spēcīga mērķtiecības izjūta – gluži kā sausserdim, kurš tiecas ar savām stīgām, cik augstu vien var. Cilvēki, kuri dzimuši sausserža zīmē ir stipri un prot atrast kopīgu valodu vai kompromisu teju ar jebkuru cilvēku, turklāt ir veikli inovatīvu risinājumu radēji. 

 

 

Vērsis – magone

Foto:Davygoat.com

Zieda vēstījums: “Es sniedzu skaistumu sajūtām.”
Magonei patīk smalkas lietas dzīvē un patīk tajās dalīties arī ar citiem. Piemīt lieliska stila izjūta un ir labas vizualizācijas spējas. Teju jebkuru lietu magone spēj pārvērst par elegantu un pievilcīgu, dot tai otro elpu. Šiem cilvēkiem ļoti patīk priecāties un prieku sagādā arī tas, ja iespējams to radīt kādam citam. Patīk izbaudīt drošību un komfortu. Magone var lepoties ar stipru pacietību, taču pārsteigt ietiepīgu raksturu.

 

 

Dvīņi – lavanda

Foto:Lavenderconnection.com

Zieda vēstījums: “Mani skaistie plašumi spēj iedvesmot.”
Lavandai piemīt spēja ģenerēt burvīgas idejas. Viņai patīk dalīties savās idejās arī ar citiem, tādējādi iegūstot aizvien jaunus ieskatus dažādās lietās. Lavanda savās izteiksmēs spēj būt ļoti mākslinieciska un bieži pat mazākajā sīkumā var atrast savu iedvesmas mūzu. Reizēm viņa mēdz darboties pārāk daudzos un dažādos virzienos, taču lavandas skaistums ir tas, ka viņa spēj sevi pasniegt skaisti kā vienam cilvēkam, tā pūlim. Viņai gan vajadzētu uzmanīties pašai no saviem izteikumiem, kas reizēm mēdz nebūt visai pievilcīgi un var aizskart citu dziļākās jūtas pat, ja tāds nav bijis lavandas mērķis. 

 

 

Vēzis – akants

Foto:Experienceproject.com

Zieda vēstījums: “Manas ziedlapiņas tavām rūpēm.”
Jutība un jūtīgums ir akanta galvenās pazīmes. Šiem cilvēkiem ir laba uztvere un intuīcija – visvairāk mīlas jomā. Viņi ir simpātiski un atklāti cilvēki, nereti apveltīti ar dziednieciskām spējām. Šos cilvēkus ļoti ietekmē dažādi apkārtējie spēki – īpaši pilnmēness. Ļoti patīk droša mājas dzīve, atrašanās ģimenes un tuvāko draugu lokā.

 

 

Lauva – saulespuķe

Foto:My.englishclub.com

Zieda vēstījums: “Esmu gaismas avots un spēju kliedēt šaubas.”
Saulespuķes ir atvērtas personības un lielākā daļa ir apveltīti ar lieliskām vadītāja spējām. Šie cilvēki zina, ko vēlas sasniegt un iet uz saviem mērķiem pacietīgi, bet ar pārliecību. Daudzi var tiekties pie lauvas pēc padoma, jo uzskata viņu par dzīves gudru un pieredzējušu. Šie cilvēki ir arī mīloši, uzticami un žēlsirdīgi draugi. Lauva ir dāsna un apveltīta ar plašu intelektu.

 

 

Jaunava – ipomeja

Foto:1ms.net

Zieda vēstījums: “Es nesu skaidrību.”
Ipomejai patīk visu rūpīgi pārdomāt un izplānot. Patīk izplānot jebkuru lietu un darbību, rūpīgi sagatavoties. Šie cilvēki ir organizēti un ļoti uzmanīgi, arī analītiski. Nereti pievērš uzmanību pat pilnīgiem sīkumiem. Ipomejai patīk palīdzēt cilvēkiem, kā ar savu padomu, tā arī ar organizatoriskajām prasmēm. Iesākto vienmēr cenšas pabeigt ar vislielāko rūpību un atbildības sajūtu. 

 

 

Svari – roze

Valentine Rose Hd Wallpapers3

Zieda vēstījums: “Es varu līdzsvarot tevi savu skaistumu.”
Roze atklāj patiesību visās lietās. Šiem cilvēkiem piemīt spēja ātri saskatīt arī slēptās nianses, panākot skaidrību un patiesību. Rozei patīk skaistas lietas ap sevi, līdz ar to arī pozitīvas domas un darbi. Visticamāk, šie cilvēki ļoti interesējas par filozofiju, dzeju un mākslu. Roze ir vislaimīgākā brīžos, kad ir kopā ar savu ģimeni un draugiem, kā arī smeļas iedvesmu no garām pastaigām brīvā dabā. 

 

 

Skorpions – krizantēma

the-purple-chrysanthemum-flower-lanjee-chee

Zieda vēstījums: “Mani noslēpumi pieder tikai man.”
Krizantēma ir daudzslāņaina, tāpēc nav viegli noteikt tās patieso domu, un tā viegli var noslēpt to, ko nevēlas, lai kāds pamana. Šiem cilvēkiem patīk skaidrība un godīgums visās lietās. Krizantēmas ir nopietnas, netiecas izrādīt savas emocijas jebkurā situācijā, taču ļoti strādā pie savas emocionālās izaugsmes, ir ļoti intuitīvas un izpalīdzīgas. 

 

 

Strēlnieks – narcise

Narcissus-IceFollies_2123rf

Zieda vēstījums: “Izeja ir manu sapņu dziļumā.”
Narcise ir ļoti ietekmīga un gūst baudu no savām idejām, kurās labprāt dalās ar citiem, ar noteikumu, ka  netiks izmantota. Šie cilvēki ir tieši, taču nepārkāpj uzticības un godīguma robežas. Narcises ir gudras un veiksmīgas. Šie cilvēkiem ļoti aktīva ir iztēle un fantāzija, kā arī ļoti plaša spēja mīlēt, taču tikai tādā gadījumā, ja tiek saņemta pretmīla.

 

 

Mežāzis – neļķe

484597__red-carnations_p

Zieda vēstījums: “Vienkāršība ir lielākā atlīdzība.”
Lietpratēji lietu organizēšanā un kārtošanā. Neļķēm ir spēcīgs gribasspēks un apņēmība, īpaši brīžos, kad jāpastāv par savu viedokli. Šie cilvēki ir līderi, kas nereti vēlas to īpaši uzsvērt. Neļķes nebaidās no darba un spēj daudz strādāt pie tā, lai sasniegtu savus mērķus. Vislabāk un visdrošāk jūtās savās komforta zonās. 

 

 

Ūdensvīrs – orhideja

2012-11-21-Orchidees

Zieda vēstījums: “Mana unikalitāte ir mana efektivitāte”.
Orhidejas ir zinātkāras, bet arī ziņkārīgas, ar tieksmi uz izgudrojumiem un dažādiem jauninājumiem. Reizēm spēj nonākt pretrunās ar sevi. Lai gan diezgan sapņaini, tomēr nopietni un strādīgi cilvēki. Orhidejām ir savs īpašs veids, kā viņi raugās uz pasauli. Šie cilvēki spēj uzklausīt, mīlēt un palīdzēt, cik vien ir viņu spēkos, kā arī viņi ir lieliski noslēpumu, nepatiesību atklājēji. Apveltīti ar lielisku spēju – daudz ko pateikt par cilvēku, gūstot tikai pirmo iespaidu.

 

 

Zivis – ūdensroze

water-lily-jim-darnall

Zieda vēstījums: “Manas saknes stiepjas neizmērojamās zināšanās.”
Ūdensrozes uztvere par lietām ir diezgan dziļa un emocionāla, tas akcentē arī tās intuitīvās spējas. Lai gan šo cilvēku emocijas ir diezgan spēcīgas, tomēr lielākajā daļā gadījumu spējat tās kontrolēt, lai dažādas lietas un situācijas apdomātu reāli. Ūdensrozēm labi padodas komunikācija ar dažādiem cilvēkiem, piemīt spēja rast kompromisu dažādās situācijās. Ir spēja nomierināt citus ar saviem vārdiem un darbiem.

Sabiedrība

Ceturtdienas vakarā ļoti smaga avārija piedzīvota Ozolnieku pusē – VIDEO

  Smaga avārija ceturtdienas vakarā piedzīvota Ozolnieku pusē, vēsta aculiecinieki vietnē breaking.lv. Pēc aculiecinieku vārdiem autovadītājs nesavaldīja...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par stipru vēju piektdien un sestdien, kā...

Septiņi glābēji cietuši, četri slimnīcā. Rīgā dzēsts milzīgs ugunsgrēks – VIDEO

  Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēkā, kas šorīt izcēlās Rīgā, Rumbulas apkaimē, cietuši septiņi ugunsdzēsēji. Četri no viņiem...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šajā un nākošas nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks galvenokārt aktīvu ciklonu darbība - gaidāms...

Pašizolācijā Tokijā nonākuši četri Latvijas Televīzijas darbinieki – kā tas ietekmēs spēļu atspoguļošanu?

  Četru Latvijas Televīzijas darbinieku nonākšana pašizolācijā olimpisko spēļu atspoguļošanu būtiski neietekmēs, jo visiem nodrošināta iespēja...

Ļoti smaga avārija šorīt notikusi Rīgā – VIDEO

  Kā liecina aculiecinieku video vietnē "Sadursme", ceturtdienas rītā Vienības gatvē Rīgā notikusi smaga avārija. Redzams, ka...

Horoskopi un Testi

Foto:Unsplash.com/Andrew Branch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs

  Šī diena būs kā radīta tam, lai tu varētu izteikties - nepalaid to garām. Saki...
Foto:Wallpapersas.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūlijs

  Šodien pieņemtie lēmumi būs balstīti uz katra paša domām un viedokli. Ko vēl zvaigznes sola...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūlijs

  Šodien pacenties pievērst vairāk uzmanības cilvēkiem, kuri ir no zemāka sociālā slāņa. Iespējams, kāds meklēs...
Foto:Flickr.com/Maria Eklind/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. jūlijs

  Politiskā situācija darbā var kļūt diezgan saspringta. Mēģini būt lietas kursā par to, kas ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūlijs

  Šodien pievērs uzmanību savai veselībai. Ēd veselīgāk, pat, ja iepriekš tev trūka iniciatīvas, nu ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 26. jūlijs – 1. augusts

  Šīs nedēļas beigās jau klāt vasaras pēdējais mēnesis – augusts! Tas jāizbauda un jāļaujas, lai...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par stipru vēju piektdien un sestdien, kā...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šajā un nākošas nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks galvenokārt aktīvu ciklonu darbība - gaidāms...

Sinoptiķi nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās stundās gaidāmajiem laika...