Augusts –  vasaras pēdējais mēnesis ir klāt. Lai gan tas iesācies ar pamatīgu svelmi, tomēr nenoliedzami vēsta par to, ka nu jau tuvojas rudens. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, un ko tās sola tieši tev šim mēnesim!

 

Auns

Ja esi dzimis Auna zvaigznājā, tev šomēnes nāksies visu darīt ar pilnu atdevi. Tas nozīmē – vislabāk koncentrējies tikai vienai lietai, ko dari, nedomājot paralēli par trijām citām. Var gadīties, ka tavs noskaņojums mainīsies gluži kā laikapstākļi. Iespējami strīdi un pat konflikti ar cilvēkiem no augstākajām aprindām, taču tie, visticamāk, nebūs tavas vainas dēļ. Sadarbojoties ar cilvēkiem profesionālajā jomā, tev būs vajadzīga pacietība, prasme reāli izvērtēt situāciju un spēja rast dažādus kompromisus. Aunu sievietēm šomēnes ieteicams ik pa laikam nedaudz piebremzēt, lai ne tikai varētu labi padarīt darbus, bet arī ļautu organismam atpūsties un uzlabotu pašsajūtu. Iespējami notikumi, kas ļaus atklāt jaunas iekšējās būtības detaļas. Aunu vīriešiem nav ieteicams daudz sapņot un dot dažādus solījumus. Savukārt mīlas jomā tieši pretēji – vajadzētu ļauties fantāzijām. Tas, kā veidosies turpmākās attiecības, būs atkarīgs tikai no tevis paša!

 

 

Vērsis

Ja esi dzimis Vērša zīmē, šomēnes labāk neiesaisties nekādās avantūrās pat tad, ja tās sola tev lielus panākumus. Riska uzņemšanās ir apsveicama, taču ne šajā gadījumā. Ja izvēlēsies riskēt mīlas frontē, var nākties piedzīvot pamatīgu vilšanos. Centies būt savaldīgs un nepastāvēt tikai uz savu taisnību. Esi uzmanīgas arī tajā, ar ko dalies informācijā, kam uztici savus noslēpumus. Vēršu sievietēm jo īpaši uzmanīgi vajadzētu izturēties pret savām attiecībām. Iespējams, iegūsi tā cilvēka simpātijas, uz kura uzmanību cerēji jau labu laiku iepriekš. Ticams, ka šoreiz šajā jomā gūsi ievērojamus panākumus un beidzot spēsi apvienot kā materiālās, tā garīgās vēlmes. Vēršu vīriešiem ieteicams vairāk uzmanības veltīt ģimenei, taču, ja šobrīd tev attiecību vēl nav – iespējams, sastapsi kādu sev ļoti simpātisku cilvēku. Šomēnes, iespējams, radīsies iespējas mainīt savas darbības jomu.

 

 

Dvīņi

Šomēnes tev ieteicams uzņemties iniciatīvu pār visām savām lietām – visās dzīves situācijās un sfērās. Lai gūtu panākumus, tev nepieciešams skaidrs mērķis, plāns, oriģināla ideja, taču ielāgo – nevajag uz tā visa sēdēt kā sunim uz siena kaudzes. Daudziem Dvīņiem šis būs laiks, kad pārcelties uz dzīvi citā pilsētā vai pat valstī. Vairāk laika ieteicams veltīt arī atpūtai un komunikācijai ar draugiem. Dvīņu sievietēm nav ieteicams pieņemt pārsteidzīgus lēmumus ne personiskajā, ne profesionālajā jomā. Iespējams, kādus tavus plānus stipri ietekmēs ziņa no tālākiem radiniekiem. Šomēnes visiem spēkiem jācenšas saglabā emocionālo līdzsvaru, lai izvairītos no konfliktiem un problēmām. Daudz enerģijas prasīs un patērēs problēmas ģimenes dzīvē, tāpēc centies vairāk piekāpties, rast kompromisus. Dvīņu vīriešiem šomēnes iespējami dažādi braucieni darba darīšanu dēļ. Ceļā tu varēsi iepazīties ar cilvēkiem, kuri kardināli mainīs tavu skatījumu uz karjeru un mērķa sasniegšanu. Jebkurā gadījumā – pirms dodies ceļā, rūpīgi pārbaudi vai ar dokumentiem viss ir kārtībā.

 

 

Vēzis

Šomēnes tev ieteicams nopietnāk domāt par nākotni un būvēt reālus, nevis utopiskus plānus. Ja tev dzīvē negribas neko mainīt, tad arī nemēģini piespiest sevi to darīt. Šomēnes tev vajadzētu censties darīt visu, lai tu justos labi un ērti, lai neiekļūtu depresīvā stāvoklī. Lai tu varētu pavirzīties uz priekšu personiskajā un profesionālajā jomā, tev  vajadzēs būt enerģiskākam un pozitīvākam. Augustā pacenties pārvarēt visus radušos šķēršļus, kas trāpījušies tavā ceļā, taču raugi, kad dari to likumīgā veidā. Šomēnes vislabāk paļaujies tikai uz sevi – negaidi neko no draugiem vai tuviniekiem. Vēžu sievietēm šomēnes tiek prognozēti nelabvēlīgi apstākļi finanšu jomā. Visi spēki tiks izlietoti tam, lai ar to cīnītos. Tas nozīmē, ka būs īpaši svarīgi censties atturēties no nevajadzīgiem, liekiem tēriņiem, neļauties kārdinājumam. Vēžu vīriešiem tiek prognozēti veiksmīgi braucieni darba darīšanās. Iespējami arī komandējumi uz ārzemēm, kā arī komunikācijas veidošana ar  lielām firmām un sarunas par plašām kampaņām. . šomēnes tev vajadzētu nostiprināt savu autoritāti un nodarboties ar privātās dzīves sakārtošanu.

 

 

Lauva

Augustā tev tiek solīts neticams spēks un enerģija, ko varēsi novirzīt vajadzīgajā gultnē. Iespējams, tas būs tāpēc, ka daudz tev palīdzēs tuvie cilvēki, kuri rūpēsies par to, lai tu justos labi un komfortabli. Tiesa, tas nozīmē arī to, ka tev reizēm būs visai grūti koncentrēties uz darāmajiem darbiem. Taču, ja nenolaidīsi rokas un pārņemsi kontroli pār saviem darbiem, spēsi panākt pat vairāk, nekā biji cerējis. Lauvu sievietēm šomēnes jo īpaši tiek ieteikts ņemt grožus savās rokās  – gan privātajā, gan darba jomā. Ieteicams ieklausīties pieredzējušāku cilvēku viedokļos. Visticamāk, privātajā sektorā valdīs mīlestība, harmonija un maigums. Lauvu vīriešiem ieteicams vairāk pievērst uzmanību saņemtajai informācijai, kā arī rūpīgi to šķirot. Ja tu tērē enerģiju, tad tā, lai gūtu labumu no tā. Ja redzi, ka kaut kas norisinās citādāk nekā vēlies, nebaidies to teikt un censties situāciju mainīt. Augusta beigās, iespējams, nāksies iesaistīties cīņā ar konkurentiem un nikniem skauģiem.

 

 

Jaunava

Šomēnes tev solās būt ļoti daudz darba. Tas būs īpaši svarīgi tad, ja pēdējā laikā tev bijis mazāk darāmā. Galvenais – tev ir skaidri jāiezīmē mērķis un jāsaprot, kas tieši ir tas, ko vēlies, uz ko ej, un tad uz panākumiem nebūs ilgi jāgaida. Ticams, ka šomēnes pie tevis pēc atbalsta un/vai palīdzības vērsīsies gan zināmi, gan mazpazīstami un pat sveši cilvēki. Tiesa – tev vajadzēs apzināties, ko vari darīt, bet ko ne, lai lieki netērētu savu enerģiju. Jaunavu sievietēm nāksies cīnīties ar dažādiem šķēršļiem gan komunikācijā, gan darbos. Lai nu kā – nemēģini pārspēlēt visus savus pienākumus citiem cilvēkiem, jo, visticamāk, tas viss beigsies ar liekām problēmām. Ticams, ka šomēnes nāksies uzklausīt kāda tuva drauga atklāsmes, taču raugi, lai tu dzirdēto paturētu pie sevis. Jaunavu vīriešiem šomēnes iespējamas pārmaiņas attiecībās, ticams, ka viegls flirts var pāraugt nopietnās attiecībās. Nemēģini aizbēgt no situācijām, ko piespēlē liktenis. Jaunavu vīriešiem šomēnes vairāk ieteicams pievērsties saimnieciskajām lietām un meklēt kādu papildu ienākumu avotu.

 

 

Svari

Šomēnes iespējamas daudzas romantiskas tikšanās, interesanti notikumi un pozitīvās enerģijas apmaiņas. Galvenais – ja tu kaut ko sasniegsi, nesamazini tempu tālākajiem notikumiem, citādi zaudēsi degsmi un vēlmi virzīties uz priekšu. Augusts sola piešķirt Svaru jūtām dziļumu, bet domām cēlumu. Jebkurā situācijā tevi atbalstīs draugi un radinieki, tāpēc esi atklāts pret šiem cilvēkiem. Šomēnes ieteicams būt uzmanīgākam uz ceļa, jo īpaši, ja paredzēts doties tālākā ceļojumā ar savu auto. Svaru sievietēm šomēnes ieteicams vairāk uzmanības pievērst cilvēkiem, kuri atrodas līdzās. Iespējams, saņemsi materiālu atbalstu no cilvēka, kurš nav pret tevi vienaldzīgs. Iespējams, laimēsi loterijā vai iegūsi prēmiju darbā. Neatsaki palīdzību tiem, kuri tev pilnībā uzticas. Svaru vīriešiem iespējama kāda liktenīga tikšanās, par ko ir sapņots daudzus gadus. Var gadīties, ka attiecības sāksies ar draudzību, kas pāraugs mīlestībā. Galvenais, lai nekas netiktu darīts kādam aiz muguras.

 

 

Skorpions

Šomēnes tev ieteicams plūkt sava darba, interesanto ideju un naudas ieguldījumu augļus. Ticams, ka būsi nevis vienkārši zirgā, bet teju kā uz lidojošā paklāja. Daudzi projekti būs veiksmīgi īstenojami un sniegs tev lielāku pārliecību par nākotni. Arī tava finansiālā puse solās uzlaboties. Ticams, ka naudu saņemsi no dažādiem avotiem. Šomēnes vari veikt pirkumus, doties uz siltajām zemēm vai vienkārši baudīt komfortu tur, kur esi.  Skorpionu sievietēm tiek prognozētas negaidītas pārmaiņas teju visās dzīves jomās. Ja beidzot nolemsi par labu veselīgam dzīvesveidam – tikai iegūsi no tā. Tavs šarms nepaliks nepamanīts. Ticams, ka veiksies, izvēloties sev jaunu profesiju, mainot darbu vai pat nāksies pārcelties uz dzīvi ārzemēs. Skorpionu vīriešiem ieteicams šomēnes sakopot visus savus spēkus un gudrību, lai pacietīgi pārciestu visas grūtības, kas dzīvē radušās. Pakāpties augšup pa karjeras kāpnēm nebūs viegli, nebūs vienkārši arī uzvarēt cīņā ar konkurentiem. Toties izredzes uz veiksmi privātajā jomā gan Skorpionu vīriešiem būs pietiekami labas.

 

 

Strēlnieks

Šis tev solās būt brīnišķīgs mēnesis, kurā būs vieta un iespējas gan izaugsmei karjerā, gan abpusējai mīlestībai. Ticams, ka tavas vēlmes piepildīsies ātrāk nekā domāji, taču tam būs vajadzīga gan vēlme, gan gudrība un bagātīga pieredze. Izdevīgi piedāvājumi un komunikācija spēs sarūpēt Strēlniekam pienācīgu peļņu. Galvenais – it visā, ko dari, domā arī par iespējamām rīcības sekām, neko nedari emociju iespaidā. Augusts ir piemērots mēnesis, lai mainītu darbu vai uzsāktu mācības. Šis kopumā solās būt Strēlnieku sievietēm visai pasakains mēnesis, jo būs iespēja justies kā karalienei. Iespējama tikšanās ar sapņu cilvēku, kā arī augšupeja profesionālajā jomā. Augustā sāksies Strēlnieku sieviešu garīgās attīstības posms. Panākumi, piedzīvojumi un iespējas privātajā jomā atnesīs daudz prieka, emociju un jaunas iedvesmas. Strēlnieku vīriešiem iespējami braucieni uz ārvalstīm, uzstāšanās auditorijas priekšā un dažādi citi spilgti notikumi. Tiesa, tas nozīmē arī to, ka neiztikt bez skauģiem un ienaidniekiem, jo īpaši, ja atklāti demonstrēsi savus talantus. Savu brīvo laiku pacenties vairāk veltīti tiem, kuri tev ir dārgi un, kurus patiesi mīli.

 

 

Mežāzis

Šomēnes tev ieteicams uzsākt dažādus jaunus darbus, iesaistīties jaunos projektos. Tava dzīve sāksies teju no baltas svītras, tāpēc ieteicams izmantot veiksmi pēc pilnas programmas. Galvenais – rūpīgi kontrolē savas emocijas un pārāk daudz neuzticies cilvēkiem, atklājot savus nākotnes plānus. Būs piemērots laiks garīgai izaugsmei, tas var kļūt par lielu izrāvienu ceļā uz mērķu sasniegšanu. Mežāžu sievietēm šomēnes ieteicams vairāk pievērsties finanšu problēmu risināšanai un tikai pēc tam ķerties pie jauniem darbiem. Lai viss izdotos vēl labāk – mazāk ņem vērā citu cilvēku piezīmes un nepārdzīvo par tām. Mīlas jomā svarīgi nesteigties, lai vēlāk nenāktos nožēlot izdarīto vai pateikto. Sargi to, kas tev ir. Mežāžu vīriešiem šomēnes solās būt lielāka cieņa no kolēģu puses. Tu viegli spēsi panākt to, pēc kā esi tiecies jau labu laiku iepriekš. Ja vēlies ko sasniegt – precīzi izklāsti savas domas un vēlmes, lai tās spētu īstenot līdz maksimumam. Neesi skarbs un noraidošs pret cilvēkiem!

 

 

Ūdensvīrs

Augustā Ūdensvīriem tiek prognozētas nelielas grūtības personiskajā un profesionālajā jomā. Ticams, ka būsi pārlieku vienkārši aizvainojams un ietiepīgs, un tas var radīt virkni problēmu komunikācijā ar apkārtējiem cilvēkiem. Tev nevajadzētu peldēt pa straumi, jo īpaši gadījumos, ja zini, ka viens netiksi galā. Pieliec enerģiju, spēku un koncentrējies uz to, kas jādara. Ticams, ka saņemsi atbalstu no cilvēkiem, no kuriem to vismazāk gaidīji. Augusta beigās iespējama arī kāda romantiska iepazīšanās, kas var pārvērsties aizraujošā romānā. Ūdensvīru sievietēm augustā gaidāmas dažādas emocijas. Ieteicams izturēties saprotošāk, laipnāk pret cilvēkiem. Var gadīties, ka ģimeni papildinās jauns mājas mīlulis. Kopumā šomēnes vajadzētu pievērst lielāku uzmanību galvenajam, nevis tērēt enerģiju dažādiem sīkumiem. Ūdensvīru vīriešiem ieteicams nepārcensties ar sevis un savu darbību idealizēšanu, esi priecīgs un pateicīgs par to, kas tev ir, jo tikai tā spēsi iegūt vēl vairāk. Var gadīties, ka darbā radīsies sarežģījumi vai pārpratumi, tāpēc tev nevajadzētu iesaistīties pat vismazākajos strīdos ar priekšniecību.

 

 

Zivis

Šomēnes tev ieteicams krietni vien piedomāt pie savu emociju savaldīšanas un izrādīšanas, pat situācijās, kad tas šķiet ļoti grūti un savaldīšanās šķietami teju neiespējama. Pretējā gadījumā – tu riskē iekulties pārāk daudz un dažādās konfliktsituācijās. Daudzām Zivīm šomēnes var būt satraucoši notikumi mīlestībā, kādam pat nāksies šķirties no savas otrās pusītes. Kopumā notikumi augustā būs visai neprognozējami. Zivju sievietēm augustā paredzama konkurence darbā un biznesā, kā arī sāncensība mīlestībā. Visticamāk, ar to visu arī spēsi tikt galā patstāvīgi, ja vien sapratīsi cēloņus un apzināsies sekas. Šomēnes ļoti ieteicams rūpīgi izvērtēt savas iespējas un vēlmes, nevis dot liekus solījumus citiem cilvēkiem. Zivju vīriešiem ieteicams neatlaidīgāk ķerties pie darba, citādi tiks palaista garām iespēja gūt panākumus un peļņu. Ja pievērsīsies darbam un koncentrēsies uz to, priekšniecība to noteikti pamanīs un novērtēs. Mīlas jomā iespējami dažādi pārpratumi, ja Zivis nebūs pietiekami tālredzīgas. Atrodi laiku, lai pievērstu uzmanību savam vizuālajam tēlam!

 

 

Lai tev brīnišķīgs šīs vasaras pēdējais mēnesis!

Sabiedrība

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk

  Jaunās darba nedēļas sākumā laiks būs sauss un saulains. Sākot no trešdienas, pietuvojoties ciklonam no...

Porziņģi uz ielas sajauc ar citu slavenu mūsu basketbolistu – Kristaps atbildi parādā nepaliek!

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Felipe dalās ar Spānijā piedzīvoto amizanto situāciju, kad vietējie...
Foto:Unsplash.com/Stefan Steinbauer/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23.-29. maijs

  Palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās maija pēdējai pilnajai nedēļai sola...

Mammas apciemojuma laikā Magonei ļoti nepatīkams atklājums

  Bitīt matos, pastarā dozīt – te tak zobus var pazaudēt! Tā par ceļa posmu Priekulē,...

Kaspars ir nelokāms, Olgas atvašu sapnim nebūs lemts piepildīties

  Nē, nebūs, vispirms parūpējieties par sev! Un nestāstiet, ka jūs trīs reizes dienā vedīsiet suni...

Rēzeknieši izdomājuši, kā cīnīties ar rekordaugsto siltuma cenu, tomēr rodas jauni šķēršļi – VIDEO

  Rekordaugsta siltumenerģijas tarifa dēļ lielākā daļa rēzekniešu jau gandrīz mēnesi iztiek bez karstā ūdens. Mēģinot...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. maijs

  Auns Šī diena lielas izmaiņas tavā dzīvē neatnesīs. Vienīgais svarīgais notikums norisināsies vēlā vakarā. Kādā no...
Foto:Unsplash.com/Stefan Steinbauer/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23.-29. maijs

  Palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās maija pēdējai pilnajai nedēļai sola...
Foto:Pexels.com/Tarek Ansary/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. maijs

  Auns Šodien ieteicams atturēties no ģenerāltīrīšanas veikšanas. Pat, ja to iesāksi, dažādu iemeslu dēļ pabeigt to...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. maijs

  Auns Šajā dienā pastāv liels risks sasirgt ar angīnu vai citu respiratoro orgānu saslimšanu. Lai no...
Foto:Flickr.com/Nomad YC /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. maijs

  Auns Šodien būsi pārlieku runīgs. Ja tev tuvumā pagadīsies kāds „spiegs”, viņam pavisam noteikti izdosies savākt...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam JŪNIJAM

Kādi notikumu un dzīves pavērsieni jūnijā sagaida tieši tevi, uzzini šī mēneša horoskopā!   Auns Pagājušajā mēnesī tev,...

Mājai un Dārzam

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk

  Jaunās darba nedēļas sākumā laiks būs sauss un saulains. Sākot no trešdienas, pietuvojoties ciklonam no...
Foto:Pexels.com/CC

Sinoptiķiem ir pilnīgi jaunas ziņas par laiku nogalē un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas izskaņā debesis būs apmākušās, lielā daļā valsts teritorijas ir gaidāmas lietusgāzes, vietām tās būs...

Pastāsta par laiku tuvākajās dienās; nepatīkamas ziņas par tālāko

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par laiku šajā nedēļas nogalē un...