Oktobris rit uz otru pusi, vakari kļūst garāki un tumšāki, bet paši neviļus jau gaidām mīkstu, baltu un pūkainu sniega segu. Kamēr gaidām, ielūkosimies, ko šai nedēļai tev sola zvaigznes!

 

Auns

Iespējami negaidīti ienākumi. Šis laiks kopumā ir labvēlīgs tam, lai jūs parūpētos par savām finansēm, padarītu ienākumus lielākus, stabilākus. Labi draugi piedāvās savu palīdzību jūsu mērķu realizācijā. Neatsakieties! Atmetiet cilvēku dalīšanu labajos un sliktajos, parādiet, ka esat elastīgs un saprotošs. Panākumi nomāks visas šaubas, šis ir jūsu laiks.

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 3, 91, 58, 6, 26

 

Vērsis

Ar savu entuziasmu un darba prieku rausiet līdzi arī pārējos. Tieciet galā ar tām lietām un problēmām, kuras protat atrisināt, bet neskaidrību gadījumā palīdzēs apkārtējie. Esiet pilnīgi godīgs pret sevi, kolēģiem, ģimeni. Šobrīd koncentrējieties uz savām lietām, bet sargieties no tiem, kas piedāvā ātru slavu un panākumus. Tik ātri nenotiek nekas. Jūsu izvēle ilgtermiņā sevi attaisnos.

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 87, 50, 19, 26, 45

 

Dvīņi

Vienīgais iemesls, kāpēc neesat sasnieguši vēl lielākus augstumus – lietojiet vairāk dabīgā šarma. Viens ir tas, ko jūs sakāt, bet pavisam cits – kā. Iespējamas pēkšņas pārmaiņas radinieku, paziņu dzīvēs. Jutīsieties gatavi cīņai par savu mērķi – uz priekšu! Jūsu stratēģija šobrīd ir “patiesību vai neko” un jums ir vienalga, kas notiek ar tiem, ko tā skar.

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 24, 14, 71, 68, 75

 

Vēzis

Šonedēļ lielākais izaicinājums būs atrast balansu starp jūsu privāto un sabiedrisko dzīvi. Vislabāk veiksies darbs grupā kopā ar tuviem kolēģiem vai draugiem. Kāds kolēģis var nebūt sajūsmā par jūsu spēcīgo tēlu, sajūtot apdraudējumu savām pozīcijām. Personiskajā dzīvē var nākties nodedzināt daudzus tiltus, kas nesīs īstermiņa augļus. Nonāksiet situācijā, kad kāds labprāt strādā jūsu labā. Izmantojiet to.

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 28, 44, 32, 95, 68

 

Lauva

Jūsu emocionālā reakcija turpinās ietekmēt attiecību un finanšu jomas. Apvienojiet spēkus ar tiem, kuri ir jums līdzīgi – mīl izaicinājumus un gaida rezultātu. Neatraidiet, ja par jums cenšas parūpēties. Esiet droši – jūsu smagais darbs ir kā garantija, ka viss sasniegtais ir godīgi nopelnīts. Izrādiet pateicību tiem, kuri ir to pelnījuši visvairāk. Veiksies mīlas dzīvē – romantika saglabāsies, kamēr vien būsiet labā omā.

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 58, 61, 83, 75, 57

 

Jaunava

Smelsieties enerģiju tur, kur to nemaz negaidījāt. Lai gan dažkārt pārņem vientulīga sajūta, šonedēļ sapratīsiet, ka aiz jums stāv daudzi atbalstītāji. Citi ieklausīsies, ja jūs runāsiet nopietni. Laiks ir nauda un pulkstenis tikšķ ātri. Izvairieties no pārpratumiem. Draugi un ģimene uzlabos jūsu noskaņojumu, kad vien veltīsiet viņiem savu laiku. Ar nelielu piepūli izdosies uzlabot savus dzīves apstākļus un ģimenes finanses.

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 22, 61, 92, 66, 26

 

Svari

Nepieciešams sevi parādīt no profesionālākās un godīgākās puses. Baumošana un noslēpumi var jūs noņemt no trases visnepiemērotākajā brīdī, atstājot rūgtu pēcgaršu, tāpēc izvairieties no tā. Izmantojiet savas spējas iegūt ticamu informāciju, un plānojiet nākotni rūpīgi. Lai gan jums patīk rutīna un pierastas lietas, pēkšņi sapratīsiet, ka ar jauno un inovatīvo tomēr saprotaties kā cimds ar roku. Vēlme pēc sakārtotības un drošības ļaus ar apdomu gūt stabilus panākumus visās jomās.

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 98, 72, 9, 93, 58

 

Skorpions

Jums jāpastāsta citiem, kā jūtaties. Emocijas dažkārt ir tik sakāpinātas, ka to grūti paveikt. Kad mākoņi izklīdīs, uz dažām lietām paskatīsieties no pavisam cita skatpunkta. Mēģiniet nedēļas sākumā neiztērēt pārāk daudz enerģijas, lai mazumiņš paliek arī nogalei. Kad atpūtīsieties fiziski un garīgi, pārliecība atgriezīsies. Gūstiet pozitīvas emocijas, plānojiet katru soli un viss izdosies!

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 50, 91, 67, 38, 53

 

Strēlnieks

Jutīsiet, ka personiskā brīvība jūtami paplašinājusies. Jums nav jāuztraucas par citu uzvedību vai domām. Dodieties tieši garām vai pāri šķēršļiem, kas traucē ceļā uz panākumiem. Pēdējā mirklī jūs sasniegs kāds īpašs ielūgums. Esiet rūpīgi un atbildīgi, tad neizpaliks panākumi arī finansiālajā jomā. Ja jums nepieciešams papildu finansējums, ir īstais brīdis to lūgt.

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 68, 92, 15, 27, 55

 

Mežāzis

Lai gan nomāks sentimentālas atmiņas, jums jātiek tām pāri. Koncentrējieties uz darba pienākumiem projektos, kas dos konkrētu labumu. Lai gan jums šķiet, ka pēdējā laikā lietas jau kļūst pārāk viegli prognozējamas, uzmanieties! Tieši šobrīd tās sāks mainīties. Ja kāds šķiet aizkaitināts, ļaujiet viņam “nolaist tvaiku”. Dažkārt dzīvē jādara tas, kas ir pareizi, lai gan krietni sarežģītāk. Tas palīdzēs līdzsvarot jūsu materiālo un emocionālo “bagāžu”.

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 8, 44, 78, 40, 97

 

Ūdensvīrs

Laiks atmosties, atvērt plašāk acis un tvert savu lielo iespēju. Darbojieties kopā ar tiem, kuri jūs atbalsta, dariet to, ko protat vislabāk. Viena dziļa saruna var mainīt visu dzīvi. Pievērsiet uzmanību detaļām vairāk kā jebkad iepriekš. Šis ir laiks plaši atvērt logus un durvis, neapstājoties doties uz priekšu. Iespējams, kāds nepatīkams pienākums vairs ilgāk nevar gaidīt. Šis ir rīcības, ne atlikšanas brīdis.  

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 71, 3, 67, 52, 24

 

Zivis

Pašiem vēl nesaprotamu iemeslu dēļ varat sajust tādu kā nemieru. Ja jums ir bažas par savu veselību, problēmas ir jārisina. Par laimi, jūs esat kompānijā ar cilvēkiem, kuri pasauli tver līdzīgi. Izmantojiet savu lielisko humora izjūtu. Vadību šonedēļ ļaujiet uzņemties kādam citam. Mīlestība, veselība un piepildījums ir labākās lietas dzīvē, pārējās ir tikai piedevas. Kādā situācijā jūs glābs vienīgi objektīvs skats uz notiekošo.

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 74, 38, 77, 39, 7

 

Lai šonedēļ izdodas viss iecerētais!

Sabiedrība

flickr.com

Diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku tuvākajās dienās; pēc tam tas mainīsies

  Šajās dienās laika apstākļus nosaka plaša ciklona darbība - ceturtdienas vakarā un piektdien Latvijā gaidāms...

Izskan skumjas ziņas Līgatnes dabas taku apmeklētājiem

  Ņemot vērā ārkārtas situāciju valstī un valdības notiektos ierobežojumus Covid-19 izplatības mazināšanai, no 21.oktobra apmeklētājiem...

Olga Kambala atklāj, kura viņas ķermeņa daļa Kasparu iekvēlina visvairāk

  Kaspars Kambala bieži mīļoto lutina ar komplimentiem un atzinīgiem vārdiem par to, ka sieva Olga...

“Rīga Plaza” tieši pirms stingrā “lokdauna” izplata paziņojumu

  Saskaņā ar ārkārtējās situācijas laikā piemērotajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem, no 21. oktobra tirdzniecības centrā “Rīga...

“Rimi” ceturtdien izplatījis jaunu ziņu saviem pircējiem

  Ārkārtējās situācijas laikā visi Rimi veikali strādās t. s. “sarkanajā režīmā” – būs atvērti gan vakcinētiem, gan...

Diemžēl trešdien jauns Covid-19 gadījumu rekords un 23 mirušie, tostarp trīsdesmitgadnieks; slimnīcās jau 1210

  Ceturtdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 2935 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, kas ir jauns...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgam NOVEMBRIM

Novembris nozīmē, ka vēl pavisam nedaudz un atkal sāksim kaut ko no jauna – jaunu...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. oktobris

  Dienas pirmā puse labvēlīga godīgai, atklātai komunikācijai. Gaidāmas konstruktīvas diskusijas, jums būs interese tajās iesaistīties....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. oktobris

  Pašreizējais planētu stāvoklis palielina jūsu optimismu, intuīciju, ļauj saskatīt jaunas iespējas. Taču nerīkojieties ātri un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. oktobris

  Dienas pirmajā pusē gatavojies jaukam pārsteigumam. Radošā darbā sekmes un pašizpausmes iespējas būs teicamas. Tu...
Foto:Australiaentertains.com.au

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. oktobris

  Planētu stāvokļa dēļ palielināsies enerģijas krājumi, taču reizē kļūsim emocionālāki, būs grūti savaldīt jūtas. Un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. oktobris

Šī diena izvērtīsies labvēlīga mērķtiecīgam darbam. Viegli spēsi kontrolēt savas emocijas, nebūs viegli novirzīt tevi...

Mājai un Dārzam

flickr.com

Diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku tuvākajās dienās; pēc tam tas mainīsies

  Šajās dienās laika apstākļus nosaka plaša ciklona darbība - ceturtdienas vakarā un piektdien Latvijā gaidāms...

Izskan nopietns brīdinājums par laiku tuvākajā diennaktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi nopietni brīdina par tuvākajā diennaktī gaidāmo laiku. Rīgā 21.10.2021....
ventspils.lv

Uzmanību: Sinoptiķi izplata ļoti nopietnu brīdinājumu par turpmāk gaidāmo

  Ceturtdien un piektdien Baltijas jūru šķērsos plaša un spēcīga ciklonu sistēma, tā rezultātā mūsu reģionā...