Ar nelielu salu un zelta rudeni oktobra mēnesis jau teju pusē. Uzzini, ko zvaigznes tev sola jaunajā darba nedēļā!

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Dāmām iespējama kāda svarīga saruna ar vīrieti, kuras laikā izskanēs personiska vai profesionāla rakstura piedāvājums. Gaidāms patīkams ģimenes budžeta  papildinājums. Noslēgsiet kādu svarīgu darbu, kas tā vien prasījās pēc laimīgām beigām.

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šonedēļ jūs vai kāds tuvs cilvēks atradīs pazaudēto mantu. Veiksies darījumos ar nekustamo īpašumu, loterijās vai sporta likmju izdarīšanā. Nākamās septiņas dienas ļaus pabeigt kādu svarīgu darbu kā arī uzlabot reiz pagātnē sarežģījušās attiecības. Svarīga nedēļa jauniem vīriešiem – iespējams, gaida kāds eksāmens, darba intervija vai paaugstinājums darbā.

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Ja jums ir Zivju, Skorpiona vai Vēža zīmē dzimis bērns, šonedēļ iespējamas nesaprašanās, emocionālas problēmas, vēlmju un prioritāšu nesakritības u.c. vecākiem zināmas problēmsituācijas. Nevajadzētu paļauties uz to, ka bērns vai mazbērns noteikti izdarīs apsolīto, paturiet aiz auss, ka var nākties visu paveikt pašam. Izvairieties no konfliktiem, tie nav jums raksturīgi un nesīs tikai negatīvas emocijas.

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ jūsu lielākās gaidas būs saistītas ar kādu svarīgu zvanu, saraksti vai dokumentu, kas lielā mērā noteiks nākotnes plānus. Iespējami negaidīti jaunumi saistībā ar kādas jums labi zināmas personas veselības stāvokli. Ja kavējas kāds svarīgs sūtījums, neceliet paniku. Vientuļie vīrieši gūs pozitīvas emocijas jaunās iepazīšanās.

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šonedēļ atklātībā var nonākt jaunumi, ka jau kādu laiku dzīvojat ar rozā brillēm uz acīm. Tas neradīs zaudējumus, bet var būt grūti pēc tā savākties emocionāli. Iespējamas sliktas ziņas par pasākumu, kas saistīts ar sievieti vai sievietēm. Laba nedēļa finansiālajā ziņā.

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šī nedēļa var nākt ar dažu lietu sadārdzināšanos un izmaksu kāpumu kopumā. Savu maku un finanšu dokumentus turiet prom no citu acīm un neapspriediet publiski. Ar ģimenes palīdzību, iespējams, atdzims sen aizmirsti plāni un idejas. Ja apstākļi būs labvēlīgi to realizācijai – uz priekšu! Gaidāmas labas ziņas par kāda tuva cilvēka veiksmi.

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šī nedēļa tevi priecēs ar dažādām labvēlīgām izmaiņām darbā vai iespējām realizēt kādu no savām idejām. Darbā sola labi veikties un iespējama negaidīta un ļoti vērtīga palīdzība, atbalsts no personas, kura dzimusi Zivju, Skorpiona vai Vēža zīmē. Var izraisīties konflikts ar kādu, kurš dzimis Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Atšķirības starp jums tomēr ir pārlieku lielas, tāpēc tās šoreiz var radīt nevēlamus apstākļus, pat sava veida konfrontācijas. Var rasties arī kādas nepatikšanas, kas būs saistītas ar cilvēku, kurš dzimis Strēlnieka, Lauvas vai Auna zvaigznājā, jo, iespējams, jau ilgāku laiku jūsu attiecībās ir daudz stresa un spiediena vienam uz otru.

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šī nedēļa būs labvēlīga ceļojumiem, galvenokārt, savam priekam – apmeklējot radus vai draugus. Skorpioniem vīriešiem, kuri ir vecumā līdz 35 gadiem – šīsnedēļas ceļojums kāda iemesla dēļ var izrādīties ļoti svarīgs solis nākotnei. Iespējams, tiksies ar kādu, kurš nāks it kā no malas, taču ar ļoti konkrētu mērķi. Labvēlīgs laiks, lai iegādātos dažādas lietas savam mājoklim – ieviestu izmaiņas vidē sev apkārt. Iespējams, pat izdosies iegādāties savu vai pārcelties uz jaunu mitekli. Pievērs uzmanību savai veselībai – tai nepieciešama stiprināšana!

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ pasākumi, kas saistīti ar kādu tavas ģimenes vai profesionālās darbības vīrieti, būs pamats svarīgākajiem plāniem un darbiem. Tev ar viņu būs arī finansiāla rakstura savstarpējas attiecības. Iespējams, saņemsi naudu no kāda negaidīta avota un sniegs tev iespēju doties ceļojumā. Šī nedēļa solās būt labvēlīga, lai nokārtotu kādas formalitātes vai ceļotu uz kādu citu pilsētu vai pat valsti darba darīšanās vai atpūtas nolūkos. Dažas sievietes Strēlnieki šonedēļ var cerēt uz pozitīvām izmaiņām saistībā ar skolu vai darbu.

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šonedēļ tev nāksies krietni pievērsties dažādām mājsaimniecības lietām un darbiem, taču vairumā gadījumu tieši tie tevi spēs pozitīvi uzlādēt. Iespējams, saņemsi kādu uzmanības apliecinājumu vai pat dāvanu no cilvēka, kurš dzimis Dvīņu, Ūdensvīra vai Svaru zīmē. Var gadīties konflikts ar bērnu, kas būs saistīts ar viņa draugiem, apkārtni, attieksmi vai saziņu. Ja tev ir bērni, kuri jau ir pieauguši, iespējams, šonedēļ tev nāksies raizēties viņa attiecību problēmu vai mīlas dēkas dēļ. Labvēlīga ietekme uz tevi un tavu dzīvi kopumā var izrādīties kādai Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē dzimušai sievietei. Sievietēm Mežāžiem šonedēļ solās labi veikties publisku uzstāšanos laikā.

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šī nedēļa solās būt visai grūta, jo primāri svarīgākais būs mājas darbi un lietas, kas saistītas ar to. Dažādas problēmas nāksies atrisināt, jo tās vairs nebūs iespējams atlikt uz vēlāku – mājas ir ļoti svarīga lieta un vieta. Būs daudz un dažādu pienākumu pret tuviniekiem. Var rasties finansiāla rakstura lietas, kas jānokārto ar vīriešu kārtas pārstāvi, kurš dzimis Lauvas, Strēlnieka vai Auna zīmē. Var rasties grūtības naudas pelnīšanas iespējās. Veselība liks par sevi manīt, tāpēc labāk laikus pievērsies tās stiprināšanai. Izvairies no stresa un mēģini domāt pozitīvi pat tad, ja jūties emocionāli ļoti saspringts

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Iespējams, nāksies risināt kādas ģimenes problēmas ar tiem radiem, kurus ikdienā nesatiec. Dažām Zivīm gaidāmas kādu attiecību beigas, iespējams pat laulības šķiršana. Iespējams, saņemsi negaidītu piedāvājumu un nāksies sagatavot kādu jaunu līgumu, noslēgt jaunu vienošanos. Šīs nedēļas laikā tev būs iespēja pārbaudīt savas aizdomas, kas saistītas ar kādas tavā draugu lokā esošas personas iespējamu neuzticību vai nodevību. Cik vien iespējams, mēģini rīkoties loģiski un neko nesasteigt, nepārsteigties. Atzīsti savas kļūdas, ja tādas gadās.

 

Lielisku šo nedēļu!

Sabiedrība

Valsts svētkos nodedzina Juglas fotoradaru – VIDEO

  Valsts svētkos, 18. novembrī, Juglā, Brīvības gatvē, pie DUS "Neste" nodedzināts fotoradars, kas tur atradies...

Valsts prezidenta Egila Levita runa pie Brīvības pieminekļa

Valsts prezidenta Egila Levita runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā,...
Renārs Koris

Kas sakāms Latvijas vienaudzei, rīdziniecei Ņinas kundzei (101)?

  Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs pirmdien, 18. novembrī, apciemoja un 101. gada jubilejā sveica Latvijas...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Puno 3000/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. novembris

  Šodien, iespējams, tevi vairāk ieinteresēs lietas, par ko iepriekš tu vispār nedomāji. Vari uzsākt savu...
Vil Muhametshin,Toms Norde, Kaspars Teilans - Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 18. – 24. novembris

  Tūdaļ jau klāt novembra beigas, tūlīt arī pirmā advente. Nāc, palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un...
Valerijs Kostreckis, 500px.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. novembris

  Šodien vairums cilvēku zaudēs savu spēju loģiski domāt. Ja jūti, ka esi viens no viņiem,...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi svētdienas vakarā izplatījuši brīdinājumu par gaidāmo laiku. 17.11.2019. vakarā...
Foto:Flickr.com/Lesley Wilson/CC

Sinoptiķi atklāj, kad gaisa temperatūra ievērojami pazemināsies – jaunākā prognoze

  Nedēļas sākumā Latvijā saglabāsies silts laiks, tomēr nedēļas otrajā pusē valsts teritorijā pakāpeniski ieplūdīs auksta...
Foto: Ville Miettinen/Flickr.com/cc

Izskan ziņas, kad varētu būt gaidāms sals

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā apkopojis jaunākās prognozes par laiku mēneša turpinājumā. "Brīvdienās un arī...