Ar nelielu salu un zelta rudeni oktobra mēnesis jau teju pusē. Uzzini, ko zvaigznes tev sola jaunajā darba nedēļā!

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Dāmām iespējama kāda svarīga saruna ar vīrieti, kuras laikā izskanēs personiska vai profesionāla rakstura piedāvājums. Gaidāms patīkams ģimenes budžeta  papildinājums. Noslēgsiet kādu svarīgu darbu, kas tā vien prasījās pēc laimīgām beigām.

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šonedēļ jūs vai kāds tuvs cilvēks atradīs pazaudēto mantu. Veiksies darījumos ar nekustamo īpašumu, loterijās vai sporta likmju izdarīšanā. Nākamās septiņas dienas ļaus pabeigt kādu svarīgu darbu kā arī uzlabot reiz pagātnē sarežģījušās attiecības. Svarīga nedēļa jauniem vīriešiem – iespējams, gaida kāds eksāmens, darba intervija vai paaugstinājums darbā.

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Ja jums ir Zivju, Skorpiona vai Vēža zīmē dzimis bērns, šonedēļ iespējamas nesaprašanās, emocionālas problēmas, vēlmju un prioritāšu nesakritības u.c. vecākiem zināmas problēmsituācijas. Nevajadzētu paļauties uz to, ka bērns vai mazbērns noteikti izdarīs apsolīto, paturiet aiz auss, ka var nākties visu paveikt pašam. Izvairieties no konfliktiem, tie nav jums raksturīgi un nesīs tikai negatīvas emocijas.

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ jūsu lielākās gaidas būs saistītas ar kādu svarīgu zvanu, saraksti vai dokumentu, kas lielā mērā noteiks nākotnes plānus. Iespējami negaidīti jaunumi saistībā ar kādas jums labi zināmas personas veselības stāvokli. Ja kavējas kāds svarīgs sūtījums, neceliet paniku. Vientuļie vīrieši gūs pozitīvas emocijas jaunās iepazīšanās.

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šonedēļ atklātībā var nonākt jaunumi, ka jau kādu laiku dzīvojat ar rozā brillēm uz acīm. Tas neradīs zaudējumus, bet var būt grūti pēc tā savākties emocionāli. Iespējamas sliktas ziņas par pasākumu, kas saistīts ar sievieti vai sievietēm. Laba nedēļa finansiālajā ziņā.

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šī nedēļa var nākt ar dažu lietu sadārdzināšanos un izmaksu kāpumu kopumā. Savu maku un finanšu dokumentus turiet prom no citu acīm un neapspriediet publiski. Ar ģimenes palīdzību, iespējams, atdzims sen aizmirsti plāni un idejas. Ja apstākļi būs labvēlīgi to realizācijai – uz priekšu! Gaidāmas labas ziņas par kāda tuva cilvēka veiksmi.

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šī nedēļa tevi priecēs ar dažādām labvēlīgām izmaiņām darbā vai iespējām realizēt kādu no savām idejām. Darbā sola labi veikties un iespējama negaidīta un ļoti vērtīga palīdzība, atbalsts no personas, kura dzimusi Zivju, Skorpiona vai Vēža zīmē. Var izraisīties konflikts ar kādu, kurš dzimis Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Atšķirības starp jums tomēr ir pārlieku lielas, tāpēc tās šoreiz var radīt nevēlamus apstākļus, pat sava veida konfrontācijas. Var rasties arī kādas nepatikšanas, kas būs saistītas ar cilvēku, kurš dzimis Strēlnieka, Lauvas vai Auna zvaigznājā, jo, iespējams, jau ilgāku laiku jūsu attiecībās ir daudz stresa un spiediena vienam uz otru.

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šī nedēļa būs labvēlīga ceļojumiem, galvenokārt, savam priekam – apmeklējot radus vai draugus. Skorpioniem vīriešiem, kuri ir vecumā līdz 35 gadiem – šīsnedēļas ceļojums kāda iemesla dēļ var izrādīties ļoti svarīgs solis nākotnei. Iespējams, tiksies ar kādu, kurš nāks it kā no malas, taču ar ļoti konkrētu mērķi. Labvēlīgs laiks, lai iegādātos dažādas lietas savam mājoklim – ieviestu izmaiņas vidē sev apkārt. Iespējams, pat izdosies iegādāties savu vai pārcelties uz jaunu mitekli. Pievērs uzmanību savai veselībai – tai nepieciešama stiprināšana!

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ pasākumi, kas saistīti ar kādu tavas ģimenes vai profesionālās darbības vīrieti, būs pamats svarīgākajiem plāniem un darbiem. Tev ar viņu būs arī finansiāla rakstura savstarpējas attiecības. Iespējams, saņemsi naudu no kāda negaidīta avota un sniegs tev iespēju doties ceļojumā. Šī nedēļa solās būt labvēlīga, lai nokārtotu kādas formalitātes vai ceļotu uz kādu citu pilsētu vai pat valsti darba darīšanās vai atpūtas nolūkos. Dažas sievietes Strēlnieki šonedēļ var cerēt uz pozitīvām izmaiņām saistībā ar skolu vai darbu.

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šonedēļ tev nāksies krietni pievērsties dažādām mājsaimniecības lietām un darbiem, taču vairumā gadījumu tieši tie tevi spēs pozitīvi uzlādēt. Iespējams, saņemsi kādu uzmanības apliecinājumu vai pat dāvanu no cilvēka, kurš dzimis Dvīņu, Ūdensvīra vai Svaru zīmē. Var gadīties konflikts ar bērnu, kas būs saistīts ar viņa draugiem, apkārtni, attieksmi vai saziņu. Ja tev ir bērni, kuri jau ir pieauguši, iespējams, šonedēļ tev nāksies raizēties viņa attiecību problēmu vai mīlas dēkas dēļ. Labvēlīga ietekme uz tevi un tavu dzīvi kopumā var izrādīties kādai Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē dzimušai sievietei. Sievietēm Mežāžiem šonedēļ solās labi veikties publisku uzstāšanos laikā.

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šī nedēļa solās būt visai grūta, jo primāri svarīgākais būs mājas darbi un lietas, kas saistītas ar to. Dažādas problēmas nāksies atrisināt, jo tās vairs nebūs iespējams atlikt uz vēlāku – mājas ir ļoti svarīga lieta un vieta. Būs daudz un dažādu pienākumu pret tuviniekiem. Var rasties finansiāla rakstura lietas, kas jānokārto ar vīriešu kārtas pārstāvi, kurš dzimis Lauvas, Strēlnieka vai Auna zīmē. Var rasties grūtības naudas pelnīšanas iespējās. Veselība liks par sevi manīt, tāpēc labāk laikus pievērsies tās stiprināšanai. Izvairies no stresa un mēģini domāt pozitīvi pat tad, ja jūties emocionāli ļoti saspringts

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Iespējams, nāksies risināt kādas ģimenes problēmas ar tiem radiem, kurus ikdienā nesatiec. Dažām Zivīm gaidāmas kādu attiecību beigas, iespējams pat laulības šķiršana. Iespējams, saņemsi negaidītu piedāvājumu un nāksies sagatavot kādu jaunu līgumu, noslēgt jaunu vienošanos. Šīs nedēļas laikā tev būs iespēja pārbaudīt savas aizdomas, kas saistītas ar kādas tavā draugu lokā esošas personas iespējamu neuzticību vai nodevību. Cik vien iespējams, mēģini rīkoties loģiski un neko nesasteigt, nepārsteigties. Atzīsti savas kļūdas, ja tādas gadās.

 

Lielisku šo nedēļu!

Sabiedrība

Kuram tiks iespaidīgā naudas summa no šova “Dejo ar zvaigzni”?

  Šo svētdien, 4. decembrī, gaidāms TV3 šova “Dejo ar zvaigzni” fināls. Par uzvaru un galveno...

Jaunas ziņas par populāro režisoru Intaru Rešetinu

  Latvijas Leļļu teātris izsludinājis februāra repertuāru un uzsācis biļešu pārdošanu teātra kasē Rīgas Latviešu biedrības...

Tirgotājs “Maxima” pirms svētkiem nāk klajā ar jauku ziņu

  Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, “Maxima Latvija” izveidojusi grandiozu rotaļu lāci, kas sagaidīs ģimenes un bērnus...

Kurš brauks uz Eirovīziju Liverpūlē? Noslēgusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas konkursam “Supernova”

  1. decembrī noslēdzās pieteikšanās Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova” – kopā šogad iesniegta 121...

Magones cīņa ar nelūgtiem viesiem beidzas pavisam nelāgi

  “Avotiņu” mājas pakšos iemitinājušās žurkas, kuras STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone cer iznīdēt...

Kiviči piedzīvo nepatīkamu atklājumu bērnu preču veikalā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Kiviču pāris plāno kristīt savu meitiņu, taču izaicinājumu sagādā...

Horoskopi un Testi

Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...

Mājai un Dārzam

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...