Noteiktas neuzticības pazīmes ir acīmredzamas – lūpu krāsas paliekas uz viņa krekla, sieviešu parfīma aromāts uz mīļotā ķermeņa pēc pēkšņas darījumu tikšanās sestdienas vakarā… Taču ir arī mazāk acīmredzamas krāpējiem kopīgas iezīmes. Protams, ne vienmēr brunču mednieku būs tik vienkārši atmaskot, taču piesardzība un uzmanība nenāks par ļaunu!

 

VIŅŠ IR PIESARDZĪGS: ja pamani, ka mīļotais arvien biežāk ignorē kāda zvanus vai īsziņas, vai dodas runāt citā telpā, kur neviens viņu netraucē, ir vērts aizdomāties par viņa godīgumu. Tāpat, ja līdz šim zināji pieejas kodus un paroles viņa tālrunim un citām ierīcēm, taču pēkšņi viņš tās ir nomainījis – vai tas tev nešķiet savādi? Atkal tālrunis palicis mašīnā vai darba vietā – kā tad?! Attiecību speciālisti norāda, ka lielākā daļa piekrāpto sieviešu ir pamanījušas kādu no šīm pazīmēm, taču visbiežāk – ignorējušas tās, līdz atklājusies rūgtā patiesība.

 

VIŅŠ NAV MAMMAS DĒLIŅŠ: psihologi brīdina uzmanīties no stiprā dzimuma pārstāvjiem, kuri ir dusmīgi uz savu māti. Ja viņš apmelo vai ir nelaipns pret viņu, šīs attiecības ir disfunkcionālas! Vīrieši, kuri neciena sev šo tik nozīmīgo cilvēku ir tendēti tieši tā pat izturēties arī pret savām mīļotajām.

 

VIŅŠ IR NEDROŠS: vai tās ir bažas par izskatu (sāk nedaudz atkāpties mati vai uzaudzis alus vēders) vai darbu, šāda apdraudējuma sajūta var ietekmēt stiprā dzimuma pārstāvja pašapziņu, radot vēlmi pašapliecināties, visticamāk, ļaujoties sānsolim. Speciālisti norāda, ka tas ir tāpēc, ka krāpšana it kā uzspodrina viņa vīrišķību, pierāda, ka ar viņu viss vēl nav tik traki!

 

VIŅŠ IR NEAPMIERINĀTS: attiecību speciālisti norāda, ka nereti neuzticīgie patiesībā ir dzīvē neapmierināti cilvēki. Emocionāli vai seksuāli nepiepildīti, viņi nepārtraukti meklē kaut ko, kas patiesībā trūkst viņos pašos. Šis stiprā dzimuma pārstāvis, visticamāk, ir nemierā ar savu dzīvi un meklē jaunus veidus, kā aizpildīt tukšumus. Sānsolis ir īslaicīgs gandarījums, šķietams problēmas atrisinājums, taču – nekas jau pašā vīrietī īsti nemainās un, visticamāk, šīm attiecībām seko vēl kāds plāksteris...

 

 

VIŅŠ IR NEVĒRĪGS: vai viņš pēkšņi ir kļuvis aizmāršīgs un neuzmanīgs? Neuzticīgajiem parasti ir raksturīgi izlikties, ka viņi neredz lietas, par kurām paši ir diezgan pārliecināti. Tāpat, visticamāk, pamanīsi, ka viņš sajauc vai nejauši miksē informāciju un faktus par tevi un… VIŅU (to – otru sievieti viņa dzīvē), tāpēc, iespējams, izvēlas labāk aizmirst par tavu iecienītāko restorānu, dzimšanas dienu un citiem nozīmīgiem datumiem un notikumiem, lai tikai neiekultos nepatikšanās. Ja viņš uzvedas kā nokaunējies students, kurš nezina atbildi uz elementārākajām niansēm, ir vērts aizdomāties!

 

 

VIŅŠ IR NARCISTISKS: attiecību izpētē ir atklāts, ka vīrietis, kurš ir nenobriedis un egocentrisks, līdzīgi kā izlutināts bērns, ir tendēts uz sērijveida krāpšanu. Narcisa empātijas trūkums liek viņam uzlūkot sievieti kā objektu – priekšmetu. Tāpat – viņš svēti tic, ka ir tiesīgs darīt jebko, ko vēlas. Atcer acis – tu nespēj viņu mainīt, savukārt, viņš to nemaz nevēlas! Viņš izmanto citus cilvēkus, lai apmierinātu savas vēlmes, nedodot savam upurimnekādu iespēju izpausties. Bieži aizbildinās ar meliem un manipulē ar partneri.

 

 

VIŅŠ MELO: nereti melošana un blēdīšanās ir krāpēju jājamzirdziņš, jo tas ir ērts veids kā slēpt savus nodarījumus, atstājot iepriekš izplānotus ceļus – neuzticībai.

 

 

VIŅŠ IR ĀRKĀRTĪGI GREIZSIRDĪGS: daudzi neuzticīgie paši ir ļoti greizsirdīgi un nedroši. Bieži šāda uzvedība atspoguļo viņu pašu negodīgumu, novirza viņu rīcības apziņu, liekot domāt, ka ikviens ir negodīgs savās attiecības, jo taču viņš tāds ir!

 

 

VIŅŠ IR MAZĀK MĪLOŠS: neuzticīgie parasti atturas no roku pieskārieniem, viegliem, maigiem skūpstiem, taču noteikti neatteiksies no regulāras tuvības. Sekss, visticamāk, ir tikai fizisks akts, kamēr patieso intimitāti nav iespējams tik vienkārši notēlot. Lai nu kā, ja līdz šim viņš ir bijis mīlošs un gādīgs, taču pēkšņi ir kļuvis raižpilns un neiejūtīgs, uzskati to par pietiekamu iemeslu pārdomām!

 

 

VIŅAM IR NETIKUMI: speciālisti norada, ka neatkarīgi no tā vai tā ir pārmērīga alkohola vai citu vielu lietošana, azartspēles, darbaholisms u.tt. – viņš neizprot pašdisciplīnas jēdzienu, tāpēc krāpšanu uzskata par daļu no netikuma – dabisku turpinājumu, jo pazeminās refleksi un apkārt taču ir tik daudz sieviešu… Ja viņš nevēlas mainīties, nestiedz šī vīrieša purvā – viņš nav princis no tavas pasakas!

 

 

VIŅŠ IR PĀRĀK APBUROŠS: un ne tikai pret tavu māti! Ja cilvēki bieži akcentē, ka šis vīrietis var savaldzināt teju katru pretimnācēju – visticamāk, tā tas arī ir! Ja viņš visas nesaskaņas un divdomīgās situācijas cenšas nolīdzināt ar saldu, šķietami nevainīgu smaidu uz lūpām un visdažādākajām atrunām, uzmanies – neļauj kārt sev uz ausīm makaronus! Ja vīrietis nemitīgi flirtē ar citām pat tavā klātbūtnē, tas, visticamāk, nozīmē, ka viņam trūkst uzmanības. Flirtēšana var atvērt durvis neuzticībai, jo šis process ir saistīts ar seksuālu ķīmiju, kas var aizdedzināt kaisles uguni. Sānsolis ir nereālistiska pieķeršanās forma, ietverot un akcentējot vien jautros brīžus, izpriecas, visu pārējo atstājot – ikdienas attiecībās. Taču cik ilgi turpinās šāda fiktīva idille – realitātes un ikdienas sūrums ātri pieliek pie vietas! Nereti šāda rīcība slēpj bailes no pamešanas, vientulības.

 

 

 

VIŅŠ IR IETEKMĪGS: pētījumu rezultāti atklāj, ka stiprā dzimuma pārstāvjiem, kuri uztver sevi kā ietekmīgus – tādus, kuriem pieder vara, ir lielāka iespējamība, ka viņi būs neuzticīgi. Šķiet, ka vara var būt spēcīgs afrodiziaks, liekot vīrietim justies nepārspējamam.

 

 

VIŅŠ IR KRITISKS: šāds uzvedības modelis ir veids, kādā šis vīrietis manipulē ar tevi, liekot apšaubīt tavus uzskatus. Pārmērīga piekasīšanās ir īpaši aizdomīga, ja viņš, piemēram, nekad nav uztraucies par tavu svaru, saimniekošanas paradumiem un prasmēm, taču nu – to nemitīgi bāž tev degunā.

 

Novēlam jums godīgas un cieņpilnas attiecības. 

Sabiedrība

VIDEO: Policisti Daugavpils pusē ar 215 km/h vajā pārgalvīgu BMW vadītāju

  Aizvadītajā nedēļas nogalē, 9. maijā, Daugavpils novadā Valsts policijas amatpersonas apturēja kādu 27 gadus vecu...
Foto:Flickr.com/A_Peach (off for a while)/CC

Izskan jaunas un nepatīkamas ziņas par laiku turpmākajās dienās un nākamnedēļ

Pēdējās dienās laika apstākļus virs Latvijas noteica plašs anticiklons virs Krievijas, kā rezultātā bija vasarīgi...
pixabay.com

Valsts pārvaldes darbiniece tikusi pie prātam nepatverama laimesta

  Trešdien, 5. maijā, internetā www.latloto.lv pirkta momentloterijas Bagāts biļete kādai 39 gadus vecai sievietei, kas strādā valsts pārvaldē, atnesa 150...

“Es pieredzēju, kā tiek noslepkavota mana sieva, lūk, kas notika pagājušajā naktī”

Medijus pāršalcis sirdi plosošs notikums. 33 gadus veco Šaralambu Anagnostopulu otrdienas, 11. maija, rītā paša...

Otrdien 729 jauni Covid-19 gadījumi un 6 mirušie; slimnīcās 652 cilvēki

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) trešdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 729 jauni...

Samantas Tīnas Eirovīzijas pusfinālam jau noteikts uzvarētājs

Jau vēstījām, ka mūsu šī gada pārstāve starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Samanta Tīna aizvadījusi emocionālu...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. maijs

Laba diena dažādu, gan ar darbu, gan personīgajām interesēm saistītu pētījumu veikšanai. Auns Auna zīmē dzimušajiem ieteicams...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. maijs

  Auns Auna zīmē dzimušie ir tendēti ļoti strauji uzsākt dažādus projektus un aizrautīgi arī turpināt pie...

Horoskops: Katras horoskopa zīmes SIEVIETES PATIESĀ seja

Astrologi apgalvo, ka zina patiesību. To, ka katrai horoskopa zīmei ir gan labās, gan sliktās...
Foto:Wallpapermania.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. maijs

  Nebaidies pastāvēt par sevi un par lietām, kuras tev rūp, taču dari to adekvātā manierē....

Šīs ir trīs neuzticamākās horoskopa zīmes

Horoskopi mēdz būt dažādi, tie spēj noteikt un ietekmēt daudz. Lūk, izdalītas trīs horoskopa zīmes,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. maijs

Aizstāvi savas idejas un ar aizrautību tiecies pakaļ saviem mērķiem, taču uzmanies, lai nekļūtu agresīvs...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/A_Peach (off for a while)/CC

Izskan jaunas un nepatīkamas ziņas par laiku turpmākajās dienās un nākamnedēļ

Pēdējās dienās laika apstākļus virs Latvijas noteica plašs anticiklons virs Krievijas, kā rezultātā bija vasarīgi...

Izskan jaunas ziņas par laiku šonedēļ un turpmāk. Stāsta sinoptiķis Bricis – VIDEO

  Kāds laiks gaidāms šonedēļ? Stāsta LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis! "Izskatās, ka trešdiena būs šīs...
Foto:7-themes.com

Tuvākās dienas – sausas un ļoti siltas, pēc tam laiks mainīsies – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks anticiklons ar centru virs Krievijas, tāpēc gaidāms sauss laiks,...