Iepazīsties  –  9  vīriešu tipi, kuri sievietēm nereti mēdz sagādāt galvassāpes!

VIŅŠ NAV AIZMIRSIS BIJUŠO

Man in Love

Tas ir nopietni! Ir pierādīts, ka katra vīrieša dzīvē ir kāda sieviete, kura ir izpostījusi viņa dzīvi vai salauzusi sirdi. Un, ja esi kopā ar tādu, kura prātā un sirdī mīt vēl cita, tas nozīmē, ka viņš nespēs pilnībā ļauties jaunajām attiecībām, jo daļu viņa prāta un emociju aizņem bijušā!

 

NEMOTIVĒTAIS jeb SLIŅĶIS

lazy-gamer

Sākotnēji šis puisis var šķist jauks, taču brīdī, kad tu aptver, ka viņam nav plāna – nekam, viss strauji mainās! Iespējams, viņam ir sapņi un plāni, taču viņš neko nedara, lai kaut kas mainītos, lai kaut ko sasniegtu. Visticamāk, tu tikai dzirdēsi, kā viņš ceļ gaisa pilis, kā plāno jūsu kopīgo nākotni, taču, kad viss nonāk līdz rīcībai – viņa apņēmība noplok, mainot to uz citiem mērķiem. Viņam ir idejas, bet nav nolūka kaut ko darīt to labā. Absurds, taču tā nu tas ir! Šis ir vīrietis, kurš meklē vieglu dzīvi. Visticamāk, viņš meklēs darbu, kas ļaus apmaksāt rēķinus, taču nedarīs  pašu laimīgu. Šim vīrietim ir vairāk brīvā laika nekā ir nepieciešams un ļoti ticams, ka viņš nevēlēsies pavadīt to ar tevi, bet ļausies savai laiskajai ikdienai.

 

MĀMIŅAS MĪĻUMIŅŠ

shutterstock_74106664

Protams, cieņa un mīlestība pret vecākiem nav nekas slikts, taču… satiekoties ar vīrieti, kurš ir tik ļoti tuvs ar savu māti, nozīmē, ka tev visur sekos viņa svarīgākās dzīves sievietes ēna, iespējams, gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Tieši viņai būs ļoti liela nozīme jūsu attiecībās, jo tavs vīrietis, visticamāk, bez viņas svētības nevarēs pieņemt nevienu lēmumu. Drauga māte zinās par taviem trūkumiem, par daudzām privātām niansēm, kam bija jāpaliek tikai starp jums diviem. Ļoti iespējams, ka  sarunājoties ar šo sievieti tev radīsies sajūta, ka viņa uzskata, ka dēls ir viņas privātīpašums. Un tavam puisim tas nešķitīs nekas nosodāms, jo tā taču ir VIŅA MĀTE! Nerunājot nemaz par to, ka, ja jūsu domas nesakritīs, taisnība gandrīz vienmēr būs viņas pusē.

 

VIENTUĻO  DRAUGU PULKA BIEDRS

men-in-bar

Vīrietis, kura draugi ir rūdīti vecpuiši var būt bīstams. Tev jārēķinās, ka viņi kļūs dusmīgi uz tavu mīļoto par to, ka viņš ir izvēlējies pavadīt laiku ar tevi, nevis kā ierasts iziet ielās! Viņi apvainosies par to, ka nozodz līdzšinējo domubiedru, iespējams, pat kūdīs mīļoto pret tevi. Tas var nozīmēt, ka tavs mīļotais, draugu iespaidots, pēc kāda laika vēlēsies atgūt brīvību. Kā zināms, draugiem mūsu dzīvē ir liela nozīme un arī ietekme pār to, tāpēc rūpīgi izzini, kas ir tava mīļotā paziņu lokā, lai zinātu ar ko  jārēķinās.

 

NELĪDZSVAROTAIS (PSIHAIS)

angry_man_2

Tas ir vīrietis, kurš zvana vai raksta īsziņas tev neskaitāmas reizes dienā. Ja nepacelsi klausuli, saņemsi kaudzi ar jautājumiem un pamēģini tikai neatzvanīt! Viņš var padarīt tevi traku un likt sacīt vai darīt lietas, kuras nevēlies. Uzmanies no seksuālajām attiecībām ar šo vīrieti, tās var būt lieliskas, taču ir slazds – viņš ir un paliek tāds kā pirms, tā pēc tuvības!

 

PĀRGUDRAIS

man reading at home

Šāds vīrietis ir tendēts uz sīkumainību. Viņš visam meklē cēloni un sekas, ir ļoti nosodošs. Iespējams, viņš prot tevi sasmīdināt, bet humors jāpielieto īstajā vietā un laikā, kā izjūta viņam var pieklibot. Viņš noteikti vēlēsies paspīdēt ar savām zināšanām un iemaņām, liekot tev dažkārt justies mazai un melnai.

 

SPĒLMANIS

rsz_111004013237-man-playing-video-game-story-top

Šeit noteikti jāmin vīrietis, kuram nav nekā patīkamāka, ko darīt savā brīvajā laikā, kā vien spēlēt dažādas datorspēles, kā arī stiprā dzimuma pārstāvis, kurš to vien dara, kā sēž uz dīvāna ar spēļu konsoli rokās. Un nekas neliks viņam pārtraukt šo hobiju (dzīvesveidu?). Iespējams, ja arī tev tas nesagādā problēmas, visticamāk, ar laiku būs grūti pieņemt, ka jūs nedodaties gulēt kopā, jo viņam vēl ir jāuzspēlē, tāpat ļoti ticams, ka viņš nepārtrauc savu aizraušanos pat tad, kad runā ar tevi pa telefonu, līdz ar to vari aizmirst par konstruktīvu sarunu, jo paralēli iebrucēju nogalināšanai nebūs iesējams koncentrēties būtiskākajām sarunas niansēm. Iespējams, viņš tev stāstīs par savādiem draugiem, kurus nekad nav saticis, taču saspēlējas ar viņiem. Tavs mīļotais dzīvo kaut kur pa vidu – starp dzīvi un virtuālo pasauli. Vai tev pietiks tur vietas?

 

SAVTĪGAIS EGOISTS

selfish

Ja vien neesi mazohiste vai sieviete, kurai piemīt svētās pacietība, tev nav pa ceļam ar viņu! Šis vīrietis domā vienīgi par sevi, viņš ir cilvēks, kurš vienmēr izvirzīs savas vēlmes kā prioritāti vai nemitīgi žēlosies, ja viņa domas netiks ņemtas vērā. Viņš var būt egoistisks emociju izpaušanā, kā arī nevēloties dalīties ar tevi savā laikā un/vai palīdzēt materiālajā ziņā. Savtīgais mīļotais vēlēsies, lai izšķīsti viņa dzīvē, pieņem šos spēles noteikumus bez saviem iebildumiem. Jūs nebūsiet partneri, bet gan tu – viņa padotā! Šī tipa vīrietis vēlas būt uzmanības centrā! Protams, veselīgs egoisms nav slikta lieta, taču viena no lieliskākajām attiecību sastāvdaļām ir rūpes par otru, viņa labsajūtu un labklājību, vai viņš ir spējīgs uz to? Atbildi pati! Labāk meklē kādu, kurš dos arī pretī, ne tikai vēlēsies saņemt!

 

VIENMĒR IR KAUT KAS SVARĪGĀKS PAR TEVI

man-shocked-cell-phone-sper_620x350

Viņš ir gluži vai piesiets savam mobilajam telefonam. Šī ierīce vienmēr ir viņa tuvumā – gan pusdienojot, gan skatoties TV, pat pavadot ar tevi kopā laiku, jo viņš noteikti gaida kādu svarīgu zvanu vai nozīmīgu e-pastu. Iespējams, randiņā viņš neskaitāmas reizes drudžaini skatīsies telefonā, lai pārliecinātos, ka kaut ko nav palaidis garām. Tev var šķist, ka viņš guļ un veido attiesības ar savu telefonu, ne ar tevi. Šis ir vīrietis, kurš šķietami ir ieinteresēts tevī, bet realitātē, viņa uzmanība ir aizņemta ar ko citu. Viņu vienmēr saista lietass, kas notiek kaut kur citur.

 

Vai tev ir attiesību pieredze, ar kādu no šiem viriešiem?

Sabiedrība

Kiviča raidījumā notikusi negaidīta Magones atzīšanās – VIDEO

  Jau ilgāku laiku tiek reklamēts speciālizlaidums raidījumam "No Bullshit Experience: Andris Kivičs atklāti ar Magoni...

Pirmdien tikai 3% pozitīvu Covid-19 testu, bet mirušo kopskaits pārsniedzis 1700

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) otrdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 472 jauni...
Foto:Flickr.com/JP Newell/CC

Iecavas upē uziet sen miruša vīrieša līķi – VIDEO

  Kā vēsta TV3 raidījums "Degpunktā", Iecavas upē nedēļas nogalē uzietas pirms aptuveni četriem mēnešiem pazuduša...

Ar pašreizējo tempu un ierobežojumiem Covid-19 situācija varētu uzlaboties vien maijā

  Ar Covid-19 inficēto cilvēku skaits Latvijā turpina lēni samazināties – salīdzinot ar iepriekšējo nedēļu, saslimstība...

Zināms cilvēks, kurš atbildīgs par lielgabala aizvākšanu Jēkabpilī; tas iemests Daugavā – VIDEO

  Veicot izmeklēšanu kriminālprocesā par piemiņas zīmes – lielgabala demontāžu Jēkabpilī, ir noskaidrota iespējamā vainīgā persona....

Cik ilgi turpināsies aukstais laiks? Sinoptiķis Bricis nāk klajā ar jaunām prognozēm – VIDEO

  Lai arī marta pirmais datums Latvijā atnāca ar siltuma rekordiem, pēdējās dienas bijušas ziemīgas. Sals,...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Jo Sam/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. marts

  Izmanto šīs dienas iespējas, lai tiktu pamanīts, kā arī atrodi laiku, lai parūpētos par apkārtējiem....
Foto: gopixpic.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. marts

  Šo dienu nedrīkst aizēnot zemapziņas satraukumi un mazvērtības kompleksi. Šai dienai vajadzētu pieiet ar maiguma...
Foto:Crafthubs.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. marts

  Klāt jau otrā pilnā marta nedēļa. Uzzini, kādus notikumu pavērsienus tev un mīļajiem tā sagādās!   Auns Negaidīti...
Foto:E.standard.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. marts

  7. martā sadali savas prioritātes tā, lai varētu pagūt izpildīt gan savus darba pienākumus, gan...
Foto:Flickr.com/FHKE/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. marts

  Šī būs labvēlīga diena visa veida jūtu izpausmēm. Vajadzētu pievērsties arī iesāktu projektu pabeigšanai, jo...
Foto:Unsplash.com/Gabor Juhasz/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. marts

  Šajā laikā visām horoskopa zīmēm vairāk jāmēģina iekļauties savos plānos, lai produktīvi apmierinātu savas vajadzības....

Mājai un Dārzam

Cik ilgi turpināsies aukstais laiks? Sinoptiķis Bricis nāk klajā ar jaunām prognozēm – VIDEO

  Lai arī marta pirmais datums Latvijā atnāca ar siltuma rekordiem, pēdējās dienas bijušas ziemīgas. Sals,...

Izskan pavisam jaunas ziņas par turpmāk gaidāmo laiku – prognozes 7 dienām!

  Nedēļas sākumā virs Latvijas teritorijas valdīs auksta gaisa masa - naktīs vietām gaisa temperatūra pazemināsies...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Līdztekus jau spēkā esošajiem brīdinājumiem par augstu ūdens līmeni, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra...