Dzīve ne vienmēr ir rožaina un viegla – tā ir skarbā patiesība, ko mums visiem ir jāpieņem. Un ne vienmēr pašiem ir jākļūdās, lai nonāktu briesmīgā situācijā, nereti nākas ciest citu dēļ un maksāt par viņu pieļautajām kļūdām.

 

Korejs un Destinija Mantiji iemīlējās vidusskolas laikā un kopš tā brīža zināja, ka vienmēr būs kopā, mīlēs viens otru un veidos ģimeni. Pēc trīs gadu draudzības pāris apprecējās un sagaidīja pasaulē ierodamies savu pirmdzimto – dēliņu Pārkeru.

Foto:Facebook.com/Destiny Mantia
Foto:Destinijas Mantijas profils sociālajā vietnē “Facebook”

Taču tikai 21 gada vecumā Destinijas dzīve pārvērtās briesmīgā murgā.

 

Kādu dienu, kad ģimene ar savu auto devas uz tikšanos, notika traģēdija. Dzēris autovadītājs ar savu spēkratu frontāli ietriecās Mantiju ģimenes automašīnā. Destinija ar ļoti lielām traumām, smagā stāvoklī tika nogādāta slimnīcā, taču viņas tik ļoti mīlētais vīrs un dēliņš gāja bojā. Jaunā sieviete zaudēja visu.

1450684_10202812318175443_743527702_n
Foto:Destinijas Mantijas profils sociālajā vietnē “Facebook”

Kad jaunā sieviete atguvās, viņa cītīgi meklēja veidu, kā tikt gala ar visām emocijām, kas viņu plosīja. Destinija nolēma izteikt savu sāpi sociālajā vietnē “Facebook”, reizē vēlreiz brīdinot cilvēkus par briesmām, ko var radīt braukšana dzērumā. Kad viņa uzrakstīja savu garo un emocionālo stāstu, Destinijai nebija ne jausmas, ka tas kļūs tik populārs.

 

Viņa rakstīja: “Pirms gada šī diena bija tāda pati kā pārējās. Korijs pamodās un devas uz darbu. Mēs ar Pārkeru palikām mājās un visu dienu spēlējāmies, fotografējāmies. Kad Korijs pārnāca no darba, arī viņš spēlējās ar mūsu mīļo bērniņu. Gaidījām ziņu par tikšanos, kas mums bija paredzēta, lai runātu par paaugstinājumu darbā. Bijām ļoti priecīgi. Papildus nauda mūsu mazajai ģimenītai bija ļoti nepieciešama. Pienāca brīdis, kad mums bija jādodas prom… nezinājām, ka tuvāko minūšu laikā viss varētu krasi mainīties. Mēs vairs nevarēsim veidot savu nākotni kopā. Jebkuri sapņi, kas mums bija, nu ir pagaisuši. Mēs nevarēsim kopā iegādāties savu pirmo mājokli, nevarēsim doties pie friziera, lai Pārkers piedzīvotu savu pirmo matu griezumu, nepiedzīvosim viņa pirmo skolas dienu un mūsu ģimenes vairs nekad nebūs. Viss, ko mēs varētu būt piedzīvojuši kopā, nu ir beidzies, pat īsti nesācies. Pa ceļam uz norunāto tikšanos – mans brīnišķīgais vīrs, kurš vadīja automašīnu, mans mazais Pārkers, kuru es vēl baroju ar krūti un iepriecināju viņu, rādot “Mickey Mouse Club house” mulfilmas un es…”

988373_10202812211172768_908261005_n
Foto:Destinijas Mantijas profils sociālajā vietnē “Facebook”

“Mūsu dzīves iznīcināja piedzēries šoferis, kurš krietni pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu, ietriecās mūsējā… Tas ir datums un laiks, kas uz visiem laikiem paliks manā prātā. Šī viena cilvēka savtīgā rīcība un doma, ka alkohols un auto stūrēšana ir savienojamas lietas, vienā mirklī pārtrauca mana mīļotā, 15 mēnešus vecā dēliņa dzīvību un pēc 24 stundu garas cīņas, arī mana vīra dzīvību. Viņš izpostīja mūsu ģimeni, viņš to izdarīja apzināti, jo sēdās pie stūres dzērumā. Šis viņa lēmums – dzert un tad braukt – vienā mirklī padarīja mani par atraitni un enģeļa māti tikai 21 gada vecumā. Man savā vecumā ir nācies iziet cauri tik daudziem murgiem, piemēram, bērna autopsijai, attēliem no notikuma vietas, notikušā rekonstrukcijai un līdzīgām lietām. Tik daudz kā, kam nebūtu jānotiek ar cilvēkiem, kur nu vēl jaunībā, kad patiesībā – dzīvei būtu tikai jāsākas. Tas viss izraisīja tādas sāpes, par kādām iepriekš pat nenojautu. Sajūtās šķita, ka šajā dienā es nomiru līdzi ar saviem mīļajiem. Es nezināju, kur doties, ko darīt, kā dzīvot tālā. Vienīgais, kas mani glāba, laikam bija neatlaidīgās lūgšanas un draugu, ģimenes atbalsts. Šīs sāpes, milzīgās ciešanas un mūsu nākotnes beigas – to visu būtu bijis iespējams apturēt, ja vien… kāds būtu atturējis šo sievieti no braukšanas dzērumā… Arī jūs varat glābt kāda cita dzīvību. Neļaujiet saviem draugiem, radiniekiem vai paziņām braukt dzērumā. Ja vien esat līdzās, jūs spējat to novērst, nedalieties ar policijas posteņu atrašanās vietām, labāk paši izsauciet policiju. Esiet taisnīgi! Rīkosimies kopā! Tas ir jāpārtrauc! Ja cilvēks pats ir bezatbildīgs, būsim atbildīgi vismaz mēs, kuri esam līdzās! Ta sir pārāk daudz! NEBRAUC DZĒRUMĀ!”

Foto:Destinijas Mantijas profils sociālajā vietnē "Facebook"
Foto:Destinijas Mantijas profils sociālajā vietnē “Facebook”

Sabiedrība

Pazīstamais laika zīmju vērotājs Bukšs saņem skarbu kritiku par viedokli vakcinēšanās jautājumā

  Jūlija vidū pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā "Twitter" kontā publicējis saiti uz...

Pēkšņi parādās jaunas ziņas par leģendāro grupu EOLIKA

  Par godu leģendārās grupas "Eolika" 40. gadu jubilejas tūrei, ne mazāk leģendārais komponists Boriss Rezņiks...

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Diemžēl liela nelaime šorīt notikusi Latgalē

  Par traģiskiem notikumiem piektdienas rītā vēsta Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde. 2021. gada 23. jūlijā ap...

Slavenības, kuru bērni izskatās kā pilnīgas vecāku kopijas

Par bērniem nereti saka, ka viņi ir kā vecāku kopijas, taču interesanti ielūkoties slavenību aprindās...

Meganas Mārklas tēvs sacēlis skandālu un sūdzēs meitu tiesā

Meganas Mārklas atstumtais tētis ir teicis, ka viņš ir gatavs vērsties tiesā pret savu meitu...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūlijs

  Atceries, ka bez piepūles neko nevar paveikt! Mums katram ir savs Everests, ko iekarot –...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūlijs

  Ko zvaigznes tev sola 23. jūlijā?     Auns Šī diena būs emocijām bagāta diena. Vēlēsies skaļi izpaust savus...

Tavs horoskops veiksmīgam AUGUSTAM

Klāt vasaras pēdējais mēnesis - augusts. Aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes, un ko tas sola tieši...
desktopnexus.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūlijs

  Šī būs veiksmīga diena ambīciju realizēšanai. Ļauj sev sapņot lielas lietas, tikai tad spēsi sasniegt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūlijs

  Šī būs negaidītu ziņu diena. Tā ietvers pretrunas – laimīgus un ne tik pozitīvus brīžus....

Kā vasaras karstums ietekmē katru horoskopa zīmi?

Vasara, karstums… Lielākajai daļai cilvēku tas Latvijā ir ļoti nepierasts, pat nepanesams, un pat kārtējās...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Tomēr parādās jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Līdz ar vēl vienu karstuma vilni, kurš aizsāksies svētdien, šī gada jūlijs, iespējams, kļūs par...

Būs vēl vismaz viens karstuma vilnis; pastāsta, kad tas sāksies

  Pēc ilgā karstuma viļņa, pirmdien Latvijā laiks bija krietni vēsāks. Taču prognozes liecina, ka nedēļas...