Uzzini jaunāko informāciju par Keitas Midltones un prinča Viljama meitiņu!

Jau ziņojām, ka Kembridžas hercogpāris sagaidīja pasaulē ierodamies savu otro atvasi Svētās Marijas slimnīcas Lindo spārnā, Padingtonā – Londonas rietumos, kur mazulīte sveika un vesela pasaulē nāca 2. maija rītā, pulksten 08:34 no rīta (10:34 pēc Latvijas laika), sverot 3,71 kg, tas notika vien 2,5 stundas pēc Midltones un prinča Viljama ierašanās šajā elitārajā medicīnas iestādē. 

 

Par mazās princeses piedzimšanu, Keitas Midltones  un mazulītes veselības stāvokli, kā arī to, ka dzemdībās sievu atbalstīja nu jau divu bērnu tēvs – princis Viljams, pasaule uzzināja no britu karaļnama oficiālā Twitter kontā publicētajiem paziņojumiem.

 

 

keitai meita

labi

 

Īsi pēc britu karaļnama jaunpienācējas piedzimšanas, kad oficiālā ziņa tika pavēstīta karaļnama locekļiem, medijiem un sabiedrībai, rakstiskā veidā tas tika izvietots Bekingemas pils ārpusē uz īpaša šim nolūkam paredzēta molberta. Šo procesiju pavadīja klātesošo britu karaļnama atbalstītāju un ieinteresēto tūristu priecīgās gaviles un skaļie apsveikumi!

 

molberts

 

Drīz vien pēc priecīgā notikuma izplatīšanās Apvienotās karalistes oficiālajā Twitter kontā tika publiskots kāds ļoti amizants attēls, proti Lankasteras karaliskās fregates bruņoto spēku apsveikums Kembridžas hercogpārim.

 

sister

 

 

Ar paštaisītiem plakātiem Keitu Midltoni un princi Viljamu ar meitiņas piedzimšanu sveica arī klātesošie fani, kuri uzticīgi šajā vietā – pie elitārās Svētās Marijas slimnīcas Lindo spārna dežūrējuši jau pat dienām ilgi, nespējot sagaidīt lielo notikumu!

 

image (1)

 

 

Uz The BT torņa drīz vien parādījās uzraksts, kas visiem skaidri pavēstīja – tā ir meitene!

 

stream_img

 

Interesants ir fakts, ka, ja pirms dažiem gadiem netiktu mainīta Apvienotās Karalistes likumdošana, kas saistīta ar titulu piešķiršanu monarhiem, jaundzimusī meitene nemaz neiegūtu princeses titulu, jo tas pēc tā brīža likuma pienāktos vien viņas brālim. To paredzēja 1917. gadā karaļa Džordža V izdotais dokuments par limitētajiem karaļnama tituliem, iezīmējot, ka neraugoties uz to, ka viņas brālis  jau tūlīt pēc piedzimšanas ieguva titulu – Kembridžas princis Džordžs, Keitas Midltones un prinča Viljama jaundzimusī meitiņa – otrā atvase ģimenē –  šādā gadījumā varētu tikt godājama vien kā Lēdija Mountbatena – Vindzora.

 

Par to, ka piedzimusi tieši daiļā dzimuma pārstāve, īpaši priecīgs ir vectētiņš – Velsas princis Čārlzs, kurš medijiem neskaitāmas reizes ir izteicies, ka ļoti vēlētos lai dēla un viņa sievas ģimenē ienāktu tieši meitenīte.

 

Prince-Charles-Royal-Baby

 

 

Arī Lielbritānijas galva – Elizabete II šodien viesojoties Ričmondas pilī, bija viscaur tērpusies rozā! Kur nu vēl skaidrāks notikušā simbols!

 

rozaa

 

 

Teju pirms 16:00 (18:00 pēc Latvijas laika) pa Lindo spārna durvīm iznāca laimīgais tētis – princis Viljams, starojošs un apgarots viņš devās projām no slimnīcas, lai apciemotu savu pirmdzimto – princi Džordžu Aleksandru Luisu, ko apstiprināja arī ieraksts britu karaļnama oficiālajā Twitter kontā.

 

 

pamet

 

Lepnais tētis paziņoja, ka par meitas piedzimšanu jūtas bezgala laimīgs. Viņš plati smaidīja un māja pie elitārās slimnīcas esošajam pūlim un mediju pārstāvjiem, atklājot, ka dodas projām, lai apciemotu savu vecāko atvasi un, lai kopā  ar 21 mēnesi veco dēlēnu atgrieztos slimnīcā, lai viņš varētu iepazīties ar savu māsiņu. 

 

Kembridžas hercogs noteica: ”Es vienkārši dodos pēc Džordža!

 

 

pamet1
mamet3

pamet11

 

dzordzs

 

 

Ir zināms, ka Svētās Marijas slimnīcas Lindo spārnā, kur pirms vairāk nekā 7 stundām pasaulē ieradās Kembridžas hercogpāra otrā atvase ir ieradusies Keitas Midltones personīgā friziere. Tas liek noprast, ka viņa jau pošam tam, lai kopā ar jaundzimušo iznāktu no medicīnas iestādes un, iespējams, dotos projām. 

 

Tiek uzskatīts, ka pēc tam, kad viņi būs atrādījuši savu jaundzimušo medijiem un tautai,  četrotne dosies uz ziemeļiem, uz savu lauku māju Anmerholā, Norfolkā, karalienes Elizabetes II Sandringemas īpašumu.

 

anmer-hall_3265304b

Drīz vien princis Viljams ar savu vecāko atvasi atgriezās Svētās Marijas slimnīcas Lindo spārnā. Izņēmis pirmdzimto no mašīnas un nesot viņu uz rokām,  abi lēnām devās uz slimnīcas pusi. Viņi apstājās, lai pamātu tur esošajiem cilvēku pūlim. 

deelspamaaj

Prince-william-main-new

 

 

Mazo princi Džordžu krietni samulsināja apkārtesošo cilvēku uzmanība un skaļās gaviles, taču tētis viņu nomierināja ar maigu skūpstu – simbolizējot, ka ir līdzās un viss ir kārtībā.

 

Drīz vien abi nozuda ēkā, lai brālis varētu atkal satikt mammu un beidzot iepazītos ar māsiņu.

 

 

 

Ziņosim par jaunumiem…

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/TEDxRiga/CC

Vīķes-Freibergas ģimene izturējusi smagu likteņa triecienu

  Kā savā 23. februāra līdz 1. marta numurā vēsta izdevums "Kas jauns", smagu likteņa triecienu...

Komiķe Suvorova neslēpj – vairs nav prieka dzīvot

  Jau vairākkārt vēstīts par komiķes, skatuves mākslinieces Jolandas Suvorovas grūto likteni vecumdienās - sievietes pensija...

Zināms, kāds laiks gaidāms marta mēnesī

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā publiskojis laika...

Zināms, cik daudzi Covid-19 ierobežojumu pārkāpēji samaksājuši uzliktos sodus

  Trijos mēnešos par COVID 19 ierobežojumu pārkāpumiem Valsts policija piemērojusi sodus viena miljona apmērā. Iekasēti...

Sinoptiķim Bricim ir jaunas ziņas par laiku tuvākajās dienās – VIDEO

  Latviju lielais siltums skāra tikai mazliet, bet citviet Eiropā vairākas dienas vadījušas vasarai atbilstošas temperatūras....

Mīnusi un sniegs vēl nepazudīs… Izskan jaunas ziņas par laiku marta pirmajā nedēļā

  Aizvadītajā nedēļā uzstādīti 11 maksimālās gaisa temperatūras rekordi un teju visā Latvijas teritorijā ir nokususi...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. marts

  Par ļaunu nenāks piesardzība, jo īpaši, ja esi sācis domāt par jauniem projektiem. Ko vēl...
Foto:Unsplash.com/Jordan Whitt/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1.-7. marts

  Esam teikuši ardievas ziemas pēdējam mēnesim. Uzzini, ar kādām vēsmām un notikumu pavērsieniem sagaidīsim martu....

Tavs horoskops veiksmīgam MARTAM

  Pirmais pavasara vēstnesis – marts – ir klāt! Sveicināsim to ar smaidiem un labām domām!...
Foto:Wonderfulengineering.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. februāris

  Šī diena kopumā sola būt visai labvēlīga. Enerģijas būs daudz, līdz ar to varēsi aktīvi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. februāris

  Šī būs interesanta diena, kad ikvienam cilvēkam vajadzētu mēģināt iepazīties ar apkārtējo pasauli.   Auns Tevi šodien neietekmēs...
Foto:Flickr.com/Snowshoe Photography/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. februāris

  Ikvienā horoskopa zīmē dzimušajiem šodien vajadzētu apsvērt reto iespēju – būt patiešām pašiem.   Auns Auni ir drosmīgi...

Mājai un Dārzam

Zināms, kāds laiks gaidāms marta mēnesī

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā publiskojis laika...

Sinoptiķim Bricim ir jaunas ziņas par laiku tuvākajās dienās – VIDEO

  Latviju lielais siltums skāra tikai mazliet, bet citviet Eiropā vairākas dienas vadījušas vasarai atbilstošas temperatūras....

Mīnusi un sniegs vēl nepazudīs… Izskan jaunas ziņas par laiku marta pirmajā nedēļā

  Aizvadītajā nedēļā uzstādīti 11 maksimālās gaisa temperatūras rekordi un teju visā Latvijas teritorijā ir nokususi...