64 gadus vecais celtnieks Luo Jindongs no cilvēku tirgotājiem nopirka sev sievu, taču vēlāk ieslodzīja viņu būrī, kur sieviete dzīvoja divpadsmit gadus. 

 

Lai arī cik dīvaini tas neizklausītos, vīrs sev otru pusīti nevis iepazina kādā kafejnīcā, pasākumā vai interneta vietnē, bet nopirka no cilvēku tirgoņiem. Vēlāk, kad sievietei radušās garīga rakstura problēmas, Luo viņu iespundējis būrī. 

 
Uz apkārtējo interesi par to, kādēļ vispār viņš sievu sev iegādājies, nevis iepazinies ar sievieti tā, kā normāli tas tiek darīts, viņš atbildējis: “Esmu dzimis nabadzīgā ģimenē un jau no mazotnes man bijis daudz jāstrādā, lai palīdzētu vecākiem uzturēt savus jaunākos brāļus un māsas. Kopš bērna kājas strādāju pilna laika darbu, un man nav bijis laika domāt par sevi, jo īpaši, iet kaut kur izklaidēties un meklēt sievu, kur nu vēl dibināt pašam savu ģimeni.”

 

 
Kad Luo bija 50 gadus vecs, viņš beidzot nolēma rīkoties. Vīrietim bija nelieli ietaupījumi, kurus viņš nolēma iztērēt diezgan īpatnējā veidā, proti, iegādājoties sev sievu. 2000. gadā Luo beidzot tas izdevās – viņš no cilvēku tirgotājiem iegādājās sievieti un abi kopā dzīvoja viņa dzimtajā pilsētā Genzi – Ķīnā. Gadu vēlāk sieviete dāvāja viņam dēlu – Luo Jinhui. Vēl interesanti šajā stāstā ir tas, ka vīrietim pat neinteresēja, kā sauc viņa dzīvesbiedri, no kurienes viņa nāk, kāds ir viņas dzīves stāsts… Viņš sievieti uztvēra tikai kā savu sievu un vēlāk bērna māti, tas arī viss.

 

 

“Man nav bijusi nepieciešamība viņu uzrunāt vārdā. Kamēr es biju darbā, mana māte turēja viņu stingros grožos, lai neaizbēg, viņa vienmēr bija mājās,” atklājis vīrietis. 

 

PAY-The-cage-kjbkhi723t9gkjbsa

Būris

Gadu pēc dēla dzimšanas sieviete sāka ciest no psihiska rakstura problēmām un kļuva agresīva, reiz pamatīgi piekaujot arī savu vīramāti. Luo nolēma, ka labākais risinājums būtu ieslēgt sievu kādā mazā telpā, lai viņa nevarētu nevienam nodarīt kaitējumu. Tas bija 2002. gadā un… tā ir vēl līdz šim.

Pats Luo sevi attaisnojis sacīdams: “Ko vēl es varēju darīt? Man nebija naudas ārstēšanai vai mājas remontam. Man katru dienu bija jāstrādā, lai nopelnītu pietiekami daudz naudas, lai varētu pabarot savu ģimeni, turklāt es vēlējos, lai dēls var satikt savu māti. Es patiešām mīlēju savu sievu. Ja man būtu bijusi kāda cita iespēja kā rīkoties, es to būtu izmantojis. Katru dienu es viņai gatavoju ēst, kā arī ik pārdienu nodrošināju viņai iespēju nomazgāties dušā… Man vienkārši nebija naudas kopējam vai slimnīcai,” britu medijiem stāstījis vīrietis. 

 

 

 

 

 

Caged-bride-38yewdsjk

Dēls apciemo savu māti pie būra restēm

Šobrīd Luo ir sācis vākt ziedojumus, lai varētu īstenot savu vēlmi šo situāciju padarīt komfortablāku, sakot, ka tāpat vairs nevar strādāt tik garas stundas kā agrāk. “Nākamgad man jau būs 65 gadi, es nevaru tik daudz pastrādāt, taču vēlos nodrošināt labu nākotni savam dēlam.”

 

 
“Pirms dažiem gadiem nomira mana māte un dēlam pasliktinājās atzīmes skolā. Man nebija laika viņam palīdzēt, jo strādāju. Pirms neilga laika dēls sakāvās un viņu izslēdza no skolas. Šobrīd viņam ir 13 gadu, bet nav gandrīz nekādas izglītības. Ir grūti, kopš nomira mana māte, bet es gribu dēlu uzvest atpakaļ uz pareizā ceļa,” sūkstījies vīrietis. “Vairāk nekā divas nedēļas viņš ir bijis mājās, un es esmu apņēmības pilns darīt visu, lai viņš atgrieztos skolā. Gribu, lai dēlam ir laba nākotne, nevis tāda dzīve kā, piemēram, man.”

 

 

PAY-Luo-Jinhui-and-Luo-Jindong-398wiuegdsjbc

Luo Jindongs ar savu 13 gadus veco dēlu Luo Jinhui

Tāpēc šobrīd vīrietis mēģina iegūt dažāda veida ziedojumus, dāvinājumus un visa veida palīdzību, lai izremontētu māju, kas atrodas uz sabrukšanas robežas, kā arī nodrošinātu pienācīgu medicīnisko aprūpi savai sievai. Vietējie un nu jau pat ārzemju plašsaziņas līdzekļi vīrieti atbalsta un palīdz, piemēram, izplatot viņa telefona numuru un adresi, lai cilvēki varētu ar viņu sazināties, palīdzēt viņam un viņa ģimenei. 

Sabiedrība

Kuram tiks iespaidīgā naudas summa no šova “Dejo ar zvaigzni”?

  Šo svētdien, 4. decembrī, gaidāms TV3 šova “Dejo ar zvaigzni” fināls. Par uzvaru un galveno...

Jaunas ziņas par populāro režisoru Intaru Rešetinu

  Latvijas Leļļu teātris izsludinājis februāra repertuāru un uzsācis biļešu pārdošanu teātra kasē Rīgas Latviešu biedrības...

Tirgotājs “Maxima” pirms svētkiem nāk klajā ar jauku ziņu

  Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, “Maxima Latvija” izveidojusi grandiozu rotaļu lāci, kas sagaidīs ģimenes un bērnus...

Kurš brauks uz Eirovīziju Liverpūlē? Noslēgusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas konkursam “Supernova”

  1. decembrī noslēdzās pieteikšanās Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova” – kopā šogad iesniegta 121...

Magones cīņa ar nelūgtiem viesiem beidzas pavisam nelāgi

  “Avotiņu” mājas pakšos iemitinājušās žurkas, kuras STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone cer iznīdēt...

Kiviči piedzīvo nepatīkamu atklājumu bērnu preču veikalā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Kiviču pāris plāno kristīt savu meitiņu, taču izaicinājumu sagādā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Zvaigznes šodien brīdina – neieslīgsti rutīnā, īpaši, ja ikdienā esi enerģiska un dinamiska personība. Elpo...
Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Mājai un Dārzam

Izskan jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognozes 7 dienām!

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...