64 gadus vecais celtnieks Luo Jindongs no cilvēku tirgotājiem nopirka sev sievu, taču vēlāk ieslodzīja viņu būrī, kur sieviete dzīvoja divpadsmit gadus. 

 

Lai arī cik dīvaini tas neizklausītos, vīrs sev otru pusīti nevis iepazina kādā kafejnīcā, pasākumā vai interneta vietnē, bet nopirka no cilvēku tirgoņiem. Vēlāk, kad sievietei radušās garīga rakstura problēmas, Luo viņu iespundējis būrī. 

 
Uz apkārtējo interesi par to, kādēļ vispār viņš sievu sev iegādājies, nevis iepazinies ar sievieti tā, kā normāli tas tiek darīts, viņš atbildējis: “Esmu dzimis nabadzīgā ģimenē un jau no mazotnes man bijis daudz jāstrādā, lai palīdzētu vecākiem uzturēt savus jaunākos brāļus un māsas. Kopš bērna kājas strādāju pilna laika darbu, un man nav bijis laika domāt par sevi, jo īpaši, iet kaut kur izklaidēties un meklēt sievu, kur nu vēl dibināt pašam savu ģimeni.”

 

 
Kad Luo bija 50 gadus vecs, viņš beidzot nolēma rīkoties. Vīrietim bija nelieli ietaupījumi, kurus viņš nolēma iztērēt diezgan īpatnējā veidā, proti, iegādājoties sev sievu. 2000. gadā Luo beidzot tas izdevās – viņš no cilvēku tirgotājiem iegādājās sievieti un abi kopā dzīvoja viņa dzimtajā pilsētā Genzi – Ķīnā. Gadu vēlāk sieviete dāvāja viņam dēlu – Luo Jinhui. Vēl interesanti šajā stāstā ir tas, ka vīrietim pat neinteresēja, kā sauc viņa dzīvesbiedri, no kurienes viņa nāk, kāds ir viņas dzīves stāsts… Viņš sievieti uztvēra tikai kā savu sievu un vēlāk bērna māti, tas arī viss.

 

 

“Man nav bijusi nepieciešamība viņu uzrunāt vārdā. Kamēr es biju darbā, mana māte turēja viņu stingros grožos, lai neaizbēg, viņa vienmēr bija mājās,” atklājis vīrietis. 

 

PAY-The-cage-kjbkhi723t9gkjbsa

Būris

Gadu pēc dēla dzimšanas sieviete sāka ciest no psihiska rakstura problēmām un kļuva agresīva, reiz pamatīgi piekaujot arī savu vīramāti. Luo nolēma, ka labākais risinājums būtu ieslēgt sievu kādā mazā telpā, lai viņa nevarētu nevienam nodarīt kaitējumu. Tas bija 2002. gadā un… tā ir vēl līdz šim.

Pats Luo sevi attaisnojis sacīdams: “Ko vēl es varēju darīt? Man nebija naudas ārstēšanai vai mājas remontam. Man katru dienu bija jāstrādā, lai nopelnītu pietiekami daudz naudas, lai varētu pabarot savu ģimeni, turklāt es vēlējos, lai dēls var satikt savu māti. Es patiešām mīlēju savu sievu. Ja man būtu bijusi kāda cita iespēja kā rīkoties, es to būtu izmantojis. Katru dienu es viņai gatavoju ēst, kā arī ik pārdienu nodrošināju viņai iespēju nomazgāties dušā… Man vienkārši nebija naudas kopējam vai slimnīcai,” britu medijiem stāstījis vīrietis. 

 

 

 

 

 

Caged-bride-38yewdsjk

Dēls apciemo savu māti pie būra restēm

Šobrīd Luo ir sācis vākt ziedojumus, lai varētu īstenot savu vēlmi šo situāciju padarīt komfortablāku, sakot, ka tāpat vairs nevar strādāt tik garas stundas kā agrāk. “Nākamgad man jau būs 65 gadi, es nevaru tik daudz pastrādāt, taču vēlos nodrošināt labu nākotni savam dēlam.”

 

 
“Pirms dažiem gadiem nomira mana māte un dēlam pasliktinājās atzīmes skolā. Man nebija laika viņam palīdzēt, jo strādāju. Pirms neilga laika dēls sakāvās un viņu izslēdza no skolas. Šobrīd viņam ir 13 gadu, bet nav gandrīz nekādas izglītības. Ir grūti, kopš nomira mana māte, bet es gribu dēlu uzvest atpakaļ uz pareizā ceļa,” sūkstījies vīrietis. “Vairāk nekā divas nedēļas viņš ir bijis mājās, un es esmu apņēmības pilns darīt visu, lai viņš atgrieztos skolā. Gribu, lai dēlam ir laba nākotne, nevis tāda dzīve kā, piemēram, man.”

 

 

PAY-Luo-Jinhui-and-Luo-Jindong-398wiuegdsjbc

Luo Jindongs ar savu 13 gadus veco dēlu Luo Jinhui

Tāpēc šobrīd vīrietis mēģina iegūt dažāda veida ziedojumus, dāvinājumus un visa veida palīdzību, lai izremontētu māju, kas atrodas uz sabrukšanas robežas, kā arī nodrošinātu pienācīgu medicīnisko aprūpi savai sievai. Vietējie un nu jau pat ārzemju plašsaziņas līdzekļi vīrieti atbalsta un palīdz, piemēram, izplatot viņa telefona numuru un adresi, lai cilvēki varētu ar viņu sazināties, palīdzēt viņam un viņa ģimenei. 

Sabiedrība

“X-Faktorā” uzmirdzējušais CHAINA prezentē jaunu dziesmu un atklāj neaizmirstamāko piedzīvojumu

Svētdien, 16. janvārī, jaunu dziesmu “Man ir vienalga” klausītāju vērtējumam nodevis dziedātājs, kuru iepazinām šova...
Rīgas satiksme/Facebook

Rīgas dome pirms spēcīgās vētras izplatījusi brīdinājumu iedzīvotājiem

  Pirmdien, 17. janvārī, Rīgā gaidāma viena no stiprākajām vētrām pēdējo gadu laikā. Sagaidāms, ka vislielāko...

Pat svētdienā 1560 jaunu gadījumu un teju 22% testu pozitīvi; miris četrdesmitgadnieks

  Pirmdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 1560 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši vēl...

Izskan lieli jaunumi “Maxima” pircējiem

  Attīstot Pierīgas iedzīvotājiem ērtu piekļuvi iepirkšanās videi, “Maxima Latvija” turpina darbu pie 5000 m2 plaša tirdzniecības...

Rīgā un centrālajos rajonos sarkanais brīdinājums, laika apstākļi kļūst bīstami!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi pirmdien visā piekrastē izsludinājuši oranžo brīdinājumu (tas nozīmē,...

Norvēģijā mītošais Kivičs tautiešiem paskaidro, kādēļ dzimto Latviju nosaucis par “ciematu”

  Plašas diskusijas sociālajaos tīklos izraisījuši mūziķa Andra Kiviča izteikumi, aizstāvot boksera Maira Brieža aktivitātes internetā....

Horoskopi un Testi

wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. janvāris

  Šodien vairāk varētu nākties iesaistīties savstarpējās attiecībās, paužot savas simpātijas. Ja kāds ar tevi flirtē,...
flckr.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17.-23. janvāris

  Klāt kārtējā šī gada janvāra nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Uzzini, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. janvāris

  Lieliski piemērota diena, lai sāktu atradināšanos no kaitīgajiem ieradumiem. Koncentrējies uz to un rīkojies neatlaidīgi....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. janvāris

  Šī diena ir visnepiemērotākais brīdis, lai veiktu būtiskas izmaiņas personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Viss, ko...
Foto:Flickr.com/Rich Herrmann/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. janvāris

  Šī diena sniegs iespēju radīt uzlabojumus savā personīgajā dzīvē jo īpaši, ja tu šobrīd esi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. janvāris

  Šī diena nebūs piemērota lielu lēmumu pieņemšanai un milzīgam enerģijas patēriņam. Pat normāla fiziskā piepūle...

Mājai un Dārzam

Rīgas satiksme/Facebook

Rīgas dome pirms spēcīgās vētras izplatījusi brīdinājumu iedzīvotājiem

  Pirmdien, 17. janvārī, Rīgā gaidāma viena no stiprākajām vētrām pēdējo gadu laikā. Sagaidāms, ka vislielāko...

Rīgā un centrālajos rajonos sarkanais brīdinājums, laika apstākļi kļūst bīstami!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi pirmdien visā piekrastē izsludinājuši oranžo brīdinājumu (tas nozīmē,...

Rīgu un Jūrmalu sagaida viena no spēcīgākajām vētrām šajā gadsimtā. Sinoptiķis Bricis stāsta par laiku turpmāk!

  Pēc piektdienas vētras, kas daudzviet Latvijā nodarīja postījumus, noplēšot ēku jumtus un pārraujot elektrolīnijas, arī...