Auns

Šodien jutīsies mierīgāks un līdzsvarotāks, nekā parasti. Būsi harmonijā ar cilvēkiem sev apkārt un nesteigsies uzspiest savu viedokli. Liela loma būs spējai sadarboties. Atskārtīsi, cik daudz vari iegūt, noliekot malā savas ambīcijas un ideālus.

 

Vērsis

Šodien metīsies baudīt prieka mirkļus, kurus sniedz vienkāršas, ikdienišķas lietas, piemēram, gardas maltītes pagatavošana vai būšana pie dabas krūts. Ieklausies savā sirdī, prātā un ķermenī, lai atgūtu nedaudz zaudēto līdzsvaru sevī.

 

Dvīņi

Piemērota diena socializācijai ar apkārtējiem, turklāt būsi vēl runātīgāks kā parasti. Viegli izdosies atrast sarunu biedrus, ar kuriem būsi uz viena viļņa. Atsevišķos gadījumos kopības sajūta var pāraugt arī romantiskās attiecībās. Izbaudi šo procesu un pavēro, kā spēcīgā saikne ar citu cilvēku spēj tevi atgriest līdzsvarā pašam ar sevi.

 

Vēzis

Šodien koncentrēsies un patīkamajām emocijām, ko sniedz māju sajūta. Vēlēsies vairāk laika pavadīt mājās, esot kopā ar saviem tuvākajiem cilvēkiem. Šī ir diena, kad parūpēties par mīļajiem un palutināt viņus ar gardu ēdienu, kā arī kopā pavadīto laiku. Tiesa gan, ieteicams neaizmirst parūpēties arī pašam par sevi.
 

Lauva

Šodien nodosies jaunu zināšanu zināšanu apguvei vai arī meklēsi veidu, kā pavadīt vairāk laika kopā ar sev tīkamiem cilvēkiem. Dalīšanās iespaidos, kā arī mācīšanās var palīdzēt sintezēt aizvien jaunas idejas, kā rezultātā skaidrāk spēsi definēt savu mērķus un lieliski pratīsi tos arī sasniegt. Atgūt iekšējo līdzsvaru palīdzēs savu sajūtu un emociju izpaušana.

 

Jaunava

Piemērota diena radošām nodarbēm un kaut kā jauna radīšanai. Nodarbini savu prātu un liec lietā savas plānošanas, kā arī organizēšanas prasmes, lai spētu sasniegt produktīvākos rezultātus. Tava mīlestība pret perfekcionismu var radīt tevī nelielu nedrošības sajūtu, tādēļ centies nebūt pārāk kritisks pret sevi un citiem. Tā vietā fokusējies uz savu dotību noslīpēšanu, ideju attīstīšanu un komunikāciju ar citiem.

 

Svari

Šodien būsi savā elementā. Pavadīsi dienu kopā ar saviem mīļajiem un visu uzmanību veltīsi tieši viņiem. Harmonijas atgūšana attiecībās ar citiem ir viens no labākajiem veidiem, kā atgūt harmoniju sevī pašā. Komunikācija raisīsies viegli. Dari to, kas tev vislabāk patīk un uzlabo tavu labsajūtu!

 

Skorpions

Pēc pāris komunikācijas piesātinātām dienām, jutīsi, ka nepieciešama neliela atpūta, lai spētu atjaunot saikni ar savu iekšējo, pēc dabas introverto, būtību. Atpūta ir pozitīva lieta un palīdzēs tev atgūt līdzsvaru sevī. Piemērota diena arī dažādu finanšu un nekustamā īpašuma jautājumu risināšanai.

 

Strēlnieks

Šodien būsi runātīgā noskaņojumā, daudz laika veltīsi komunikācijai ar apkārtējiem. Tava pašpārliecinātība un optimisms iedvesmos un mudinās apkārtējos rīkoties. Arī kāds labs joks vai anekdote nebūs tālu jāmeklē, līdz ar to spēsi sasmīdināt pat viskautrīgākos un klusākos cilvēkus. Piemērota diena savu visaizraujošāko sapņu īstenošanai.

 

Mežāzis

Šodien koncentrēsies uz savu darbu, taču ieteicams uz to neiespringt. Atrodi laiku komunikācijai ar saviem kolēģiem un tiem, ar kuriem tevi vieno kopīgi mērķi vai hobiji. Tas palīdzēs tev atgriesties līdzsvarā un atturēs tevi no pārāk liela saspringuma darbā. Ir tikai veselīgi laiku pa laikam ļauties jautrībai!
 

Ūdensvīrs

Šodien jutīsi vēlmi pieturēties pie vecām, pārbaudītām vērtīgām un pat novecojušām dogmām, kuru piemērotību šim laikam nesteigsies kritizēt. Centies vairāk ieklausīties cilvēkos sev apkārt un uzklausīt viņu skatījumu uz lietām. Ļauj viņiem tevi izvilkt no slīgšanas novecojušos izskatos un palīdzēt iegūt jaunu, svaigu perspektīvu.
 

Zivis

Šodien fokusēsies uz attiecībām ar apkārtējiem. Zvaigznes būs tavā pusē. Tu un tavs partneris izjutīsies abpusēji spēcīgu saikni, pateicoties kurai spēsiet viegli nolasīt viens otra vajadzības un dosiet viens otram tik ļoti nepieciešamo atbalstu. Izbaudiet šo kopā būšanu!
 

 

Jauku dienu!

 

Iepriekšējais rakstsJaunas un patīkamas ziņas pensiju saņēmējiem
Nākamais rakstsMikam Dukuram vien mēnesi pēc paziņojuma par šķiršanos pie sāniem cita