Par mums

Brivbridis.lv ir ģimenes, dzīvesveida un izklaides interneta portāls cilvēkiem, kuri vēlas būt lietas kursā par jaunumiem: ģimenes, attiecību, veselības, skaistumkopšanas, karjeras, finanšu, mājas un dārza jomās; uzzināt jaunāko mūsu veikto pārbaužu rezultātus, kā arī atrast citu sev noderīgu informāciju, saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem, kā arī padomus. Cenšamies lasītājam nodot pēc iespējas interesantu materiālu, koncentrējoties uz kvalitāti, nevis kvantitāti.

 

Portāls ir ērti lietojams, pārskatāms un ik dienas sniedz ne tikai noderīgu informāciju, bet arī ekspertu padomus un idejas kā rīkoties dažādās situācijās. Turklāt, ja vēlies saņemt kāda speciālista atbildi uz tieši tevi interesējošu jautājumu, vari rakstīt mums uz info@brivbridis.lv, piemeklēsim piemērotāko speciālistu, sagatavosim atbildi uz tavu jautājumu rakstveidā.

 

Portāla satura lielāko daļu veido jaunas, ar atbildības sajūtu apveltītas un mērķtiecīgas sievietes, kuras izturas nopietni pret savu darbu un ar patiesu cieņu pret portāla lasītāju. Laikam ritot, mūsu komandai ir piepulcējušies vēl daži, ar jaunām, interesantām idejām apveltīti cilvēki, lai mēs varētu piedāvāt lasītājiem aizvien saistošus rakstus.

 

Portāls tika atvērts lasītājiem 13.03.13.

logo